چرا چشم انداز شغل ارتودنتیست باعث لبخند شما می شود
نوشته شده توسط : رافت

هیچ حرفه ای از رده خارج شدن 100٪ "ایمن" نیست. با این حال ، یافتن حرفه ای مبتنی بر خدمات و خدماتی که همه به آن نیاز دارند ، راهی عالی برای افزایش امنیت شغلی شما است.

به عنوان مثال ارتودنتیست ها را در نظر بگیرید: تا زمانی که افراد دندان دارند ، برای تمیز و ترمیم دندان ها به دندانپزشکان احتیاج دارند. و ، تا زمانی که مردم دندان های صاف و سالم می خواهند ، ارتودنتیست ها هرگز برای کار آسیب نخواهند دید.

این خبر خوبی برای ارتودنتیست های فعلی و مشتاق است و چشم انداز شغلی مثبت ارتودنتیست ها نشان دهنده نیاز مداوم به خدمات آنها است.

چشم انداز شغل ارتودنتیست مثبت است
طبق اداره آمار کار ایالات متحده (BLS) ، فرصت های شغلی ارتودنتیست بین سال های 2018 و 2028 در ایالات متحده 7 درصد رشد می کند ، که سریعتر از متوسط ​​سایر مشاغل است.

البته ممکن است دلایلی برای نگرانی وجود داشته باشد ، زیرا فرصت های شغلی ارتودنسی از سال 2004 حدود 10٪ در سراسر کشور کاهش یافته است (کاهش متوسط ​​1.7٪ در سال). با این وجود نیاز به ارتودنتیست افزایش یافته است - انتظار می رفت تا سال 2018 3640 شغل پر شود.

اگر تقاضا برای ارتودنتیست ها همچنان افزایش یابد ، احتمالاً فرصت های شغلی بیشتری نیز در دسترس خواهد بود.

در مسابقه مالکیت دندانپزشکی شرکت کنید!
رشد شغل ارتودنتیست در مقابل رشد دستمزد
بسیار خوب است که چشم انداز شغل ارتودنسی مثبت است ، اما آیا این بدان معناست که آنها به دلیل وجود تعداد زیادی از آنها ، درآمد زیادی نخواهند داشت؟

لازم نیست. رشد حقوق ارتودنتیست ها به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله مکان و اینکه آیا آنها در عمل خصوصی کار می کنند.

به عنوان مثال ارتودنتیست هایی که در عمل خصوصی کار می کنند ، متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه خود را از 195،000 دلار به 300،000 $ در 2018 افزایش داده است. بر اساس BLS ، هنگامی که تمام مطب های دندانپزشکان در نظر گرفته می شوند ، از 2017 تا 2018 کاهش جزئی وجود دارد.

در ماه مه 2017 ، میانگین دستمزد ساعتی مطب دندانپزشکان 113.49 دلار و میانگین دستمزد سالانه 236،060 دلار بود. یک سال بعد ، این ارقام به ترتیب به 112.01 دلار و 232908 دلار کاهش یافت.

افت یک ساله به این معنی نیست که حقوق ارتودنتیست ها روند نزولی را طی می کند ، اما مهم است که درک کنیم هر صنعت مبتنی بر خدمات مستعد نوسان درآمد است.
دکتر سعید قریشی متخصص ارتودنسی قم

آیا یک شغل ارتودنسی ارزش بدهی بالقوه وام دانشجویی را دارد؟
چشم انداز شغل ارتودنسی امیدوار کننده است و امکان دریافت یک حقوق شش رقمی وجود دارد. چشم اندازهای خوب شغلی و حقوق بالا به نظر می رسد یک ترکیب برنده باشد ، اما فاکتور دیگری در معادله وجود دارد که بسیاری از متخصصان ارتودنسی باید قبل از رفتن به این مسیر شغلی در نظر بگیرند: بدهی وام دانشجویان.

دندانپزشک شدن از هر نوعی نیاز به تحصیلات زیادی دارد - تحصیلات کارشناسی ، دانشکده دندانپزشکی و سپس دو تا سه سال آموزش در یک دوره رزیدنسی ارتودنسی.

متوسط ​​بدهی وام دانشجویی برای متخصصان ارتودنسی
طبق انجمن آموزش دندانپزشکی آمریکا (ADEA) ، در سال 2017 ، 85٪ از دانشجویان دانشکده دندانپزشکی با متوسط ​​287،000 دلار بدهی وام دانشجویی فارغ التحصیل شدند. این بدان معناست که تقریباً هر دانشجوی دندانپزشکی با توجه به متوسط ​​حقوق سالانه ارتودنتیست - و این فقط متوسط ​​بدهی است که وارد اولین کار خود می شود.

متوسط ​​بدهی وام دانشجویی برای متخصصان ارتودنسی که Student Loan Planner با آن کار کرده است 617،273 دلار است.

بسیاری از مشاغلی که به بدهی وام دانشجویی نیاز دارند و ممکن است به 1 میلیون دلار برسد ، اگر فقط به اعداد نگاه کنید ، ارزش آن را ندارد زیرا ممکن است به نظر برسد شغل آن به اندازه کافی پرداخت نمی کند. اما قدرت بالقوه درآمد ارتودنتیست ها این امر را به یک استثنا تبدیل می کند.

بدهی وام دانشجویی ارزش آن را دارد
اگر بتوانید متوسط ​​حقوق سالانه ارتودنتیست را طی چند سال پس از فارغ التحصیلی از دانشکده دندانپزشکی بدست آورید ، به طور بالقوه می توانید سریعتر از افراد سایر مشاغل بدهی خود را پرداخت کنید.

بعلاوه ، مسیری وجود دارد که متخصصان ارتودنسی می توانند در مدت زمان کوتاه تری حقوق بیشتری بدست آورند ، مانند:

در یک بازار کمتر رقابتی کار کنید. لس آنجلس و نیویورک مکان های مطلوبی هستند ، اما شما می توانید درآمد خود را دو برابر کنید ، زیرا دور از سواحل کار می کنید زیرا مناطق دیگر رقابت کمتری دارند اما همان تقاضای زیاد دارند.
تمرین ارتودنسی خود را شروع کنید. فکر نکنید که رویه شخصی خود را مانند گرفتن بدهی بیشتر باز کنید ، بلکه راهی برای افزایش حقوق خود هستید.
طبق انجمن دندانپزشکان آمریکا ، متوسط ​​صورتحساب ناخالص به ازای هر دندانپزشک صاحب در مطب خصوصی 1،016،080 دلار برای متخصصان در سال 2018 بوده است (به طور خاص 1،172،830 دلار برای ارتودنتیست ها)

شما نه تنها به عنوان مالک مشاغل خصوصی حقوق بیشتری دریافت خواهید کرد ، بلکه می توانید با محافظت از آن (به طور قانونی) از سازمان امور مالیاتی ، درآمد بیشتری را تحمل کنید. انشعابات تجاری درآمد ناخالص تعدیل شده شما را کاهش می دهد و به نوبه خود ، پرداخت وام دانشجویی شما را کاهش می دهد.

https://v.gd/GxoRrq

https://is.gd/W8vmrg

shorturl.at/orCMU

http://lnki.nl/gvecA

https://cutt.ly/KhizTvw

https://bit.ly/36YMUvq

 

 

 

 

:: بازدید از این مطلب : 430
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 3 آذر 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: