نوشته شده توسط : رافت

نظافت منزل اصفهان

نظافت منزل اصفهان خود را به حرفه ای ها بسپارید.

نظافت منزل اصفهان هم اکنون در شرکت خدماتی نظافتی در حال فعالیت است . نظافت منزل اصفهان با تجهیزات مدرن انجام می گیرد. ما کلیه خدمان من جمله نظافت منزل توسط خانم اصفهان ، نظافت منزل توسط خانم اصفهان ، نظافت منزل توسط خانم اصفهان ، نظافت منزل اصفهان ، نظافت راه پله در اصفهان ، نظافت منزل در اصفهان توسط شرکت خدمات نظافتی  اصفهان به نرخ اتحادیه شرکت های خدماتی نظافتی اصفهان ارائه خدمت می کند.

 

 

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد نظافت منزل اصفهان در فضای وب دنبال می شود بیشتر در مورد:

 

دیوار اصفهان نظافت منزل

نظافت منزل توسط خانم اصفهان

قیمت تمیزکاری منزل اصفهان

شرکت تمیزکاری منزل اصفهان

شرکت خدماتی آسمان اصفهان

شرکت خدماتی نظافتی پارسا اصفهان

تمیزکار خانم اصفهان

اتحادیه شرکت های خدماتی نظافتی اصفهان

شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان

خدمات تمیز کاری منزل در اصفهان

اپلیکیشن نظافت منزل

از جمله خدمات قابل ارائه شرکت خدماتی نظافت منزل اصفهان :

گردگیری , مرتب سازی اتاق ها ،چیدن وسایل اتاق 

شستشوی دیوار  ها و حتی شستن کاغذ دیواری به بهترین شکل ممکن و بدون آسیب رسانی 

تمیز کردن مبلمان ، پرده  و تمام وسایل پارچه ای 

پاک کردن و تی زدن سرامیک ها و برق انداختن کاشی ها با بهترین مواد 

تمیز کردن لوازم آشپزخانه , کابینت ها ,سینک و  شستن ظروف , پاک کردن شیشه ها با بهترین مواد شوینده

نظافت تمام وسایل منزل از جمله لوازم تزئینی ، قیمتی ، الکتریکی ، چوبی  و… با مواد شوینده مخصوص به خود

نظافت لوازم آشپزخانه از جمله نظافت اجاق گاز ، لباسشویی ، کابینت ها ، یخچال و فریزر و … 

ضد عفونی و جرم گیری سرویس های بهداشتی از جمله توالت فرنگی و ایرانی و نظافت و جرمگیری کامل  حمام 

نظافت راه پلهبا مواد شوینده مناسب بشورید خشک کردن راه پله ها

نظافت شیشه و میز  با آبپاش و محلول های استاندارد و  با دستمال نانو یا روزنامه شیشه:: بازدید از این مطلب : 67
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

مزایای  تعمیرات پکیج در اصفهان  :: بازدید از این مطلب : 206

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم و وقت خانه تکانی است پس چه بهتر که از سرویس شرکت های خدماتی نظافتی معتبر استفاده کنید. همانطور که می دانید نظافتچی های موردی ممکن است مشکلاتی برای شما بوجود آورند. شرکتهای خدماتی نظافتی ، سوابق کاری و اخلاقی نیروی نظافتی را بررسی کرده و افراد تضمین شده ای برای خدمات منزل ، به محل اعزام می کند. همچنین شرکتی انتخاب کنید که همیشه پاسخگو بوده و راههای برقراری تماس با خود را به خوبی اطلاع رسانی کرده باشد.

 

 

شرکتهای خدماتی نظافت منزل با دریافت هزینه ، خدمات مناسب تری ارائه می دهند و در صورت بروز مشکلات پیش بینی نشده، پشتیبان شما هستند. بهترین راه برای یافتن یک سرویس خدمات نظافت منزل شمال تهران جستجوی اینترنتی است. زیرا اطلاعات کاملی کسب می کنید و به تمام سوالاتی که ممکن است در ذهنتان باشد، پاسخ خواهند داد.:: بازدید از این مطلب : 69

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

سرویس کولر گازی جردن :

جهت سرویس  و تعمیر کولر گازی جردن با توجه به حضور تعداد بسیاری از نیرو های فنی در این شهر لازم است قدری تحقیق کنید تا بتوانید با یک سرویسکار کولر گازی مطمئن آشنا شوید، ما سعی کرده ایم کار شما را در این زمینه راحت کنیم. با توجه به سابقه فراوان این شرکت در ارائه خدمات و همکاری با بسیاری از نیروها ، سعی شده است بهترین تعمیر کاران را جهت اعزام به منزل مشتریان در کنار خود نگه داریم. علاوه بر مهارت و تخصص ، لازم است که سرویسکار تجربه عملی کافی در زمینه عیب یابی و تعمیراین نوع سیستم ها را نیز داشته باشد.

 

 

 

تعمیر کولر گازی و علائم آن :

    کمپرسور غیر فعال شده است در حالی که فن روشن است

    کمپرسور روشن است اما عملکرد فن مختل شده است

    هوای کولر گازی بیش از حد سرد است

    برق دار شدن بدنه کولر گازی

    قطع فیوز به محض روشن شدن کولر

    کولر گازی روشن نمی شود

   نشت آب از کولر گازی

    خروج باد گرم از کولر

    سر و صدای زیاد هنگام روشن بودن کولر گازی

    با وجود روشن شدن فن و کمپرسور ، کولر عملا کار نمیکند

تعمیر کولر گازی جردن

 

تعمیر کولر گازی جردن یکی از مهمترین خدماتی است که این شرکت خدماتی اقدام به ارائه آن نموده است. با توجه به اینکه بسیاری از افراد و خانواده ها در روزها و شب های گرم سال با کولر های گازی سر و کار دارند و خرابی این دستگاه ها بسیار آزار دهنده خواهد بود، لازم است چنین خدماتی به صورت آنلاین ارائه شوند تا به محض روبرو شدن با مشکل ، از طریق تماس یا ثبت درخواست دسترسی به بهترین سرویسکاران در سریعترین زمان ممکن فراهم شود. خدمات سرویس کولر گازی جردن جهت رفاه حال هموطنان به صورت آنلاین در جردن ارائه می شود.:: بازدید از این مطلب : 86
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 24 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت
تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ :
سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ دلایل مختلفی از جمله عدم استفاده از سرویس های دوره ای و رسوب زدایی رادیاتور شوفاژ و حتی فرسودگی می باشد . رسوبات ناشی از سختی آب به شوفاژ و قطعات آن آسیب های جدی وارد می کنند و گاهی نیز از گرم شدن شوفاژ نیز جلوگیری می کنند. با استفاده از سرویس های دوره ای در هزینه تعمیرات پکیج صرفه جویی کنید . برای رفع مشکل سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ و پیدا کردن علت آب دادن رادیاتور شوفاژ از یک تعمیرکار متخصص و با تجربه کمک بخواهید .
 


:: بازدید از این مطلب : 65
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 24 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

یک تعمیرکار شوفاژ باید آشنای کامل با سیستم شوفاژ و پکیج داشته باشد. برای آگاهی از شوفاژ این مقاله را بخوانید.

شوفاژ چیست ؟

رادیاتور شوفاژ یک وسیله گرمایشی است که با انتقال حرارت از طریق گردش آبگرم در سیستم گرمایش باعث گرم شدن فضای اطراف خود در ساختمان می شود . شوفاژ یا به طور خاص رادیاتورها به دو طریق تابشی ( تشعشعی ) و جابه جایی حرارت و گرما را به بیرون منتقل می کنند. رادیاتور شوفاژ از مواد مختلفی همچون فولاد ، چدن یا آلومینیوم ساخته می شوند. گاهی علت آب دادن رادیاتور شوفاژ  یا علت نشت آب از پکیج به همین قسمت های چدنی و … برمی گردد که با یافتن ناحیه آسیب دیده می توان به رفع نشتی رادیاتور شوفاژ پرداخت . در پست های دیگر راجع به اینکه شیر پایین رادیاتور شوفاژ چیست قبلا صحبت کرده ایم و در اینجا به آن نمی پردازیم. اگر در مورد تعمیر پکیج جستجو می کنید می توانید در مورد علت آب دادن شوفاژ  و  صدای تق تق پکیج یا شیر پایین رادیاتور پکیج  مطالب مفیدی در سایت ما بیابید.

 

 

 

انواع رادیاتور شوفاژ

رادیاتور شوفاژ پره ای :

تعمیر شوفاژ

این نوع از رادیاتور از پره هایی مجزا تشکیل شده که از طریق یک رابط به هم متصل اند. میزان گرمادهی این رادیاتور متناسب با تعداد پره ها و جنس آنها متغیر است .

 

 

 

مزایای رادیاتور شوفاژ پره ای :

 

تعداد پره ها را بر اساس نیاز خود انتخاب می کنید .

هر یک از پره ها در صورت سوراخ شدن یا زنگ زدگی ، قابل تعویض هستند .

ضریب هدایت حرارتی در این نوع بالاست .

در مقایسه با دیگر رادیاتورها دوام بیشتری دارد.

رادیاتور شوفاژ پنلی ( تخت ) :

مدل جدیدی از رادیاتورهای شوفاژ است که با ورق فولادی 5 . 1 یا 2 . 1 میلی متر و به صورت یک سطح حرارتی صاف و یکدست ساخته می شوند. به همین دلیل معمولاً قابل تعمیر نیستند.

 

تعمیر شوفاژ

مزایای رادیاتور شوفاژ پنلی :

 

گرمای یکنواخت تر و بهتر در مقایسه با نوع پره ای

طراحی زیبا

وزن کم

سازگاری بالا با انواع پکیج ها

انتقال حرارت بالا به همراه آسایش حرارتی

نیاز کم به گردش آب

رادیاتور شوفاژ لوله ای ( حوله خشک کن )

تعمیر شوفاژ

این نوع راداتور جهت خشک کردن حوله و لباس طراحی شده است و اغلب در حمام ها کاربرد دارد و باعث گرم شدن فضای حمام نیز می گردد. پنل این رادیاتور به صورت لوله های افقی موازی با هم طراحی شده تا برای آویزان کردن حوله و لباس نیز کاربرد داشته باشد . این نوع شوفاژ نیز به دلیل یک تکه بودن ، غیر قابل تعمیر است .:: بازدید از این مطلب : 68
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 24 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

دلایل نیاز به تعمیر آبگرمکن دیواری

آبگرمکن های دیواری پس از مدتی کار کرد دچار رسوب و فرسایش می شوند این مشکلات با بروز پایین آمدن فشار آب و یا به خوبی گرم نشدن آب پدید می آیند.برای رفع این مشکلات شما می توانید از خدمات تعمیر آبگرمکن دیواری مثله استفاده بکنید تا انجام کار های شما در سریع ترین زمان و با مناسب ترین قیمت صورت گیرد.

 

 

 

مزیت های استفاده از خدمات مثله برای تعمیر آبگرمکن دیواری

هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری در شرکت مثله بسیار بصرفه می باشد و هر شخصی می تواند با یک هزینه مناسب از تمامی خدمات تعمیر آبگرمکن دیواری بهرمند شود.دیگر نگران خرابی آبگرمکن خود نباشید شما می توانید با مناسب ترین قیمت آبگرمکن دیواری خود را تمیر کنید.

 

سرعت در انجام کار در زمان خرابی آبگرمکن دیواری بسیار مهم می باشد.تمام مشتریان پس از خرابی آبگرمکن خانه خود نیاز دارند تا خدمات تعمیر آبگرمکن دیواری در کوتاه ترین زمان برای آن ها فراهم شود به همین دلیل شرکت مثله در هر منطقه نزدیک ترین نیروی کار به محل شما ار برای شما میفرستد.

 

هرچه تجربه استادکار تعمیرات آبگرمکن دیواری بیشتر باشد تعمیرات آبگرمکن دیواری سریعتر و با دقت بیشتری انجام می شود.نزدیک ترین استاد کاران با تجربه به محل خود را به راحتی در مثله پیداتتد

 

در صورتی که آبگرم کن شما نیاز به تعویض قطعه ایی داشته باشد تعمیرکاران شرکت مثله از بهترین قطعات برای جای گذینی با قطعه خراب استفاده می کنند تا مشتری از نتیجه مار رضایت کامل داشته باشد و با خیال راحت از آبگرمکن منزل خود استفاده کند.

 

پس از پایان تعمیر آبگرمکن دیواری باید فاکتور ارائه خدمات به مشتری داده شود تا مشتری بتواند میزان هزینه های اجرت و قطعات استفاده شده را ببنید و پس از تایید پرداخت را انجام دهد.

 

در زمان انجام تعمیرات تمیز بودن در کار مهم می باشد.در خدمات شرکت مثله دیگر  نیاز نیست بعد از پایان کار تعمیر آبگرمکن دیواری محل تعمیرات تمیز شود.

 

 

 

آبگرمکن دیواری و مشکلات آن

همانطور که گفته شد ، گاهی اشکالات پیش آمده در آبگرمکن به ناچار ما را به سمت تعمیر آبگرمکن دیواری سوق می دهد. باید در نظر داشت که بیشترین آمار خرابی آبگرمکن دیواری مربوط به آبگرمکن دیواری بوتان و آبگرمکن دیواری ایران رادیاتور است . لازم به ذکر است که قبل از اقدام به تعمیر آبگرمکن دیواری ، خطوط برق ، آب و گاز بایستی از نظر نصب صحیح  به طور دقیق بررسی شود. چرا که گاهی با حل این مشکلات مسئله حل می شود و نیازی به تعمیر آبگرمکن دیواری نیست.

 

 :: بازدید از این مطلب : 130
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 24 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در شیراز
تفاوتی ندارد شما از کجا یا چه زمانی پکیج را خریداری نموده اید. نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در شیراز وظیفه تامین قطعات و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شیراز را بر عهده دارد. تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور دوره های تعمیرات را به صورت تخصصی گذرانده اند و در کار خود جزو با سابقه ترین و متخصص ترین تعمیرکاران حساب می شوند.

تعمیر پکیج در شیراز
تعمیرات پکیج شیراز را از مثلِ بخواهید. یکی از افتخارات مثلِ ارائه سرویس تعمیرات پکیج شیراز با بهترین تعمیرکاران پکیج می باشد. اگر ساکن شیراز هستید و نیاز به انجام تعمیرات پکیج به صورت تخصصی و با قیمت مناسب دارید، کافی است تا سفارش خود را ثبت کنید، پس از ثبت سفارش به صورت تلفنی یا رزرو اینترنتی متخصص تعمیرات پکیج شیراز با شما تماس می گیرد تا برای حضور در محل مورد نظر شما هماهنگی های لازم را انجام دهد.

قیمت‌ تعمیر پکیج‌ در شیراز
هزینه تعمیر پکیج یا قیمت تعمیر پکیج در شیراز به عوامل زیای وابسته است که باید توسط تعمیرکار پکیج بررسی و برآورد قیمت شود. گاهی اوقات پکیج با یک سرویس ساده حل می شود، اما به ندرت پیش می آید که تعویض پکیج به صرفه تر از تعمیر آن باشد.

تعمیرکار پکیج این مورد را تشخیص می دهد و شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی می کند تا با کمترین هزینه ممکن خانه خود را گرم نگه دارید!

نمایندگی مجاز ایران رادیاتور در شیراز
تعمیرکاران مثلِ همگی دوره های تخصصی برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور را گذرانده اند. پس نیازی نیست نگران کیفیت کار تعمیرات پکیج توسط مثلِ باشید. پس همین الان سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان مثلِ به در کمترین زمان (به اندازه خوردن چای) به درخواست شما رسیدگی کنند و نزدیک ترین و بهترین تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در شیراز را برای شما ارسال کنند.:: بازدید از این مطلب : 65
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 24 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت


8 گام تا هواگیری شوفاژ


بررسی کردن شوفاژ
آماده کردن آچار مخصوص هواگیری شوفاژ
خاموش کردن شوفاژ و سیستم گرمایشی
بازکردن شیر خروجی شوفاژ
پیشگیری از ریختن آب به اطراف
ادامه دادن مرحله قبل تا اینکه آب فواره بزند
هواگیری شوفاژ برای تمام شوفاژهای ساختمان
تنظیم سطح فشار موتورخانه داخلی یا پکیج


1. بررسی کردن شوفاژ
همانطور که گفته شد یکی از علائم نیاز به هواگیری شوفاژ ، سرد بودن شوفاژ می باشد. اما این مشکل می تواند دلایل دیگری هم داشته باشد .

دلایلی همچون :

ایراد در سیستم گرمایشی
شکستگی در لوله کشی
رسوب گرفتن قسمتی از سیستم گرمایشی
پس لازم است قبل از هواگیری شوفاژ موارد بالا بررسی گردیده و در صورت لزوم رفع شود.2. آماده کردن آچار مخصوص هواگیری شوفاژ
این پیچ وسیله ای است ارزان قیمت برای باز کردن شیر خروجی شوفاژ . هنگام خرید آچار هواگیری شوفاژ دقت داشته باشید که آچارِ مناسبِ شیر خروجی شوفاژ شما باشد. شیر خروجی در بخش انتهایی بالای شوفاژ قرار دارد که یک قسمت مربعی ( به منظور تنظیم شیر خروجی ) روی آن قرار دارد. البته طراحی شوفاژهای جدید به گونه ایست که می توان این تنظیم را از طریق پیچ گوشتی و یا آچار فرانسه نیز انجام داد.هواگیری شوفاژ
3. خاموش کردن شوفاژ و سیستم گرمایشی
قبل از هواگیری شوفاژ ، سیستم گرمایش اصلی را خاموش نمایید چرا که روشن بودن آن در حین هواگیری شوفاز ، باعث ورود هوای بیشتر به درون شوفاژ می شود. بعد از خاموش کردن سیستم گرمایشی ، صبر کنید تا شوفاژ به طور کامل خنک شود ، سپس دیگر مراحل هواگیری شوفاژ را ادامه دهید.

4. بازکردن شیر خروجی شوفاژ
تمام شیرهای خروجی و ورودی را در وضعیت باز قرا داده ، پیچ مخصوص ( یا آچار فرانسه و یا پیچ گوشتی ) را بر روی قسمت مربعی گذاشته ، پیچ را برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید ، به محض باز شدن شیر بایستی صدای خروج هوا از شوفاژ شنیده شود. پس از تخلیه هوای سرد از درون شوفاژ ، آب موجود در لوله کشی ، جایگزین آن می شود.

5. پیشگیری از ریختن آب به اطراف
به منظور پیشگیری از ریختن آبی که پس از خارج شدن هوا از شوفاژ ، از شیر خروجی چکه می کند، لازم است از دستمال یا یک ظرف استفاده کنید به این صورت که آن را زیر خروجی شوفاژ بگیرید تا قطرات بر روی آن بریزند.هواگیری شوفاژ
6. ادامه دادن مرحله قبل تا زمان فواره زدن آب
زمانی که جریان آب خروجی از شیر به پایداری نسبی رسید و دیگر با هوا مخلوط نبود ، نشانگر خارج شدن تمام هوای درون شوفاژ می باشد. پس از این اتفاق ، پیچ مخصوص را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید . سپس شیر خروجی را محکم کنید.

7. هواگیری شوفاژ برای تمام شوفاژهای ساختمان
شما که تا این مرحله آمده اید بهتر است کار هواگیری شوفاز را برای تمامی شوفاژ های ساختمان انجام دهید تا از اینکه هوای اضافی از کل سیستم گرمایشی خارج شده مطمئن شوید. لوله های را باید توسط خوله خشک کن حمام انجام داد. علاوه بر اینها سعی کنید هواگیری شوفاژ را به مرتباً و به صورت دوره ای انجام دهید.

8. تنظیم سطح فشار موتورخانه داخلی یا پکیج
هواگیری شوفاژ ها به کم شدن فشار موجود در سیستم گرمایشی می انجامد. این کاهش تا حدی طبیعی است اما اگر افت فشار به قدری زیاد بود که گرما به تمامی شوفاژ ها ( به خصوص در طبقات بالا ) نرسید ، دو حالت پیش می آید یا دیگ بخار تنظیمات اتوماتیک دارد و به صورت خودکار فشار را تنظیم می کند و یا اینکه تنظیمِ دیگِ بخار دستی است و لازم است دیگ جوشاننده را از آب پر کرد تا بتواند فشار را در محدوده مناسب نگه دارد.:: بازدید از این مطلب : 58
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 24 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

 

 

عیب یابی کولر گازی اسپیلت ، تعمیرات اسپیلت و کولر گازی در شروع فصل گرما امری شایع است . همانطور که می دانید کولر گازی و اسپلیت تحمل گرمای سخت تابستان را برایمان راحت تر می کنند و امان از روزی که کولر گازی خراب شود و ما از سرمای وجود ش بی بهره . اینجاست که دوست داریم هر چه سریعتر برای عیب یابی کولر گازی اسپیلت و تعمیر آن اقدام کنیم . دانستن موارد و نکاتی از کولر گازی و عیب های آن به ما در عیب یابی کولر گازی اسپیلت و در نتیجه آن تعمیر کولر گازی کمک بزرگی خواهد کرد . با ما همراه باشید .

 

کولر گازی را تعمیر کنیم یا تعویض کنیم ؟

تصمیم برای تعویض یا تعمیرات اسپیلت و کولرگازی اسپیلت بستگی به موارد زیر دارد :

• میزان عمر کولر گازی : محدوده عمر یک کولر گازی تقریباً 10 تا 15 سال است . اگر خیلی بیشتر از این حرفها کولر گازی عمر کرده باشد ، دیگر به تعمیر کولر گازی اسپیلت فکر نکنید. کولر گازی جدید قطعاً تأثیر بیشتر و مصرف برق کمتری دارد.

• تعداد دفعات تعمیر کولر گازی در چند سال اخیر : اگر به صورت دوره ای و مرتب نیاز به تعمیر کولر گازی اسپیلت دارید ، از تعمیر چند باره آن صرف نظر کنید و یک کولر گازی جدید تهیه نمایید .

• مصرف رو به افزایش برق با روشن بودن کولر گازی : ما می توانیم با سرویس کولر گازی اسپیلت شما مصرف برق آن را درست مثلِ روز اول سامان دهیم . هر چند می توانید با خرید مدل های جدید کولر گازی و اسپلیت مجهز به تکنولوژی اینورتر ( کم مصرف ) به استقبال تکنولوژی و صرفه جویی دراز مدت هم بروید.

 

 

 

کولر گازی جدید نخرید ، اگر کولر گازی اسپیلت اکنون شما این شرایط را دارد :

• عمر زیر 10 سال کولر گازی

• منطقی بودن هزینه پرداخت قبض برق

• هزینه پایین تعمیر کولر گازی

در این حالت بهترین و مؤثرترین راه ممکن تعمیر کولر گازی اسپیلت و یا تعمیرات اسپلیت و سرویس کولر گازی به صورت دوره ای منظم است .:: بازدید از این مطلب : 86
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 24 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

 

مشکلات رایج در تعمیر پکیج مشهد :

پکیج های دیواری در اثر گذر زمان جدای از نوع برند ممکن است دچار مشکل و خرابی شوند و به سرویس پکیج و یا عیب یابی و تعمیر پکیج نیاز پیدا کنند.مشکلات رایج در تعمیر ات پکیج در مشهد عبارتند از :

 

زردی شعله پکیج

تنظیم نبودن فشار پکیج ( کم یا زیاد بودن فشار دستگاه )

سر و صدای زیاد دستگاه پکیج

عدم روشن شدن شعله

عدم گرمایش مناسب

رسوب گرفتن پکیج

خرابی شیر اطمینان

☑️ با مشکل گرم نشدن آب مصرفی چه کنیم؟

گرم نشدن آب مصرفی از مشکلات مهم پکیج در کل سال است و محروم ماندن از آب گرم در تمام سال سخت و آزار دهنده است به همین جهت بهتر است پیش از خرابی پکیج به صورت مرتب سرویس پکیج را انجام دهد اما اگر در حال حاضر به این مشکل برخورده‌اید اصلا نگران نباشید یک تعمیرکار پکیج با تجربه و حرفه‌ای سریع این مشکل شما را حل می‌کند.

 

برای پیدا کردن تعمیرکار پکیج مطمئن و حرفه‌ای هم اصلااا نگران نباشید با ما تماس بگیرید و بهترین خدمات را دریافت کنید.

 

 

 

 

تماس برای اعزام تعمیرکار پکیج هر روز حتی روزهای تعطیل

 

 

 

تعمیرات پکیج در مشهد

 

 

☑️ مزایای انجام سرویس پکیج دیواری چیست؟:: بازدید از این مطلب : 58

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

سرویس کولر گازی بوتان  و  تعمیر کولر گازی بوتان :

هر وسیله‌ی برقی دارای طول عمری است که میزان این طول عمر بسیار بستگی به طریقه‌ی نگهداری و استفاده ما  از آن را دارد. بنابراین هر چه بهتر از وسایل برقی نگهداری کرده و از آن استفاده نماییم در مقابل مدت زمان بیشتری از آن استفاده می کنیم. سرویس کولر گازی ارزان ترین ، راحت ترین و کم هزینه ترین کاری که جهت حفظ و نگهداری از کولر گازی می توانیم انجام دهیم. شستشوی کولر گازی یا سرویس کولر گازی  باید به صورت دوره ای انجام شود. با انجام سرویس کولر گازی بوتان در واقع از خسارت های سنگین یا جبران ناپذیر بعدی به دستگاه جلوگیری می شود. اما متاسفانه برخی از افراد این کار را بیهوده می پندارند.

 

علاوه بر آن با سرویس کولر گازی بوتان به صورت دوره ای باعث کاهش مصرف برق کولرتان می شوید و میزان بازدهی کولر گازی بوتان خود را دو چندان کرده و از پرداخت هزینه های سنگین جهت تعمیر کولر گازی بوتان جلوگیری می کنید.

 

 

 

انجام شستشوی کولر گازی بوتان :

 

 

شستشو یا سرویس کولر گازی بوتان دارای دو مرحله است که این مراحل به شرح زیر می باشد :

 

سرویس پنل داخلی کولر گازی بوتان Butane

سرویس پنل خارجی کولر گازی بوتان Butane

 

انجام سرویس پنل خارجی کولر گازی بوتان

 

پیش از شروع هر فصل به انجام سرویس پنل خارجی کولر گازی بوتان پرداخته چرا که پنل خارجی کولر گازی به دلیل قرار گرفتن در مقابل گرد و غبار و آلودگی ، محل تجمع کثیفی ها شده که عدم سرویس و شستشوی آن سبب گشته که به کمپرسور جهت کار کردن فشار بیشتری وارد شود در نهایت گاهی سبب سوختگی کمپرسور می گردد.

انجام سرویس پنل داخلی کولر گازی بوتان

 

سرویس پنل داخلی کولر گازی بوتان شامل سرویس و شستشوی فیلترها به صورت ماهانه است که انجام این کار سبب افزایش پرتاب باد دستگاه و میزان خنک کنندگی بیشتر آن می گردد.

 

 :: بازدید از این مطلب : 67
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

لوله کشی آب سرد و گرم :

 

 

در لوله کشی ساختمان برای بالا رفتن لوله های آب به طور معمول یک یا چند مسیر در نظر می گیرند که همه ی این لوله های بالا رونده باید دارای شیر فلکه قطع دستی در ابتدای مسیر باشند. علاوه بر این در هر طبقه لوله های انشعاب ، برای قطع و وصل همه لوله های سرد و گرم مصرفی باید مجهز به شیر فلکه باشند. اگر ساختمان دارای سقف کاذب است بهتر است لوله کشی در سقف کاذب آن انجام شود. به جز لوله های آب سرد و لوله های آب گرم ، لوله سومی هم وجود دارد که به آن لوله گردش آب گرم یا برگشت آب گرم گفته می شود که به طور دائم کار گردش آب بین مصرف کننده ها و منبع آب را انجام می دهد و فرقی نمی کند که شیر مصرف کننده باز یا بسته باشد. وجود این لوله و نحوه کار آن باعث شده زمانی که شیر آب گرم باز می کنید ، زودتر به آب گرم دست پیدا کنید و آب کمتری هدر رود.

 

 

 

انواع شیرهای مصرفی در لوله ها :

 

 

شیرهای اصلی

شیریکطرفه

شیر خلاشکن

 

 

لوله کشی آب سرد و گرم

 

 

نکات فنی لوله کشی آب سرد و گرم :

 

 

1. باید لوله کشی در کوتاه ترین مسیر و با پیچ و خم کم صورت گیرد و با دیوارهای ساختمان موازی یا عمود باشد.

 

2. در ساختمان های مسکونی ، حتما لوله های آب و لوله های فاضلاب را جدا از هم نصب کنید و اگر این امر امکان پذیر نبود فاصله مناسب را حفظ کرده و در نصب لوله کشی افقی ، باید لوله های فاضلاب را پایین بقیه لوله ها قرار دهید و این حفظ فاصله به دلیل این است که با گذر زمان و ایجاد پوسیدگی در لوله ها ، امکان تراوش و آلوده شدن آب بهداشتی و آشامیدن وجود دارد.

 

3. اگر نصب لوله های افقی در سقف کاذب است ، باید اجرای آن در حداکثر ارتفاع باشد.

 

4. پیش از اجرای لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان ، حتما مسیر های عبور لوله را با رشته های کاری دیگر شامل ساختمانی ، برقی و مکانیکی تطبیق دهید تا جلوگیری از دوباره کاری های احتمالی شود.:: بازدید از این مطلب : 61
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

خدمات قابل ارائه شرکت خدماتی در زمینه باغبانی:

 خدمات باغبانی

 • هرس درختان و باغات میوه
 • بیل زنی یا پاکنی درختان
 • سمپاشی درختان
 • کوددهی
 • کاشت درخت میوه
 • کاشت گل های زینتی
 • کاشت انواع نهال ها

 

هرس کردن 

 

باغبانی

یکی از موثر ترین عملیات های یک باغبانی خوب هرس کردن است که به دوصورت کمی وکیفی به محصول خسارت وارد می کنند: خسارت کیفی آن باعث کاهش کیفیت و ارزش غذایی ویا مسمومیت محصول می شود وخسارت کمی باعث کاهش مقدار تولید در واحد سطح می گردد. علفهای هرز به دوصورت کمی وکیفی به محصول خسارت وارد می کنند: خسارت کیفی آن باعث کاهش کیفیت و ارزش غذایی ویا مسمومیت محصول می شود وخسارت کمی باعث کاهش مقدار تولید در واحد سطح می گردد.

 

 

کود دهی

 

 کود دهی بیشتر به روش پخش سطحی صورت میگیرد که در این روش کود تقویتی قبل از کاشت گیاه بوسیله ی دست یا ماشین به طور یکنواخت در تمام سطح مورد نظر پخش می شود. بسیاری از مواقع پس از پخش سطحی، کود کشاورزی با شخم یا دیسک سطحی با خاک مخلوط می شود. این روش کوددهی برای عناصر یا کودهای کشاورزی محلول در آب مثل کودهای نیتروژن به کار گرفته می شود. البته در خاک های قلیایی بویژه در هوای گرم، احتمال هدر روی آمونیاک وجود دارد.

 

 

سمپاشی و مبارزه با آفات گیاهان و درختان

 

سمپاشی می تواند یکی از روش های از بین برن آفت ها و علف های هرز نیز باشد. که اگر تخصصی انجام نگیرد نه تنها باعث بهبودی مزرعه نخواهد داشت بلکه خسارات جبران ناپذیری نیز به خاک و محصولات وارد خواهد کرد.

به کار بردن سموم نباتی و خطرناک و نیز اعمال شیوه های سمپاشی غیر علمی توسط افراد نا آشنا و غیر متخصص در سمپاشی اماکن نه تنها تاثیرگذاری مطلوبی در مبارزه با حشرات نخواهد داشت، بلکه باعث بروز آلودگی محیط زندگی افراد و همچنین ایجاد مقاومت به سموم در آفات شده و راه را برای بروز سقط جنین، انواع سرطان و مسمومیت های تنفسی و مشکلات متعددی از این قبیل را باز می کند.:: بازدید از این مطلب : 97
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

سوالات متداول مشتریان در ارتباط با کارگر خانم برای نظافت منزل  :

 دستمزد کارگر برای نظافت منزل چقدر است؟

 

 نحوه درخواست کارگر نظافت منزل به چه صورت است؟

 

 کارگر برای نظافت منزل در کاراباما چگونه انتخاب می‌شود؟

 

 کارگر نظافت منزل آقا چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

 

 وظایف کارگر نظافت منزل چیست؟

 

 

 

☑ مناسب ترین هزینه دستمزد کارگر نظافت منزل در “کاراباما”

هزینه دستمزد کارگر نظافت منزل بصورت ساعتی محاسبه می‌شود. بطور کلی دستمزد کارگر نظافت منزل تهران و شیراز بستگی به متراژ ساختمان، تعداد سرویس های بهداشتی و اتاق ها دارد و البته قابل ذکر است که تعرفه دستمزد نظافتچی خانم و نظافتچی آقا با هم متفاوت است. شرکت “کاراباما” در تعیین دستمزد کارگر برای نظافت منزل بسیار منطقی و منصفانه عمل کرده و نیازی به پرداخت هزینه رفت و برگشت کارگر و دادن انعام به وی نیست.

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 69

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

تعمیر کولر گازی یکی از رایج ترین خدمات شرکت های تعمیراتی است . در واقع کولر گازی به دلایل زیادی نیاز به تعمیر دارد که در ادامه به 7مورد از دلایل معیوب شدن کولر گازی و عیب یابی و تعمیر کولر گازی پرداخته شده است.تمام این نوشته ها از زبان سرویسکار کولر گازی جمع آوری شده است. 

7 دلیل لزوم  تعمیرات کولر گازی 

نگهداری و سرویس کولر گازی در زمان مناسب آن ، موجب افزایش عمر کولر گازی شما خواهد شد. اما چنانچه موارد زیر رخ دهد نیاز به تعمیر کولر گازی احساس می شود.

 

1-  کثیف شدن فیلتر هوا

وظیفه فیلتر هوا جلوگیری از ورود گرد و غبار موجود در هوا به محفظه کولر و منزل میباشد. فیلتر هوا و توری کولر گازی جزو قطعاتی است که لازم است هر 30 روز یکبار آنها را با آب کاملا بشویید. سرویس و تمیز کردن به موقع فیلتر موجب بالا رفتن کارایی کولر گازی خواهد شد و به دیگر قطعات هم آسیبی وارد نمی شود.

 

2-  کاهش میزان سرمایش کولر گازی

چنانچه احساس می کنید سرمایش کولر کم شده ممکن است که به دلیل کم شدن گاز کولر یا نشستی باشد. برای برطرف کردن این مشکل و شارژ گاز کولر پیشنهاد میشود با یک سرویس کار مجرب مشورت کنید زیرا کم شدن گاز کولر به کمپرسور فشار می آورد.

کم شدن گاز دستگاه ، سوختگی خازن کمپرسور ، خرابی برد پنل و یا برد کمپرسور و از کار افتادن کمپرسور دستگاه برخی علل تولید باد گرم هنگام فصل گرما می باشد که در این صورت تعمیر کولر گازی خود را باید به تعمیرکار کولر گازی متخصص بسپارید.

 

3- عملکرد فن بیرونی (کندانسور) درست نیست

کندانسور، وظیفه انتقال هوای گرم منزل به فضای بیرون از خانه را دارد. اگر فن بیرونی خوب کار نکند موجب گرم شدن بیش از حد کمپرسور شده و توانایی تولید سرمای مناسب و جایگزین کردن با گرمای منزل را ندارد.

 

4- خرابی کنترل الکتریکی

یکی از مشکلات رایج خرابی برد فرمانی یا مدار الکتریکی دستگاه است که در صورت بروز مشکل برای این قسمت امکان به وجود امدن هر مشکلی هست ازجمله خاموش شدن کولر گازی یا طبق برنامه نبودن عملکرد دستگاه.

 

5- مشکلات کابل و وجود نوسان برق

گاهی اتفاق می افتد که  کولر گازی به طور خودکار خاموش و روشن میشود. بالا بودن آمپر مصرفی کولر گازی  و سیم کشی نادرست علت ان می تواند باشد. مشکل سیمکشی کولر گازی فوق العاده خطرناک است و امکان آتش سوزی وجود دارد. برق ورودی کولر گازی نباید نوسان داشته باشد. نوسانات برق باعث از کار افتادن (خرابی) خازن دستگاه کولر گازی شما میشود.

 

6- تولید سر و صدای زیاد

به احتمال زیاد از فن یا پروانه فن می باشد.

 

7- چکه کردن آب از کولر گازی یا اسپیلت

یکی از دلایل می تواند کم بودن گاز دستگاه باشد که سبب برفک روی اپراتور می گردد که این برفک ها در اثر گرما آب شده و چکه می کنند.دلیل بعدی آن می تواند سوراخ بودن شلنگ تخلیه یا شکستگی حوضچه باشد.:: بازدید از این مطلب : 83
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

موارد مهمی که یک نصاب کاغذ دیواری باید رعایت کند

 

جفت کردن لبه های کاغذ بهم، نصب کاغذها به صورت یکپارچه و بدون درز و حباب ، کنده نشدن کاغذ پس از خشک شدن ، داشتن هماهنگی بین رلهای طرح دار ، عدم ناصافی برش ها را تضمین خواهند کرد.

 

بسیار تمیز کار هستند و کارشان بسیار با کیفیت می باشد.

 

نظم و تعهد کاری خاصی در قبال حرفه شان دارند.

 

رعایت اخلاق و تکریم مشتری یکی از دیگر ویژگی های این نصابان است.

 

اکثراً  با داشتن یک وردست خوب به کار خود و سرعت انجام آن کمک می نماید.

 

 نکاتی قبل از خرید کاغذ دیواری

 

 

در ابتدا با اندازه گیری متراژ دیوارها و میزان پرتی آنها ، تعداد رول های مورد نیاز جهت اجرای فرآیند نصب را تخمین بزنید. تا بیشتر از نیاز خود  رول خریداری نکنید. باید در نظر گرفت که باید یک رول بیشتر خریداری کنید تا در صورت نیاز جهت ترمیم برای پیدا کردن آن مدل خاص در بازار به مشکل برنخورید.

 

به رنگ وسایل منزل و هماهنگی کفپوش با رنگ کاغذ دیواری دقت کتید. نوع و طرح کاغذ دیواری باید با با سبک چیدمان خانه هماهنگ باشد.

 

توجه کنید که کاغذ دیواری بافت دار به دیوارها عمق می بخشد. کاغذ دیواری های گلدار و با رنگ ملایم فضایی آرام به شما هدیه می کنند و کاغذ دیواری های  با رنگ شاد و طرح های هندسی فضایی پر از انرزی خواهید داشت.

 

اگر تنوع طلب هستید از کاغذ دیواری ساده با رنگ ملایم استفاده کنید چون با هر چیدمانی سازگار است.

 

مراحل نصب کاغذ دیواری

 

زیرسازی

 

 

قبل از اینکه کاغذ دیواری چسبیده شود ، آسیب های دیواری شامل ریخته شدن گچ ها، کنده کاری های دیوار، ترک های دیوار، خیسی  و نم آنها باید رفع شوند. بنابراین نصاب کاغذ دیواری باید به کار نقاشی و زیر سازی هم تسلط داشته باشد. بعد از زیر سازی با بتونه و ماستیک کاری و آستر زدن، سطح کار برای نصب آماده است.

دقت در انتخاب چسب

 

مثلا برای کاغذ دیواری های نازک و با کیفیت پایین، غلظت بالا استفاده شدن ممکن است باعث بهم چسبیدن کاغذ دیواری شود و هنگام جدا سازی کاغذ ها لوله شده و پاره شود.

 

آماده سازی چسب

 

درست کردن چسب و مقدار آن به تجربه  بالایی نیاز دارد.  تفاوت در غلظت چسب و مقدار آن ( بسته به قطر کاغذ و بسته به جنس آن غلظت ها و مقدار متفاوت است) می توانند تعیین کننده باشد.

 

چسباندن کاغذ دیواری

 

نصاب کاغذ دیواری بعد از مرحله آماده سازی چسب، از گوشه دیوار شروع به اتصال اولین کاغذ به دیوار می کند. نصاب کاغذ دیواری باید در هماهنگی و در کنارهم قرارگیری کاغذهای دارای نقش و نگار دقت بالایی داشته باشد.

 :: بازدید از این مطلب : 65
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

مزایا و معایب شغل بنایی

 • خدمات بنایی ، شغلی آزاد ، پر زحمت و در عین حال با در آمد خوب است مخصوصا اگر چند هنر را با هم داشته باشد . از طرفی به دلیل کار کردن با ابزار حساسیت زا ، خطرناک و گاهاً در محیط های نا امن نیاز به احتیاط بیشتری در کار دارد.

 

ویژگی های شغل بنایی ساختمان

 • خوش‌قولی  : شروع و تحویل کار در سریعترین و کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام شود.
 • دقت و کار آزمودگی:  تحویل با کیفیت بالای کار مانع هدر رفت هزینه ، وقت و انرژی بدون حاصل شدن نتیجه مطلوب میشود.
 • با سلیقه بودن : بنایی در عین سخت بودن نیازمند ظرافت کاری و سلیقه به خرج دادن است.
 • تمیزی کار: کار را به اصطلاح جارو شده تحویل دهد، تا بعد از اتمام کار نیازی به رفت و روب و تمیز کاری اضافی نباشد. به خصوص در یک واحد در حال سکونت

 

خدمات بنایی که یک تیم بنایی ارائه می‌کنند:

هموار سازی کف ، کاشی کاری ، سرامیک کاری  ، موزاییک کاری ، گچ کاری ،  طراحی و ساخت شومینه ، طراحی و ساخت کباب پز ، طراحی و ساخت پله ، سنگ کاری ، ساخت دیوار و سقف کاذب ، ساخت حوض و استخر ، ساخت پل ، ساخت رمپ و تقسیم کننده پارکینگ ، ساخت باغچه و آب نما

 

 

 

به طور کلی می توان خدمات بنایی را به دو قسمت بنایی کلی و بنایی جزئی تقسیم کرد که در ادامه شرح می دهیم.

 

بنایی جزئی (بازسازی یا ترمیم بخش هایی از ساختمان )

خدماتی مثل گچ کاری ، سیمان کاری ، قیرگونی سرویس بهداشتی ، تعویض سرامیک ، تخریب و جابجایی دیوار در بخش بنایی جزئی ارائه می شود.

 

بنایی کلی (ساخت یا تغییرات کلی یک ساختمان)

خدماتی همچون دیوار چینی، سفید کاری ، کاشی کاری ، سرامیک ، بتن ریزی ، سفت کاری ، نصب کاسه توالت و توالت فرنگی در دسته بنایی کلی قرار می گیرند.:: بازدید از این مطلب : 54
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

شیشه بری سیار :

امروزه به دلیل مشغله زیاد افراد ، همه به دنبال راهی راحتتر و ساده تر برای انجام کارهای خود هستند که تا جای ممکن در زمان و انرژی خود صرفه جویی کنند به همین منظور خدمات آنلاین و سیار روز به روز در حال افزایش است که شیشه بری  سیار یا شیشه بری شبانه روزی هم خدمتی نوین در صنعت شیشه بریاست که با استقبال خیلی خوبی روبه رو شده است. با استفاده از این سرویس دیگر نیازی به مراجعه به شیشه بری نیست و فقط با یک تماس شما ، متخصصین شیشه بری کاراباما در سریعترین زمان برای ارائه هرگونه خدمات شیشه بری اعم از نصب و یا تعویض شیشه های سکوریت ،  دو جداره و تک جداره برای درب و پنجره منازل و ساختمان های مسکونی ، اداری و ویترین مغازه ها نزد شما خواهند بود.

 

خدمات شیشه بری سیار کاراباما شامل  ::: بازدید از این مطلب : 65

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

نظافت منزل و نظافتچی منزل
نظافت منزل و ارسال بهترین نظافتچی منزل در تهران ، شیراز 02162829000 ☎

نظافتچی منزل باتجربه و مورد اطمینان برای نظافت منزل
نظافت منزل توسط نظافتچی منزل به مرور زمان در حال افزایش است. از دلایل درخواست زیاد نظافتچی منزل برای امور نظافت از قبیل نظافت منزل ، نظافت ساختمان ، نظافت محل کار و … مشغله زیاد افراد است. بهتر است کارگر نظافت منزل خود را بر اساس کاری که برای نظافت منزل در نظر دارید انتخاب کنید و درخواست نظافتچی منزل دهید. معمولا برای اموری مثل نظافت منزل که دقت و ظرافت بیشتری نیاز است نظافتچی خانم و برای نظافت ساختمان مثل نظافت راه پله ، نظافتچی آقا انتخاب می کنند. تعرفه نظافت منزل متفاوت است و قیمت نظافت منزل توسط خانم بیشتر است. ما نظافتچی های خود را از بهترین شرکت خدماتی نظافتی و شرکت نظافتی انتخاب می کنیم.

اگر دغدغه شما یکی از موارد زیر است پس این مطلب برای شما مفید خواهد بود:

خدمتکار ، کارگر ساده ، خادمات منازل ، شرکت خدماتی و نظافتی ، شماره تلفن شرکت خدماتی و نظافتی ، نظافت منزل توسط خانم جوان ، شرکت خدماتی ، نظافت منزل توسط خانم ، نظافت منزل سعادت آباد

 

شاید برایتان جالب باشد که این روزها در مورد نظافت منزل مطالب زیر دنبال می شود:

نظافت منزل کرج
اپلیکیشن نظافت منزل
نظافت منزل شرق تهران
قیمت نظافت منزل مشهد
نظافت منزل جنوب تهران
نظافت منزل پاکبانان
نظافت منزل اصفهان
نظافت منزل فوری
شرکت های معتبر نظافت منزل
نظافت منزل مرکز تهران
نظافت منزل در تهران
نظافت منزل شیراز

نظافت منزل
نظافت منزل
سوالات متداول مشتریان در رابطه با نظافتچی منزل و نظافت منزل
قیمت نظافت منزل چگونه محاسبه می شود؟

چگونه از “خدمت از ما” درخواست خدمات نظافت منزل دهیم؟

هزینه رفت آمد نظافتچی منزل به عهده چه کسی است؟

در زمان نظافت منزل ، نظافتچی منزل را در خانه تنها بگذاریم؟

تهیه مواد و وسایل لازم برای نظافت منزل به عهده چه کسی است؟

در صورت ناراضی بودن از عملکرد نظافتچی منزل چه اقدامی باید انجام داد؟

نظافتچی منزل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

کارگر نظافت منزل به نظافت تمام بخش ها می تواند رسیدگی کند؟

استفاده از نظافتچی برای خدمات نظافت منزل مناسب چه افرادی است؟

اگر بخواهیم خودمان نظافت منزل را انجام دهیم چه اصولی را باید رعایت کنیم؟

چه نقاطی میکروب در آن وجود دارد و هنگام نظافت منزل از دید ما پنهان می ماند؟

در سرویس خدمات نظافت ، چه خدماتی ارائه می شود؟

سوالات متداول مشتریان در نظافت منزل

قیمت سرویس نظافت منزل چگونه محاسبه می شود؟
در هنگام درخواست کارگر نظافت منزل یا همان نظافتچی منزل باید به چند عاملی که روی قیمت نظافت منزل تاثیر می گذارد دقت کرد.

1-نوع جنسیت کارگر نظافت منزل : قیمت نظافت منزل توسط خانم و نظافتچی آقا متفاوت است. قیمت نظافت منزل توسط خانم یا حتی نظافت منزل توسط خانم جوان بیشتر از نظافت منزل توسط نظافتچی آقا است. معمولا درخواست نظافتچی خانم برای نظافت داخل خانه و نظافتچی آقا برای نظافت ساختمان مثل نظافت راه پله و اموری که به قدرت بدنی بیشتری نیاز است.

2-ساعت کار برای نظافت منزل : حداقل ساعت کار برای درخواست نظافتچی منزل 4 ساعت است اما شما براساس نیاز خود برای نظافت منزل 6 می توانید ساعت های بیشتری را انتخاب کنید.

 

چگونه درخواست نظافتچی منزل دهیم؟
از دو طریق می توانید نظافتچی منزل خود را از “خدمت از ما” رزرو کرده و سفارش دهید:

دانلود اپلیکیشن نظافت منزل و از داخل اپلیکیشن
درخواست خدمت نظافت منزل از طریق سایت ما

هزینه رفت و آمد نظافتچی منزل به عهده چه کسی است؟
هزینه رفت و آمد ، بر عهده خود نظافتچی منزل است. اما در صورتی کار نظافت منزل بعد از ساعت 20 به اتمام برسد ، هزینه برگشت کارگر نظافت منزل بر عهده مشتری می شود.

نظافتچی منزل
نظافتچی منزل

آیا در هنگام نظافت منزل ، نظافتچی منزل را در خانه تنها بگذاریم؟
تمام نظافتچی های ما پس از چند مرحله به عنوان نظافتچی منزل گزینش شده اند و تمام آموزش‌های تخصصی و رفتاری به آنها داده شده است اما توصیه می کنیم در مدتی که کارگر نظافت منزل در خانه حضور دارد ، خانه را ترک نکنید و نظافتچی منزل را در خانه تنها نگذارید.

 

بهتر است تا زمان کار نظافتچی منزل ، حداقل یک نفر در خانه حضور داشته باشد .

 

تهیه لوازم لازم برای نظافت منزل بر عهده کیست؟
با توجه اینکه به همراه آوردن تمام وسایل مورد نیاز برای نظافت منزل دشوار است ، به همین دلیل نظافتچی منزل هیچ یک از لوازم و مواد لازم برای انجام نظافت منزل را همراه ندارد. لذا پس باید تمام وسایل مورد نیاز را خودتان آماده کنید و یا اگر نمی توانید تهیه کنید ، با نظافتچی منزل هماهنگ کنید تا مواد مورد نیاز برای نظافت منزل را با فاکتور تهیه کند.

 

البته پیشنهاد ما این است که قبل از تهیه وسایل و مواد شوینده با نظافتچی منزل مشورت بگیرید که چه شوینده ای باید تهیه شود .

 

در صورت عدم رضایت از انجام کار نیروی نظافت منزل چه باید کرد؟
در صورتی که شما از انجام کار نیروی نظافت منزل رضایت نداشتید، می توانید با پشتیبانی “خدمت از ما” تماس بگیرید و درخواست یا شکایت خود را عنوان کنید. تیم پشتیبانی خدمت از ما از ساعت 8 الی 21 پاسخگوی شماست تا به سوالات شما پاسخ دهند و شکایات شما را پیگیری نمایند.

 

اگر درخواست تعویض نظافتچی منزل دارید باید تا یک ساعت بعد از شروع نظافت منزل این کار را انجام دهید و درخواست ارسال نظافتچی منزل جدید دهید.

 

 

نظافتچی منزل باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
نظافتچی منزل باید باتجربه و مسلط به کار خود باشد.
نظافتچی منزل باید خوش برخورد و مودب باشد.
نظافتچی منزل باید آراسته و تمیز باشد.
نظافتچی منزل باید امانتدار باشد.
نظافتچی منزل باید با مواد شوینده و نحوه صحیح استفاده از آن ها آگاه باشد.
نظافتچی منزل باید بسیار بادقت و مسئولیت پذیر باشد.
نظافتچی منزل در هنگام نظافت منزل باید کم صحبت باشد.
نظافتچی منزل در هنگام نظافت منزل باید به صحبت های صاحب خانه گوش دهد.

 

کارگر نظافت منزل به نظافت تمام بخش ها میتواند برسد؟
بله یک کارگر نظافت منزل می تواند به نظافت تمام بخش ها برسد ولی بستگی به ساعت رزروی شما برای نظافت منزل دارد. اگر ساعت لازم برای را همان اول مشخص نکنید ، کارگر نظافت منزل به شما ساعتی تخمین زده بازگو می کند تا به نظافت منزل تمام بخش ها برسد. ولی اگر نخواهید به طور کامل رسیدگی شود باید خودتان دقیقا بخش مورد نظر را ذکر کنید.

 

 

نظافتچی منزل

استفاده از خدمات نظافت منزل مناسب چه افرادی است؟
همانطور که می دانید بسیاری از افراد به دلیل مشغله‌های کاری فراوان فرصت کمتری برای نظافت آپارتمان و خانه خود پیدا می‌کنند؛ و ترجیح می دهند که کار نظافت منزل خود را به دست یک نظافتچی کاربلد بسپارند. شمایی که در حال حاضر قصد درخواست خدمات نظافت منزل را دارید بدون شک جز یکی از دسته های زیر می باشید.

اگر که رسیدگی به نظافت منزل در برنامه روزانه شما اختلال پیش می آورد.
اگر شاغل هستید و فرصت رسیدگی به نظافت منزل را پیدا نمی‌کنید.
اگر که به دلیل افزایش سن و پایین امدن قوای جسمی کارهای سنگین خانه را نمی توانید به‌تنهایی انجام دهید.
اگر که دارای مشکلات جسمی و بیماری هستید و از رسیدگی به نظافت منزل ناتوان هستید.
اگر شما فردی مجرد هستید و مهارت لازم برای انجام نظافت منزل را ندارید.
اگر فرزند کوچکی دارید و وقت کمتری برای رسیدگی نظافت منزل دارید.
اگر مهمان دارید و برای انجام کارها به کمک یک نیروی نظافتی دارید .
اگر وقت و انرژی دارید ولی ترجیح می دهید که با سپردن کارهای نظافت منزل بیشتر به استراحت و … بپردازید .
اگر دم عید است و کارهایتان روی هم انباشته شده است.
اگر برای شب مراسمی دارید و کلیه کارها هم بر روی دوش شما است.

در هرشرایطی که باشید خدمت از ما در کمک به شما در امور نظافت منزل کمکاری نمی کند .

 

تعهدات “خدمت از ما” برای نظافت منزل :
تمام نيروهاي نظافت منزل ، در کار خود متخصص ، کاربلد و ماهر هستند.

تمام نیروهای نظافت منزل در تمام دوره های آموزشی که برگزار می شوند شرکت کرده اند.

تمام خدماتی که در برای نظافت منزل ارائه می شود ، در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

تمام خدمات کاملا تضمین شده است و بدون کوچکترین خطا کار نظافت منزل به اتمام می رسد.

در صورت کوچکترین نارضایتی از نظافت منزل سریع پیگیری می شود و مشکل رفع می شود.

 

نظافت منزل

تعهدات “خدمت از ما” برای نظافت منزل :
تمام نيروهاي نظافت منزل ، در کار خود متخصص ، کاربلد و ماهر هستند.

تمام نیروهای نظافت منزل در تمام دوره های آموزشی که برگزار می شوند شرکت کرده اند.

تمام خدماتی که در برای نظافت منزل ارائه می شود ، در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

تمام خدمات کاملا تضمین شده است و بدون کوچکترین خطا کار نظافت منزل به اتمام می رسد.

در صورت کوچکترین نارضایتی از نظافت منزل سریع پیگیری می شود و مشکل رفع می شود.

 

نقاطی که در آن میکروب وجود دارد و در هنگام نظافت منزل از دید شما پنهان می ماند:
نظافت ریموت کنترل
نظافت جاسوئیچی
نظافت پریز و دوشاخه ها
نظافت گوشی تلفن همراه و ثابت
نظافت جامسواکی
نظافت سطل های زباله
نظافت دستگیره سیفون
دستگیره های در ورودی

 

با نظافت منزل ، آشفتگی را از خانه خود دور کنید
نظافت منزل و تمیز بودن محل زندگی و کار باعث بالا بردن روحیه افراد می شود. یعنی در واقع علاوه بر بالا بردن زیبایی منزل و رعایت کردن بهداشت ، باید ایجاد انگیزه و انرژی مثبت می شود در واقع برخی تجربه ها نشان داده است که بیدار شدن در یک اتاق کثیف بر روی افسردگی نیز تاثیر منفی دارد.

 

نظافت منزل

نظافت منزل علاوه بر بالابردن سطح بهداشت چه مزایای دیگری برای ما دارد؟
ایجاد هوای مطبوع : به طور قطع نظافت منزل و از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها باعث افزایش هوای مطبوع بهتر و سالم تر در خانه خواهد شد. و نفس کشیدن در ان مطلوب تر خواهد شد .

بالا بردن سطح روحیه و ایجاد انرژی مثبت : محیطی کثیف به طور ناخودآگاه روی روحیه افراد تاثیر منفی میگذارد و محیطی تمیز باعث انگیزه و انرژی بیشتر می شود .

سود بیشنر در هنگام فروش خانه: یک خانه تمیز خیلی به چشم می آید مخصوصا هنگام فروش آن و در واقعا یک خانه تمیز و عاری از هرگونه لکه روی دیوار ، کف و … نه تنها سریع تر به فروش می رسد بلکه قیمت آن نیز بیشتر از خانه کثیف است.

کاهش هزینه های خانه: با مراقبت صحیح از خانه وسایل های درون ان و شستشوی به موقع و ضدعفونی کردن انها عمر ماندگاری ان افزایش می یابد و صاحب خانه را با تعمیر و یا تعویض وسایل خانه متحمل هزینه های گزاف نمی کند.

کاهش دغدغه در هنگام ورود میهمانان سر زده : هر ازگاهیی ممکن است میهمانان سرزده به منزل ما سر بزنند ، که اگر در این شرایط خانه تمیز باشد و بوی بسیار مطلوبی بدهد و سرویس بهداشتی تمیزی داشته باشد باعث بالا رفتن عزت نفس می شود و ما را از دغدغه ها دور می کند .

عدم به هم ریختگی در برنامه : ممکن است در یک روز هفته بخواهید مراسمی برپا کنید ، اگر تمام بخش های خانه تمیز باشند دیگر نیاز ندارید که در روز برپا کردن مراسم به فکر نظافت منزل باشید .

 

به دنبال چه نظافتچی هستید؟ جوانی سر زنده یا فردی مسن ولی باتجربه کاری بالا ؟
شرکت خدماتی “خدمت از ما” دارای نیروی های نظافت منزل با همه رنج سنی است. از ۲۵ گرفته تا فردی که با گذر زمان تجربه های فراوانی کسب کرده است. یک نیروی جوانی با قوای جسمانی بالا و سرزنده بودن ، حداکثر بهره وری را در انجام خدمات خواهند داشت و یک نیروی نظافت منزل با سن بیشتر ، با تجربه های فراوانی که دارد باز هم حداکثر بهره وری را انجام خواهد داشت.

 

 

نظافتچی منزل
سرویس هایی که در خدمات نظافت منزل ارائه می شود؟
نظافت آشپزخانه : یکی از ارکان اصلی نظافت منزل ، نظافت کامل آشپزخانه است . در واقع به دلیل اینکه افراد خانواده در طول روز مدام وارد آشپزخانه می شوند و خانم خانه تقریبا نصف روز را در آن به سر می برد ، خیلی زود کثیف می شود و احتیاج به نظافت کلی و جزئی دارد . که در زیر بخش هایی باید تمیز شود ذکر شده است .

check نظافت کامل کابینت آشپزخانه، درون و بالای کابینت، در و دستگیره کابینت و شستشوی کفی کابینتی و ..

check نظافت کامل یخچال، دستگیره و در یخچال، قفسه های یخچال، دیواره های یخچال و …

check نظافت کامل کف و اپن و دیواره های آشپزخانه ، شستشوی با مواد شوینده، ضدعفونی و خشک کردن آن

check نظافت کامل لباسشویی، مایکروفر، اجاق گاز، قفسه های ظروف، شستشوی ظروف، نظافت هود و …

نظافت اتاق : اتاق ها بیشتر محل خواب و استراحت هستند. که به دلیل اینکه ساعاتی از شبانه روز در اتاق خواب به صورت یک سره به استراحت و یا خواب می روند و یا کار می کنند باید همه جای آن عاری از هرگونه کثیفی و آلودگی شود که به بخش های زیر دسته بندی می شوند .

check نظافت کامل محل خواب یعنی تخت، روتختی، رو بالشتی و …

check نظافت و گردگیری پنجره ها و در و شیشه دستگیرهای در

check نظافت کمد ها، جالباسی ها، کشو و چیدمان لباس ها

check نظافت میز و صندلی، نظافت آینه، کامپیوتر مخصوصا کیبورد آن، جا قلمی و …..

 

نظافت سالن پذیرایی: یکی از ارکان اصلی نظافت منزل ، نظافت سالن پذیرایی است ، چرا ،چون که در معرض دید افراد مخصوصا دید میهمانان می باشد .که بخش های ان شامل موارد زیر است .

check نظافت فرش و روفرشی ، پرده ، مبل و روکش های آن

check نظافت وسایل تزئینی و لوستر ها و …

check نظافت میز وعسلی ، دستگاه های دیجیتالی و …

check نظافت شیشه و آینه و پنجره ها

 

اگر میخواهید در هنگام ورود میهمانان منزلتان چشمگیر شود ، پس کار نظافت سالن پذیرایی را به یک نظافتچی ماهر بسپارید.

 

نظافت سرویس بهداشتی و حمام : مهمترین قسمت نظافت منزل که به طور روزانه باید به نظافت آن پرداخت ، نظافت سرویس های بهداشتی است. این قسمت به دلیل ورود میکروب و باکتری ها به طور مدام احتایج به نظافت روزانه دارد. و به طور هفتگی باید به نظافت کلی پرداخته شود این قسمت شامل نظافت بخش های زیر است.

check نظافت سنگ توالت ایرانی و یا فرنگی و ضدعفونی کردن آن

check نظافت آینه و شستشوی جا مسواکی و میز توالت

check شستشوی در دستگیره ان

check شستشوی و ضدعفونی دمپایی و پادری

check شستشوی کامل حمام و وان و ضدعفونی کردن آن

check شستشو و ضد عفونی کردن شیر و دوش حمام

 

نظافت مشاعات : این قسمت به طور معمول از دست یک اقا بر می آید چرا که کاری خطرناک و سخت است . نظافت مشاعات شامل ، شستشوی کامل راه پله ها ، پارکینگ ، شستشوی کف حیاط نظافت كامل بالكن شامل كف، نظافت نرده و پنجره ها

و … است

نظافت ساختمان : نظافت ساختمان اکثر مواقع توسط آقا انجام می شود که برای خودش بخش مهمی است .که شامل بخش های زیر می شود.

نظافت راه پله ها به همراه نظافت پاركينگ است ، نظافت نرده ها، نظافت كابين آسانسور، نظافت شيشه ها و …

نظافت منزل

اصولی که بهتر است هنگام نظافت منزل رعایت شود؟
استفاده از مواد شستشوی قوی ممکن است عوارض جانبی بسیاری را برای شما به همراه بیاورد پس در مقدار استفاده از این مواد شوینده نهایت دقت داشته باشید
. شما نباید از انواع جرم گیر های قوی و اسکاچ های سیمی برای نظافت هر بخشی استفاده کنید چون ممکن است به وسایل شما آسیب وارد کند .
باید قبل از شروع کار تمام وسایل برقی را از پریز برق و یا از کنتور قطع کنید تا هیچ اتفاقی نیفتد.
برای نظافت هر بخش خانه اعم از سرویس بهداشتی ، کابینت ، شیشه ها و .. مواد شوینده مخصوص به خودش را باید استفاده کنید .
هنگام شستشوی راه پله ها باید هشدار های لازم را به افراد خانه بدهید .
هنگام استفاده از مواد شوینده های اسیدی و قوی باید از دستکش و ماسک استفاده کنید و در و پنجره ها را باز کنید.:: بازدید از این مطلب : 79
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 2 تير 1398 | نظرات ()