سفید کردن دندان ها
نوشته شده توسط : رافت

محصولات و تکنیک های سفید کردن دندان بسیاری برای بیمارانی که می خواهند لبخند سفیدی تری داشته باشند ، وجود دارد و با وجود گزینه های بسیار زیاد ، انتخاب روش مناسب برای شما دشوار خواهد بود. بهترین راه برای شروع هرگونه رژیم سفید کردن دندان ها ، برنامه قرار ملاقات و صحبت با پزشک خود در مورد تفاوت های سفید کننده حرفه ای در منزل و سفید کردن در منزل است.

سفید در داخل دفتر
اولین گزینه حرفه ای معمولاً به عنوان سفید کردن "در محل" گفته می شود. این روش در مطب دندانپزشکی انجام می شود. یک روش سفید کننده در داخل محل ممکن است شامل استفاده از لامپ سفید کننده یا لیزر برای تقویت اثر ژل سفید کننده با تسریع پراکسید باشد.

در حین مراجعه به مطب ، متخصص دندانپزشکی شما ژل سفید کننده را اعمال می کند و بسته به سیستم مورد استفاده ، منبع نور را مستقیماً روی دندان ها می درخشد. کل بازدید از دفتر به طور کلی حدود 90 دقیقه با نتایج فوری طول می کشد.

سفید سفید در خانه
Teeth-Whitening.jpg
سینی سفید کننده
سفید کردن سینی نوعی سفید کننده حرفه ای است که از سینی های سفارشی و ژل سفید کننده فقط از طریق دندانپزشک شما استفاده می کند. ژل سفید کننده در سینی های مخصوص نصب شده قرار می گیرد که کاملاً روی دندان های شما قرار می گیرد. با تجزیه شدن پراکسید ژل ، هیدروکسی رادیک ها به سفیدتر شدن دندانهای رنگ آمیزی کمک می کنند. برخلاف نوارها ، این فرایند تمام دندانهای طبیعی شما را سفید می کند و ممکن است حاوی ترکیباتی باشد که برای فراهم کردن حداکثر راحتی انجام می شود. سفید کردن سینی حرفه ای در منزل عموماً 10-14 روز طول می کشد ، اگرچه ممکن است در نتیجه حداقل 3 تا 5 روز نتیجه داشته باشید.

رنگ آمیزی سفید WHITENERS
بسیاری از گزینه های سفید پوستی بدون نسخه وجود دارد ، و معمولاً به یک نوع سفید کننده که به راحتی در دسترس است ، به عنوان سفید کننده های "رنگ" گفته می شود. سفید کننده های رنگی را می توان بدون نسخه خریداری کرد و به طور کلی ارزان تر و کم هزینه تر از نوارهای سفید کننده یا گزینه های حرفه ای است. سفید کننده های دندان رنگی از ژلی تشکیل شده است که با استفاده از یک برس کوچک به دندان زده می شود. ژل سفید کننده رنگ در فیلمی سخت می شود که دندان درمان شده را بپوشاند و در دهان حل شود. مانند هر رژیم سفید کننده دندان ، عاقلانه است که قبل از درمان دندان های رنگی با یک متخصص دندانپزشکی مشورت کنید.

خط سفید سفید
نوارهای سفید کننده دندان نوارهای پلاستیکی نازک و انعطاف پذیر (پلی اتیلن) ​​با یک فیلم نازک از سفید کردن پراکسید هیدروژن از یک طرف هستند. کیت های سفید کننده نواری با دو نوع نوار وجود دارد: نوارهایی برای دندان های فوقانی و نوارهایی برای دندان های پایین. ماده سفید کننده با قرار دادن نوارها در دندانها و به آرامی فشار دادن نوارها به محل استفاده شده تا از تماس با تمام دندانهای خود اطمینان حاصل شود. نوارهای سفید کننده دندان معمولاً به مدت 30 دقیقه در روز ، دو بار در روز پوشیده می شوند. مدت زمان درمان متفاوت خواهد بود.

سفید و عصبانیت و جوانان
ارزان ترین گزینه ها سفید کردن خمیردندان ها و دهانشویه ها است. با خلوص دندان ها و دهانشویه ها برای داشتن قابلیت های "سفید کننده" طراحی شده اند تا لکه های سطحی را با استفاده از ساینده های خفیف از بین ببرند. اما برخلاف مواد سفید کننده مورد استفاده در روش های سفید کننده حرفه ای ، این محصولات سایه رنگ واقعی دندان را روشن نمی کنند. سفید کردن خمیردندان ها روی لکه های سطحی تأثیر می گذارد و باعث خفیف دندان شما خواهد شد.

اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفید کردن دندان ها هستید ، برای تعیین وقت ملاقات با تمرین ما تماس بگیرید.

OPALESCENCE سفید در سفید
Opalescence.jpg
بسیاری از عوامل ، از جمله عادت های غذایی (نوشیدن قهوه ، چای ، نوشابه و شراب قرمز) و برخی از داروهای خاص ، روی سفیدی لبخند شما تأثیر می گذارد. سفید کردن دندان روشی مقرون به صرفه و مؤثر برای مقابله با دلایل عمده تغییر رنگ دندان و در عین حال تقویت اعتماد به نفس و بهبود ظاهر شما است.

Opalescence® طیف گسترده ای از محصولات سفید کننده دندان را برای درخشیدن لبخند شما ارائه می دهد. سیستم های سفید پوستی Opalescence با داشتن گزینه های سفارشی و خانگی ، داخلی و بر روی گزینه های طراحی شده ، همه سبک های زندگی و بودجه را در خود جای می دهد.

سیستم های سفید کننده دندان Opalescence مقاومت به قدرت نسبت به محصولات سفید کننده بدون نسخه دندان قوی تر و موثرتر هستند و فقط از طریق دندانپزشک شما در دسترس هستند.

بی خطر
ژلهای سفید کننده Opalescence Take Home فقط از طریق دندانپزشک شما در دسترس هستند. در حالی که از سیستم سفید کردن دندان Opalescence استفاده می کنید ، دندانپزشک شما از طریق مشاوره اولیه تا تکمیل ، بر درمان شما نظارت خواهد کرد. ژل مخصوص سفید کننده تاثیری در لثه شما نخواهد داشت و در بسیاری از موارد با تقویت مینای دندان ، کاهش حساسیت و افزایش پیشگیری از حفره می تواند به بهبود سلامت دهان و دندان شما کمک کند.

تاثیر گذار
ژل های سفید کننده قدرتمند و بدون نسخه Opalescence Take Home بسته به نیاز دندانپزشکی با قدرت های مختلفی در دسترس هستند. ژلهای سفید کننده Opalescence Take Home می توانند نتایج را فقط پس از یک شب ارائه دهند ، اگرچه نتایج ممکن است متفاوت باشد و تا یک هفته قبل از تجربه تغییرات قابل توجه ممکن است طول بکشد.

سفارشی
ژلهای سفید کننده Opalescence Take Home از طریق سینی های سفارشی سفارشی طراحی شده برای لبخند بی نظیر شما ارائه می شوند. دندانپزشک شما سینی شخصی شما را از تصور آلژینات دهان شما ایجاد می کند. این سفارشی سازی بخشی از چیزی است که Opalescence ژل های سفید کننده را تا این حد مؤثر می کند.

علاوه بر این ، Opalescence خود را با استفاده از پنج گزینه درمانی مختلف ، از Opalescence ژل سفید استفاده کنید: Opalescence ، Opalescence® Tréswhite Supreme ، Opalescence® BOOST و Opalescence بعد از مراقبت از خمیردندان ، مسواک ، OpalPix®. با دندانپزشک خود در مورد گزینه هایی که در دسترس شما است صحبت کنید.

