نوشته شده توسط : رافت

بازسازی ساختمان یا نوسازی ساختمان برای آن ها که میخواهند در سال جدید تغییراتی را در محل زندگی خود ایجاد کنند گزینه بسیار خوبی است.بعضی وقت ها این بازسازی ساختمان مربوط به کل یک خانه می باشد و مالک ساختمان تغییرات اساسی برای ساختمان در نظر میگیرد.

 

بیشترین تغییراتی که برای نو نوار کردن خانه در بازسازی ساختمان نظر یگیرند به شرح زیرمی باشد:

1-اگر آشپزحانه با معماری قدیمی به شکلclose می باشد. بنابر سلیقه مالک و با مشورت طراح داخلی به یک آشپزخانه openبا بهترین استفاده از تمامی فضاهای موجود در آن

2-تعویض کاشی و سرامیک های موجود در سرویس بهداشتی به همرا تعویض شیرآلات

3-اگر تاسیسات خانه قدیمی شده است سعی کنید تاسیسات خانه را تعویض کنید.این کار باعث می شود در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

3-اگر زمان زیادی برای رنگ کردن خانه ندارید با استفاده از ویژگی تزئینات مثل کاغذ دیواری خانه خود را زیباتر کنید.تنوع در کاغذ دیواری باعث میشود دست شما برای انتخاب باز باشد و راحتر را دیزاین کنید.

4-اگر از کفپوش خانه خود خسته شدید یا طرح آن قدیمی شده است در فرآیند بازسازی می توانید این کار را انجام دهید.

 

مراحل بازسازی ساختمان

1- مشاوره از یک تیم حرفه ای در بازسازی ساختمان

برای قسمت هایی از فضای داخلی یا نمای ساختمان که میخواهید در پروسه ی بازسازی منزل حذف شوند و یا نیاز به تخریب دارند مشاوره بگیرید تیم های مشاوره خدمت از ما با توجه به نوع دیوارها و مواد و مصالح به کار رفته در آن ها به شما خواهند گفت چه کارهایی باید انجام دهید و چه قسمت هایی برای تخریب و یا بازسازی مورد تایید هستند .

اگر نیازمند به یک تیم بازسازی کاربلد بودید هم می توانید با مرکز مشاوره تیم خدمت از ما در میان بگذارید.

2- تخریب و ساخت ساختمان
قسمت هایی از ساختمان و معماری داخلی در بازسازی ساختمان های قدیمی که نیاز به تخریب دارند و یا میخواهید که در بازسازی منزل ، از طراحی داخلی ساختمان حذف شوند را با توجه به مشاوره ی تیم بازسازی انتخاب و اقدام به تخریب کنید .

مرحله ساخت از بازسازی برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل به کار می رود و معمولا با کم کردن یا تغییر مکان دیوارهایی از خانه انجام می شود در این بخش از بازسازی خانه امکان پیاده سازی طرح های مختلف دکوراسیون داخلی منزل خواهد بود و همچنین این مرحله زمان زیادی نخواهد برد.

3- گچ کاری و سقف کاذب
در این مرحله قسمت های بازسازی شده ی خانه ، با استفاده از بهترین و مرغوب ترین گچ ، گچ کاری می شوند و در ادامه در صورت نیاز ، از سقف کاذب در مناطق مورد نیاز و برای تکمیل طراحی داخلی ساختمان استفاده کنید.

4- نورپردازی
با توجه به زاویه های اتاق ها و فضای داخلی ، از نورها و در واقع لامپ های مناسب برای هر نقطه از خانه استفاده کرده و اقدام به نورپردازی خانه کنید یکی از قسمت های جذاب بازسازی منزل همین بخش یعنی نورپردازی ساختمان می باشد .

5- کف سازی

طراحی کف را با توجه به نوع طراحی و معماری داخلی ساختمان و چیدمان سایر بخش های خانه با استفاده از کف پوش ها ، سرامیک ها و کاشی های مخصوص هر قسمت انجام دهید.

6- بازسازی آشپزخانه
در این مرحله از بازسازی کابینت آشپزخانه را در صورت نیاز و یا در صورت تمایل تعویض کرده و کابینت آشپزخانه جدید را نصب کنید و همچنین شیرآلات قدیمی را تعویض و از یک طراحی مدرن و جدید برای دیوار ها و قسمت پیشخوان آشپزخانه استفاده کنید.

7- بازسازی سرویس بهداشتی و حمام در خانه
شیرآلات سرویس بهداشتی ، شیر حمام و سایر لوازم نظافتی و بهداشتی و قطعات داخلی سرویس بهداشتی را در صورت تمایل تعویض کرده و از جدیدترین تکنولوژی در زمینه قطعات داخلی و شیرآلات سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید.

8- رنگ امیزی دیوار ها و پوشش کاغذ دیواری
یکی از مراحلی که واقعا نشان می دهد شما بازسازی منزل انجام داده اید ، رنگ اتاق ها پذیرایی پله ها و.. است پس با وسواس خاصی رنگ دیوار را انتخاب کنید اجرای قرنیز چوبی و یا سنگ برای پای دیوارها پس از بازسازی جلوه ی بسیار زیبایی به خانه می دهد.

در مرحله پوشش کاغذ دیواری از بازسازی منزل تصمیم میگیرید که چه طرحی از کاغذ دیواری برای پوشش دیوار ها مناسب است این پوشش ها باید متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی خانه و معماری داخلی آپارتمان به کار گرفته شوند.

9- دکوراسیون داخلی
شما به آخرین مرحله از مجموع مراحل بازسازی ساختمان رسیدید شما در این مرحله می توانید از یک فرد متخصص در طراحی دکوراسیون منزل کمک بگیرید تا به راحتی یک دکوراسیون و چیدمان زیبا و مناسب برای منزلتان داشته باشید.:: بازدید از این مطلب : 129
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

قطعا برای شما هم پیش آمده است که لوله های خانه ی شما دچار گرفتگی شود و نیاز به باز کردن و لوله بازکنی داشته باشد. برای باز کردن گرفتگی لوله از روشهای مختلفی استفاده میکنید ولی نتیجه ای نمیگیرید. شما هم دنبال روشی مناسب برای بازکردن گرفتگی لوله و لوله بازکنی فوری هستید تا لوله های خود را بدون هزینه زیاد و سریع و آسان در منزل توسط خودتان باز کنید. در این مقاله شما را راهنمایی میکنیم که چگونه بدون استفاده از مواد شیمیایی لوله بازکنی و ابزار لوله بازکنی، گرفتگی لوله های خود را باز کنید.

 

رفع گرفتگی لوله ها بدون استفاده از مواد شیمیایی لوله بازکن


ما در اکثر اوقات برای انجام این کار (باز کردن گرفتگی لوله) فوراً به سراغ مواد خطرناک می‌رویم، بدون اینکه حتی به راه‌های سالم تر و طبیعی تری برای باز کردن لوله‌ها (لوله بازکن طبیعی) توجه کنیم. بسیاری از افراد هستند که تنها از این روش برای باز کردن گرفتگی لوله‌ها و لوله بازکنی استفاده می‌کنند و مجبور نیستند از محصولات خطرناک و شیمیایی لوله بازکن استفاده کنند، برای اینکه این روش تقریبا هر بار خوب عمل می‌کند. در اینجا روش انجام کار به صورت زیر ارائه شده است:

 

وسایل مورد نیاز برای ساخت لوله بازکن خانگی


یک جعبه جوش‌ شیرین
مقداری سرکه
یک دستمال به اندازه کافی بزرگ
یک کتری پر از آب جوش
این‌ها همه ی چیزهایی است که برای انجام لوله بازکنی و ساخت لوله بازکن فوری در منزل به آن نیاز دارید. به شما گفته بودیم که این یک روش ساده برای باز کردن گرفتگی لوله‌ها بدون استفاده از مواد شیمیایی و مضر لوله بازکنی است. و حالا به بخش سرگرم ‌کننده ساخت «محلول لوله بازکنی فوری» می‌رسیم.

 

شروع لوله بازکنی خانگی


مرحله ۱:

نصف محتوی بسته جوش‌ شیرین را در سینک خالی کنید. برای انجام این کار از جوش‌ شیرین به صورت خشک استفاده کنید و آن را با هیچ‌ چیز مخلوط نکرده و یا خیس نکنید. فقط آن را مستقیم در لوله مسدود شده خالی کنید تا مرحله اول عمل لوله بازکنی به درستی انجام شود.

مرحله ۲:

دستمال یا پارچه را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را کنار دستتان آماده قرار دهید.

مرحله ۳:

بعد از ریختن جوش‌شیرین، نصف فنجان سرکه داخل لوله فاضلاب خالی کنید. بلافاصله بعد از ریختن سرکه حتماً با دستمال یا پارچه راه لوله فاضلاب را ببندید، سوراخ را کاملاً ببندید تا هیچ‌چیز نتواند از داخل آن خارج شود. این کار به این خاطر است که واکنش بین این دو ماده باعث بروز یک «آتش‌فشان کوچک» می‌شود که می‌خواهد از راه فاضلاب خارج شود ولی شما باید آن را پایین لوله نگه‌ دارید. در واقع عمل اصلی این لوله بازکن در همین مرحله انجام میشود.

مرحله ۴ :

این ترکیب را (ترکیب لوله بازکنی فوری خانگی) در لوله برای ۳۰ دقیقه نگه ‌دارید و در این زمان یک کتری آب بجوشانید.

مرحله ۵ :

بعد از ۳۰ دقیقه پارچه را بردارید و به آرامی آب جوش را در داخل لوله‌ خالی کنید.

 

رعایت نکات ایمنی در استفاده از محلول لوله بازکن قوی


همانطور که خواندید پس از گرفتگی لوله همه به فکر محلول لوله بازکن و یا اسید لوله بازکن می افتند. ولی به خاطر داشته باشید که استفاده افراطی از هر گونه وسیله لوله بازکنی و محلول لوله بازکن خانگی بدون رعایت نکات ایمنی می تواند هم به خود شما آسیب وارد کند و علاوه بر پوسیدگی و صدمات به لوله فاضلاب، به سلامت شما آسی بزند.

پس توصیه ما به شما این است که حتما قبل از استفاده از هرگونه محلول لوله بازکن قوی خانگی یا اسید لوله بازکنی ابتدا ایمنی خود را مانند پوشیدن دستکش پلاستیکی (برای محافظت از اسید لوله بازکن ) و استفاده از ماسک های ایمنی دولایه (برای محافظت از ریه های خود) و استفاده از عینک های ایمنی (برای محافظت از مخاط چشم) بالا ببرید.:: بازدید از این مطلب : 95
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 27 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

شستشوی به موقع مبلمان با مواد و دستگاه مخصوص علاوه بر تمیزی باعث افزایش عمر مفید مبلمان می‌شود. به شرطی که به‌صورت اصولی و توسط متخصص حرفه‌ای انجام شود! به همین دلیل پیشنهاد میکنیم که برای شستشوی مبل خود با  شرکت خدماتی ما  تماس بگیرید تا بهترین کادر خود را برای ارائه خدمات شستشوی مبل اعزام کنیم . ما با داشتن مجهزترین دستگاه مبل شویی و سرویسکارانی ماهر به فکر رفاه حال شما هستیم.

 

چرا شستشوی مبل با دستگاه مبل شویی بهتر است؟


برای نگه داری از مبل ها و برای افزایش طول ماندگاری مبل ها ، بهتر است که از دستگاه شستشوی مبل برای شستن مبل استفاده گردد، اما از آنجا که قیمت دستگاه شستشوی مبل در منزل بالا می‌باشد بهتر است از مبل شویی درخواست شستشوی مبل با دستگاه را بدهید. برای استفاده از خدمات شستشوی مبل در منزل با دستگاه مجهز با ما تماس بگیرید.

 

چه خدماتی در شستشوی مبل خدمت از ما ارائه می شود ؟

مبل شویی از دسته خدمات مربوط به قالیشویی می شود که شستن تمامی مبل ها در رنگ ها و جنس های مختلف را می توانید به ما بسپارید.

☑️ شستشوی مبل در ادارات و سالن های بزرگ

☑️ شستشوی صندلی سینما و آمفی‌تئاترها و سالن همایش‌ها

☑️ شستشوی مبل چرمی ، پارچه ای ، مخمل با متدهای پیشرفته

 

برای چه مواردی می‌توانید در خواست شستشوی مبل بدهید ؟

 

  • اگر نیاز به رفع لکه هر نوع جوهری
  • نیاز به رفع لکه لاک و مواد آرایشی از روی مبل
  • برطرف نمودن جای لکه باقیمانده از ریخته شدن انواع نوشیدنی
  • گرفتن بوی سیگار با شستشوی عمیق مبل
  • برطرف نمودن لکه خودکار و آبرنگ و مدادشمعی ایجاد شده از بازی بچه‌ها
  • وجود حیوان خانگی که مدام روی مبل‌ها می‌نشیند
  • درخواست شستشوی مبل منظم و ماهیانه برای شرکت و منزل
  • شستشوی مبل های دست دوم به طور کامل

 :: بازدید از این مطلب : 100
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 27 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

تمیز نگهداشتن مبلمان نه تنها زیبایی و جذابیت دکوراسیون منزل شما را افزایش میدهد بلکه طول عمر آنها را نیز بیشتر میکند. از آنجایی که همواره نحوه تمیز کردن مبلمان دغدغه ای برای خانواده ها محسوب میشود، در این مقاله سعی میکنیم به آموزش شستشوی مبل در خانه بپردازیم.

همچنین قابل ذکر است که خدمت از ما سرویس شستشوی مبل در منزل را توسط بهترین و مجرب ترین کادر خود و با استفاده از شیوه های نوین بدون آسیب در بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد .

 

زمان مورد نیاز برای شستشوی مبل در منزل
اگر بخواهید خودتان دست به کار شوید صد در صد تنهایی نمی تواند  و ممکن است نصف روز ما را بگیرید، ولی به طور کلی باید گفت که برای شستشوی مبل در منزل ممکن است ساعت ها وقت تلف شود . ولی اگر شستشوی مبل در منزل را به یک شرکت خدماتی بسپارید ، آن وقت کار مبل شویی در منزل  بیشتر از یکی دو ساعت طول نخواهد کشید. همچنین خشک شدن مبل‌ها هم بیشتر از چند ساعت به طول نخواهد انجامید.

 البته زمان شستشوی مبل در منزل به جنس و تعداد مبلمان هم  بستگی دارد. مثلا شستشوی مبل چرم ، کمی حساس‌تر و زمان‌بر خواهد بود.

 

انواع روش های شستشوی مبل در منزل 

tick  شستشوی مبل پارچه ای:

برای شستشوی مبل در منزل اگر پارچه ای باشد، می توانید از شامپو فرش استفاده نمایید. برای این کار کافی ست مقداری شامپو فرش را در یک تشت کوچک ریخته و با اسفنج نرم روی مبل بکشید.

این کار باعث از بین رفتن آلودگی از سطح فرش می شود و چون نمیتوان عملیات آب کشی را انجام داد مواد شوینده در فرش باقی می ماند، به همین دلیل باید با استفاده از بخارشور یا جاروبرقی، به سرعت سطح مورد نظر را خشک نمود.

 

توصیه ما به شما این است که پیش از اقدام به شستشوی مبل در منزل ، قسمتی از مبل که کمتر در معرض دید می باشد را  تمیز نموده و خشک نمایید تا مطمعن شوید در اثر شستشو لکه بزرگتری روی پارچه نمی افتد و پارچه رویی مبل رنگ پس نمی دهد. اگر می دانید نمیتوانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم.

 شستشوی مبل چرمی:

مبل های چرمی، به مراقبت بالایی  نیاز دارند، چون هر خراش یا پوسیدگی باعث از بین رفتن آن ها می شود و در تمیز کردن و استفاده از آنها باید نهایت دقت را داشته باشید. این مبل ها نیازی به شستشو ندارند فقط باید لکه های ایجاد شده روی آنها را برطرف نمود که برای برطرف کردن لکه ها می توانید از شیشه شور و یک دستمال پارچه ای استفاده کنید. شیشه شور را روی مبل اسپری کرده و با دستمال به آرامی روی مبل بکشید.

اگر با خواندن مطلب آموزش شستشوی مبل در منزل می دانید نمیتوانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم. چون لکه های روی مبل همیشه باعث بد شکل شدن مبلمان خانه می شود؛ پس بهتر است آن ها را هرچه زودتر پاک کنید .:: بازدید از این مطلب : 74
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 27 ارديبهشت 1398 | نظرات ()