نوشته شده توسط : رافت

محصولات و تکنیک های سفید کردن دندان بسیاری برای بیمارانی که می خواهند لبخند سفیدی تری داشته باشند ، وجود دارد و با وجود گزینه های بسیار زیاد ، انتخاب روش مناسب برای شما دشوار خواهد بود. بهترین راه برای شروع هرگونه رژیم سفید کردن دندان ها ، برنامه قرار ملاقات و صحبت با پزشک خود در مورد تفاوت های سفید کننده حرفه ای در منزل و سفید کردن در منزل است.

سفید در داخل دفتر
اولین گزینه حرفه ای معمولاً به عنوان سفید کردن "در محل" گفته می شود. این روش در مطب دندانپزشکی انجام می شود. یک روش سفید کننده در داخل محل ممکن است شامل استفاده از لامپ سفید کننده یا لیزر برای تقویت اثر ژل سفید کننده با تسریع پراکسید باشد.

در حین مراجعه به مطب ، متخصص دندانپزشکی شما ژل سفید کننده را اعمال می کند و بسته به سیستم مورد استفاده ، منبع نور را مستقیماً روی دندان ها می درخشد. کل بازدید از دفتر به طور کلی حدود 90 دقیقه با نتایج فوری طول می کشد.

سفید سفید در خانه
Teeth-Whitening.jpg
سینی سفید کننده
سفید کردن سینی نوعی سفید کننده حرفه ای است که از سینی های سفارشی و ژل سفید کننده فقط از طریق دندانپزشک شما استفاده می کند. ژل سفید کننده در سینی های مخصوص نصب شده قرار می گیرد که کاملاً روی دندان های شما قرار می گیرد. با تجزیه شدن پراکسید ژل ، هیدروکسی رادیک ها به سفیدتر شدن دندانهای رنگ آمیزی کمک می کنند. برخلاف نوارها ، این فرایند تمام دندانهای طبیعی شما را سفید می کند و ممکن است حاوی ترکیباتی باشد که برای فراهم کردن حداکثر راحتی انجام می شود. سفید کردن سینی حرفه ای در منزل عموماً 10-14 روز طول می کشد ، اگرچه ممکن است در نتیجه حداقل 3 تا 5 روز نتیجه داشته باشید.

رنگ آمیزی سفید WHITENERS
بسیاری از گزینه های سفید پوستی بدون نسخه وجود دارد ، و معمولاً به یک نوع سفید کننده که به راحتی در دسترس است ، به عنوان سفید کننده های "رنگ" گفته می شود. سفید کننده های رنگی را می توان بدون نسخه خریداری کرد و به طور کلی ارزان تر و کم هزینه تر از نوارهای سفید کننده یا گزینه های حرفه ای است. سفید کننده های دندان رنگی از ژلی تشکیل شده است که با استفاده از یک برس کوچک به دندان زده می شود. ژل سفید کننده رنگ در فیلمی سخت می شود که دندان درمان شده را بپوشاند و در دهان حل شود. مانند هر رژیم سفید کننده دندان ، عاقلانه است که قبل از درمان دندان های رنگی با یک متخصص دندانپزشکی مشورت کنید.

خط سفید سفید
نوارهای سفید کننده دندان نوارهای پلاستیکی نازک و انعطاف پذیر (پلی اتیلن) ​​با یک فیلم نازک از سفید کردن پراکسید هیدروژن از یک طرف هستند. کیت های سفید کننده نواری با دو نوع نوار وجود دارد: نوارهایی برای دندان های فوقانی و نوارهایی برای دندان های پایین. ماده سفید کننده با قرار دادن نوارها در دندانها و به آرامی فشار دادن نوارها به محل استفاده شده تا از تماس با تمام دندانهای خود اطمینان حاصل شود. نوارهای سفید کننده دندان معمولاً به مدت 30 دقیقه در روز ، دو بار در روز پوشیده می شوند. مدت زمان درمان متفاوت خواهد بود.

سفید و عصبانیت و جوانان
ارزان ترین گزینه ها سفید کردن خمیردندان ها و دهانشویه ها است. با خلوص دندان ها و دهانشویه ها برای داشتن قابلیت های "سفید کننده" طراحی شده اند تا لکه های سطحی را با استفاده از ساینده های خفیف از بین ببرند. اما برخلاف مواد سفید کننده مورد استفاده در روش های سفید کننده حرفه ای ، این محصولات سایه رنگ واقعی دندان را روشن نمی کنند. سفید کردن خمیردندان ها روی لکه های سطحی تأثیر می گذارد و باعث خفیف دندان شما خواهد شد.

اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفید کردن دندان ها هستید ، برای تعیین وقت ملاقات با تمرین ما تماس بگیرید.

OPALESCENCE سفید در سفید
Opalescence.jpg
بسیاری از عوامل ، از جمله عادت های غذایی (نوشیدن قهوه ، چای ، نوشابه و شراب قرمز) و برخی از داروهای خاص ، روی سفیدی لبخند شما تأثیر می گذارد. سفید کردن دندان روشی مقرون به صرفه و مؤثر برای مقابله با دلایل عمده تغییر رنگ دندان و در عین حال تقویت اعتماد به نفس و بهبود ظاهر شما است.

Opalescence® طیف گسترده ای از محصولات سفید کننده دندان را برای درخشیدن لبخند شما ارائه می دهد. سیستم های سفید پوستی Opalescence با داشتن گزینه های سفارشی و خانگی ، داخلی و بر روی گزینه های طراحی شده ، همه سبک های زندگی و بودجه را در خود جای می دهد.

سیستم های سفید کننده دندان Opalescence مقاومت به قدرت نسبت به محصولات سفید کننده بدون نسخه دندان قوی تر و موثرتر هستند و فقط از طریق دندانپزشک شما در دسترس هستند.

بی خطر
ژلهای سفید کننده Opalescence Take Home فقط از طریق دندانپزشک شما در دسترس هستند. در حالی که از سیستم سفید کردن دندان Opalescence استفاده می کنید ، دندانپزشک شما از طریق مشاوره اولیه تا تکمیل ، بر درمان شما نظارت خواهد کرد. ژل مخصوص سفید کننده تاثیری در لثه شما نخواهد داشت و در بسیاری از موارد با تقویت مینای دندان ، کاهش حساسیت و افزایش پیشگیری از حفره می تواند به بهبود سلامت دهان و دندان شما کمک کند.

تاثیر گذار
ژل های سفید کننده قدرتمند و بدون نسخه Opalescence Take Home بسته به نیاز دندانپزشکی با قدرت های مختلفی در دسترس هستند. ژلهای سفید کننده Opalescence Take Home می توانند نتایج را فقط پس از یک شب ارائه دهند ، اگرچه نتایج ممکن است متفاوت باشد و تا یک هفته قبل از تجربه تغییرات قابل توجه ممکن است طول بکشد.

سفارشی
ژلهای سفید کننده Opalescence Take Home از طریق سینی های سفارشی سفارشی طراحی شده برای لبخند بی نظیر شما ارائه می شوند. دندانپزشک شما سینی شخصی شما را از تصور آلژینات دهان شما ایجاد می کند. این سفارشی سازی بخشی از چیزی است که Opalescence ژل های سفید کننده را تا این حد مؤثر می کند.

علاوه بر این ، Opalescence خود را با استفاده از پنج گزینه درمانی مختلف ، از Opalescence ژل سفید استفاده کنید: Opalescence ، Opalescence® Tréswhite Supreme ، Opalescence® BOOST و Opalescence بعد از مراقبت از خمیردندان ، مسواک ، OpalPix®. با دندانپزشک خود در مورد گزینه هایی که در دسترس شما است صحبت کنید.

سفید سفید حرفه ای LUMIBRITE
سیستم سفید کردن دندانهای حرفه ای Lumibrite روشی ایمن ، ملایم و مؤثر برای سفیدتر کردن دندان ها و دستیابی به آن لبخند روشن ، سالم و جوان به نظر می رسد که همیشه می خواستید. سفيد شدن لوميبريت باعث مي شود لبخند شما در يك دفاتر از هفت سايه روشن تر شود!

اگر نمی دانید چگونه می توانید ظاهر و لبخند خود را بهبود ببخشید ، حتماً هنگام مراجعه به دفتر بعدی خود ، از دندانپزشک خود در مورد سفید کردن دندان های لومیبرایت سؤال کنید.

چه عواملی باعث تبعیض می شود؟
تغییر رنگ دندان ها می تواند در اثر ژنتیک و پیری ایجاد شود ، همچنین از نظر برخی از داروها ، سیگار کشیدن ، برخی از غذاها و نوشیدنی ها ، بهداشت دهان و دندان ضعیف یا ترکیبی از چندین چیز ایجاد می شود.

دندانهای من به همان شکلی که دوست دارم آنها قرار بگیرند ، سفید نیستند. آیا من یک نماینده خوب برای یک روش سفید پوستی هستم؟
Lumibrite-whitening.jpg
اگر علاقه دارید لبخند روشن تر و سفیدتری داشته باشید ، در طول مراجعه به مطب بعدی خود با پزشک خود صحبت کنید تا در مورد گزینه های خود بیشتر بدانید. سیستم سفید کننده Lumibrite یک راه عالی برای دستیابی به لبخند سفیدتر است ، و پزشک شما می تواند اطلاعات بیشتری را ارائه دهد و همچنین به هر سؤالی که ممکن است پاسخ دهد.

من دندان حساسی دارم. آیا می توانم همیشه سفید و حرفه ای خودم را داشته باشم؟
سفید کردن لومریت برای همه بیماران ، حتی برای دندانهای حساس طراحی شده است. ژل سفید کننده منحصر به فرد Lumibrite در واقع ممکن است به جلوگیری از حساسیت دندان کمک کند. با پزشک خود صحبت کنید تا متوجه شوید که سفید کردن دندان Lumibrite انتخاب مناسبی برای شما و لبخند شماست یا خیر.

چقدر طول می کشد تا توجه داشته باشید که تفاوت در رنگ لبخند من چیست؟
لوميبريت يكي از كارآمدترين روشهاي سفيد كردن دندان را در اختيار شما قرار مي دهد. فقط در 30 دقیقه ، شما قادر خواهید بود لبخند زیبا خود را با خانواده ، دوستان و همه افرادی که ملاقات می کنید به اشتراک بگذارید.

سیستم سفید کننده LUMIBRITE چگونه کار می کند؟

Lumibrite یک سیستم سفید کننده دندان انقلابی است که ترکیبی از اثرات قدرتمند Lumibrite Plasma Arc Light به همراه ژل سفید کننده دندان های حرفه ای است. ترکیبی از نور و ژل با هم کار می کنند تا در زمان کمتری نسبت به سایر اشک های سفید کردن لبخند ، سفیدتر و خیره کننده تری داشته باشید.

اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم سفید کردن دندان های Lumibrite هستید ، و اینکه یک لبخند روشن تر و سفیدتر چگونه می تواند زندگی شما را تغییر دهد ، پس لطفاً برای تعیین وقت ملاقات با تمرین ما تماس بگیرید.

https://v.gd/nbc5kU

https://is.gd/352CNh

https://u.to/n5ZIGQ

https://n9.cl/wo7f1

https://cutt.ly/SdBr5b9

https://bit.ly/3a8Qxjz

 

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 249
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 18 مرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

هدف: مطالعه به منظور تعيين تاثير پوشيدن دستگاه ارتودنسي ثابت (FOA) يا روش ترك پاك بر عملكرد روزانه بيماران بزرگسال انجام شده است.
مواد و روش ها: اثرات دهان و دندان بر شاخص عملکرد روزانه (OIDP) در 152 بزرگسال 25-25 ساله در شروع مطالعه (T0) ، 6 ماه پس از پیوند (T1) و 12 ماه پس از پیوند (T2) بررسی شد. شرکت کنندگان به طور تصادفی به دو گروه تقسیم شدند: گروه CA (شرکت کنندگان تحت درمان با روشن تر) و یک گروه کنترل (گروه FOA ؛ شرکت کنندگان تحت درمان با FOA). شدت مال اکلوژن پایه با استفاده از شاخص نیاز به درمان ارتودنسی ارزیابی شد.
یافته ها: در متغیرهای جامعه شناختی و نمرات OIDP در ابتدا بین دو گروه تفاوت معنی داری وجود نداشت. تغییرات معنی داری در نمرات کل و خرده مقیاس OIDP در حالی که پوشیدن FOA مشاهده شد: نمره کل OIDP و نمرات خرده مقیاس خوردن ، تمیز کردن دندان ها ، لبخند زدن ، و روابط اجتماعی در T1 و T2 به طور معنی داری بالاتر از ابتدا بود (P نتيجه گيري: بيماراني كه داراي ترك تميز هستند از زندگي روزانه تاثير كمتري نسبت به افرادي كه FOA در طول درمان دارند ، تأثير مي گذارند و در 12 ماه بعد از آن هيچگونه تغيير معني داري در نمره هاي خرده مقياس OIPD ندارند. FOA درمانی به طور قابل توجهی بر عملکرد روزانه بیماران بزرگسال در طول درمان تأثیر می گذارد.

واژه‌های کلیدی: شفاف سازی ، دستگاه ارتودنسی ثابت ، OIDP ، کیفیت زندگی ، سلامت دهان و دندان

مقدمه

امروزه به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که مال اکلوژن بر سلامتی جسمی ، اجتماعی و روانشناختی افراد تأثیر منفی می گذارد. 1 بیماران برای بهبود ظاهر ، عملکرد دهان ، بهزیستی روانی و اجتماعی و کیفیت زندگی و به دنبال ارتودنسی هستند. انگیزه بیماران بالغ که به دنبال ارتودنسی هستند بهبود ظاهر را بهبود می بخشد. 2،3 با این وجود ، براکت ها ممکن است باعث ایجاد ظاهر بی حس کننده ، محدودیت های عملکردی ، ناراحتی و درد در حین درمان شوند .4 تقاضا برای دندانپزشکی زیبایی در دهه های اخیر افزایش یافته است ، و بیماران بالغ تر و بیشتر در حال انتخاب براکت های زیبایی است. براکت سرامیکی ، براکت زبانه ای و شفاف سازی برای بهبود زیبایی شناسی در طول درمان اختراع شده اند.

طی چند دهه گذشته ، محققان پرسشنامه ای در مورد کیفیت زندگی مرتبط با سلامت دهان و دندان (OHRQoL) تهیه کرده اند تا نیازها و پیامدهای مربوط به درمان ارتودنسی را ارزیابی کنند .7 ناراحتی و نگرانی از یک دستگاه ارتودنسی ثابت (FOA) بر نگرش و انطباق بیماران تأثیر می گذارد. با استفاده از درمان .8-10 درک ناراحتی ناشی از عواقب پوشیدن دستگاه ارتودنسی در زندگی روزمره ممکن است متخصصان ارتودنتیست انتظارات واقع بینانه را در مورد درمان ارتودنسی داشته باشند و یک روش درمانی مناسب تر را انتخاب کنند. این همچنین ممکن است به بیماران کمک کند تبعیت بیشتری از درمان داشته باشند. با این حال ، تنها اندکی از محققان بر تأثیر خوراکی شفاف سازی بر عملکرد روزانه در بیماران بزرگسال تمرکز کرده اند.

