نوشته شده توسط : رافت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه هایی به مراتب کوچک تر، کارآمد تر و با مصرف انرژی کمتر،نسبت به گذشته در حال تولید هستند، که در مورد سیستم گرمایشی منازل نیز این امر صادق است. در گذشته برای تامین گرمایش و آبگرم مصرفی از وسایلی مانند بخاری، آبگرمکن و موتور خانه استفاده می شد که تقریبا همه با آنها آشنا هستند. در یک دهه اخیر دستگاهی به نام پکیج گرمایشی به بازار عرضه شده است که در یک مجموعه، هم گرمایش و هم آبگرم بهداشتی تامین می شود و دارای بالاترین راندمان انرژی نسبت به سایر موارد می باشند و در حال حاضر متداول ترین وسیله گرمایش در دنیا محسوب می شوند.

نکات مهم انتخاب انواع پکیج دیواری و زمینی : 

به طور کلی پکیج دیواری و زمینی دستگاهی است که  به جای موتورخانه  مرکزی  قادر به تأمین همزمان آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ برای هریک از واحدهای آپارتمان (یا ویلاها) بوده و به راحتی به جای یک کابینت دیواری یا زمینی نصب می گردد و علاوه بر بازدهی انرژی بالاتر و مصرف سوخت کمتر (نسبت به موتور خانه مرکزی) باعث حذف لوله کشی های گسترده در ساختمان و نیز مستقل شدن هر یک از واحدها از نظر گرمایش و تأمین آب گرم مصرفی می گردد.

 

خرابی های رایج  ، عیب یابی و تعمیر پکیج غرب تهران :

پکیج دیواری به دلیل اینکه کارکردی پیوسته دارد ممکن است دچار خرابی هایی شود  که در این صورت باید برای عیب یابی پکیج با یک شرکت و یا نمایندگی پکیج تماس گرفت تا به تعمیر پکیج بپردازند  . در زیر لیستی  از  رایج ترین سوالات اورده ایم    و هر مورد عیب یابی شده است که با هم میخوانیم  .

 • چرا سیستم گرمایش کار میکند ولی رادیاتور ها گرمای مطلوب را ندارند ؟
 • چرا سیستم آب گرم مصرفی گرمای مطلوب را ندارد ؟
 • علت اینکه آب مصرفی مناسب است ولی سیستم گرمایش کار نمیکند چیست  ؟
 • چرا پکیج دیواری آبگرم انفجاری روشن می شود ؟
 •  چرا فشار آب در مدار گرمایش افت پیدا می کند ؟
 •  چرا آب مصرفی پکیج دیواری آبگرم دچار نوسانات می شود ؟
 • چرا با افزایش دما ، فشار مدار گرمایش افزایش می یابد؟
 • چرا فشار در مدار گرمایش خود به خود بالا می رود و شیر اطمینان عمل میکند ؟
 • چرا دمای مدار گرمایش خوب است ولی دمای آب مصرفی کم است ؟

 

خدماتی که برای  تعمیر پکیج  ارائه می دهد  :

 

 • اعزام نیرو از نمایندگی تعمیرات پکیج  در کل استان تهران

 برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور چه خدماتی را ارائه می دهد ؟

 • تعمیر پکیج و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور
 • تنظیم پکیج ایران رادیاتور
 • هواگیری پکیج ایران رادیاتور
 • تنظیم سنسور شعله پکیج ایران رادیاتور
 • تنظیم فشار و دمای پکیج ایران رایداتور
 • رسوب زدایی پکیج ایران رادیاتور
 • رفع عیب پکیج ایران رادیاتور

 

انواع شعب ها برای خدمات پکیج :

تعمیر پکیج غرب تهران

نعمیر پکیج شرق تهران 

تعمیر پکیج شمال تهران

تعمیر پکیج اصفهان

تعمیر پکیج شیراز

تعمیر پکیج کرج

نصب پکیج در کل مناطق تهران

این مقاله را بخوانید  : هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور 

قیمت سرویس پیکج بوتان

 

هزینه تعمیر پکیج گونه محاسبه می شود  ؟

 تعرفه تعمیرات پکیج تاثیر پذیر از یک سری عوامل است   .به شما پیشنهاد می کنیم که اگر قبل از تعمیر پکیج دیواری، میخواهید از هزینه تعمیر پکیج مطلع شوید ، حتما با یکتعمیرکار پکیج   و یا تعمیرکار رادیاتور هماهنگ کنید تا تعمیرکار و یا سرویس کار پکیج ، به بررسی بپردازد  . و به طور شفاف به شما توضیح دهد  . پس برای تعیین تعرفه تعمیرات پکیج حتما باید یک سرویس کار پکیج به محل اعزام شود و در مورد هزینه تعمیر پکیج به شما اطلاعاتی دهد  .تعرفه تعمیرات پکیج نرخ ثابتی ندارد  و به طور قطع نمیتوان عددی گفت  چون همانطور که خواندیدهزینه تعمیر پکیج به عواملی بستگی دارد  . به طور کلی ، هزینه تعمیر پکیج یا همان اجرت تعمیرات پکیج  به میزان خرابی و نوع سرویس پکیج بستگی دارد و تا زمانی که تعمیرکار پکیج به بررسی دستگاه شما نپرداخته است  ، میزان هزینه تعمیر پکیج شما قابل گفتن نیست .  اما بعد از مشاهده پکیج دیواری بر اساس میزان و تعداد قطعات خراب ونوع می توان  هزینه تعمیر پکیج را دقیق به شما اعلام خواهند کرد.

اگر برای تعمیر پکیج تاچی عیب یابی پکیج گلدیران  ، تعمیر پکیج آریستون  تعمیر پکیج شرق تهران دنبال تعمیرکار هستید روی لینک مورد نظر کلیک کنید .

اسید شویی یا رسوب گیری پکیج را به دست کاردونش بسپارید .

رسوب گیری پکیج و اسید شویی پکیج فرآیندی است  که در حین سرویس دوره ای پکیج صورت می گیرد . در واقع برای افزایش کارایی رسوب گیری پکیج امری ضروری تلقی شده است  . به همین دلیل هم برای  رسوب زدایی پکیج دقت زیادی به خرج دهید که سرویس کاری ماهر و متخصص و با حوصله  این کار را انجام دهد  . چرا که کوچکترین خطاها در حین رسوب زدایی مشکلات زیادی را به وجود می آورد  . برای این کار به راحتی روی کاردون حساب کنید  .

 

 :: بازدید از این مطلب : 131
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 7 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

 

 

کارهایی که با عنوان کلی تعمیرات شوفاژخانه  نام برده می شوند موارد متعددی از هواگیری شوفاژ تا تعمیر موتورخانه و سرویس موتورخانه ،  نگهداری موتورخانه ، شستشوی موتورخانه ،  تعمیر شوفاژخانه ، عیب یابی موتورخانه را شامل می شوند. در صورت  نیار با یک سرویس کار شوفاژ هماهنگ کنید  .

در موتورخانه های مرکزی تجهیزاتی از قبیل بویلر، چیلر، منابع انبساط، مبدلهای حرارتی ، پمپها ،  … جهت گرمایش و سرمایش ساختمان های مسکونی،اداری،تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند که سرویس و نگهداری مناسب آنها میتواند بهره وری از این تجهیزات را دوچندان کند و بر عمر مفید آنها بیفزاید.

 

خدمات تاسیساتی تهران این افتخار را دارد که با بهره گیری از تکنسینهای مجرب و باسابقه و با نظارت مهندسین تاسیسات خدمات تعمیر و نگهداری و سرویس موتورخانه را در سراسر نقاط تهران و کرج خدمت شما ارائه دهد.

 

 

بویلر یا دیگ

دیگ یکی از اصلی ترین تجهیزات موتورخانه میباشد که از نظر جنس در انواع فولادی و چدنی وجود دارد و تجهیزاتی مانند مشعل،ترموستات،دماسنج،فشارسنج،کلکتورهای رفت و برگشت،شیر اطمینان بر روی دیگها نصب میشوند.

 

تعمیرات موتورخانه:

تعویض پره های دیگ چدنی,افزایش پره دیگ چدنی,رفع نشتی دیگ,جوشکاری دیگ فولادی,لوله کشی دیگ آبگرم,تعمیر ترموستات جداری و مستغرق,تعمیر پمپ آبگرم,تعویض پمپ,لوله کشی موتورخانه,تعمیر لوله کشی موتورخانه,تعمیر مشعل,لوله کشی شوفاژ,تعویض دماسنج و فشارسنج

 

منبع انبساط

از منبع انبساط در موتورخانه جهت تغذیه آب سیستم و همچنین خنثی کردن افزایش فشار سیستم استفاده میشود و در دو نوع منبع انبساط باز و منبع انبساط بسته میباشد، که منبع انبساط باز در پشت بام و منبع انبساط بسته در داخل موتورخانه نصب میشود.

 

انواع شعب برای سرویس شوفاژ

 :

تعمیر شوفاژ شرق تهران

تعمیر شوفاژ غرب تهران

هواگیری موتورخانه شوفاژ  در غرب تهران 

 

تعمیر موتورخانهشامل چه مواردی می شود:

سرویس و تعمیر و نگهداری پمپ

 

سرویس و تعمیر و نگهداری مشعل

 

سرویس و تعمیر و نگهداری منبع دوجداره

 

سرویس و نگهداری سیستم لوله کشی موتورخانه

 

سرویس و عایقکاری منبع و لوله ها

 

سرویس و تعویض فلکه

 

سرویس و تنظیم شیر برقی مشعل گازی

 

سرویس و تعویض شیر فلکه موتورخانه

 

و:: بازدید از این مطلب : 197
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 5 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

امروزه سرامیک کاری بخش مهمی از ساختمان را شامل می شود,زیبایی و دوام سرامیک بیش اندازه مد نظر مشتریان قرار گرقت است.اما به این موضوع نیز باید توجه کرد که اگر نصاب سرامیک یک فرد متخصص نباشد می تواند تمام تصورات شما را از سرامیک خراب کند.سرامیک کار باید به طور دقیق عمل بند کشی را انجام دهد تا از نفو‌ذ آب به زیر سرامیک جلوگیری کند.کاردون با ارائه بهترین سرامیک در کار تهران در خدمت شماست

 

کاشی و سرامیک های لعابی برای پوشاندن دیوار های قابل شستشوی داخل ساختمان نظیر دستشویی، کف سازی سرویس بهداشتی ، کاشی کاری و سرامیک سرویس بهداشتی حمام، آشپزخانه و مراکز بهداشتی و حتی تهیه تابلو های تزئینی و همچنین دیوار های خارجی بنا به کار می روند.

 

روش سرامیک کاری

قبل از اقدام به سرامیک کاری دیوارها، باید وضع دیوارها به لحاظ تراز و شاقول بودن و همچنین قائمه بودن زوایا کنترل شود و چنانچه نواقص و اشکالاتی در زیرسازی وجود داشته باشد‌، باید آن را مطابق نظر دستگاه نظارت مرتفع نمود.

 

روی سطوحی که برای سرامیک کاری در نظر گرفته شده است‌، نباید پوششی از کاهگل، گچ و خاک، گچ یا هر نوع ملات دیگری غیر از ماسه و سیمان وجود داشته باشد. اگر ملات مصرف شده در بندکشی آجرهای دیوار ، ملاتی غیر از ماسه و سیمان باشد ، بهتر است حداقل۲۴ ساعت قبل از اقدام به سرامیک کاری، سطح دیوار با ملات ماسه سیمان (به نسبت ۶ ماسه و ۱ سیمان، یا ۱۰ ماسه و ۱ سیما‌ن) به طریق گلنم (پاشیدن ملات ) به ضخامت ۳ تا ۵ میلیمتر پوشانده شود. موارد فوق برای مواقعی است که سرامیک کاری با دوغاب ریزی انجام می‌شود.

 

سرامیک را نباید قبل از نصب‌، مدت زیادی در آب قرار داد که زنجاب شود‌، فقط کافی است کاشی را در آب فرو بر‌د‌ه و به کار برد.فضای بین دیوار و سرامیک به طور متوسط ۳ سانتیمتر بوده و باید به نحوی از ملات پر شود که ملات کاملاً سطح پشت کاشی را بپوشاند. ریختن خرده آجر، گل رس (که غالباً برای چسباندن کاشی به کار می‌رود) و مانند اینها به پشت سرامیک، ممنوع است. در حمام، دستشوئی و مانند آن که عایقکاری در بدنه دیوار قرار دارد‌، حتماً باید روی عایقکاری توری سیمی، نصب و کاملاً به دیوار محکم شود. عایقکاری پشت سرامیک کاری، نباید چرو‌ک خورده باشد. بهتر است در تهیه ملات از مصرف سیمان سفید خوددار شود.

قیمت سرامیک کاری بسته به نوع سرامیک و متراژ آن متغییر است.

 :: بازدید از این مطلب : 91
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 4 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

قبل ازاینکه به نصب پکیج و یا تنظیم پکیج دیواری خود برسید ،  در ابتدا دفترچه راهنمای پکیج دیواری و نحوه کار با دستگاه را با دقت بخوانید تا از تمام جزئیات آن آگاه شوید . ولی بهتر است برای نصب پکیج دیواری با یک نصاب حرفه ای هماهنگ کنید تا خیالتات بابت نصب راحت شود  . در زیر مراحل کلی برای هر نوع مدل نصب پکیج دیواری توضیح داده شده است 

 

خدماتی که کاردون توسط بهترین نصاب پکیج ارائه می دهد :

 • نصب پیکج دیواری بوتان
 • نصب پکیج ایران رادیاتور
 • نصب پکیج تاچی
 • نصب پکیج آریستون
 • نصب پکیج گلدیران
 • نصب پکیج ناوین
 • نصب پکیج دیواری بوش
 • نصب پکیج دیواری ایمرگاز
 • نصب پکیج دیواری وایلانت

راهنمای نصب پکیج دیواری  

جهت نصب دستگاه از اتصالات، لوله ها و شلنگ های استاندارد استفاده شود.

تمام مقررات و ضوابط ایمنی نصب دستگاه های گازسوز رعایت گردد.

هر دستگاه پکیج باید مجهز به شیر گاز از نوع توپی ربع گرد باشد. توصیه می شود برای لوله های رفت و برگشت شوفاژ و آب سرد ورودی از شیر قطع و وصل مناسب استفاده شود.

شابلون نصب را در محل انتخاب شده قرار دهید.

بست آویز دستگاه را روی دیوار نصب نمایید.

لوله کشی و سیم کشی هارا همانطور که در شایلون مشخص شده است انجام دهید.

۴ عدد پیچ A را مطابق شکل زیر از روکش دستگاه باز نمایید.

دانلود دفترچه راهنمای پکیج دیواری روکش را خارج نمایید.

دستگاه را مطابق شکل زیر به نحوی روی بست آویز قرار دهید تا با پایین آوردن آن بطور محکم روی بست قرار گیرد 

لوله های آب و گاز را با آب بندهای مناسب (برای گاز از نوع لاستیکی) وصل نموده و در مسیر برگشت شسوفاز از یک فیلتر استفاده نمایید.

دودکشی دستگاه را وصل نمایید.

نصب دودکش مطابق شکل زیر با استفاده از زانو یا لوله به بالای هود صورت می گیرد.

محلی که برای نصب پکیج دیواری انتخاب میشود باید دارای شرایط ذیل باشد:

بالای اجاق گاز و سایر وسایل گرمازا نباشد

حداقل فاصله ی دستگاه از دیوار مقابل یک متر باشد

حداقل فاصله از دیوار یا کابینت مجاور از طرفین ۱۵ساتی متر باشد

حداقل فاصله از کف تا زیر پکیج ۱۲۰سانتی متر باشد

حداقل فاصله ی عمودی از کلاهک تعدیل پکیج تا دریچه دودکش باید ۳۰ سانتیمتر باشد.

 

انواع خدمات کاردون

نصب پکیج دیواری بوتان

نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیر پکیج دیواری

تعمیرات پکیج دیواری

هواگیری شوفاژ

تعمیر آبگرمکن دیواری

لوله کشی شوفاژ

لوله کشی پکیج

نصب حوله خشک کن

تعمیر بخاری گازی

  رسوب زدایی آبگرمکن دیواری

 

 

 

 با هم این مقاله را بخوانیم "  علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری " 

 

انواع لوله کشی ها برای سیستم گرمایشی

 لوله کشی گرمایش از کف

لوله کشی آبگرمکن دیواری

لوله کشی شوفاژ

 

لوله کشی پکیج 

 :: بازدید از این مطلب : 144
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 4 شهريور 1397 | نظرات ()