اگر فرزند من از 7 سال بیشتر باشد چه می شود - آیا برای معاینه خیلی دیر است؟
نوشته شده توسط : رافت

اگر کودک شما بیش از 7 سال دارد ، برای معاینه دیر نیست. در صورت نیاز به متخصص ارتودنسی در قم برای درمان  ، به خاطر داشته باشید که بسیاری از بیماران ، بسته به رشد فیزیولوژیکی و نیازهای درمانی ، درمان را از 9 تا 16 سالگی آغاز می کنند. متخصصان ارتودنسی معمولاً قادر به درمان موفقیت آمیز بیشتر شرایط هستند.
آیا باید صبر کنیم تا به متخصص ارتودنسی مراجعه کنیم تا زمانی که کودک من تمام دندان های دائمی خود را داشته باشد؟
خیر ، انتظار تا آمدن تمام دندانهای دائمی یا تقریباً کامل شدن رشد صورت ، می تواند اصلاح برخی از مشکلات ارتودنسی را دشوارتر کند. بعضی از چیزها را نمی توان به دست آورد وقتی صورت و فک رشد نمی کند.
چه کسی درمان ارتودنسی را انجام می دهد؟
ارتودنتیست ها متخصص مراقبت های ارتودنسی هستند ، اما برخی از دندانپزشکان عمومی و دندانپزشکان کودکان درمان ارتودنسی را ارائه می دهند. مانند دندانپزشکان عمومی و کودکان ، متخصصان ارتودنسی از دانشکده دندانپزشکی فارغ التحصیل می شوند. برخلاف دندانپزشکان عمومی و کودکان ، کسانی که مایل به ارتودنسی هستند باید پس از دانشکده دندانپزشکی تحصیلات خود را ادامه دهند و یک دوره دو تا سه ساله در ارتودنسی را با موفقیت در یک دوره دستیاری ارتودنسی معتبر گذرانند. این آموزش های اضافی آنها را به عنوان متخصص ارتودنسی و ارتوپدی دندان مصنوعی واجد شرایط می کند. به عنوان متخصص ، متخصصان ارتودنسی دامنه عمل خود را فقط به ارتودنسی محدود می كنند. متخصصان ارتودنسی با توجه به تحصیلات و دامنه عمل به عنوان متخصصانی که از مهارت و تجربه لازم برای لبخند سالم و زیبا به کودک شما برخوردارند ، دارای شرایط منحصر به فردی هستند.
آیا دندانپزشک من متخصص ارتودنسی است؟
اگر دندانپزشک شما عمل خود را به ارائه فقط درمان ارتودنسی (پیشگیری ، تشخیص و درمان بی نظمی های صورت و دندان) محدود می کند و عضوی از انجمن ارتودنتیست های آمریکا است ، در این صورت وی یک متخصص ارتودنسی است.

اگر دندانپزشک شما خدمات عمومی دندانپزشکی مانند تمیز کردن ، پر کردن و مدیریت کلی را برای حفظ یا بازیابی سلامت دهان و دندان ارائه می دهد ، پس او احتمالاً متخصص ارتودنسی نیست.

برای یافتن محل ارتودنتیست های AAO از ارتودنتیست استفاده کنید. AAO فقط ارتودنتیست های دارای آموزش را به عنوان عضو می پذیرد.
آیا ارتودنتیست های دارای مجوز تخته وجود دارد؟
آره. این متخصصان ارتودنسی امتحانات صدور گواهینامه تخصصی ارتودنسی آمریکا را به پایان رسانده اند. ارتودنسی های دارای مجوز تخته به عنوان دیپلمات های انجمن ارتودنسی آمریکا شناخته می شوند. انجمن ارتودنسی آمریکا تنها هیئت تأیید تخصص ارتودنسی است که توسط انجمن دندانپزشکی آمریکا شناخته شده است. صدور گواهینامه برد برای متخصصان ارتودنسی داوطلبانه است.

در کانادا ، متخصصان توسط کالج سلطنتی دندانپزشکان کانادا (RCDC) تأیید می شوند. همه متخصصان در کانادا باید استانداردهای تعیین شده توسط RCDC را داشته باشند تا بتوانند خود را متخصص بنامند.
اگر دندانپزشک من بگوید که می تواند پرانتزهای کودک من را انجام دهد چه؟
در نظر گرفتن نظر دوم با متخصص ارتودنسی AAO که متخصص تشخیص ، پیشگیری و درمان مشکلات ارتودنسی است ، باشید. در حالی که برخی دستورالعمل ها در مورد ارتودنسی در دانشکده دندانپزشکی وجود دارد ، اما حداقل است. در برنامه رزیدنتی ارتودنسی دانشکده پس از دندانپزشکی است که ارتودنتیست ها دستورالعمل های شدیدی را برای یادگیری حرکت صحیح و ایمن دندان (ارتودنسی) و راهنمایی رشد دندان ، فک و صورت (ارتوپدی دندانپزشکی) دریافت می کنند. این سالهای اضافی مدرسه ، متخصص ارتودنسی را به متخصص در حرکت دادن دندانها و هم ترازی فکها تبدیل می کند. این تنها تمرکز تمرین آنها است.
آیا باید منتظر بمانم تا دندانپزشک فرزندم را به یک متخصص ارتودنسی معرفی کند؟
نه. والدین ممکن است اولین نفری باشند که متوجه می شوند چیزی درباره دندان یا فک فرزندشان "خاموش" است. اگر نگرانی دارید ، برای تعیین ویزیت با یک متخصص ارتودنسی AAO تماس بگیرید. بسیاری از متخصصان ارتودنسی AAO چنین چکاپ هایی را بدون هزینه و بدون هیچ گونه تعهدی انجام می دهند.
چگونه می توانم قرار ملاقات برای امتحان اولیه را تعیین کنم؟
برای یافتن یک متخصص ارتودنسی AAO در نزدیکی خود از ارتودنتیست استفاده کنید. از طریق این سرویس ، می توانید با مطب متخصص ارتودنسی AAO تماس بگیرید ، یا برای تعیین وقت چک یک ایمیل ارسال کنید.

https://v.gd/2W36pL

http://shortenerlink.com/Wectc

https://esee.ly/TYbJHq

http://lnki.nl/21GiD

https://u.to/Apv2GQ

https://bit.ly/2T4BEak

 

 

 

 

 

 

:: بازدید از این مطلب : 134
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 28 مهر 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: