باز سازی ساختمان
نوشته شده توسط : رافت

بازسازی ساختمان یا نوسازی ساختمان برای آن ها که میخواهند در سال جدید تغییراتی را در محل زندگی خود ایجاد کنند گزینه بسیار خوبی است.بعضی وقت ها این بازسازی ساختمان مربوط به کل یک خانه می باشد و مالک ساختمان تغییرات اساسی برای ساختمان در نظر میگیرد.

 

بیشترین تغییراتی که برای نو نوار کردن خانه در بازسازی ساختمان نظر یگیرند به شرح زیرمی باشد:

1-اگر آشپزحانه با معماری قدیمی به شکلclose می باشد. بنابر سلیقه مالک و با مشورت طراح داخلی به یک آشپزخانه openبا بهترین استفاده از تمامی فضاهای موجود در آن

2-تعویض کاشی و سرامیک های موجود در سرویس بهداشتی به همرا تعویض شیرآلات

3-اگر تاسیسات خانه قدیمی شده است سعی کنید تاسیسات خانه را تعویض کنید.این کار باعث می شود در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

3-اگر زمان زیادی برای رنگ کردن خانه ندارید با استفاده از ویژگی تزئینات مثل کاغذ دیواری خانه خود را زیباتر کنید.تنوع در کاغذ دیواری باعث میشود دست شما برای انتخاب باز باشد و راحتر را دیزاین کنید.

4-اگر از کفپوش خانه خود خسته شدید یا طرح آن قدیمی شده است در فرآیند بازسازی می توانید این کار را انجام دهید.

 

مراحل بازسازی ساختمان

1- مشاوره از یک تیم حرفه ای در بازسازی ساختمان

برای قسمت هایی از فضای داخلی یا نمای ساختمان که میخواهید در پروسه ی بازسازی منزل حذف شوند و یا نیاز به تخریب دارند مشاوره بگیرید تیم های مشاوره خدمت از ما با توجه به نوع دیوارها و مواد و مصالح به کار رفته در آن ها به شما خواهند گفت چه کارهایی باید انجام دهید و چه قسمت هایی برای تخریب و یا بازسازی مورد تایید هستند .

اگر نیازمند به یک تیم بازسازی کاربلد بودید هم می توانید با مرکز مشاوره تیم خدمت از ما در میان بگذارید.

2- تخریب و ساخت ساختمان
قسمت هایی از ساختمان و معماری داخلی در بازسازی ساختمان های قدیمی که نیاز به تخریب دارند و یا میخواهید که در بازسازی منزل ، از طراحی داخلی ساختمان حذف شوند را با توجه به مشاوره ی تیم بازسازی انتخاب و اقدام به تخریب کنید .

مرحله ساخت از بازسازی برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل به کار می رود و معمولا با کم کردن یا تغییر مکان دیوارهایی از خانه انجام می شود در این بخش از بازسازی خانه امکان پیاده سازی طرح های مختلف دکوراسیون داخلی منزل خواهد بود و همچنین این مرحله زمان زیادی نخواهد برد.

3- گچ کاری و سقف کاذب
در این مرحله قسمت های بازسازی شده ی خانه ، با استفاده از بهترین و مرغوب ترین گچ ، گچ کاری می شوند و در ادامه در صورت نیاز ، از سقف کاذب در مناطق مورد نیاز و برای تکمیل طراحی داخلی ساختمان استفاده کنید.

4- نورپردازی
با توجه به زاویه های اتاق ها و فضای داخلی ، از نورها و در واقع لامپ های مناسب برای هر نقطه از خانه استفاده کرده و اقدام به نورپردازی خانه کنید یکی از قسمت های جذاب بازسازی منزل همین بخش یعنی نورپردازی ساختمان می باشد .

5- کف سازی

طراحی کف را با توجه به نوع طراحی و معماری داخلی ساختمان و چیدمان سایر بخش های خانه با استفاده از کف پوش ها ، سرامیک ها و کاشی های مخصوص هر قسمت انجام دهید.

6- بازسازی آشپزخانه
در این مرحله از بازسازی کابینت آشپزخانه را در صورت نیاز و یا در صورت تمایل تعویض کرده و کابینت آشپزخانه جدید را نصب کنید و همچنین شیرآلات قدیمی را تعویض و از یک طراحی مدرن و جدید برای دیوار ها و قسمت پیشخوان آشپزخانه استفاده کنید.

7- بازسازی سرویس بهداشتی و حمام در خانه
شیرآلات سرویس بهداشتی ، شیر حمام و سایر لوازم نظافتی و بهداشتی و قطعات داخلی سرویس بهداشتی را در صورت تمایل تعویض کرده و از جدیدترین تکنولوژی در زمینه قطعات داخلی و شیرآلات سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید.

8- رنگ امیزی دیوار ها و پوشش کاغذ دیواری
یکی از مراحلی که واقعا نشان می دهد شما بازسازی منزل انجام داده اید ، رنگ اتاق ها پذیرایی پله ها و.. است پس با وسواس خاصی رنگ دیوار را انتخاب کنید اجرای قرنیز چوبی و یا سنگ برای پای دیوارها پس از بازسازی جلوه ی بسیار زیبایی به خانه می دهد.

در مرحله پوشش کاغذ دیواری از بازسازی منزل تصمیم میگیرید که چه طرحی از کاغذ دیواری برای پوشش دیوار ها مناسب است این پوشش ها باید متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی خانه و معماری داخلی آپارتمان به کار گرفته شوند.

9- دکوراسیون داخلی
شما به آخرین مرحله از مجموع مراحل بازسازی ساختمان رسیدید شما در این مرحله می توانید از یک فرد متخصص در طراحی دکوراسیون منزل کمک بگیرید تا به راحتی یک دکوراسیون و چیدمان زیبا و مناسب برای منزلتان داشته باشید.

:: بازدید از این مطلب : 135
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: