نوشته شده توسط : رافت

بازسازی ساختمان یا نوسازی ساختمان برای آن ها که میخواهند در سال جدید تغییراتی را در محل زندگی خود ایجاد کنند گزینه بسیار خوبی است.بعضی وقت ها این بازسازی ساختمان مربوط به کل یک خانه می باشد و مالک ساختمان تغییرات اساسی برای ساختمان در نظر میگیرد.

 

بیشترین تغییراتی که برای نو نوار کردن خانه در بازسازی ساختمان نظر یگیرند به شرح زیرمی باشد:

1-اگر آشپزحانه با معماری قدیمی به شکلclose می باشد. بنابر سلیقه مالک و با مشورت طراح داخلی به یک آشپزخانه openبا بهترین استفاده از تمامی فضاهای موجود در آن

2-تعویض کاشی و سرامیک های موجود در سرویس بهداشتی به همرا تعویض شیرآلات

3-اگر تاسیسات خانه قدیمی شده است سعی کنید تاسیسات خانه را تعویض کنید.این کار باعث می شود در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

3-اگر زمان زیادی برای رنگ کردن خانه ندارید با استفاده از ویژگی تزئینات مثل کاغذ دیواری خانه خود را زیباتر کنید.تنوع در کاغذ دیواری باعث میشود دست شما برای انتخاب باز باشد و راحتر را دیزاین کنید.

4-اگر از کفپوش خانه خود خسته شدید یا طرح آن قدیمی شده است در فرآیند بازسازی می توانید این کار را انجام دهید.

 

مراحل بازسازی ساختمان

1- مشاوره از یک تیم حرفه ای در بازسازی ساختمان

برای قسمت هایی از فضای داخلی یا نمای ساختمان که میخواهید در پروسه ی بازسازی منزل حذف شوند و یا نیاز به تخریب دارند مشاوره بگیرید تیم های مشاوره خدمت از ما با توجه به نوع دیوارها و مواد و مصالح به کار رفته در آن ها به شما خواهند گفت چه کارهایی باید انجام دهید و چه قسمت هایی برای تخریب و یا بازسازی مورد تایید هستند .

اگر نیازمند به یک تیم بازسازی کاربلد بودید هم می توانید با مرکز مشاوره تیم خدمت از ما در میان بگذارید.

2- تخریب و ساخت ساختمان
قسمت هایی از ساختمان و معماری داخلی در بازسازی ساختمان های قدیمی که نیاز به تخریب دارند و یا میخواهید که در بازسازی منزل ، از طراحی داخلی ساختمان حذف شوند را با توجه به مشاوره ی تیم بازسازی انتخاب و اقدام به تخریب کنید .

مرحله ساخت از بازسازی برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل به کار می رود و معمولا با کم کردن یا تغییر مکان دیوارهایی از خانه انجام می شود در این بخش از بازسازی خانه امکان پیاده سازی طرح های مختلف دکوراسیون داخلی منزل خواهد بود و همچنین این مرحله زمان زیادی نخواهد برد.

3- گچ کاری و سقف کاذب
در این مرحله قسمت های بازسازی شده ی خانه ، با استفاده از بهترین و مرغوب ترین گچ ، گچ کاری می شوند و در ادامه در صورت نیاز ، از سقف کاذب در مناطق مورد نیاز و برای تکمیل طراحی داخلی ساختمان استفاده کنید.

4- نورپردازی
با توجه به زاویه های اتاق ها و فضای داخلی ، از نورها و در واقع لامپ های مناسب برای هر نقطه از خانه استفاده کرده و اقدام به نورپردازی خانه کنید یکی از قسمت های جذاب بازسازی منزل همین بخش یعنی نورپردازی ساختمان می باشد .

5- کف سازی

طراحی کف را با توجه به نوع طراحی و معماری داخلی ساختمان و چیدمان سایر بخش های خانه با استفاده از کف پوش ها ، سرامیک ها و کاشی های مخصوص هر قسمت انجام دهید.

6- بازسازی آشپزخانه
در این مرحله از بازسازی کابینت آشپزخانه را در صورت نیاز و یا در صورت تمایل تعویض کرده و کابینت آشپزخانه جدید را نصب کنید و همچنین شیرآلات قدیمی را تعویض و از یک طراحی مدرن و جدید برای دیوار ها و قسمت پیشخوان آشپزخانه استفاده کنید.

7- بازسازی سرویس بهداشتی و حمام در خانه
شیرآلات سرویس بهداشتی ، شیر حمام و سایر لوازم نظافتی و بهداشتی و قطعات داخلی سرویس بهداشتی را در صورت تمایل تعویض کرده و از جدیدترین تکنولوژی در زمینه قطعات داخلی و شیرآلات سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید.

8- رنگ امیزی دیوار ها و پوشش کاغذ دیواری
یکی از مراحلی که واقعا نشان می دهد شما بازسازی منزل انجام داده اید ، رنگ اتاق ها پذیرایی پله ها و.. است پس با وسواس خاصی رنگ دیوار را انتخاب کنید اجرای قرنیز چوبی و یا سنگ برای پای دیوارها پس از بازسازی جلوه ی بسیار زیبایی به خانه می دهد.

در مرحله پوشش کاغذ دیواری از بازسازی منزل تصمیم میگیرید که چه طرحی از کاغذ دیواری برای پوشش دیوار ها مناسب است این پوشش ها باید متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی خانه و معماری داخلی آپارتمان به کار گرفته شوند.

9- دکوراسیون داخلی
شما به آخرین مرحله از مجموع مراحل بازسازی ساختمان رسیدید شما در این مرحله می توانید از یک فرد متخصص در طراحی دکوراسیون منزل کمک بگیرید تا به راحتی یک دکوراسیون و چیدمان زیبا و مناسب برای منزلتان داشته باشید.:: بازدید از این مطلب : 135
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

قطعا برای شما هم پیش آمده است که لوله های خانه ی شما دچار گرفتگی شود و نیاز به باز کردن و لوله بازکنی داشته باشد. برای باز کردن گرفتگی لوله از روشهای مختلفی استفاده میکنید ولی نتیجه ای نمیگیرید. شما هم دنبال روشی مناسب برای بازکردن گرفتگی لوله و لوله بازکنی فوری هستید تا لوله های خود را بدون هزینه زیاد و سریع و آسان در منزل توسط خودتان باز کنید. در این مقاله شما را راهنمایی میکنیم که چگونه بدون استفاده از مواد شیمیایی لوله بازکنی و ابزار لوله بازکنی، گرفتگی لوله های خود را باز کنید.

 

رفع گرفتگی لوله ها بدون استفاده از مواد شیمیایی لوله بازکن


ما در اکثر اوقات برای انجام این کار (باز کردن گرفتگی لوله) فوراً به سراغ مواد خطرناک می‌رویم، بدون اینکه حتی به راه‌های سالم تر و طبیعی تری برای باز کردن لوله‌ها (لوله بازکن طبیعی) توجه کنیم. بسیاری از افراد هستند که تنها از این روش برای باز کردن گرفتگی لوله‌ها و لوله بازکنی استفاده می‌کنند و مجبور نیستند از محصولات خطرناک و شیمیایی لوله بازکن استفاده کنند، برای اینکه این روش تقریبا هر بار خوب عمل می‌کند. در اینجا روش انجام کار به صورت زیر ارائه شده است:

 

وسایل مورد نیاز برای ساخت لوله بازکن خانگی


یک جعبه جوش‌ شیرین
مقداری سرکه
یک دستمال به اندازه کافی بزرگ
یک کتری پر از آب جوش
این‌ها همه ی چیزهایی است که برای انجام لوله بازکنی و ساخت لوله بازکن فوری در منزل به آن نیاز دارید. به شما گفته بودیم که این یک روش ساده برای باز کردن گرفتگی لوله‌ها بدون استفاده از مواد شیمیایی و مضر لوله بازکنی است. و حالا به بخش سرگرم ‌کننده ساخت «محلول لوله بازکنی فوری» می‌رسیم.

 

شروع لوله بازکنی خانگی


مرحله ۱:

نصف محتوی بسته جوش‌ شیرین را در سینک خالی کنید. برای انجام این کار از جوش‌ شیرین به صورت خشک استفاده کنید و آن را با هیچ‌ چیز مخلوط نکرده و یا خیس نکنید. فقط آن را مستقیم در لوله مسدود شده خالی کنید تا مرحله اول عمل لوله بازکنی به درستی انجام شود.

مرحله ۲:

دستمال یا پارچه را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را کنار دستتان آماده قرار دهید.

مرحله ۳:

بعد از ریختن جوش‌شیرین، نصف فنجان سرکه داخل لوله فاضلاب خالی کنید. بلافاصله بعد از ریختن سرکه حتماً با دستمال یا پارچه راه لوله فاضلاب را ببندید، سوراخ را کاملاً ببندید تا هیچ‌چیز نتواند از داخل آن خارج شود. این کار به این خاطر است که واکنش بین این دو ماده باعث بروز یک «آتش‌فشان کوچک» می‌شود که می‌خواهد از راه فاضلاب خارج شود ولی شما باید آن را پایین لوله نگه‌ دارید. در واقع عمل اصلی این لوله بازکن در همین مرحله انجام میشود.

مرحله ۴ :

این ترکیب را (ترکیب لوله بازکنی فوری خانگی) در لوله برای ۳۰ دقیقه نگه ‌دارید و در این زمان یک کتری آب بجوشانید.

مرحله ۵ :

بعد از ۳۰ دقیقه پارچه را بردارید و به آرامی آب جوش را در داخل لوله‌ خالی کنید.

 

رعایت نکات ایمنی در استفاده از محلول لوله بازکن قوی


همانطور که خواندید پس از گرفتگی لوله همه به فکر محلول لوله بازکن و یا اسید لوله بازکن می افتند. ولی به خاطر داشته باشید که استفاده افراطی از هر گونه وسیله لوله بازکنی و محلول لوله بازکن خانگی بدون رعایت نکات ایمنی می تواند هم به خود شما آسیب وارد کند و علاوه بر پوسیدگی و صدمات به لوله فاضلاب، به سلامت شما آسی بزند.

پس توصیه ما به شما این است که حتما قبل از استفاده از هرگونه محلول لوله بازکن قوی خانگی یا اسید لوله بازکنی ابتدا ایمنی خود را مانند پوشیدن دستکش پلاستیکی (برای محافظت از اسید لوله بازکن ) و استفاده از ماسک های ایمنی دولایه (برای محافظت از ریه های خود) و استفاده از عینک های ایمنی (برای محافظت از مخاط چشم) بالا ببرید.:: بازدید از این مطلب : 104
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 27 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

شستشوی به موقع مبلمان با مواد و دستگاه مخصوص علاوه بر تمیزی باعث افزایش عمر مفید مبلمان می‌شود. به شرطی که به‌صورت اصولی و توسط متخصص حرفه‌ای انجام شود! به همین دلیل پیشنهاد میکنیم که برای شستشوی مبل خود با  شرکت خدماتی ما  تماس بگیرید تا بهترین کادر خود را برای ارائه خدمات شستشوی مبل اعزام کنیم . ما با داشتن مجهزترین دستگاه مبل شویی و سرویسکارانی ماهر به فکر رفاه حال شما هستیم.

 

چرا شستشوی مبل با دستگاه مبل شویی بهتر است؟


برای نگه داری از مبل ها و برای افزایش طول ماندگاری مبل ها ، بهتر است که از دستگاه شستشوی مبل برای شستن مبل استفاده گردد، اما از آنجا که قیمت دستگاه شستشوی مبل در منزل بالا می‌باشد بهتر است از مبل شویی درخواست شستشوی مبل با دستگاه را بدهید. برای استفاده از خدمات شستشوی مبل در منزل با دستگاه مجهز با ما تماس بگیرید.

 

چه خدماتی در شستشوی مبل خدمت از ما ارائه می شود ؟

مبل شویی از دسته خدمات مربوط به قالیشویی می شود که شستن تمامی مبل ها در رنگ ها و جنس های مختلف را می توانید به ما بسپارید.

☑️ شستشوی مبل در ادارات و سالن های بزرگ

☑️ شستشوی صندلی سینما و آمفی‌تئاترها و سالن همایش‌ها

☑️ شستشوی مبل چرمی ، پارچه ای ، مخمل با متدهای پیشرفته

 

برای چه مواردی می‌توانید در خواست شستشوی مبل بدهید ؟

 

 • اگر نیاز به رفع لکه هر نوع جوهری
 • نیاز به رفع لکه لاک و مواد آرایشی از روی مبل
 • برطرف نمودن جای لکه باقیمانده از ریخته شدن انواع نوشیدنی
 • گرفتن بوی سیگار با شستشوی عمیق مبل
 • برطرف نمودن لکه خودکار و آبرنگ و مدادشمعی ایجاد شده از بازی بچه‌ها
 • وجود حیوان خانگی که مدام روی مبل‌ها می‌نشیند
 • درخواست شستشوی مبل منظم و ماهیانه برای شرکت و منزل
 • شستشوی مبل های دست دوم به طور کامل

 :: بازدید از این مطلب : 104
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 27 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

تمیز نگهداشتن مبلمان نه تنها زیبایی و جذابیت دکوراسیون منزل شما را افزایش میدهد بلکه طول عمر آنها را نیز بیشتر میکند. از آنجایی که همواره نحوه تمیز کردن مبلمان دغدغه ای برای خانواده ها محسوب میشود، در این مقاله سعی میکنیم به آموزش شستشوی مبل در خانه بپردازیم.

همچنین قابل ذکر است که خدمت از ما سرویس شستشوی مبل در منزل را توسط بهترین و مجرب ترین کادر خود و با استفاده از شیوه های نوین بدون آسیب در بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد .

 

زمان مورد نیاز برای شستشوی مبل در منزل
اگر بخواهید خودتان دست به کار شوید صد در صد تنهایی نمی تواند  و ممکن است نصف روز ما را بگیرید، ولی به طور کلی باید گفت که برای شستشوی مبل در منزل ممکن است ساعت ها وقت تلف شود . ولی اگر شستشوی مبل در منزل را به یک شرکت خدماتی بسپارید ، آن وقت کار مبل شویی در منزل  بیشتر از یکی دو ساعت طول نخواهد کشید. همچنین خشک شدن مبل‌ها هم بیشتر از چند ساعت به طول نخواهد انجامید.

 البته زمان شستشوی مبل در منزل به جنس و تعداد مبلمان هم  بستگی دارد. مثلا شستشوی مبل چرم ، کمی حساس‌تر و زمان‌بر خواهد بود.

 

انواع روش های شستشوی مبل در منزل 

tick  شستشوی مبل پارچه ای:

برای شستشوی مبل در منزل اگر پارچه ای باشد، می توانید از شامپو فرش استفاده نمایید. برای این کار کافی ست مقداری شامپو فرش را در یک تشت کوچک ریخته و با اسفنج نرم روی مبل بکشید.

این کار باعث از بین رفتن آلودگی از سطح فرش می شود و چون نمیتوان عملیات آب کشی را انجام داد مواد شوینده در فرش باقی می ماند، به همین دلیل باید با استفاده از بخارشور یا جاروبرقی، به سرعت سطح مورد نظر را خشک نمود.

 

توصیه ما به شما این است که پیش از اقدام به شستشوی مبل در منزل ، قسمتی از مبل که کمتر در معرض دید می باشد را  تمیز نموده و خشک نمایید تا مطمعن شوید در اثر شستشو لکه بزرگتری روی پارچه نمی افتد و پارچه رویی مبل رنگ پس نمی دهد. اگر می دانید نمیتوانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم.

 شستشوی مبل چرمی:

مبل های چرمی، به مراقبت بالایی  نیاز دارند، چون هر خراش یا پوسیدگی باعث از بین رفتن آن ها می شود و در تمیز کردن و استفاده از آنها باید نهایت دقت را داشته باشید. این مبل ها نیازی به شستشو ندارند فقط باید لکه های ایجاد شده روی آنها را برطرف نمود که برای برطرف کردن لکه ها می توانید از شیشه شور و یک دستمال پارچه ای استفاده کنید. شیشه شور را روی مبل اسپری کرده و با دستمال به آرامی روی مبل بکشید.

اگر با خواندن مطلب آموزش شستشوی مبل در منزل می دانید نمیتوانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم. چون لکه های روی مبل همیشه باعث بد شکل شدن مبلمان خانه می شود؛ پس بهتر است آن ها را هرچه زودتر پاک کنید .:: بازدید از این مطلب : 78
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 27 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

کارگر خانم برای نظافت منزل وظیفه اش نظافت منزل می باشد. سرویس نظافت منزل توسط خانم مخصوص افرادی است که نیاز به کارگر خانم برای نظافت منزل دارند. کارگر خانم برای نظافت منزل از چند لحاظ بهتر از کارگر آقا برای نظافت منزل می باشد. دستمزد کارگر نظافت منزل بستگی به میزارن ساعت کاری کارگر نظافت منزل دارد و متغیر است. قیمت نظافت منزل بسته به جنسیت کارگر نظافت منزل نیز متفاوت است. سرعت عمل کارگر خانم برای نظافت منزل بالا می باشد و سبب می شود در هزینه ها صرفه جویی کنید.

نظافتچی خانم در کار خود بسیار با تجربه است. هنگامی که شما درخواست خود را در سامانه آنلاین درخواست خدمات خدمت از ما ثبت می کنید، نیازی نیست نگران زمان رسیدن کارگر خانم برای نظافت منزل باشید زیرا در سریع ترین زمان ممکن به مکان مورد نظر شما می رسند.

تمیز کار کردن از مهم ترین ویژگی های کارگر خانم برای نظافت منزل می باشد.

هزینه کارگر خانم برای نظافت منزل

عوامل متفاوتی بر قیمت تمام‌شده نظافت منزل شما عزیزان اثرگذار است، ازجمله:

زمان موردنیاز برای نظافت منزل توسط کارگر نظافتچی خانم یا آقا

تعداد اتاق‌‌ها خانه (ازجمله اتاق‌خواب‌ها، لندری، درسینگ روم)

تعداد دستشویی و حمام‌ها

متراژ خانه مورد نظافت

موارد دیگری مانند نظافت پرده، دیوار و پنجره‌های منزل

میزان زمانی که فرد نظافتچی به نظافت منزل می‌پردازد.

کارگر خانم برای نظافت یا کارگر نظافتچی آقا بودن (معمولاً کارگر خانم برای نظافت منزل هزینه بیشتری دارد.)

خدمت از ما همیشه در تلاش است تا بهترین خدمات از قبیل کارگر خانم برای نظافت منزل ، نظافت منزل خانم جوان ، نظافت منزل توسط خانم جوان است.

خدمت از ما به شما مشتریان عزیز تضمین بهترین خدمات نظافتچی منزل در سراسر ایران را با قیمتی مناسب می‌ دهد.

ویژگی‌‌های یک کارگر نظافتچی منزل

می‌ توان گفت یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ های یک نظافتچی منزل، پاک دست بودن و قابل‌ اعتماد بودن اوست. علاوه بر آن کارگر خانم برای نظافت منزل به دلیل نظافت بی‌ نظیرشان که با ظرافتی کم‌ نظیر همراه است، به شما عزیزان می‌تواند احساس آسایش بیشتری اعطا کند.

در کنار موارد ذکر شده توجه کنیم ، یک کارگر خانم برای نظافت منزل باید سلامت روحی و جسمی داشته باشد تا با یک کار حرفه ای و با کیفیت روبرو شویم. البته خدمت از ما تمام این موارد را برای ارسال کارگر آقا یا کارگر خانم برای نظافت منزل در نظر می گیرد.

خدمت از ما با دارای بودن کارگر نظافتچی خانم و کارگر نظافتچی آقای تأیید صلاحیت شده به شما عزیزان تضمین خدماتی کم‌نظیر با قیمتی مناسب را می‌دهد.

در صورت نداشتن رضایت از عملکرد کارگر خانم برای نظافت منزل ، با یک تماس با خدمت از ما در یک ساعت اول کار ، کارشناسان ما برای شما عزیزان کارگر نظافتچی دیگری به درب منزلتان می‌ فرستد.

وظایف کارگر خانم برای نظافت منزل

استفاده از مواد شوینده با کیفیت و البته بی‌خطر برای کودکان و بزرگ‌ سالان توسط نظافتچی منزل

یک کارگر خانم برای نظافت منزل باید مواردی خواسته شده برای نحوه و مکانهای انجام نظافت دقت کند.

توجه به پاک نمودن با ظرافت وسایل منزل

دقت در نظافت وسایل حساس به ضربه (مواردی که احتمال شکستن دارند؛ مانند ظروف چینی، آینه‌ها، گلدان‌ها و …)

توجه به برهم نزدن سکوت و سخن گفتن در موارد نیاز

کارگر خانم برای نظافت منزل باید با انواع آلودگی‌ ها و روش‌ های مناسب پاک کردن هر کدام آشنا باشد.

به همراه داشتن لوازم و شوینده‌ های مورد نیاز برای نظافت منازل و یا نظافت شرکت و به تن داشتن لباس مناسب برای نظافت منزل و یا نظافت شرکت

رعایت اصول بهداشتی

مواردی که پیشنهاد می‌شود از کارگر نظافتچی آقا بهره ببرید

تا به اینجا در بیشتر عنوان‌ ها به کارگر خانم برای نظافت منزل پرداختیم و درمجموع وظایف یک نظافتچی منزل را بیان نمودیم. حال مواردی نیز هستند که متخصصان نظافت منزل خدمت از ما به شما عزیزان پیشنهاد بهره از کارگر نظافتچی آقا را می‌دهند که به شرح زیر است:

نظافت شرکت (به دلیل مساحت متفاوت شرکت‌ ها و البته تراکم پایین لوازم)

نظافت راهرو های منازل و یا نظافت راهروهای شرکت‌ها

نظافت آسانسورهای منازل و شرکت‌‌ها

موارد نظافتی که نیازمند نیروی جسمانی بالایی‌اند

نظافت سقف و دیوارها

همانظور که نیز گفته شد، کارگر خانم برای نظافت منزل به دلیل آشنایی بیشتری که با منازل دارند، گزینه مناسب‌‌تری برای نظافت باظرافت در منازل هستند.

خدمت از ما با دارا بودن كارگر خانم و آقا جهت نظافت منزل و تضمین نظافت منازل شما یکی از کم‌نظیرترین خدمات را به شما عرضه می‌کند.

3 نکته تکمیلی پیرامون نظافتچی منزل

پیشنهاد ما به شما عزیزان بهره از نظافتچی منازل در اواسط تابستان و اواسط زمستان است.

برای آنکه به ابتدا فصل مهر و فروردین که تقاضای نظافت منزل برای خانه‌ تکانی افزایش می‌یابد، برخورد نکنید.

پیشنهاد دیگر ما به شما، بهره از شرکت‌های خدماتی ثبت‌شده و دارای سابقه است.

چراکه می‌توان اطمینان بیشتری به آن‌ها نمود و البته از طریق سیستم‌های قضایی کشور به پیگیرین نمود.

اگر شرکتی دارید و هرماه به نظافتچی برای نظافت شرکت نیازمندید، پیشنهاد ما به شما عزیزان امضا قراردادی با یکی از شرکت‌های خدمات دهنده، برای کاهش هزینه‌های شماست.:: بازدید از این مطلب : 78
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 6 اسفند 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

 

خدمات قابل ارائه در شیشه بری

کاردون   نصب  پوشش ها با  شیشه ایمنی / عایق

کاردون   نصب درب و پوشش ها با شیشه سکوریت

کاردون   نصب شیشه لمینت

کاردون   نصب شیشه ضد گلوله

کاردون   نصب شیشه دوجداره

کاردون  نصب شیشه درب اتوماتیک

کاردون  نصب شیشه تزئینی / رومیزی

کاردون   نصب شیشه میز غذا خوری

کاردون  تراش آینه

کاردون یراق شیشه سکوریت

کاردون  آینه کاری مدرن و سنتی

کاردون  برش و ساخت  شیشه های ویترین، فروشگاهها

کاردون  برش  شیشه های درب ورودی ضد سرقت، و نماها

کاردون  نصب پارتیشن های شیشه ای در شرکت و ادارات

انواع شیشه در صنعت  شیشه بری 

شیشه سکوریت

 

 

عملیات حرارتی از گرم کردن مداوم شیشه فلوت تا زمان نرمی شیشه (بالای 700 درجه سانتی گراد) خواهد بود. سپس به وسیله ی انتقال هوای سرد به دو سطح شیشه سریعا سرد می گردد که زمانی که شیشه سرد می شود تاثیر بسزایی در مقاومت شیشه خواهد داشت. در مرحله خنک سازی شیشه، لایه های بیرونی آن سریع تر از لایه های داخلی خنک می گردند که این امر موجب استحکام شیشه و ایجاد فشار در هسته درونی آن می گردد.در این مرحله شیشه به دستگاه های پیشرفته فرستاده خواهد شد و بعد از عبور از این دستگاه ها لبه شیشه پرداخت گردیده و براق می شوند.سپس به دستگاه های جاسازی فرستاده شده و عملیات سوراخ کردن و یا برش الگو و یا جاسازی انجام می گردد.

 

شیشه دوجداره

 

درب و پنجره های دو جداره از دو لایه شیشه موازی به هم چسبیده  تشکیل میگردد.پروفیلی از جنس آلومینیوم و پر شده از ماده رطوبت گیر بین دو لایه شیشه قرار می گیرد.

برای جلوگیری از انتقال سرما و گرما و ورود گرد و خاک وسر وصدا باید فضای بین شیشه ها در پنجره ( upvc)  با هوا و یا عایق صوتی و یا عایق حرارتی و یا ترکیبی ازعایق صوتی و حرارتی پر کرد. عایق حرارتی و عایق صوتی از ویژگیهای پنجره دو جداره( upvc) نسبت به پنجره های معمولی و تک جداره است به این صورت که پنجره دو جداره ( upvc)  تا حد زیادی از هدر رفتن گرما و به طور کل ازهدر رفتن انرژی جلوگیری کرده و عایق حرارتی هستند اما در پنجره های با شیشه تک جداره درزهای موجود در آن انرژی را هدر داده و هوای گرم ویا سرد به خارج هدر میرود.

 

شعب شیشه بری :

شیشه بری سیار تهران

شیشه بری در تهران

شیشه بری غرب تهران

شیشه بری شرق تهران

شیشه بری شریعتی

شیشه بری سعادت آباد

شیشه بری ونک

شیشه بری در شمال تهران

شیشه بری شهرک غرب

شیشه بری طرشت

شیشه بری ستارخان

شیشه بری صادقیه

شیشه بری جردن

شیشه بری جنوب تهران

شیشه بری شیراز

شیشه بری کرج

شیشه بری تجریش

شیشه بری نارمک و تمام محله های دیگر تهران:: بازدید از این مطلب : 141
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 21 آبان 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

تعمیر پکیج دیواری رایج ترین تعمیرات سیستم گرمایشی  :

تعمیر پکیج دیواری و سرویس پکیج دیواری   یکی از شایع ترین تعمیرات سیستم های  گرمایشی شناخته شده است چون اکثرا ساختمان ها از سیستم پکیج دیواری استفاده می کنند .  در واقع همانطور که میدانید پکیج یک سیستم گرمایشی است که برای گرم کردن فضای ساختمان و آب مصرفی استفاده میشود  و در طول مدت زمان زیاد و به طور مکرر استفاده می شود  و به  دلایلی ممکن است دچار خرابی شود  . همچنین قابل ذکر است که کاردون دارای تعمیرکارانی مخصوص به هرنوع برند پکیج می باشد  . پس شما میتوانید برای تعمیرات پکیج دیواری در هر نوع برندی روی کاردون حساب کنید .

نحوه هواگیری پکیج :

شیر آب و پیچ پکیج را باز کنید و برای مدتی طولانی تزریق فشار را در حالی که از پکیج آب خارج می‌شود انجام دهید و اگر پکیج کم هوا باشد به مدت کم این کار را انجام دهید تا به مرحله‌ی پایستگی برسد،پیچ هوا و شیر آب پکیج را ببندید.

حتما یک تشت و یا یک ظرف زیر شیر بگذارید تا آب خارج شده همراه هوا درون آن بریزد.

هر رادیاتور را که هواگیری کردید، شیر ورودی آبش را ببندید و تزریق فشار را انجام دهید.

تزریق فشار: یعنی باز کردن شیر ورودی آب پکیج.
برای انجام این کار باید توجه داشته باشید که چون ممکن است هوا در قسمت پمپ پکیج وجود داشته باشد بنابراین با مشورت سرویس کار، دریچه ی پمپ را بازکنید تا دریچه‌ی کوچکی مثل ورودی باد چرخ دوچرخه ظاهر شود.
سپس یک پیچ گشتی چهارسو درون آن فرو کنید و پینی که وسط آن است را به پایین فشار دهید. در همین حالت شیر ورودی آب را باز کنید و نگاهتان را از عقربه‌ی فشار برندارید.
فشار که به ۲٫۵ الی ۲٫۸ رسید ( برای پکیج های خانگی ) (توجه کنید ممکن است عقربه ی پکیج انحراف اولیه داشته باشد) شیر ورودی آب را ببنید.
ممکن است در حال ورود آب به جای زیاد شدن فشار، عقربه ی فشار ثابت بماند در این حالت صبر کنید تا فشار آب بر هوای داخل سیستم غلبه کند، سپس فشار زیاد می‌شود.
توجه کنید در تمام این مدت دستتان را از پیچ گوشتی برندارید.

خدمات تعمیر پکیج

تعمیر پکیج مشهد

تعمیر پکیج اصفهان

تعمیرات پکیج بوتان اصفهان

 

تعمیرکار پکیج در اصفهان

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان

تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان اصفهان:: بازدید از این مطلب : 106
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 14 آبان 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت
براي اعزام  يک  نظافتچي با يک شرکت خدماتي  هماهنگ کنيد تا منزل را تميز و عاري از هرگونه کثيفي و آلودگي کند . تمام خدمات نظافت منزل غرب تهران با سرعت و طبق نرخ اتحاديه ارائه مي شود

   

نظافت منزل غرب تهران شامل مراحل زير مي باشد :

 

نظافت شيشه و ميز : براي نظافت شيشه ابتدا شيشه را با آبپاش و محلول هاي استاندارد تر کنيد و سپس با دستمال نانو يا روزنامه شيشه را به خوبي تميز کنيد .

نظافت کامپيوتر ، وسايل روي ميز : براي تميز کردن کامپيوتر يا وسايل روي ميز ابتدا يک دستمال تر برداشته و سپس همه ي وسايل را با آن دستمال تميز کنيد و دقت داشته باشيد براي تميز کردن  وسايل الکتريکي از مواد شوينده استفاده نکنيد.

 

نظافت کابينت و سينک : براي نظافت کابينت و سينک ابتدا با مواد شوينده آن را بشوييد و سپس با دستمال آن را به خوبي برق مي اندازند .تا تمام آلودگي و جرم هاي آن برطرف شود .

 

نظافت راه پله : براي نظافت راه پله ابتدا راه پله را به خوبي با جارو برقي جارو کنيد و با مواد شوينده مناسب بشوريد و پله ها راخشک کنيد تا خطري نداشته باشد .

 

نظافت دستشويي و حمام : براي نظافت حمام ( cleaning bathroom ) و دستشويي از مواد شوينده يا کيفيت بالا وخاصي استفاده کنيد  که باعث شود به محيط جلا دهد .

نظافت اجاق گاز : نظافت اجاق گاز شما ، با مواد شوينده مخصوص به همراه دستمال جادويي انجام مي شود .

شستشوي ديوار: براي اين کار شما مي توانيد از مخلوط آب، تايد و وايتکس استفاده نماييد. اگر جرم و دوده زيادي روي ديوار باشد از جرم گير هم مي توانيد استفاده کنيد.

تميز کردن لوازم پارچه اي : با جارو برقي آشغال هاي ريز مبل ها يا پرده ها  را جارو کنيد. به آرامي با مواد شوينده مخصوص شروع  به لکه گيري کنيد . دقت لازم را به خرج دهيد تا هيچ لکه اي باقي نماند .و همچنين از محلول مخصوص به خود استفاده کنيد .

 

 

به اين نکته مهم توجه داشته باشيد که استفاده از مواد شستشوي قوي عوارض جانبي بسياري را براي شما به همراه خواهد داشت. شما نبايد از انواع جرم گير هاي قوي و اسکاچ هاي سيمي استفاده کنيد  و اين کار را با موارد ساده که عوارض کمتري را دارند، انجام دهيد. با تماس به يک نظافتچي با تجربه منزل خود را به نحوه عالي و بدون عوارض آراسته کنيد .

يک نظافتچي خانم چه خدماتي ارائه مي‌دهد؟

 • شستن ظروف آشپزخانه
 • شستن سينک ظرف‌شويي
 • شستن لباس
 • اتو کردن لباس‌ها
 • شستن سرويس‌هاي بهداشتي و حمام
 • شستن کف آشپزخانه و بالکن و …
 • جارو کردن سالن و اتاق ها
 • گردگيري وسايل
 • جمع‌آوري زباله‌هاي خانگي
 • تميز کردن شيشه‌ها و آينه‌ها
 • تميز کردن کابينت‌ها
 • تميز کردن ديوار و در
 • برق انداختن شيرآلات بهداشتي
 • تميز کردن اجاق‌گاز
 • تميز کردن يخچال
 • تميز کردن پرده ها
 • شستشوي کف آشپزخانه
 • و…
 • قيمت نظافت منزل چگونه محاسبه مي‌شود؟

  قيمت نظافت منزل يا دستمزد يک کارگر خانم براي نظافت منزل  در شرکت خدماتي نظافتي کاردون منطبق با نرخ اتحاديه نظافت منزل مي‌باشد. عواملي مانند نوع خدمات ارائه شده توسط کارگر نظافتچي خانم ، متراژ منزل و ميزان ساعت کاري روي قيمت کل نظافت منزل تاثير گذار است.

   

 

نظافتچي منزل خانم باشد يا آقا ؟

 • اکثر افرادي که با شرکتهاي خدماتي نظافتي تماس مي‌گيرند خواهان نظافتچي خانم هستند. معمولا خانم‌هايي اين درخواست را مي‌دهند که در خانه تنها هستند. حضور نظافتچي خانم سبب اطمينان خاطر و راحتي بيشتر اين خانم‌ها مي‌شود.

 

عوامل تاثير گذار روي قيمت و دستمزد خدمتکار خانم در منزل يا نيروي خدماتي خانم

 

ساعات کاري نيروي خدماتي خانم

متراژ منزل يا ساختمان

حجم کار نظافت منزل توسط کارگر منزل خانم

تعداد اتاق ها و سرويس بهداشتي ها

 

حجم مواد شوينده مورد نياز

 

نظافتچی خانم و آقا ، نیروی خدماتی خانم   ، برای  نظافت منزل غرب تهران ، نظافت منزل شرق تهران ، نظافت منزل شمال تهران ، نظافت منزل سعادت آباد ،  نظافت منزل ستارخان و ... را انلاین سفارش بده

 

با کارگر خانم برای نظافت منزل خیالتو راحت کن:: بازدید از این مطلب : 396
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 مهر 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

 

شومینه چیست ؟

شومینه یا هیمه سوز ساختاری معماری درون دیوار برای نگه‌داشتن آتش و سیستم گرمایشی است که به منظور  انتقال گرما  آتش در مجمر یا آتش‌دان قرار می‌گیرد؛ گازها و ذرات ناشی از آتش، از طریق دودکش یا لوله‌هایی خارج می‌شوند. شومینه‌ها از امکانات مرکزی خانگی هستند، چراکه شعله‌ها و صدای ترق‌وتروق‌شان آرام‌بخش است، حتی هنگامی که بدان‌ها برای گرما یا پخت‌وپز نیاز نباشد. طاقچهٔ بالای شومینه‌ها کانون توجه دکوراسیون داخلی است.