سفید سفید حرفه ای LUMIBRITE
سیستم سفید کردن دندانهای حرفه ای Lumibrite روشی ایمن ، ملایم و مؤثر برای سفیدتر کردن دندان ها و دستیابی به آن لبخند روشن ، سالم و جوان به نظر می رسد که همیشه می خواستید. سفيد شدن لوميبريت باعث مي شود لبخند شما در يك دفاتر از هفت سايه روشن تر شود!

اگر نمی دانید چگونه می توانید ظاهر و لبخند خود را بهبود ببخشید ، حتماً هنگام مراجعه به دفتر بعدی خود ، از دندانپزشک خود در مورد سفید کردن دندان های لومیبرایت سؤال کنید.

چه عواملی باعث تبعیض می شود؟
تغییر رنگ دندان ها می تواند در اثر ژنتیک و پیری ایجاد شود ، همچنین از نظر برخی از داروها ، سیگار کشیدن ، برخی از غذاها و نوشیدنی ها ، بهداشت دهان و دندان ضعیف یا ترکیبی از چندین چیز ایجاد می شود.

دندانهای من به همان شکلی که دوست دارم آنها قرار بگیرند ، سفید نیستند. آیا من یک نماینده خوب برای یک روش سفید پوستی هستم؟
Lumibrite-whitening.jpg
اگر علاقه دارید لبخند روشن تر و سفیدتری داشته باشید ، در طول مراجعه به مطب بعدی خود با پزشک خود صحبت کنید تا در مورد گزینه های خود بیشتر بدانید. سیستم سفید کننده Lumibrite یک راه عالی برای دستیابی به لبخند سفیدتر است ، و پزشک شما می تواند اطلاعات بیشتری را ارائه دهد و همچنین به هر سؤالی که ممکن است پاسخ دهد.

من دندان حساسی دارم. آیا می توانم همیشه سفید و حرفه ای خودم را داشته باشم؟
سفید کردن لومریت برای همه بیماران ، حتی برای دندانهای حساس طراحی شده است. ژل سفید کننده منحصر به فرد Lumibrite در واقع ممکن است به جلوگیری از حساسیت دندان کمک کند. با پزشک خود صحبت کنید تا متوجه شوید که سفید کردن دندان Lumibrite انتخاب مناسبی برای شما و لبخند شماست یا خیر.

چقدر طول می کشد تا توجه داشته باشید که تفاوت در رنگ لبخند من چیست؟
لوميبريت يكي از كارآمدترين روشهاي سفيد كردن دندان را در اختيار شما قرار مي دهد. فقط در 30 دقیقه ، شما قادر خواهید بود لبخند زیبا خود را با خانواده ، دوستان و همه افرادی که ملاقات می کنید به اشتراک بگذارید.

سیستم سفید کننده LUMIBRITE چگونه کار می کند؟

Lumibrite یک سیستم سفید کننده دندان انقلابی است که ترکیبی از اثرات قدرتمند Lumibrite Plasma Arc Light به همراه ژل سفید کننده دندان های حرفه ای است. ترکیبی از نور و ژل با هم کار می کنند تا در زمان کمتری نسبت به سایر اشک های سفید کردن لبخند ، سفیدتر و خیره کننده تری داشته باشید.

اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم سفید کردن دندان های Lumibrite هستید ، و اینکه یک لبخند روشن تر و سفیدتر چگونه می تواند زندگی شما را تغییر دهد ، پس لطفاً برای تعیین وقت ملاقات با تمرین ما تماس بگیرید.

https://v.gd/nbc5kU

https://is.gd/352CNh

https://u.to/n5ZIGQ

https://n9.cl/wo7f1

https://cutt.ly/SdBr5b9

https://bit.ly/3a8Qxjz

 

 

 

 

 

 

 

:: بازدید از این مطلب : 254
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 18 مرداد 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: