نوشته شده توسط : رافت

 

مشکلات رایج در تعمیر پکیج مشهد :

پکیج های دیواری در اثر گذر زمان جدای از نوع برند ممکن است دچار مشکل و خرابی شوند و به سرویس پکیج و یا عیب یابی و تعمیر پکیج نیاز پیدا کنند.مشکلات رایج در تعمیر ات پکیج در مشهد عبارتند از :

 

زردی شعله پکیج

تنظیم نبودن فشار پکیج ( کم یا زیاد بودن فشار دستگاه )

سر و صدای زیاد دستگاه پکیج

عدم روشن شدن شعله

عدم گرمایش مناسب

رسوب گرفتن پکیج

خرابی شیر اطمینان

☑️ با مشکل گرم نشدن آب مصرفی چه کنیم؟

گرم نشدن آب مصرفی از مشکلات مهم پکیج در کل سال است و محروم ماندن از آب گرم در تمام سال سخت و آزار دهنده است به همین جهت بهتر است پیش از خرابی پکیج به صورت مرتب سرویس پکیج را انجام دهد اما اگر در حال حاضر به این مشکل برخورده‌اید اصلا نگران نباشید یک تعمیرکار پکیج با تجربه و حرفه‌ای سریع این مشکل شما را حل می‌کند.

 

برای پیدا کردن تعمیرکار پکیج مطمئن و حرفه‌ای هم اصلااا نگران نباشید با ما تماس بگیرید و بهترین خدمات را دریافت کنید.

 

 

 

 

تماس برای اعزام تعمیرکار پکیج هر روز حتی روزهای تعطیل

 

 

 

تعمیرات پکیج در مشهد

 

 

☑️ مزایای انجام سرویس پکیج دیواری چیست؟:: بازدید از این مطلب : 38

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

سرویس کولر گازی بوتان  و  تعمیر کولر گازی بوتان :

هر وسیله‌ی برقی دارای طول عمری است که میزان این طول عمر بسیار بستگی به طریقه‌ی نگهداری و استفاده ما  از آن را دارد. بنابراین هر چه بهتر از وسایل برقی نگهداری کرده و از آن استفاده نماییم در مقابل مدت زمان بیشتری از آن استفاده می کنیم. سرویس کولر گازی ارزان ترین ، راحت ترین و کم هزینه ترین کاری که جهت حفظ و نگهداری از کولر گازی می توانیم انجام دهیم. شستشوی کولر گازی یا سرویس کولر گازی  باید به صورت دوره ای انجام شود. با انجام سرویس کولر گازی بوتان در واقع از خسارت های سنگین یا جبران ناپذیر بعدی به دستگاه جلوگیری می شود. اما متاسفانه برخی از افراد این کار را بیهوده می پندارند.

 

علاوه بر آن با سرویس کولر گازی بوتان به صورت دوره ای باعث کاهش مصرف برق کولرتان می شوید و میزان بازدهی کولر گازی بوتان خود را دو چندان کرده و از پرداخت هزینه های سنگین جهت تعمیر کولر گازی بوتان جلوگیری می کنید.

 

 

 

انجام شستشوی کولر گازی بوتان :

 

 

شستشو یا سرویس کولر گازی بوتان دارای دو مرحله است که این مراحل به شرح زیر می باشد :

 

سرویس پنل داخلی کولر گازی بوتان Butane

سرویس پنل خارجی کولر گازی بوتان Butane

 

انجام سرویس پنل خارجی کولر گازی بوتان

 

پیش از شروع هر فصل به انجام سرویس پنل خارجی کولر گازی بوتان پرداخته چرا که پنل خارجی کولر گازی به دلیل قرار گرفتن در مقابل گرد و غبار و آلودگی ، محل تجمع کثیفی ها شده که عدم سرویس و شستشوی آن سبب گشته که به کمپرسور جهت کار کردن فشار بیشتری وارد شود در نهایت گاهی سبب سوختگی کمپرسور می گردد.

انجام سرویس پنل داخلی کولر گازی بوتان

 

سرویس پنل داخلی کولر گازی بوتان شامل سرویس و شستشوی فیلترها به صورت ماهانه است که انجام این کار سبب افزایش پرتاب باد دستگاه و میزان خنک کنندگی بیشتر آن می گردد.

 

 :: بازدید از این مطلب : 49
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

لوله کشی آب سرد و گرم :

 

 

در لوله کشی ساختمان برای بالا رفتن لوله های آب به طور معمول یک یا چند مسیر در نظر می گیرند که همه ی این لوله های بالا رونده باید دارای شیر فلکه قطع دستی در ابتدای مسیر باشند. علاوه بر این در هر طبقه لوله های انشعاب ، برای قطع و وصل همه لوله های سرد و گرم مصرفی باید مجهز به شیر فلکه باشند. اگر ساختمان دارای سقف کاذب است بهتر است لوله کشی در سقف کاذب آن انجام شود. به جز لوله های آب سرد و لوله های آب گرم ، لوله سومی هم وجود دارد که به آن لوله گردش آب گرم یا برگشت آب گرم گفته می شود که به طور دائم کار گردش آب بین مصرف کننده ها و منبع آب را انجام می دهد و فرقی نمی کند که شیر مصرف کننده باز یا بسته باشد. وجود این لوله و نحوه کار آن باعث شده زمانی که شیر آب گرم باز می کنید ، زودتر به آب گرم دست پیدا کنید و آب کمتری هدر رود.

 

 

 

انواع شیرهای مصرفی در لوله ها :

 

 

شیرهای اصلی

شیریکطرفه

شیر خلاشکن

 

 

لوله کشی آب سرد و گرم

 

 

نکات فنی لوله کشی آب سرد و گرم :

 

 

1. باید لوله کشی در کوتاه ترین مسیر و با پیچ و خم کم صورت گیرد و با دیوارهای ساختمان موازی یا عمود باشد.

 

2. در ساختمان های مسکونی ، حتما لوله های آب و لوله های فاضلاب را جدا از هم نصب کنید و اگر این امر امکان پذیر نبود فاصله مناسب را حفظ کرده و در نصب لوله کشی افقی ، باید لوله های فاضلاب را پایین بقیه لوله ها قرار دهید و این حفظ فاصله به دلیل این است که با گذر زمان و ایجاد پوسیدگی در لوله ها ، امکان تراوش و آلوده شدن آب بهداشتی و آشامیدن وجود دارد.

 

3. اگر نصب لوله های افقی در سقف کاذب است ، باید اجرای آن در حداکثر ارتفاع باشد.

 

4. پیش از اجرای لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان ، حتما مسیر های عبور لوله را با رشته های کاری دیگر شامل ساختمانی ، برقی و مکانیکی تطبیق دهید تا جلوگیری از دوباره کاری های احتمالی شود.:: بازدید از این مطلب : 37
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

خدمات قابل ارائه شرکت خدماتی در زمینه باغبانی:

 خدمات باغبانی

 • هرس درختان و باغات میوه
 • بیل زنی یا پاکنی درختان
 • سمپاشی درختان
 • کوددهی
 • کاشت درخت میوه
 • کاشت گل های زینتی
 • کاشت انواع نهال ها

 

هرس کردن 

 

باغبانی

یکی از موثر ترین عملیات های یک باغبانی خوب هرس کردن است که به دوصورت کمی وکیفی به محصول خسارت وارد می کنند: خسارت کیفی آن باعث کاهش کیفیت و ارزش غذایی ویا مسمومیت محصول می شود وخسارت کمی باعث کاهش مقدار تولید در واحد سطح می گردد. علفهای هرز به دوصورت کمی وکیفی به محصول خسارت وارد می کنند: خسارت کیفی آن باعث کاهش کیفیت و ارزش غذایی ویا مسمومیت محصول می شود وخسارت کمی باعث کاهش مقدار تولید در واحد سطح می گردد.

 

 

کود دهی

 

 کود دهی بیشتر به روش پخش سطحی صورت میگیرد که در این روش کود تقویتی قبل از کاشت گیاه بوسیله ی دست یا ماشین به طور یکنواخت در تمام سطح مورد نظر پخش می شود. بسیاری از مواقع پس از پخش سطحی، کود کشاورزی با شخم یا دیسک سطحی با خاک مخلوط می شود. این روش کوددهی برای عناصر یا کودهای کشاورزی محلول در آب مثل کودهای نیتروژن به کار گرفته می شود. البته در خاک های قلیایی بویژه در هوای گرم، احتمال هدر روی آمونیاک وجود دارد.

 

 

سمپاشی و مبارزه با آفات گیاهان و درختان

 

سمپاشی می تواند یکی از روش های از بین برن آفت ها و علف های هرز نیز باشد. که اگر تخصصی انجام نگیرد نه تنها باعث بهبودی مزرعه نخواهد داشت بلکه خسارات جبران ناپذیری نیز به خاک و محصولات وارد خواهد کرد.

به کار بردن سموم نباتی و خطرناک و نیز اعمال شیوه های سمپاشی غیر علمی توسط افراد نا آشنا و غیر متخصص در سمپاشی اماکن نه تنها تاثیرگذاری مطلوبی در مبارزه با حشرات نخواهد داشت، بلکه باعث بروز آلودگی محیط زندگی افراد و همچنین ایجاد مقاومت به سموم در آفات شده و راه را برای بروز سقط جنین، انواع سرطان و مسمومیت های تنفسی و مشکلات متعددی از این قبیل را باز می کند.:: بازدید از این مطلب : 71
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

سوالات متداول مشتریان در ارتباط با کارگر خانم برای نظافت منزل  :

 دستمزد کارگر برای نظافت منزل چقدر است؟

 

 نحوه درخواست کارگر نظافت منزل به چه صورت است؟

 

 کارگر برای نظافت منزل در کاراباما چگونه انتخاب می‌شود؟

 

 کارگر نظافت منزل آقا چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

 

 وظایف کارگر نظافت منزل چیست؟

 

 

 

☑ مناسب ترین هزینه دستمزد کارگر نظافت منزل در “کاراباما”

هزینه دستمزد کارگر نظافت منزل بصورت ساعتی محاسبه می‌شود. بطور کلی دستمزد کارگر نظافت منزل تهران و شیراز بستگی به متراژ ساختمان، تعداد سرویس های بهداشتی و اتاق ها دارد و البته قابل ذکر است که تعرفه دستمزد نظافتچی خانم و نظافتچی آقا با هم متفاوت است. شرکت “کاراباما” در تعیین دستمزد کارگر برای نظافت منزل بسیار منطقی و منصفانه عمل کرده و نیازی به پرداخت هزینه رفت و برگشت کارگر و دادن انعام به وی نیست.

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 40

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

تعمیر کولر گازی یکی از رایج ترین خدمات شرکت های تعمیراتی است . در واقع کولر گازی به دلایل زیادی نیاز به تعمیر دارد که در ادامه به 7مورد از دلایل معیوب شدن کولر گازی و عیب یابی و تعمیر کولر گازی پرداخته شده است.تمام این نوشته ها از زبان سرویسکار کولر گازی جمع آوری شده است. 

7 دلیل لزوم  تعمیرات کولر گازی 

نگهداری و سرویس کولر گازی در زمان مناسب آن ، موجب افزایش عمر کولر گازی شما خواهد شد. اما چنانچه موارد زیر رخ دهد نیاز به تعمیر کولر گازی احساس می شود.

 

1-  کثیف شدن فیلتر هوا

وظیفه فیلتر هوا جلوگیری از ورود گرد و غبار موجود در هوا به محفظه کولر و منزل میباشد. فیلتر هوا و توری کولر گازی جزو قطعاتی است که لازم است هر 30 روز یکبار آنها را با آب کاملا بشویید. سرویس و تمیز کردن به موقع فیلتر موجب بالا رفتن کارایی کولر گازی خواهد شد و به دیگر قطعات هم آسیبی وارد نمی شود.

 

2-  کاهش میزان سرمایش کولر گازی

چنانچه احساس می کنید سرمایش کولر کم شده ممکن است که به دلیل کم شدن گاز کولر یا نشستی باشد. برای برطرف کردن این مشکل و شارژ گاز کولر پیشنهاد میشود با یک سرویس کار مجرب مشورت کنید زیرا کم شدن گاز کولر به کمپرسور فشار می آورد.

کم شدن گاز دستگاه ، سوختگی خازن کمپرسور ، خرابی برد پنل و یا برد کمپرسور و از کار افتادن کمپرسور دستگاه برخی علل تولید باد گرم هنگام فصل گرما می باشد که در این صورت تعمیر کولر گازی خود را باید به تعمیرکار کولر گازی متخصص بسپارید.

 

3- عملکرد فن بیرونی (کندانسور) درست نیست

کندانسور، وظیفه انتقال هوای گرم منزل به فضای بیرون از خانه را دارد. اگر فن بیرونی خوب کار نکند موجب گرم شدن بیش از حد کمپرسور شده و توانایی تولید سرمای مناسب و جایگزین کردن با گرمای منزل را ندارد.

 

4- خرابی کنترل الکتریکی

یکی از مشکلات رایج خرابی برد فرمانی یا مدار الکتریکی دستگاه است که در صورت بروز مشکل برای این قسمت امکان به وجود امدن هر مشکلی هست ازجمله خاموش شدن کولر گازی یا طبق برنامه نبودن عملکرد دستگاه.

 

5- مشکلات کابل و وجود نوسان برق

گاهی اتفاق می افتد که  کولر گازی به طور خودکار خاموش و روشن میشود. بالا بودن آمپر مصرفی کولر گازی  و سیم کشی نادرست علت ان می تواند باشد. مشکل سیمکشی کولر گازی فوق العاده خطرناک است و امکان آتش سوزی وجود دارد. برق ورودی کولر گازی نباید نوسان داشته باشد. نوسانات برق باعث از کار افتادن (خرابی) خازن دستگاه کولر گازی شما میشود.

 

6- تولید سر و صدای زیاد

به احتمال زیاد از فن یا پروانه فن می باشد.

 

7- چکه کردن آب از کولر گازی یا اسپیلت

یکی از دلایل می تواند کم بودن گاز دستگاه باشد که سبب برفک روی اپراتور می گردد که این برفک ها در اثر گرما آب شده و چکه می کنند.دلیل بعدی آن می تواند سوراخ بودن شلنگ تخلیه یا شکستگی حوضچه باشد.:: بازدید از این مطلب : 61
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

موارد مهمی که یک نصاب کاغذ دیواری باید رعایت کند

 

جفت کردن لبه های کاغذ بهم، نصب کاغذها به صورت یکپارچه و بدون درز و حباب ، کنده نشدن کاغذ پس از خشک شدن ، داشتن هماهنگی بین رلهای طرح دار ، عدم ناصافی برش ها را تضمین خواهند کرد.

 

بسیار تمیز کار هستند و کارشان بسیار با کیفیت می باشد.

 

نظم و تعهد کاری خاصی در قبال حرفه شان دارند.

 

رعایت اخلاق و تکریم مشتری یکی از دیگر ویژگی های این نصابان است.

 

اکثراً  با داشتن یک وردست خوب به کار خود و سرعت انجام آن کمک می نماید.

 

 نکاتی قبل از خرید کاغذ دیواری

 

 

در ابتدا با اندازه گیری متراژ دیوارها و میزان پرتی آنها ، تعداد رول های مورد نیاز جهت اجرای فرآیند نصب را تخمین بزنید. تا بیشتر از نیاز خود  رول خریداری نکنید. باید در نظر گرفت که باید یک رول بیشتر خریداری کنید تا در صورت نیاز جهت ترمیم برای پیدا کردن آن مدل خاص در بازار به مشکل برنخورید.

 

به رنگ وسایل منزل و هماهنگی کفپوش با رنگ کاغذ دیواری دقت کتید. نوع و طرح کاغذ دیواری باید با با سبک چیدمان خانه هماهنگ باشد.

 

توجه کنید که کاغذ دیواری بافت دار به دیوارها عمق می بخشد. کاغذ دیواری های گلدار و با رنگ ملایم فضایی آرام به شما هدیه می کنند و کاغذ دیواری های  با رنگ شاد و طرح های هندسی فضایی پر از انرزی خواهید داشت.

 

اگر تنوع طلب هستید از کاغذ دیواری ساده با رنگ ملایم استفاده کنید چون با هر چیدمانی سازگار است.

 

مراحل نصب کاغذ دیواری

 

زیرسازی

 

 

قبل از اینکه کاغذ دیواری چسبیده شود ، آسیب های دیواری شامل ریخته شدن گچ ها، کنده کاری های دیوار، ترک های دیوار، خیسی  و نم آنها باید رفع شوند. بنابراین نصاب کاغذ دیواری باید به کار نقاشی و زیر سازی هم تسلط داشته باشد. بعد از زیر سازی با بتونه و ماستیک کاری و آستر زدن، سطح کار برای نصب آماده است.

دقت در انتخاب چسب

 

مثلا برای کاغذ دیواری های نازک و با کیفیت پایین، غلظت بالا استفاده شدن ممکن است باعث بهم چسبیدن کاغذ دیواری شود و هنگام جدا سازی کاغذ ها لوله شده و پاره شود.

 

آماده سازی چسب

 

درست کردن چسب و مقدار آن به تجربه  بالایی نیاز دارد.  تفاوت در غلظت چسب و مقدار آن ( بسته به قطر کاغذ و بسته به جنس آن غلظت ها و مقدار متفاوت است) می توانند تعیین کننده باشد.

 

چسباندن کاغذ دیواری

 

نصاب کاغذ دیواری بعد از مرحله آماده سازی چسب، از گوشه دیوار شروع به اتصال اولین کاغذ به دیوار می کند. نصاب کاغذ دیواری باید در هماهنگی و در کنارهم قرارگیری کاغذهای دارای نقش و نگار دقت بالایی داشته باشد.

 :: بازدید از این مطلب : 40
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

مزایا و معایب شغل بنایی

 • خدمات بنایی ، شغلی آزاد ، پر زحمت و در عین حال با در آمد خوب است مخصوصا اگر چند هنر را با هم داشته باشد . از طرفی به دلیل کار کردن با ابزار حساسیت زا ، خطرناک و گاهاً در محیط های نا امن نیاز به احتیاط بیشتری در کار دارد.

 

ویژگی های شغل بنایی ساختمان

 • خوش‌قولی  : شروع و تحویل کار در سریعترین و کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام شود.
 • دقت و کار آزمودگی:  تحویل با کیفیت بالای کار مانع هدر رفت هزینه ، وقت و انرژی بدون حاصل شدن نتیجه مطلوب میشود.
 • با سلیقه بودن : بنایی در عین سخت بودن نیازمند ظرافت کاری و سلیقه به خرج دادن است.
 • تمیزی کار: کار را به اصطلاح جارو شده تحویل دهد، تا بعد از اتمام کار نیازی به رفت و روب و تمیز کاری اضافی نباشد. به خصوص در یک واحد در حال سکونت

 

خدمات بنایی که یک تیم بنایی ارائه می‌کنند:

هموار سازی کف ، کاشی کاری ، سرامیک کاری  ، موزاییک کاری ، گچ کاری ،  طراحی و ساخت شومینه ، طراحی و ساخت کباب پز ، طراحی و ساخت پله ، سنگ کاری ، ساخت دیوار و سقف کاذب ، ساخت حوض و استخر ، ساخت پل ، ساخت رمپ و تقسیم کننده پارکینگ ، ساخت باغچه و آب نما

 

 

 

به طور کلی می توان خدمات بنایی را به دو قسمت بنایی کلی و بنایی جزئی تقسیم کرد که در ادامه شرح می دهیم.

 

بنایی جزئی (بازسازی یا ترمیم بخش هایی از ساختمان )

خدماتی مثل گچ کاری ، سیمان کاری ، قیرگونی سرویس بهداشتی ، تعویض سرامیک ، تخریب و جابجایی دیوار در بخش بنایی جزئی ارائه می شود.

 

بنایی کلی (ساخت یا تغییرات کلی یک ساختمان)

خدماتی همچون دیوار چینی، سفید کاری ، کاشی کاری ، سرامیک ، بتن ریزی ، سفت کاری ، نصب کاسه توالت و توالت فرنگی در دسته بنایی کلی قرار می گیرند.:: بازدید از این مطلب : 29
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

شیشه بری سیار :

امروزه به دلیل مشغله زیاد افراد ، همه به دنبال راهی راحتتر و ساده تر برای انجام کارهای خود هستند که تا جای ممکن در زمان و انرژی خود صرفه جویی کنند به همین منظور خدمات آنلاین و سیار روز به روز در حال افزایش است که شیشه بری  سیار یا شیشه بری شبانه روزی هم خدمتی نوین در صنعت شیشه بریاست که با استقبال خیلی خوبی روبه رو شده است. با استفاده از این سرویس دیگر نیازی به مراجعه به شیشه بری نیست و فقط با یک تماس شما ، متخصصین شیشه بری کاراباما در سریعترین زمان برای ارائه هرگونه خدمات شیشه بری اعم از نصب و یا تعویض شیشه های سکوریت ،  دو جداره و تک جداره برای درب و پنجره منازل و ساختمان های مسکونی ، اداری و ویترین مغازه ها نزد شما خواهند بود.

 

خدمات شیشه بری سیار کاراباما شامل  ::: بازدید از این مطلب : 35

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

نظافت منزل و نظافتچی منزل
نظافت منزل و ارسال بهترین نظافتچی منزل در تهران ، شیراز 02162829000 ☎

نظافتچی منزل باتجربه و مورد اطمینان برای نظافت منزل
نظافت منزل توسط نظافتچی منزل به مرور زمان در حال افزایش است. از دلایل درخواست زیاد نظافتچی منزل برای امور نظافت از قبیل نظافت منزل ، نظافت ساختمان ، نظافت محل کار و … مشغله زیاد افراد است. بهتر است کارگر نظافت منزل خود را بر اساس کاری که برای نظافت منزل در نظر دارید انتخاب کنید و درخواست نظافتچی منزل دهید. معمولا برای اموری مثل نظافت منزل که دقت و ظرافت بیشتری نیاز است نظافتچی خانم و برای نظافت ساختمان مثل نظافت راه پله ، نظافتچی آقا انتخاب می کنند. تعرفه نظافت منزل متفاوت است و قیمت نظافت منزل توسط خانم بیشتر است. ما نظافتچی های خود را از بهترین شرکت خدماتی نظافتی و شرکت نظافتی انتخاب می کنیم.

اگر دغدغه شما یکی از موارد زیر است پس این مطلب برای شما مفید خواهد بود:

خدمتکار ، کارگر ساده ، خادمات منازل ، شرکت خدماتی و نظافتی ، شماره تلفن شرکت خدماتی و نظافتی ، نظافت منزل توسط خانم جوان ، شرکت خدماتی ، نظافت منزل توسط خانم ، نظافت منزل سعادت آباد

 

شاید برایتان جالب باشد که این روزها در مورد نظافت منزل مطالب زیر دنبال می شود:

نظافت منزل کرج
اپلیکیشن نظافت منزل
نظافت منزل شرق تهران
قیمت نظافت منزل مشهد
نظافت منزل جنوب تهران
نظافت منزل پاکبانان
نظافت منزل اصفهان
نظافت منزل فوری
شرکت های معتبر نظافت منزل
نظافت منزل مرکز تهران
نظافت منزل در تهران
نظافت منزل شیراز

نظافت منزل
نظافت منزل
سوالات متداول مشتریان در رابطه با نظافتچی منزل و نظافت منزل
قیمت نظافت منزل چگونه محاسبه می شود؟

چگونه از “خدمت از ما” درخواست خدمات نظافت منزل دهیم؟

هزینه رفت آمد نظافتچی منزل به عهده چه کسی است؟

در زمان نظافت منزل ، نظافتچی منزل را در خانه تنها بگذاریم؟

تهیه مواد و وسایل لازم برای نظافت منزل به عهده چه کسی است؟

در صورت ناراضی بودن از عملکرد نظافتچی منزل چه اقدامی باید انجام داد؟

نظافتچی منزل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

کارگر نظافت منزل به نظافت تمام بخش ها می تواند رسیدگی کند؟

استفاده از نظافتچی برای خدمات نظافت منزل مناسب چه افرادی است؟

اگر بخواهیم خودمان نظافت منزل را انجام دهیم چه اصولی را باید رعایت کنیم؟

چه نقاطی میکروب در آن وجود دارد و هنگام نظافت منزل از دید ما پنهان می ماند؟

در سرویس خدمات نظافت ، چه خدماتی ارائه می شود؟

سوالات متداول مشتریان در نظافت منزل

قیمت سرویس نظافت منزل چگونه محاسبه می شود؟
در هنگام درخواست کارگر نظافت منزل یا همان نظافتچی منزل باید به چند عاملی که روی قیمت نظافت منزل تاثیر می گذارد دقت کرد.

1-نوع جنسیت کارگر نظافت منزل : قیمت نظافت منزل توسط خانم و نظافتچی آقا متفاوت است. قیمت نظافت منزل توسط خانم یا حتی نظافت منزل توسط خانم جوان بیشتر از نظافت منزل توسط نظافتچی آقا است. معمولا درخواست نظافتچی خانم برای نظافت داخل خانه و نظافتچی آقا برای نظافت ساختمان مثل نظافت راه پله و اموری که به قدرت بدنی بیشتری نیاز است.

2-ساعت کار برای نظافت منزل : حداقل ساعت کار برای درخواست نظافتچی منزل 4 ساعت است اما شما براساس نیاز خود برای نظافت منزل 6 می توانید ساعت های بیشتری را انتخاب کنید.

 

چگونه درخواست نظافتچی منزل دهیم؟
از دو طریق می توانید نظافتچی منزل خود را از “خدمت از ما” رزرو کرده و سفارش دهید:

دانلود اپلیکیشن نظافت منزل و از داخل اپلیکیشن
درخواست خدمت نظافت منزل از طریق سایت ما

هزینه رفت و آمد نظافتچی منزل به عهده چه کسی است؟
هزینه رفت و آمد ، بر عهده خود نظافتچی منزل است. اما در صورتی کار نظافت منزل بعد از ساعت 20 به اتمام برسد ، هزینه برگشت کارگر نظافت منزل بر عهده مشتری می شود.

نظافتچی منزل
نظافتچی منزل

آیا در هنگام نظافت منزل ، نظافتچی منزل را در خانه تنها بگذاریم؟
تمام نظافتچی های ما پس از چند مرحله به عنوان نظافتچی منزل گزینش شده اند و تمام آموزش‌های تخصصی و رفتاری به آنها داده شده است اما توصیه می کنیم در مدتی که کارگر نظافت منزل در خانه حضور دارد ، خانه را ترک نکنید و نظافتچی منزل را در خانه تنها نگذارید.

 

بهتر است تا زمان کار نظافتچی منزل ، حداقل یک نفر در خانه حضور داشته باشد .

 

تهیه لوازم لازم برای نظافت منزل بر عهده کیست؟
با توجه اینکه به همراه آوردن تمام وسایل مورد نیاز برای نظافت منزل دشوار است ، به همین دلیل نظافتچی منزل هیچ یک از لوازم و مواد لازم برای انجام نظافت منزل را همراه ندارد. لذا پس باید تمام وسایل مورد نیاز را خودتان آماده کنید و یا اگر نمی توانید تهیه کنید ، با نظافتچی منزل هماهنگ کنید تا مواد مورد نیاز برای نظافت منزل را با فاکتور تهیه کند.

 

البته پیشنهاد ما این است که قبل از تهیه وسایل و مواد شوینده با نظافتچی منزل مشورت بگیرید که چه شوینده ای باید تهیه شود .

 

در صورت عدم رضایت از انجام کار نیروی نظافت منزل چه باید کرد؟
در صورتی که شما از انجام کار نیروی نظافت منزل رضایت نداشتید، می توانید با پشتیبانی “خدمت از ما” تماس بگیرید و درخواست یا شکایت خود را عنوان کنید. تیم پشتیبانی خدمت از ما از ساعت 8 الی 21 پاسخگوی شماست تا به سوالات شما پاسخ دهند و شکایات شما را پیگیری نمایند.

 

اگر درخواست تعویض نظافتچی منزل دارید باید تا یک ساعت بعد از شروع نظافت منزل این کار را انجام دهید و درخواست ارسال نظافتچی منزل جدید دهید.

 

 

نظافتچی منزل باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
نظافتچی منزل باید باتجربه و مسلط به کار خود باشد.
نظافتچی منزل باید خوش برخورد و مودب باشد.
نظافتچی منزل باید آراسته و تمیز باشد.
نظافتچی منزل باید امانتدار باشد.
نظافتچی منزل باید با مواد شوینده و نحوه صحیح استفاده از آن ها آگاه باشد.
نظافتچی منزل باید بسیار بادقت و مسئولیت پذیر باشد.
نظافتچی منزل در هنگام نظافت منزل باید کم صحبت باشد.
نظافتچی منزل در هنگام نظافت منزل باید به صحبت های صاحب خانه گوش دهد.

 

کارگر نظافت منزل به نظافت تمام بخش ها میتواند برسد؟
بله یک کارگر نظافت منزل می تواند به نظافت تمام بخش ها برسد ولی بستگی به ساعت رزروی شما برای نظافت منزل دارد. اگر ساعت لازم برای را همان اول مشخص نکنید ، کارگر نظافت منزل به شما ساعتی تخمین زده بازگو می کند تا به نظافت منزل تمام بخش ها برسد. ولی اگر نخواهید به طور کامل رسیدگی شود باید خودتان دقیقا بخش مورد نظر را ذکر کنید.

 

 

نظافتچی منزل

استفاده از خدمات نظافت منزل مناسب چه افرادی است؟
همانطور که می دانید بسیاری از افراد به دلیل مشغله‌های کاری فراوان فرصت کمتری برای نظافت آپارتمان و خانه خود پیدا می‌کنند؛ و ترجیح می دهند که کار نظافت منزل خود را به دست یک نظافتچی کاربلد بسپارند. شمایی که در حال حاضر قصد درخواست خدمات نظافت منزل را دارید بدون شک جز یکی از دسته های زیر می باشید.

اگر که رسیدگی به نظافت منزل در برنامه روزانه شما اختلال پیش می آورد.
اگر شاغل هستید و فرصت رسیدگی به نظافت منزل را پیدا نمی‌کنید.
اگر که به دلیل افزایش سن و پایین امدن قوای جسمی کارهای سنگین خانه را نمی توانید به‌تنهایی انجام دهید.
اگر که دارای مشکلات جسمی و بیماری هستید و از رسیدگی به نظافت منزل ناتوان هستید.
اگر شما فردی مجرد هستید و مهارت لازم برای انجام نظافت منزل را ندارید.
اگر فرزند کوچکی دارید و وقت کمتری برای رسیدگی نظافت منزل دارید.
اگر مهمان دارید و برای انجام کارها به کمک یک نیروی نظافتی دارید .
اگر وقت و انرژی دارید ولی ترجیح می دهید که با سپردن کارهای نظافت منزل بیشتر به استراحت و … بپردازید .
اگر دم عید است و کارهایتان روی هم انباشته شده است.
اگر برای شب مراسمی دارید و کلیه کارها هم بر روی دوش شما است.

در هرشرایطی که باشید خدمت از ما در کمک به شما در امور نظافت منزل کمکاری نمی کند .

 

تعهدات “خدمت از ما” برای نظافت منزل :
تمام نيروهاي نظافت منزل ، در کار خود متخصص ، کاربلد و ماهر هستند.

تمام نیروهای نظافت منزل در تمام دوره های آموزشی که برگزار می شوند شرکت کرده اند.

تمام خدماتی که در برای نظافت منزل ارائه می شود ، در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

تمام خدمات کاملا تضمین شده است و بدون کوچکترین خطا کار نظافت منزل به اتمام می رسد.

در صورت کوچکترین نارضایتی از نظافت منزل سریع پیگیری می شود و مشکل رفع می شود.

 

نظافت منزل

تعهدات “خدمت از ما” برای نظافت منزل :
تمام نيروهاي نظافت منزل ، در کار خود متخصص ، کاربلد و ماهر هستند.

تمام نیروهای نظافت منزل در تمام دوره های آموزشی که برگزار می شوند شرکت کرده اند.

تمام خدماتی که در برای نظافت منزل ارائه می شود ، در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

تمام خدمات کاملا تضمین شده است و بدون کوچکترین خطا کار نظافت منزل به اتمام می رسد.

در صورت کوچکترین نارضایتی از نظافت منزل سریع پیگیری می شود و مشکل رفع می شود.

 

نقاطی که در آن میکروب وجود دارد و در هنگام نظافت منزل از دید شما پنهان می ماند:
نظافت ریموت کنترل
نظافت جاسوئیچی
نظافت پریز و دوشاخه ها
نظافت گوشی تلفن همراه و ثابت
نظافت جامسواکی
نظافت سطل های زباله
نظافت دستگیره سیفون
دستگیره های در ورودی

 

با نظافت منزل ، آشفتگی را از خانه خود دور کنید
نظافت منزل و تمیز بودن محل زندگی و کار باعث بالا بردن روحیه افراد می شود. یعنی در واقع علاوه بر بالا بردن زیبایی منزل و رعایت کردن بهداشت ، باید ایجاد انگیزه و انرژی مثبت می شود در واقع برخی تجربه ها نشان داده است که بیدار شدن در یک اتاق کثیف بر روی افسردگی نیز تاثیر منفی دارد.

 

نظافت منزل

نظافت منزل علاوه بر بالابردن سطح بهداشت چه مزایای دیگری برای ما دارد؟
ایجاد هوای مطبوع : به طور قطع نظافت منزل و از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها باعث افزایش هوای مطبوع بهتر و سالم تر در خانه خواهد شد. و نفس کشیدن در ان مطلوب تر خواهد شد .

بالا بردن سطح روحیه و ایجاد انرژی مثبت : محیطی کثیف به طور ناخودآگاه روی روحیه افراد تاثیر منفی میگذارد و محیطی تمیز باعث انگیزه و انرژی بیشتر می شود .

سود بیشنر در هنگام فروش خانه: یک خانه تمیز خیلی به چشم می آید مخصوصا هنگام فروش آن و در واقعا یک خانه تمیز و عاری از هرگونه لکه روی دیوار ، کف و … نه تنها سریع تر به فروش می رسد بلکه قیمت آن نیز بیشتر از خانه کثیف است.

کاهش هزینه های خانه: با مراقبت صحیح از خانه وسایل های درون ان و شستشوی به موقع و ضدعفونی کردن انها عمر ماندگاری ان افزایش می یابد و صاحب خانه را با تعمیر و یا تعویض وسایل خانه متحمل هزینه های گزاف نمی کند.

کاهش دغدغه در هنگام ورود میهمانان سر زده : هر ازگاهیی ممکن است میهمانان سرزده به منزل ما سر بزنند ، که اگر در این شرایط خانه تمیز باشد و بوی بسیار مطلوبی بدهد و سرویس بهداشتی تمیزی داشته باشد باعث بالا رفتن عزت نفس می شود و ما را از دغدغه ها دور می کند .

عدم به هم ریختگی در برنامه : ممکن است در یک روز هفته بخواهید مراسمی برپا کنید ، اگر تمام بخش های خانه تمیز باشند دیگر نیاز ندارید که در روز برپا کردن مراسم به فکر نظافت منزل باشید .

 

به دنبال چه نظافتچی هستید؟ جوانی سر زنده یا فردی مسن ولی باتجربه کاری بالا ؟
شرکت خدماتی “خدمت از ما” دارای نیروی های نظافت منزل با همه رنج سنی است. از ۲۵ گرفته تا فردی که با گذر زمان تجربه های فراوانی کسب کرده است. یک نیروی جوانی با قوای جسمانی بالا و سرزنده بودن ، حداکثر بهره وری را در انجام خدمات خواهند داشت و یک نیروی نظافت منزل با سن بیشتر ، با تجربه های فراوانی که دارد باز هم حداکثر بهره وری را انجام خواهد داشت.

 

 

نظافتچی منزل
سرویس هایی که در خدمات نظافت منزل ارائه می شود؟
نظافت آشپزخانه : یکی از ارکان اصلی نظافت منزل ، نظافت کامل آشپزخانه است . در واقع به دلیل اینکه افراد خانواده در طول روز مدام وارد آشپزخانه می شوند و خانم خانه تقریبا نصف روز را در آن به سر می برد ، خیلی زود کثیف می شود و احتیاج به نظافت کلی و جزئی دارد . که در زیر بخش هایی باید تمیز شود ذکر شده است .

check نظافت کامل کابینت آشپزخانه، درون و بالای کابینت، در و دستگیره کابینت و شستشوی کفی کابینتی و ..

check نظافت کامل یخچال، دستگیره و در یخچال، قفسه های یخچال، دیواره های یخچال و …

check نظافت کامل کف و اپن و دیواره های آشپزخانه ، شستشوی با مواد شوینده، ضدعفونی و خشک کردن آن

check نظافت کامل لباسشویی، مایکروفر، اجاق گاز، قفسه های ظروف، شستشوی ظروف، نظافت هود و …

نظافت اتاق : اتاق ها بیشتر محل خواب و استراحت هستند. که به دلیل اینکه ساعاتی از شبانه روز در اتاق خواب به صورت یک سره به استراحت و یا خواب می روند و یا کار می کنند باید همه جای آن عاری از هرگونه کثیفی و آلودگی شود که به بخش های زیر دسته بندی می شوند .

check نظافت کامل محل خواب یعنی تخت، روتختی، رو بالشتی و …

check نظافت و گردگیری پنجره ها و در و شیشه دستگیرهای در

check نظافت کمد ها، جالباسی ها، کشو و چیدمان لباس ها

check نظافت میز و صندلی، نظافت آینه، کامپیوتر مخصوصا کیبورد آن، جا قلمی و …..

 

نظافت سالن پذیرایی: یکی از ارکان اصلی نظافت منزل ، نظافت سالن پذیرایی است ، چرا ،چون که در معرض دید افراد مخصوصا دید میهمانان می باشد .که بخش های ان شامل موارد زیر است .

check نظافت فرش و روفرشی ، پرده ، مبل و روکش های آن

check نظافت وسایل تزئینی و لوستر ها و …

check نظافت میز وعسلی ، دستگاه های دیجیتالی و …

check نظافت شیشه و آینه و پنجره ها

 

اگر میخواهید در هنگام ورود میهمانان منزلتان چشمگیر شود ، پس کار نظافت سالن پذیرایی را به یک نظافتچی ماهر بسپارید.

 

نظافت سرویس بهداشتی و حمام : مهمترین قسمت نظافت منزل که به طور روزانه باید به نظافت آن پرداخت ، نظافت سرویس های بهداشتی است. این قسمت به دلیل ورود میکروب و باکتری ها به طور مدام احتایج به نظافت روزانه دارد. و به طور هفتگی باید به نظافت کلی پرداخته شود این قسمت شامل نظافت بخش های زیر است.

check نظافت سنگ توالت ایرانی و یا فرنگی و ضدعفونی کردن آن

check نظافت آینه و شستشوی جا مسواکی و میز توالت

check شستشوی در دستگیره ان

check شستشوی و ضدعفونی دمپایی و پادری

check شستشوی کامل حمام و وان و ضدعفونی کردن آن

check شستشو و ضد عفونی کردن شیر و دوش حمام

 

نظافت مشاعات : این قسمت به طور معمول از دست یک اقا بر می آید چرا که کاری خطرناک و سخت است . نظافت مشاعات شامل ، شستشوی کامل راه پله ها ، پارکینگ ، شستشوی کف حیاط نظافت كامل بالكن شامل كف، نظافت نرده و پنجره ها

و … است

نظافت ساختمان : نظافت ساختمان اکثر مواقع توسط آقا انجام می شود که برای خودش بخش مهمی است .که شامل بخش های زیر می شود.

نظافت راه پله ها به همراه نظافت پاركينگ است ، نظافت نرده ها، نظافت كابين آسانسور، نظافت شيشه ها و …

نظافت منزل

اصولی که بهتر است هنگام نظافت منزل رعایت شود؟
استفاده از مواد شستشوی قوی ممکن است عوارض جانبی بسیاری را برای شما به همراه بیاورد پس در مقدار استفاده از این مواد شوینده نهایت دقت داشته باشید
. شما نباید از انواع جرم گیر های قوی و اسکاچ های سیمی برای نظافت هر بخشی استفاده کنید چون ممکن است به وسایل شما آسیب وارد کند .
باید قبل از شروع کار تمام وسایل برقی را از پریز برق و یا از کنتور قطع کنید تا هیچ اتفاقی نیفتد.
برای نظافت هر بخش خانه اعم از سرویس بهداشتی ، کابینت ، شیشه ها و .. مواد شوینده مخصوص به خودش را باید استفاده کنید .
هنگام شستشوی راه پله ها باید هشدار های لازم را به افراد خانه بدهید .
هنگام استفاده از مواد شوینده های اسیدی و قوی باید از دستکش و ماسک استفاده کنید و در و پنجره ها را باز کنید.:: بازدید از این مطلب : 48
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 2 تير 1398 | نظرات ()