نوشته شده توسط : رافت

لوله بازکنی تهرانپارس

 

لوله بازکنی تهرانپارس دارای  کادری مجرب و دارا بودن ابزارهای حرفه ای به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شهروندان محترم در لوله باز کنی و تخلبه چاه است. لوله بازکنی تهرانپارس اگردرست انجام نشده باشد یا در سرویس کردن آن کم کاری شده باشد برای شما دردسر ساز خواهد بود پس خود را به حرفه ای های لوله بازکنی تهران بسپارید.مناطق تحت پوشش خدمت از ما عبارت است از لوله بازکنی شرق تهران، لوله باز کنی غرب تهران ، لوله بازکنی شمال تهران ، تخلیه چاه شرق تهران و لوله بازکنی در سعادت آباد ، لوله بازکنی شهران ، لوله بازکنی تهرانسر و ....

 

ارائه خدمات لوله بازکنی تهرانپارس

خدمات لوله بازکنی غرب تهران کاملا فوری، تضمینی، شبانه روزی و بدون کثیف کاری است. لوله بازکنی غرب تهران با استفاده از روش های جدید مثل لوله بازکنی با ژنراتور سبب شده تا کثیف کاری به حداقل برسد و مانند روش های قدیمی پس از باز کردن عامل انسداد لوله فاضلاب، خانه کثیف نشود..

خوشبختانه با همت سرویسکاران و مدیران شرکت خدمت ازما موفق شده ایم  که نه تنها شمال تهران بلکه تمام مناطق 22 گانه تهران نیز می توانند از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه استفاده کنند.

 

انواع خدمات لوله باز کنی تهرانپارس

تعمیر و تعویض سیفون توالت فرنگی، لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا و فنر لوله بازکنی

مشاوره  لوله بازکنی   تهران ، از بین بردن گرفتگی لوله فاضلاب، رفع گرفتگی هر نوع لوله فاضلاب

لوله بازکنی  با دستگاه مخصوص

لوله بازکنی با دستگاه لوله بازکنی مخصوص

لوله بازکنی با دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا

لوله بازکنی با فنر لوله بازکنی

لوله بازکنی  و بیرون آوردن گوشی و وسایل گرانبها از سیفون توالت

تشخیص ترکیدگی لوله،  لوله بازکنی شمال تهران و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با استفاده از دستگاه نشت یاب

از بین بردن سوسک آشپزخانه در  لوله بازکنی

تشخیص ترکیدگی لوله آب، تخلیه چاه و  لوله بازکنی

 اتصال فاضلاب ساختمان به شبکه فاضلاب  ، تخلیه چاه و  لوله بازکنی تهران و لایروبی چاه

تخلیه چاه شبانه روزی و باز و بسته کردن درب چاه بدون خرابی

  تخلیه چاه شبانه روزی و جلوگیری از ریزش چاه

لوله بازکنی و رفع خرابی توالت فرنگی

 رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه

نصب و تعویض سنگ و کاسه توالت:: بازدید از این مطلب : 75
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 خرداد 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

اگر کار نقاشی ساختمان در تهران را خودتان انجام بدهید میتوانید هزینه نیروی انسانی آن را از بین ببرید که معمولاً بیشتر از نصف هزینه نقاشی ساختمان می شود ولی باید وقت و انرژی زیادی بگذارید.

چه نقاشی ساختمان را خودتان انجام دهید چه به متخصص کار بسپارید، نقاشی منزل کاری است که معمولاً حداقل هر چند سال یک بار انجام میشود و به همین دلیل باید به درستی انجام شود .

این مقاله شامل مباحثی چون رعایت اصول ایمنی و بهداشتی ، متره و برآورد مواد مصرفی و هزینه لازم جهت نقاشی ، آماده نمودن انواع بتونه براساس سطح کار آستر کاری ، سمباده زنی و زیر سازی سطوح ، آماده سازی رنگهای پلاستیک ، روغنی ورنی و مواد همرنگ کننده چوب و همچنین توانایی استفاده از ابزارهای رنگ آمیزی مانند قلم مو و پیستوله رنگ پاش  برای رنگ آمیزی سطوح مختلف  و اقتصاد و بهره وری کار می باشد .

نقاشی ساختمان  با مشاغلی مانند فروشنده ابزار و مواد رنگ کاری ، گچ کار ساختمان و … در ارتباط میباشد.  در اين شغل روغن كاري سطوح ساختمان اعم از داخل ساختمان و استخر و …. انجام می پذيرد و بعد بتونه كاری و سرانجام نقاشی انجام مي پذيرد.:: برچسب‌ها: نقاشی ساختمان در تهران ,
:: بازدید از این مطلب : 57
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 19 خرداد 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

بازسازی ساختمان معمولا با هدف های مختلفی انجام می شود. بازسازی و نوسازی ساختمان تنها به خاطر فرسودگی ساختمان انجام نمی شود ، گاهی بازسازی اداری ، برای تغییر دکوراسیون داخلی و یا برای تغییر کاربری آن مکان صورت می گیرد. با بازسازی ساختمان مطابق سلیقه و روحیات خود و کارمندان اداره ، بازده کار خود را بالاتر می برید و با تغییراتی که ایجاد می کنید ، فضای یکنواخت و خسته کننده را دوباره احیا می کنید. هر شرکت بازسازی ساختمانی موظف است که خدمات بازسازی ساختمان اداری را با کمترین تخریب و در زمان مناسب ، تحویل شما بدهد. بازسازی ساختمان و بازسازی آپارتمان در تهران از خدمات گروه خدمت از ما است که به دو صورت کلی و جزیی ارائه می شود.

 

چرا به بازسازی و نوسازی ساختمان نیاز داریم ؟

افراد شاغل روزانه ، بیشترین زمان را در اداره و محل کار خود می گذرانند و به نوعی در محل کارشان زندگی می کنند. پس دکوراسیون اداری باید به گونه ای باشد که در آن ها احساس رضایت و خوبی را ایجاد کند. همچنین رفت و آمد زیادی در این مکان ها وجود دارد که باعث می شود ساختمان اداری زودتر از ساختمان مسکونی فرسوده شود. جذب مشتری و ایجاد حس اعتماد در مراجعه کنندگان، برای صاحبان مشاغل اهمیت زیادی دارد در نتیجه نیاز به تغییرات و بازسازی ساختمان اداری بسیار پر رنگ تر می شود. در نتیجه بازسازی ساختمان فقط مربوط به ساختمان های قدیمی نیست و به هدف های مختلفی می تواند انجام شود.

 


بازسازی ساختمان اداری به صورت کلی و جزیی

به طور کلی بازسازی و نوسازی ساختمان از نقطه نظر حجم تغییرات ، به دو صورت جزیی و کلی وجود دارد. در نوسازی ساختمان بصورت کامل ، ساختار کلی ساختمان عوض می شود. یعنی با مشخص کردن دیوارهای غیرقابل انتقال ، تمامی دیوار ها و کل زیر ساخت بنا را تخریب می کنند و با طرحی که مهندس ناظر ساختمان ارائه می کند ، بازسازی ساختمان اداری را شروع می کنند. اما در بازسازی ساختمان به صورت جزیی تنها بخشی از بنا بازسازی می شود.

 


اهمیت بازسازی آپارتمان در تهران

هر ساختمانی ، یک عمر مفید دارد که تا آن زمان می تواند نیازهای ساکنان آن را برآورده کند. در تهران ، بسیاری از ساختمان ها و آپارتمان ها ، نیاز به بازسازی و نوسازی دارند زیرا به مرور زمان فرسوده می شوند و تمامی اجزای آن ها دچار مشکل اساسی می شود. مثلا ممکن است در تاسیسات یک ساختمان قدیمی ، خرابی های عمده ای مانند نشتی آب وجود داشته باشد که این موضوع باعث هدر رفتن انرژی و بالا رفتن هزینه های مربوط به پرداخت بهای مصرف انرژی می شود.

 :: بازدید از این مطلب : 79
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 11 خرداد 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

مقرون به صرفه ترین قیمت نصب کابینت

قیمت نصب کابینت از فاکتورهای مهم در نصب کابینت می باشد .میزان اجرت نصب کابینت هر نصاب کابینت می تواند متفاوت باشد اما خدمت از ما مقرون به صرفه ترین دستمزد نصب کابینت را برای شما در نظر دارد .ما با ارائه خدمات خود در کمترین زمان و به کمک تیم حرفه ای بهترین ها و زیباترین ها را در اختیارتان قرار می دهیم .

 

چه عواملی در قیمت نصب کابینت موثر هستند ؟

 

نحوه ی محاسبه قیمت کابینت براساس نرخ اتحادیه کابینت سازان می باشد . عوامل زیادی در قیمت نصب کابینت تاثیر گذار هستند اما ما شما را با رایج ترین این عوامل آشنا خواهیم کرد :

 

هزینه مشاوره اولیه

معمولا زمانی که شما برای نصب کابینت به یک نصاب کابینت مراجعه می‌کنید نصاب برای اطمینان خاطر شما یک طرح اولیه از کابینتی مطابق سلیقه شما به کمک نرم افزار های کامپیوتری به شما ارائه می دهد.همچنین برای طراحی بهتر یک کابینت مناسب آشپزخانه شما پیشنهاد هایی برای رنگ ، جنس ، مدل و … نیز به شما می دهد که هزینه این مشاوره بر روی میزان اجرت نصب کابینت حساب می شود .

 

میزان متراژ کار

در کل قیمت نصب کابینت بر اساس متراژ مشخص می شود و هرچه متراژ بالاتر باشد ، مصالح به کاربرده شده نیز بیشتر می باشند پس قیمت نیز بالاتر میرود .

 

طراحی

برای کسانی که تصمیم به نصب کابینت نو گرفته اند یکی از خدماتی که شرکت ما به آنها ارائه می دهد طراحی کابینت می باشد که به دونوع مدرن یا کلاسیک صورت می گیرد . طراحی به سبک کلاسیک به ظریف کاری های بیشتری نسبت به طراحی مدرن نیاز دارد پس همین عامل باعث می شود دستمزد نصب کابینت از نوع کلاسیک بالاتر باشد .

 

تغییرات

اگر در هنگام کار شما تصمیم به تغییر بعضی از قسمت های کابینت شدید باید هزینه ای که بابت طراحی جدید و یا کارهای که قبلا برای کابینت شما انجام شده را متقبل شوید که ممکن است باعث بالا رفتن اجرت نصب کابینت شود .

 

نکات مهم در مورد دستمزد نصب کابینت

 

نکته اول

یکی از نکات خیلی مهم برای انتخاب کابینت جنس آن می باشد .شما حتما باید قبل از نصب کابینت سوال هایی در رابطه با نوع جنس کابینت ، ایرانی و یا خارجی بودن جنس و مصالح به کار رفته در کابینت ، نام کارخانه ی ساخت کابینت و … بپرسید تا از باکیفیت بودن کابینت مطمئن شوید .

 

نکته دوم

معمولا قیمت کابینت چوبی بالاتر از ام دی اف و جنس های دیگر است .یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت نصب کابینت در کابینت هایی که از جنس چوب هستند و یا روکش چوبی دارند ، جنس چوب و رنگ آن است که حتما باید درباره آن اطلاعات لازم را از نصاب کابینت کسب کنید تا هم کیفیت کار مناسب باشد و هم دستمزد نصب کابینت بالا نرود .

 

نکته سوم

توصیه می کنیم برای یونیت اطراف و زیر آبچکان کابینت از جنس پی وی سی استفاده کنید زیرا مزایایی از جمله ضد آب بودن ، ضد خوردگی حشرات و … را دارد . درست است که ممکن است قیمت نصب کابینت از این نوع کمی بالاتر از انواع دیگر باشد اما از به وجود آمدن هزینه های بیشتر برای تعمیرات جلوگیری می کند .

 :: بازدید از این مطلب : 72
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 9 خرداد 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

خدمات شیشه بری سیار شامل مواردی مثل برش شیشه با ابزار شیشه بری و دستگاه برش شیشه استاندارد ، تعویض و یا نصب شیشه های درب و پنجره ها ، شیشه فروشی ، تراش شیشه ، تهیه و توزیع انواع شیشه های دوجداره ، سکوریت ، لمینت ،آینه کاری و شیشه های رومیزی و دکوراتیو می گردد. از جمله شعب شیشه بری سیار خدمت از ما میتوان شیشه بری شریعتی ، شیشه بری سیار در تهران ، شیشه بری غرب تهران ، شیشه بری در شرق تهران ، شیشه بری در شمال تهران و… را نام برد.

 

شیشه بر سیار
شیشه بر سیار فردی است که وظیفه انجام شیشه بری به صورت سیار را انجام می دهد. شیشه بر سیار آماده ارائه خدمات شیشه بری در محل شما و به صورت سیار می باشد. برای دریافت شیشه بر سیار کافی است با خدمت از ما تماس بگیرید و درخواست خود را با عنوان خدمات شیشه بری توسط شیشه بر سیار را به ثبت برسانید.

 

خدمات شیشه بری سیار خدمت از ما
نصب شیشه های دو جداره و معمولی در و پنجره
تعویض شیشه های در و پنجره
اندازه گیری دقیق و تهیه ی شیشه ها برای میز عسلی ، میز ناهار خوری ، میز کار در اداره ها ، کتابخانه ها و سایر انواع میز ها.
شیشه های سکوریت در ویترین مغازه ها
برش شیشه و یا تراش شیشه با ابزار آلات شیشه بری استاندارد و دستگاه برش شیشه

 

شیشه سکوریت
شیشه سکوریت نوعی از شیشه است که با فشار و تراکم شیشه معمولی حاصل می شود و همین باعث می شود مقاومتی حدود 4 برابر شیشه معمولی نسبت به ضربه داشته باشد. بهمین دلیل هنگام شکستن به تکه های بسیار ریز و غیر برنده تبدیل می شود.

شیشه سکوریت به شفافی شیشه خام اولیه و همرنگ آن است. این نوع از شیشه علاوه بر تصور افراد سنگین تر از شیشه معمولی نیست بلکه هم وزن هستند. شیشه سکوریت قابلیت برش مجدد ندارد و قبل از سفارش باید دقیق اندازه گیری شود.

 

مهارت های مورد نیاز در شیشه بری
توانایی خواندن نقشه ها

اندازه گیری با انواع ابزار اندازه گیری

آشنایی با تمامی انواع شیشه ها اعم از شیشه‌ سکوریت، شیشه‌ دوجداره، شیشه‌ ضدگلوله، شیشه‌ لمینت، شیشه‌ جام و…

آشنایی با کلیه‌ی ابزارآلات شیشه بری و تجهیزات نصب شیشه ، تعویض شیشه و یا کارگذاری انواع شیشه مانند انواع بست‌ها، چسب‌ها و غیره

آشنایی با انواع دستگاه برش شیشه ، انواع الماس شیشه بری ، گردبر شیشه ، انواع مته ، انواع سنگ لول و نحوه‌ی استفاده از آن‌ ها

آشنا به اصول کار و نکات فنی و ایمنی

توانایی کار در ارتفاع و مناطقی مانند نمای ساختمان و…

 :: بازدید از این مطلب : 106
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 7 خرداد 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

بازسازی ساختمان شرق تهران را با خیال راحت به خدمت از ما بسپارید. ما برای بازسازی ساختمان اداری ، مسکونی و تجاری شما بهترین ایده ها را داریم. اگر ساکن شرق تهران هستید ، با شماره تلفن 02162829000- 02122880704 تماس بگیرید تا متخصصین بازسازی ساختمان شرق تهران را به کمک شما بفرستیم.

 

مواردی که در میزان هزینه بازسازی ساختمان شرق تهران نقش دارند

میزان هزینه بازسازی ساختمان شرق تهران رابطه مستقیمی با میزان درخواست شما برای بازسازی ساختمان دارد و چند مورد که نقش مهم تر و بسزایی در تعیین قیمت بازسازی ساختمان شرق تهران توسط تیم بازسازی خدمت از ما را دارد به صورت زیر است:

هدف شما از بازسازی خانه و ساختمان
بازسازی کدام بخش از خانه و ساختمان مدنظرتان است
نوع پوشش در خواستی برای دیوارها ( رنگ یا کاغذ دیواری )
نوع و تعداد وسایل تعویضی در ساختمان
کار تهیه مصالح به عهده شرکت باشد یا خودتان
میزان مصالح مورد نیاز باتوجه به هدف شما از بازسازی ساختمان

 

چرا باید ساختمان خود را بازسازی کنید؟

 

مناسب کردن نقشه خانه یا ساختمان : ممکن است از نقشه ساختمان خود راضی نباشید یا طراحی داخل ساختمان ، با نقشه ساختمان هماهنگ نباشد.

بالا رفتن ارزش ساختمان : اگر قصد اجاره دادن یا فروش ساختمان را داشته باشیم ، حتی اگر یک بازسازی مختصر باشد، به راحتی می توانیم ارزش مادی ملک خود را افزایش دهیم.

زیبایی و ایجاد تنوع : تاثیر محیط ساختمان بر روان افراد امری مسلم است. پس ساختمانی که قرار است ساعت های زیادی از شبانه روز را در آن بگذرانیم ، باید زیبایی و تازگی داشته باشد.

امن و مقاوم کردن ساختمان : نصب ابزارهای هوشمند مثل دزدگیرها ، برقی کردن درب ها ، سیستم آتشنشانی و از طرف دیگر تعمیر دیوار و سقف فرسوده یا ترک خورده می توانند امنیت ساختمان را چندین برابر کنند.

جدید کردن دکوراسیون قدیمی : یک دکور شیک و مدرن برای طراحی داخل خانه ، علاوه بر زیبایی ، می تواند امکانات رفاهی بیشتری برای ما ایجاد کند تا زندگی راحت تر و دلچسب تری را در خانه یا محل کار تجربه کنیم.

تعویض مصالح نامرغوب : گاهی ممکن است سازنده اولیه ساختمان از مصالح مرغوبی استفاده نکرده باشد. در این صورت پس از گذشت مدت کوتاهی ترک خوردن کاشی ها ، باد کردن کفپوش ، ریزش رنگ یا گچ دیوار و … می تواند دردسر ساز شود.

 

محاسن بازسازی ساختمان شرق تهران

 

هزینه بسیار کم بازسازی در مقایسه با هزینه خرید آپارتمان در تهران
تغییر فضای داخلی منزل مطابق با میل و سلیقه خودتان
افزایش ارزش قیمت ملک در هنگام فروش
افزایش ایمنی ساختمان بخصوص در ساختمان های قدیمی و کلنگی:: بازدید از این مطلب : 97
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 4 خرداد 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

تعمیر آبگرمکن دیواری از نمونه کارهایی هست که به عقیده بعضی ها، کار راحت و بی دردسری است. اما با وجود همه سادگی ها در تعمیر آبگرمکن دیواری ، ظرافت های خاصی در آن نهفته است که نیاز به یک متخصص را واجب می سازد. ما در این مطلب سعی کرده ایم تا حدودی شما را با روند تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان ، تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور و هر نوع برند دیگر  آشنا کنیم.

انواع آبگرمکن ( گازی و برقی )


زمانی که شما با تعمیرکار آبگرمکن ما تماس میگیرید، خیلی مهم است که به او بگویید چه نوع آبگرمکنی دارید، چون ممکن است نوع تعمیراتی که برای آبگرمکن گازی با آبگرمکن برقی انجام می شود، متفاوت باشد. پس اگر آبگرمکن شما به خوبی کار نمی کند با خدمت از ما تماس بگیرید ما در کمترین زمان ممکن تعمیرکار حرفه ای آبگرمکن را به منزل شما اعزام می کنیم.

 

تهیه لوازم مورد نیاز تعمیر آبگرمکن دیواری پیش از آمدن تعمیرکار


یکی از راههای کاهش هزینه تعمیرات لوازم خانگی مشورت با یک متخصص پیش از شروع کار است. در این صورت شما می توانید از ایرادات احتمالی آگاه شده و در صورتی که خیلی خوش شانس و دقیق باشید قطعات موردنیاز را از بازار و با هزینه کمتر خریداری کرده و برای روز آمدن تعمیرکار کنار بگذارید.

 

آب گرم کن های گازسوز شامل دو نوع آبگرمکن های مخزن دار و آبگرمکن های آنی دیواری می باشند. آب گرم کن های آنی دیواری را آب گرم کن های بدون مخزن نیز می گویند.

آب گرمکن های دیواری از اجزا زیر ساخته شده اند:

کلاهک تعدیل
رویه دستگاه
مبدل گرمایی
مجموعه مشعل
مجموعه رگوالتور گاز
مجموعه رگوالتور آب
صفحه پشتی آب گرم کن

 

هواگیری آبگرمکن دیواری


برخی مشکلات آبگرمکن دیواری معمولا با هواگیری آبگرمکن دیواری برطرف می شود. اگر آبگرمکن دیواری شما آب را به خوبی گرم نمی کند، افت فشار دارد یا پکیج ها به خوبی گرم نمی شوند، می توانید با آموزش هواگیری شوفاژ و آبگرمکن دیواری آن را هواگیری کنید.:: بازدید از این مطلب : 71
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 4 خرداد 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

شیشه بری شرق تهران
شیشه بری شرق تهران مرکزی فعال با دایره ی خدمات متنوع است که باعث جلب رضایت مشتریان خدمت از ما شده است. مناطق تهران هر کدام وسعت زیادی دارند و بسیاری از تهرانی ها ترجیح می دهند به جای رفتن به مراکز شیشه بری در سطح شهر و ماندن در ترافیک طولانی برای یافتن فردی آشنا به امور شیشه بری ، خدمات شیشه بری سیار شرق تهران را امتحان کنند. کارشناسان ما مهارت زیادی در امر شیشه بری شرق تهران دارند و بنا به نیاز و کاربرد مشتری ، بهترین نوع شیشه را برای شما انتخاب و نصب می کنند.

 

لیستی از خدمات شیشه بری سیار شرق تهران

از گذشته تا کنون ، استفاده از شیشه در خانه و یا ساختمان به دلیل زیبایی و تنوعی که در محصولات شیشه ای وجود دارد بسیار مورد اقبال مردم قرار دارد. با در نظر گرفتن نیاز مشتریان عزیز ، لیستی از خدماتی که در شیشه بری سیار شرق تهران ارائه می کنیم را در زیر مشاهده می کنید. تمامی این موارد می توانند هم در محل و هم در کارگاه انجام شوند.

نصب شیشه دوجداره روی درب و پنجره
نصب پنجره سقفی در اندازه های دلخواه
شیشه‌های ورودی و ویترین فروشگاه‌ ها
نصب شیشه سکوریت و در اتوماتیک مغازه ها
نصب شیشه برای هتل ها و رستوران ها
آینه کاری و نصب آینه های مدرن
شیشه رومیزی و میز ناهار خوری
شیشه بری در شکل و اندازه دلخواه

 

انواع برش شیشه و مراحل آن

در شیشه بری شرق تهران ، برش شیشه به شکل های مختلفی انجام می شود. برش لیزری ، برش با الماس شیشه و … اما مراحل و نکات آن یکسان است.

آماده سازی محل برش شیشه
تمیز کردن شیشه و ابزار شیشه بری
اندازه گیری دقیق ابعاد شیشه
برش شیشه با الماس روغن اندود (با یک خط کش)
جدا کردن با دقت قسمت های برش خورده

 

 :: بازدید از این مطلب : 79
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 4 خرداد 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

اگرچه توانایی نصب کابینت یک تخصص محسوب میشود و معمولا برای نصب کابینت به نصاب های حرفه ای و مجرب احتیاج است اما لازم است کار فرما نیز حداقل اطلاعات را در این زمینه داشته باشد تا بتواند یک کارشناسی دقیق در حین انجام کار و بعد از اتمام کار داشته باشد.

ازین رو بر آن شدیم که مطلبی در مورد مراحل کلی نصب کابینت در اختیار شما عزیزان و حتی شما نصاب کابینت عزیز قرار دهیم تا اطلاعات کافی و لازم را در مورد نصب کابینت بدست آورید.

 

مراحل نصب کابینت

 

1. نصب اتصالات بر روی دیوار

یکی از متداول ترین اتصالات برای نصب کابینت دیواری اتصال 45 می باشد که با چوب یا فلز می توان انجام داد. برای نصب اتصالات با چوب, شما نیاز به یک چوب با مقطع مستطیلی 80*16 میلیمتر ( طول دلخواه است ) و با برشی 45 در وسط مقطع نیاز دارید که در جهت طولی آن را نصف می کنیم. یکی از آن ها بر روی خط های اندازه گیری شده روی دیوار نصب می شود و قسمت دیگر بر روی کابینت قرار می گیرد.

 

2.نصب کابینت

پس از اینکه نصب اتصالات به پایان رسید کابینت های زمینی را نصب می کنیم.

برای نصب کابینت های زمینی آن ها را به کمک پیچ با یکدیگر فیکس می کنیم و سپس به کمک پایه های کابینت آن ها را به صورت تراز تنظیم می کنیم. حال نوبت نصب کابینت های دیواری می رسد. در این مرحله کابینت های دیواری را بر روی دیوار قرار داده و با یکدیگر فیکس می کنیم.

بعد از نصب کابینت های دیواری نوبت به نصب تاج زیر مهتابی و پاخور (پاسنگ) میرسد.

 

3.نصب صفحه کابینت زمینی

در این مرحله باید با توجه به نوع سینک و گاز ، محل نصب آن ها بر روی صفحه را آماده کرد و سپس سینک و گاز را نصب کرد.

 

ویژگی های نصاب کابینت در خدمت از ما

یکی از خدمات ویژه خدمت از ما در بحث بازسازی سازختمان ، نصب کابینت است و برای خدمت از ما مهم نیست که شما در کدام بخش از تهران ساکن هستید تنها کافی است با شماره نصاب کابینت در خدمت از ما تماس بگیرید در کوتاه ترین زمان ممکن برای خدمت رسانی حاضر می شویم.

 

از دید و نظر مشتریان نصاب کابینت در تیم خدمت از ما دارای ویژگی هایی هستند که موجب رضایت آنها از فرایند نصب کابینت در محل زندگی آنها شده است که ما برخی از این ویژگی ها را به طور مختصر بیان میکنیم :

 

1- رسیدن به موقع و فوری ،پس از تنها یک بار تماس با شماره نصاب کابینت

2- داشتن تخصص و مهارت لازم در نصب کابینت

3-برخورداری از دقت و سرعت العمل بالا هنگام نصب کابینت

4- خوش رو و خوش برخورد بودن نصاب کابینت

5- عدم دریافت هزینه اضافی به عنوان اجرت نصب کابینت

6-بررسی نهایی کار توسط کارشناسان مربوطه:: بازدید از این مطلب : 81
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 1 خرداد 1398 | نظرات ()