شومینه یک واژه خارجی است، با اینکه در کشور ما از قدیم الایام انواع شومینه مخصوصاً نوع هیزمی آن به وفور استفاده می شده، اما واژه خاصی برای آن وجود ندارد. و از همین لغت خارجی استفاده می کنیم. منظور از شومینه فضای اجاقی است که به کار برده می شود. شومینه سازه ای است که در آنجا سوخت مشتعل می شود و با احاطه کردن دودکش، حفاظت و مقاومت لازم به آن داده می شود. دودکش فضایی کاملاً خالی است که مواد حاصل از اشتعال از داخل شومینه از آن عبور می کند، شکل و اندازه مناسب هر دودکش بستگی به نوع سوخت مورد استفاده در شومینه دارد.

انواع خدمات در خصوص شومینه

نصب شومینه

تعمیر شومینه

تعمیرات شومینه در تهران

تعمیرات شومینه غرب تهران

تعمیرات شومینه شرق تهران

طراحی شومینه و جا به جایی آن

رفع مشکل ترموکوبل شومینه

 

 

اجزای بخاری گازی:

مشعل بخاری معمولا از فولاد ضد زنگ تهیه می شود.

کوره یا همان محفظه ی احتراق که از ورق فولاد تهیه شده است

ترموکوپل : وظیفه ی قطع گازدر مواقع ضروری را بر عهده دارد.

شیشه برای محافظت و زیبایی در بخاری به کار می رود و از جنس سکوریت می باشد.

پیلوت(شمعک) : پیلوت که کلاهک آن گاز را در سه جهت هدایت می کند.

جرقه زن :  الکتریسیته را  از پیزو الکتریک داخل شیر کنترل را به جرقه تبدیل می کند.

شیر کنترل(کاربراتور) : وظیفه ی کنترل سوخت و روشن بودن دائم شمعک را به عهده دارد. که خود این قسمت دارای فیلتر، یک کنترل کننده عبور جریان گاز ، تنظیم کننده عبور گاز به مشعل و جرقه زن

لوله های رابط آلومینیومی  یا مسی بوده که  گاز را از شیر کنترل به مشعل اصلی و پیلوت می رسانند.

 

انواع خدمات برای بخاری گازی :

تعمیر بخاری گازی

تعمیر بخاری گازی در شرق تهران

تعمیر بخاری گازی در تهران

 :: بازدید از این مطلب : 98
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 7 مهر 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

مشکلات عمده در رابطه با آبگرمکن دیواری و زمینی

 •  جرقه نزدن شعله  آبگرمکن  
 •  خاموش شدن شعله آبگرمکن دیواری به طور مدام
 •  تنظیم نشدن و بالا رفتن دما آبگرمکن
 • گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری
 • گرم شدن بیش از اندازه آب
 • تغییر رنگ   آب مصرفی

 

 

شرح ساختمان آبگرمکن برقی :

آبگرمكن برقی بسیار شبيه آبگرمكن گازسوز مخزني و نفتي است  با اين تفاوت كه قسمت گرمكن آبگرمکن برقی  دارای   المان هايی حرارتيیست كه توسط جريان الكتريكي گرم مي شود  بهترین این مزیت این نوع آبگرمکن   عدم توليد گاز هاي سمي نظير انيدريدكربنيك است .    با سرويس مداوم يعني رسوب زدايي از روي المنت، مصرف انرژي آن را كاهش داد. برای تعمیر آبگرمکن برقی بهترین تعمیرکار ار پیدا کنید 

عیب یابی و  تعمیر آبگرمکن در شیراز

  امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی آبگرمکن های هوشمند جانشینشان شده است  . در هر صورت آبگرمکن ها به دلایل زیادی از جمله ، استفاده مدام ، پوسیدگی  و …. دچار خرابی هایی شوند ،  همینجا بگوییم که برای تعمیر آبگرمکن دقت زیادی خرج دهید که بهترین تعمیرکار را در اختیار خود قرار بدهید  .

چه زمانی برای سرویس آبگرمکن دیواری اقدام کنیم؟

سرویس آبگرمکن دیواری امری ضروری است .  سرویس کامل تمام قطعه‌ها کاملا بررسی می‌شوند. این نوع سرویس معمولا زمانی انجام می‌شود که نیاز به تعمیر آبگرمکن دیواری باشد. یا سرویس به مدت زیادی انجام نشده باشد. سرویس آبگرمکن دوره‌ای معمولا هر چند ماه یک بار صورت می‌گیرد. و بسیار ساده‌تر است.

خدماتی که شرکت ها  برای تعمیر آبگرمکن دیواری در تهران ارائه می کند:

 

به شما توصیه میکنیم که اگر کوچکترین مشکل برای آبگرمکن شما رخ داد حتما برای تعمیر بسپارید به یک تعمیرکار آبگرمکن حرفه ای :: بازدید از این مطلب : 334
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 5 مهر 1397 | نظرات ()