نوشته شده توسط : رافت

یک اشتباه رایج متخصص سئو که مردم هنگام جستجوی متخصص سئو در سنگاپور مرتکب می شوند این است که از Google به عنوان فیلتر استفاده می کنند.

  

سردرگم؟ بگذارید در زیر توضیح دهم اما ابتدا بگذارید توضیح دهم سئو چیست؟

 

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرآیندی برای افزایش میزان مراجعه به سایت از موتورهای جستجو است. از این رو ، یک متخصص سئو کسی است که تخصص وی (بازاریابی اینترنتی) در بازدید بیشتر وب سایت ها از موتورهای جستجو ، مانند گوگل ، یاهو و بینگ است.


مردم معمولاً منطقی به ظاهر غیر قابل انکار دارند که یک متخصص سئو باید قادر به رتبه بندی وب سایت خود باشد.


و این در اکثر موارد درست است ، اما یک چیز جالب وجود دارد.

 

در حالی که یک متخصص SEO خوب باید بتواند وب سایت خود را حداقل برای برخی از کلمات کلیدی مرتبط با SEO رتبه بندی کند ، اما هر متخصص وقت ندارد که بر روی وب سایت خود تمرکز کند.


استعدادهای برتر سئو برای کار در وب سایت های خود بسیار شلوغ هستند. آنها معمولاً مراجعات زیادی از مشتریان فعلی خود می گیرند. به علاوه ، بیشتر مشتریان آنها به طور مداوم به آنها تکرار می کنند.

 

بنابراین آنها به سختی وقت می گیرند تا وب سایت خود را بهینه کنند. همچنین ، آنها بندرت به دنبال مشتریان جدید می گردند.


پس آن برای تو به چه معناست؟


آژانس های جستجوگرها یا شرکت های سئو که رتبه بالاتری در نتایج جستجوی گوگل برای کلمات کلیدی مانند "بهترین سئو در سنگاپور" دارند لزوما بهترین نیست.


همانطور که گفته شد ، شما همچنین می توانید متخصصان سئو را پیدا کنید که در هر دو امتیاز امتیاز کسب کنند. ما چند آژانس سئو می شناسیم که خدمات بازاریابی SEO خوبی ارائه می دهند و همچنین رتبه بالاتری در Google دارند.

 

اما شرکت ها و آژانس های سئو مانند آنها بسیار اندک هستند.


بنابراین چگونه می توانید بهترین متخصص SEO یا یک متخصص مناسب برای تجارت خود را پیدا کنید؟


بگذارید بفهمیم

1. برای کمپین سئو خود یک هدف هوشمند تنظیم کنید


SMART مخفف کلمات خاص ، قابل اندازه گیری ، قابل دستیابی ، مرتبط و با زمان است. فقط گفتن "من می خواهم ترافیک ارگانیک بیشتری به وب سایت خود بیاورم" کافی نیست. این واقعیت که شما قصد استخدام یک متخصص SEO در سنگاپور را دارید ، نشان می دهد که شما می خواهید بازدید بیشتری داشته باشید.
س importantال مهم این است که شما دقیقاً از متخصص سئو سایت به چه چیزی نیاز دارید. تعیین دقیق نیازهای SEO شما اولین قدم است. اگر مطمئن نیستید که چگونه می توانید برای SMD خود هدف SMART تعیین کنید ، س yourselfالات زیر را از خود بپرسید.

چرا می خواهید SEO انجام دهید؟
آیا می دانم رقبای من سئو می کنند؟
سئو چگونه باید به اهداف فروش و درآمد شما کمک کند؟
چه کانال هایی در حال حاضر بیشترین بازدید را به وب سایت شما دارند؟ چه کانال هایی پتانسیل استفاده نشده دارند و آیا SEO یکی از آنهاست؟
به صورت روزانه یا ماهانه به چه میزان ترافیک نیاز دارید؟ آیا به دلیل اینکه وب سایت من در صفحه اول Google یافت نمی شود ، فروش خود را از دست می دهم؟
چه مدت می خواهید کمپین SEO خود را ادامه دهید؟
عملکرد سئو وب سایت شما در حال حاضر چگونه با رقبای شما مقایسه می شود؟
آیا به ترافیک گروه خاصی احتیاج دارید؟
آیا می فهمم که SEO یک استراتژی بازاریابی است که نسبت به کانالهای بازاریابی دیگر مانند تبلیغات پولی Google و Facebook بازدهی بالاتری دارد اما برای دیدن نتایج در مقایسه با بقیه زمان بیشتری لازم است.

می توانید با ایجاد یک چک لیست SEO شروع کنید. به عنوان مثال ، این چک لیست از Moz می تواند نقطه شروع خوبی باشد.


هدف در اینجا شناسایی نقاط قوت و ضعف وب سایت شما ، با توجه به سئو است.


هنگامی که نقاط ضعف خود را شناختید ، می توانید یک متخصص SEO پیدا کنید که در آن زمینه تخصص دارد. به عنوان مثال ، اگر متوجه شدید که وب سایت شما پیوندهای داخلی و خارجی را خراب کرده است ، باید یک متخصص SEO با تجربه در ایجاد لینک استخدام کنید.


از طرف دیگر ، اگر موارد محتوای تکراری را پیدا کردید ، باید یک متخصص SEO در سنگاپور استخدام کنید که متخصص SEO On Page است.


متناوباً ، می توانید با چند متخصص SEO صحبت کنید و به آنها اجازه دهید وب سایت شما را تشخیص دهند و به آنها اجازه دهید راه حل هایی را ارائه دهند که پاسخگوی نیازهای شما باشد یا می توانید یک دوره آموزش موثر SEO را با هدایت یک متخصص سئو خوب دنبال کنید.

2. یک متخصص SEO کلاه سفید انتخاب کنید و با یکی صحبت کنید
کارشناس سئو باید هر دو کلاه google را بشناسد
بنابراین ، SEO کلاه سفید چیست؟ به عبارت ساده ، این به تکنیک ها و استراتژی های SEO اشاره دارد که بر خلاف رباتهای جستجو ، بهینه سازی یک وب سایت برای خوانندگان انسانی متمرکز است. این تکنیک ها ممکن است شامل ارسال محتوای با کیفیتی که خواننده مفید می داند ، افزایش زمان بارگذاری سایت ، سهولت در مرور وب سایت و غیره باشد.


نقطه مقابل "کلاه سفید" "کلاه سیاه" نامیده می شود. اطمینان حاصل کنید که متخصص سئو شما تفاوت این دو را می داند. SEO کلاه سیاه الگوریتم گوگل را دستکاری می کند تا سریعتر یک وب سایت را رتبه بندی کند ، اما عواقب طولانی مدت آن می تواند مخرب باشد. Google فعالیتهای SEO کلاه سیاه ، از جمله ، پر کردن کلمات کلیدی ، متن نامرئی و خرید عمده بک لینک را مجازات می کند.

 

این روش کلاه سیاه منجر به از بین رفتن وب سایت از موتورهای جستجو می شود یا وب سایت را نمی توان به راحتی پیدا کرد ، خصوصاً چند صفحه برتر در موتور جستجوی Google.

 

اما نگران نباشید ، یک متخصص SEO خوب که مطالعات گسترده ای را در دوره های جستجوگرها و تجربه در زمینه مدیریت با چندین صنعت و وب سایت گذرانده است ، قطعاً باید این را بداند و بتواند هنگام استفاده از پروژه خود از وب سایت شما محافظت کند.


نکته اصلی این است که شما باید یک متخصص در زمینه سئو کلاه سفید انتخاب کنید و از شخصی که سئو کلاه سیاه را تمرین می کند فاصله بگیرید.

 

همچنین ، در صورت امکان ، شما باید با خود متخصص سئو صحبت کنید ، تخصص وی را درک کنید ، در مورد شرح وظایف وی و اینکه استراتژی سئو وی برای وب سایت تجارت شما چیست چیست همچنین می توانید بفهمید که رتبه بندی وب سایت شما در بالای Google چقدر رقابتی است و انتظارات و جدول زمانی معقول و منطقی شما چیست.

 

این موارد نباید از طرف مدیر حساب باشد که حساب شما را اداره می کند. مدیر حساب بعداً می تواند حساب شما را اداره کند اما شما می خواهید بدانید که متخصص سئو چگونه کارهای شما را انجام می دهد زیرا این قسمت مهم در فعالیت SEO شما است.

 

از آنجا که با توجه به رقابت امروز در میان صنایع مختلف ، و اگر شما فقط می خواهید یک بسته SEO را از قفسه خارج کنید ، چه چیزی باعث می شود وب سایت شما زمانی رتبه بندی شود که اکثر رقبای شما از سالها قبل خدمات بازاریابی SEO را آغاز کرده اند.

https://v.gd/6M36ki

https://redirect.is/82qk7sn

http://shortenerlink.com/TohAj

http://lnki.nl/EBThC

https://u.to/xCutGQ

https://bit.ly/3mwwNfH

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 350
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 30 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

خدمت از ما: متخصص هر کاری (تاسیسات، نظافت، قالیشویی و ...) را در بازار آنلاین خدمات پیدا کنید.

ppi1.jpg

گروه کسب و کار: بازار آنلاین «خدمت از ما» مکانی است که در آن می‌توانید متخصصین خدمات مختلف را در آن پیدا کنید. خدمات نظافت، تاسیسات، مبلمان، قالیشویی، ساختمانی از مهم‌ترین خدماتی است که در «خدمت از ما» ارائه می‌شود.
در حال حاضر خدمت از ما، در 222 خدمت و 45 شهر ایران فعال است. درخواست شما در هر خدمت، برای بهترین متخصصین شهرتان ارسال می‌شود و چند متخصص برایتان پیشنهاد قیمت ارسال می‌کنند. نظرات مشتریان قبلی و پروفایل متخصص را مشاهده می‌کنید و بهترین متخصص را انتخاب می‌کنید.
در ادامه این مطلب، به معرفی «خدمت از ما» و مزایای استفاده از خدمات آن بر بستر وب سایت و اپلیکیشن پرداخته‌ایم.

بازار آنلاین خدمات یعنی چه؟
خیلی از ما با شنیدن واژه بازار، یاد بازارهای قدیمی و شلوغ می‌افتیم. بازارهایی که پر از هیاهو و ازدحام مردمانی است که در حال داد و ستد هستند. اما بازار در دنیای مدرن، رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است. در آینده‌ای نزدیک، بازارهای فیزیکی جای خود را به بازارهای آنلاین خواهند داد.
بازار آنلاین «خدمت از ما» مکانی امن برای یافتن متخصصین خدمات مختلف است. اما در آن، از شلوغی و بهم ریختگی بازار خبری نیست. همه چیز منظم و ایده آل، متناسب با زندگی امروزی ماست.

اول قیمت بگیرید، بعد متخصص را انتخاب کنید!
قبل از شروع هر کاری، قیمت خدماتی را که می‌خواهید دریافت کنید را از متخصصینش بپرسید. سفارش خود را در وب سایت (https://khedmatazma.com) یا اپلیکیشن «خدمت از ما» به رایگان ثبت کنید. پس از ثبت سفارش خدمت موردنیازتان، از حداقل 3 متخصص پیشنهاد قیمت دریافت می‌کنید. با متخصصین به گفتگو بپردازید و در صورت نیاز با او تماس بگیرید تا به خوبی اطلاعات موردنظر را رد و بدل کنید. حتی می‌توانید قیمت‌های پیشنهادی را مقایسه کنید و پروفایل متخصصین را بررسی کنید. در پروفایل متخصص، حتما نظرات مشتریان قبلی آن‌ها را خواهید دید. نظرات مردم را بخوانید تا انتخاب بهتری داشته باشید.


ppi2.png


تاسیسات ساختمانی را به متخصصش بسپارید.
از لوله کشی ساختمان تا تعمیر و نصب شیرآلات ساختمانی، همگی از ضروریات هر خانه‌ای هستند. لوله کشی فاضلاب، لوله کشی گاز آنقدر حیاتی هستند که بدون آن هیچ ساختمانی موجودیت نخواهد داشت. شرایط زندگی بدون تاسیسات آنقدر سخت است که پیشنهاد می‌کنم حتی آن را یک لحظه هم تصور نکنید. حتی اگر تاسیسات ساختمان را به دست ماهرترین افراد انجام دهید، باز هم ممکن است دیرو یا زود شما را با مشکلاتی مواجه کند. مشکلاتی مانند ایجاد نم و نشتی، برای هر ساختمان قدیمی رخ خواهد داد. در آن صورت متخصصین تشخیص ترکیدگی لوله مشکلات نشتی شما را رفع خواهند کرد.
همان طور که اشاره شد، «خدمت از ما» 222 خدمت فعال در دسته بندی‌های متفاوت دارد. از جمله مهم‌ترین و وسیع‌ترین آن‌ها، خدمات تاسیسات ساختمانی است. تمام خدمات تاسیسات مانند تشخیص ترکیدگی لوله، تعمیر و نصب شیرآلات، لوله کشی گاز، نصب پمپ آب و منبع، لوله کشی پکیج و شوفاژ، نصب توالت فرنگی توسط متخصصین بازار تاسیسات ارائه می‌شود.

مجله «خدمت از ما»؛ محلی برای حل چالش‌های روزمره
اگر پکیج روشن نمی‌شود، علت آن چیست؟ دغدغه شستن انواع کاپشن را دارید؟ می‌خواهید ایستگاه‌های مترو تهران را مانند کف دستتان بلد باشید؟ گیاه کاکتوس در چه شرایطی بهتر رشد می‌کند؟ همگی سوال‌ها را در مجله «خدمت از ما» پاسخ داده‌ایم. برای مشاهده برترین پست‌ها می‌توانید به:
https://khedmatazma.com/mag/posts
سری بزنید و از خواندن مطالب متنوع آن لذت ببرید.
مجله «خدمت از ما»، صفحه‌ای برای یافتن پاسخ‌های روزانه شما، در موضوعات گوناگون است. در این بخش از سایت خدمت از ما، که روزانه محتواهای خواندنی در آن منتشر می‌شود، دست خالی بیرون نخواهید رفت.

ppi3.jpg

 


آیا استفاده از خدمات هزینه‌ای دارد؟
ثبت تمامی سفارش‌های شما در خدمت از ما رایگان است. کارواش، خدمات نظافت (نظافت منزل، نظافت ساختمان)، خدمات تاسیسات، خدمات ساختمانی، لوله بازکنی، خدمات پرستاری، خدمات مبلمان (تعمیرات مبل، دوخت کاور مبل)، تعمیرات لوازم خانگی، خشکشویی آنلاین، خدمات زیبایی، خدمات خودرو، دکوراسیون از دسته‌های مهمی هستند که همگی نیازهای روزانه شما را جواب خواهند داد. اگر به وب سایت یا اپلیکیشن «خدمت از ما» مراجعه کنید، تمامی 222 خدمت فعال را مشاهده خواهید کرد.

کسب درآمد و پیوستن متخصصین
رونق یک بازار به عرضه کنندگان آن است. اگر در حرفه‌‌های ذکر شده تخصص دارید و دوست دارید مشتریان متعدد در زمینه فعالیت خود پیدا کنید، به متخصصین «خدمت از ما» بپیوندید.
شماره تماس خدمت از ما: 62829000-021

پشتیبانی «خدمت از ما»، از ابتدا تا پایان کار همراه شماست.
در بازار آنلاین «خدمت از ما» علاوه بر امکان بررسی پروفایل متخصصین، مقایسه قیمت‌ها و خواندن نظرات مشتریان قبلی، اگر در هر مرحله از سفارش و انجام کار با مشکلی روبه‌رو شدید، تیم پشتیبانی «خدمت از ما» شما را یاری خواهد کرد. ما همواره پس از پایان سفارش، نظر شما را در مورد عملکرد متخصص می‌پرسیم. شما می‌توانید به هر متخصص، امتیاز دهید و نظر خود را ثبت کنید. نظرات شما برای ما باارزش است.
ایمیل­­ خدمت از ما:

info@khedmatazma.com

 

به نقل از مقاله یافتن متخصصین خدمات مختلف در خدمت از ما در سایت : بهارنیوز

 منبع:https://catcourses.ucmerced.edu/eportfolios/11576/Find_specialists

 

https://v.gd/CLnwP2

https://is.gd/8DbW1i

https://esee.ly/2axUdJ

http://lnki.nl/BOdqI

https://u.to/jfRyGQ

https://bit.ly/2YyO0uo

 

 :: بازدید از این مطلب : 109
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 4 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

گزینه های مختلف زیادی برای بریس وجود دارد ، اما یک پزشک خوب کلید موفقیت است.
زن جوان با بندهای ارتودنسی
کارینا بری
کارینا بری
آخرین بروزرسانی: 12 مه 2020
براکت برای رفع طیف وسیعی از دندانها و نیش بی نظمی مورد استفاده قرار می گیرد ، اما علیرغم بازاریابی بازاریابی ، همه انواع بریس برای همه مناسب نیست - برخی از مشکلات بهتر از سایرین را برطرف می کنند.

متخصص ارتودنسی شما به بهترین شکل ممکن است تا مشخص شود چه چیزی و چه چیزی برای شما مؤثر نیست ، اما در این مقاله تفاوت بین براکت های سنتی و پرانتزهای سیم و ترازهای تمیز و همچنین جوانب مثبت و منفی دندانپزشک در مقابل ارتودنتیست را برای درمان توضیح می دهیم.

در این صفحه:

قیمت پرانتز چقدر است؟
انواع پرانتز
دندانپزشک در مقابل ارتودنتیست
راهنمای خرید vp
با عضویت CHOICE باهوش تر بخرید
بهترین مارک ها را پیدا کنید
از مجریان ضعیف خودداری کنید
وقتی کارها اشتباه پیش آمد ، کمک بگیرید
به CHOICE بپیوندید
یا بیشتر بیاموزید
آیکون پوشش بیمارستان
به دنبال صرفه جویی در بیمه درمانی هستید؟
ما به شما کمک می کنیم پوشش را مقایسه کنید و پس انداز مورد نیاز خود را پیدا کنید.

بیمه درمانی را با هم مقایسه کنید
قیمت پرانتز چقدر است؟
بستگی به این دارد که کدام نوع پرانتزی که انتخاب می کنید برای شما مناسب است. در اینجا طیف وسیعی از قیمتهایی که می توانید در آن جستجو کنید وجود دارد

ما در مقاله زیر بیشتر در مورد سبک متفاوت بندها توضیح می دهیم.

نوع بریس محدوده قیمت
پرانتزهای فلزی (پرانتزهای سنتی) 5500 - 8000 دلار
بریس سرامیکی 6000 - 9000 دلار
پاک کننده تراز (Invisalign ، ClearCorrect ، ClearPath) 4500 - 9500 $
بریس های زبانی (ناشناس ، هارمونی) 9000 تا 12،000 دلار
سفارش دهنده پست الکترونیکی از SmileDirectClub 2500 - 2775 $
رفع سریع (ارتودنسی کوتاه مدت ، FastBraces ، لبخند زدن ، لبخند شش ماه) برای دندانهای "شش اجتماعی" 3500 - 6000 $
انواع پرانتز
براکت ها و نوع سیم بندها
براکت های سنتی و پرانتزهای سیم به صورت فلزی یا سرامیکی در دسترس هستند.

براکت و سیم
پرانتزهای متعارف از مسیرهای قطار قدیمی فلز بسیار طولانی شده اند. برای مثال ، براکت ها (بیت هایی که روی دندان های شما می چسبد) کوچکتر هستند ، می توان از استیل ضدزنگ ، تیتانیوم یا سرامیک ساخته شده و از جنس نقره ، طلا ، شفاف یا رنگ دندان باشد. براکت های استنلس استیل اقتصادی ترین گزینه است.

سیمهایی که در نهایت دندانها را به سمت تراز می کشانند معمولاً از آلیاژ تیتانیوم یا استیل ضدزنگ ساخته می شوند. همانند براکت ها ، آنها همچنین می توانند از جنس دندان باشند و باعث می شوند کمتر دیده شوند (و گرانتر باشند)

سیستم های مختلفی برای نگه داشتن سیم وجود دارد. متداول ترین ، به اصطلاح "لوازم جانبی لبه دار ثابت" شامل اتصالات سیم یا باند های الاستیک کوچک - موجود در رنگین کمان از گزینه های رنگی - است که سیم را درون یک شکاف در هر براکت ایمن می کند.

بریس خود چسباننده
یک جایگزین ، یک بریس خود در حال اتصال است که در آن براکت ها از طریق یک درب بهار به کانال دسترسی دارند - سیم از طریق این کانال ها عبور می کند. خود براکت ها کوچکتر هستند و ظاهر آنها نسبت به سیستم باند الاستیک کمتر آشکار است و در نسخه های رنگی نقره ای یا شفاف عرضه می شوند. هواداران می گویند که اصطکاک کمتر در سیم باعث می شود با کمتر مراجعه به متخصص ارتودنسی سریعتر کار کند ، اگرچه این ادعاها توسط شواهد علمی مورد تأیید نیست.

احتمالاً هرگز یک نوع درمانی وجود نخواهد داشت که بهتر از دیگری باشد ، زیرا فاکتورهای زیادی وجود دارد که تصریح می کند که برای هر بیمار بهتر خواهد بود.

دکتر رابی شوارتز ، سخنگوی ارتودنتیکس استرالیا
دکتر رابی شوارتز ، سخنگوی متخصص ارتودنسی و ارتودنتیکس استرالیا ، می گوید شواهد اندکی وجود دارد که نشان دهد هر مارک یا سیستم بریس ثابت نسبت به دیگری بهتر است ، و نه اینکه فن آوری براکت های به کمک کامپیوتر از سایر روش ها بهتر است.

وی می گوید: "احتمالاً هرگز یک نوع درمانی وجود نخواهد داشت که بهتر از دیگری باشد ، زیرا فاکتورهای زیادی وجود دارند که بیانگر بهترین گزینه برای هر بیمار هستند."

هزینه: پرانتزهای فلزی (پرانتزهای سنتی): 5500 - 8000 دلار؛ بریس های سرامیکی: 6000 - 9000 دلار

نوع پرانتز را پاک کنید
ترازهای شفاف برای مشکلات خفیف تا متوسط ​​با شلوغی و تراز کردن بهترین هستند.

پاک کننده تراز (Invisalign ، ClearCorrect ، ClearPath)
تعداد کمی از مارک های تراز تمیز وجود دارد که برای سهم بازار در استرالیا رقابت می کنند ، اما احتمالاً Invisalign بهترین شناخته شده است.

Invisalign در سال 1999 به بازار آمد و بزرگسالان را با قول صاف كردن دندانها بدون بند ، هدف قرار داد. طبق گفته این شرکت ، بیش از شش میلیون نفر در سراسر جهان از درمان Invisalign استفاده کرده اند. این مجموعه از یک قالب پلاستیکی شفاف تشکیل شده است - به محافظان باریک فکر کنید - که حدود 22 ساعت در روز پوشیده می شوند.

این روش شامل گرفتن تصاویر سه بعدی از دندانهای شما در شروع درمان و محاسبه مراحل مورد نیاز برای حرکت تدریجی دندان های شما به سمت آخرین موقعیت مورد نظر شماست. سپس برای هر مرحله قالبهای خاصی ساخته می شوند. تعداد مراحل بستگی به میزان حرکت لازم دارد.

شما حدود دو هفته یک ست می پوشید ، سپس به مجموعه بعدی تغییر دهید. هر مجموعه دندان های خود را به آرامی به سمت موقعیت مورد نظر خود حرکت می دهد. نقاط ضمیمه - برجستگی های پلاستیکی به دندان روی دندان های شما - ممکن است برای کمک به تراز وسایل نقلیه بهتر به دست بیایند ، و "دکمه ها" برای نگه داشتن نوارهای الاستیک نیز ممکن است لازم باشد.

ترازهای سفارش پستی
همچنین ممکن است وسوسه شوید که با هزینه های به اصطلاح سفارش دهنده های سفارش پستی در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. SmileDirectClub یکی از شدیدترین تبلیغات شده است. این ترازهای شفاف به طور مستقیم به مصرف کنندگان فروخته می شوند ، یعنی هیچ مشاوره یا بررسی حضوری توسط متخصص ارتودنسی صورت نمی گیرد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها در مقاله ما بخوانید آیا کیت های صاف کننده دندان خانگی SmileDirectClub کار می کند؟

شوارتز هشدار می دهد که اگرچه هزینه پایین و راحتی ظاهری ممکن است در مقایسه با درمان ارتودنسی سنتی جذاب به نظر برسد ، اما این نوع برنامه های DIY می تواند منجر به مشکلات قابل توجهی در دندانپزشکی شود. آنها شامل آسیب دائمی به دندان ها ، لثه ها ، مفاصل فک یا فک می شوند که می تواند منجر به درمان گران شود.

این نوع برنامه های DIY می تواند منجر به مشکلات قابل توجهی در دندانپزشکی از جمله آسیب دائمی دندان ها ، لثه ها ، مفاصل فک یا فک شود

"شرکت های ارائه دهنده محصولات ارتودنسی با مصرف مستقیم به مصرف کننده نسبتاً جدید برای استرالیا هستند اما چندین سال در ایالات متحده فعالیت می کنند ، جایی که مورد انتقاد شدید مصرف کنندگان و گروه های صنعتی به دلیل امیدبخش و تحویل بیش از حد نتایج درمانی قرار گرفته اند. "می گوید شوارتز.

"ما اکنون می بینیم که ارتودنتیست ها شروع به گزارش مواردی از این دست می کنند ، و ما فقط انتظار داریم که اگر مصرف کنندگان به هشدارهای مربوط به این محصولات توجه نکنند ، این مورد افزایش یابد."

بیشتر بخوانید: آیا کیت های صاف کردن دندان خانگی SmileDirectClub کار می کند؟

بریس های زبانی در داخل دندان ها
بریس های زبانی در پشت دندان ها پنهان است و همچنین از بریس های معمولی گران تر است.

پرانتزهای زبانی (ناشناس ، هارمونی)
پرانتزهای زبانی به عنوان نهایی در پرانتزهای غیرمشکل ، به سطوح داخلی دندان وصل می شوند. آنها معمولاً از بریس در قسمت بیرونی دندان گرانتر هستند و قرار ملاقات با متخصص ارتودنسی بیشتر طول می کشد ، زیرا تنظیمات مطبوع تر هستند. اشکال اصلی این است که آنها نسبت به پرانتزهای خارجی کمی کارآمد تر هستند ، تمیز کردن دندان ها را سخت تر می کنند ، می توانند زبان را تحریک کنند و همچنین می توانند بر گفتار تأثیر بگذارند (اگرچه این امر معمولاً موقتی است تا اینکه عادت کنندگان از آنها عادت کنند).

هزینه: 9000 - 12،000 دلار

رفع سریع (ارتودنسی کوتاه مدت ، FastBraces ، لبخند زدن ، لبخندهای شش ماهه)
سیستم های بریس وجود دارد که ادعا می شود سریعتر - و هزینه کمتری - نسبت به پرانتزهای معمولی دارند ، شاید به دلیل سیم ها یا براکت های "ویژه" آنها. این سیستم ها می توانند توسط دندانپزشکان عمومی و همچنین ارتودنتیست ها ارائه شوند.

شوارتز اظهار داشت كه آنها می توانند به صاف كردن شش دندان جلو - به اصطلاح "شش اجتماعی" كمك كنند ، اما برای رفع مشكلات نیش نمی توان از آنها استفاده كرد. اگر فقط دندانهای صاف می خواهید خوب است ، اما در دست یک پزشک ماهر می توانید نتایج مشابه و سریع تری را با سایر محصولات بدست آورید.

شوارتز هشدار می دهد: "همچنین ممکن است مشکلات دندانپزشکی طولانی مدت مانند نیش ناپایدار و ناراحت کننده ، دندان های جلوی بیش از حد بیرون زده ، عدم تعادل عضلات و فک و مفاصل ، ساییدگی ناهموار دندان و رکود لثه وجود داشته باشد."

از دیگر روشهای سرعت بخشیدن به درمان ، استفاده از دستگاههایی است که لرزش می کند یا از نور درمانی سطح پایین برای تسریع در شکستن استخوان و تغییر شکل استفاده می کند. کارشناسان می گویند که ممکن است کار کنند ، اما هنوز هیچ مدرک خوبی در دست نیست.

هزینه: $ 3500 - 6000 $ برای "اجتماعی شش"

نگهداری بعد از درمان ارتودنسی
پس از خاموش شدن پرانتز ، برای حفظ نتایج ، حتماً باید نگهدارنده بپوشید. این ممکن است یک نگهدارنده ثابت باشد ، با یک سیم متصل به پشت دندان شما ، یا یک نگهدارنده قابل جابجایی. اگر قابل جدا شدن باشد ، ابتدا باید آن را به صورت تمام وقت بپوشید ، فقط در شب ، شاید در هر شب یا هفته ای یک بار به آن برگردید.

بیشتر بخوانید: آیا باید از بیمه درمانی برای بریس استفاده کنید؟

دندانپزشک در مقابل ارتودنتیست
ارتودنتیست ها دندانپزشکان متخصصی هستند که بالاتر از مدرک دندانپزشکی ، دارای مدرک دانشگاهی دیگری در ارتودنسی هستند ، یاد می گیرند که چگونه تشخیص ، جلوگیری و درمان بی نظمی های صورت برای تراز کردن دندان ها و فک ها را انجام دهند.

اما این بدان معنا نیست که شما باید به طور خودکار متخصص ارتودنسی را برای معالجه خود انتخاب کنید - شما باید حرفه ای را انتخاب کنید که مناسب شما باشد.

مزایای مراجعه به دندانپزشک
این روزها دندانپزشکان بیشتر و بیشتر در حال ارائه درمان ارتودنسی هستند. یک دلیل این است که به نظر نمی رسد سیستم هایی مانند ترازهای روشن یا برخی از درمان های سریع "شش اجتماعی" چنین دانش تخصصی ارتودنسی را بخوانند.

همچنین ، بیماران می توانند به مراجعه به دندانپزشک خانوادگی مورد اعتماد خود ، در همان مراجعه نیازهای دندانپزشکی منظم خود را داشته باشند ، و شاید مقداری پول پس انداز کنند - تا زمانی که همه چیز خوب پیش برود.

مزایای مراجعه به متخصص ارتودنسی هزینه ارتودنسی سال 99
مزایای مراجعه به دندانپزشک برای بریس های ارتودنسی چه فایده ای دارد ، منصفانه است که بگوییم مراجعه به متخصص ارتودنسی چندین مزیت اساسی را ارائه می دهد:

 

 

https://v.gd/D3QQzK

https://is.gd/0WmXPf

https://esee.ly/lwk5sy

http://lnki.nl/lLa6P

https://u.to/vnduGQ

https://bit.ly/3ho9OAj

 

 

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 182
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 2 شهريور 1399 | نظرات ()