تأثیرات شفاهی بر عملکرد روزانه (OIDP) یکی از پرکاربردترین شاخصها برای سنجش تأثیرات دهانی است که به طور جدی بر فعالیتهای روزانه افراد تأثیر می گذارد. این شامل هشت ماده است که تأثیر شرایط دهان و دندان را بر فعالیتها و رفتارهای اساسی که ابعاد جسمی ، روانشناختی و اجتماعی زندگی روزمره را ارزیابی می کند ، ارزیابی می کند. مطالعات قبلی روایی و پایایی آن را در کشورها و زبانهای مختلف نشان داده است ، از جمله چینی .11-15. هدف از پژوهش حاضر استفاده از OIDP برای ارزیابی تأثیرات مختلف پوشیدن FOA و شفاف سازی بر عملکرد روزانه در بیماران بزرگسال است.

مواد و روش ها

این مطالعه توسط هیئت اخلاق تحقیقات سلامت در دانشگاه پزشکی ونژو تأیید شد. به هر بیمار اطلاعات شفاهی و کتبی داده شد و قبل از شرکت در تحقیق ، فرم رضایت کتبی را امضا کرد. براساس معیارهای ورود به مطالعه زیر ، همه بیماران از آوریل 2014 تا آوریل 2015 استخدام شدند: 25-35 سال ، نیاز متوسط ​​یا مرزی به درمان ، عدم وجود دندان و مایل به پاسخگویی به پرسشنامه. بیماران با شرایط زیر از مطالعه خارج شدند: نیاز به لوازم آرایشی و یا نیاز به درمان ثابت دستگاه قوس یا مقطعی و وجود مال اکلوژن کلاس III ، اختلاف اسکلت ، شکاف لب یا کام ، استخراج ، سندرم جرمی صورت یا بیماری سیستمیک.

این تحقیق به صورت یک کارآزمایی موازی دو گروه کنترل شده تصادفی آینده نگر (شکل 1) طراحی شده است. حجم نمونه مورد نياز براي آزمون كاي اسكوئر با سطح معناداري 05/0٪ براي داشتن 80٪ قدرت براي تشخيص اختلاف 25٪ در شيوع تاثيرات 63 نفر در هر گروه محاسبه شد. به منظور جبران نرخ عدم پاسخگویی 20٪ ، در مجموع 76 بیمار در هر گروه انتخاب شدند. بیماران واجد شرایط با استفاده از جدول تصادفی مسدود شده توسط یک جدول تولید شده توسط کامپیوتر از اعداد تصادفی با اندازه بلوک ده و نسبت تخصیص 1: 1 به دو گروه تصادفی داده شدند. بيماران به ترتيب به ترتيب در بيمارستاني ، تحت درمان قرار گرفتند.

گروه A (گروه FOA) با FOA سنتی تحت درمان قرار گرفتند ، و گروه B (گروه CA) با تراز تمیز تحت درمان قرار گرفتند (Angel Align؛ EA-angel Co. Ltd ، شانگهای ، جمهوری خلق چین). كليه ارزيابي كنندگان و محققان در طول مطالعه به انجام وظايف گروهي كور شدند.

نتایج و تحلیل آماری ارتونسی ثابت

قبل از درمان ، کلیه بیماران با استفاده از فهرست نیاز به درمان ارتودنسی ، که می تواند جنبه های آناتومیکی و زیبایی شناسی را انجام دهد ، ارزیابی شد. این شاخص از دو مؤلفه تشکیل شده است ، مؤلفه بهداشت دندانپزشکی و مؤلفه زیبایی شناسی. 16 درجه مؤلفه بهداشت دندانپزشکی با توجه به بالاترین ناهنجاری در مقیاس سلسله مراتبی از سوابق تعیین شد. در این تحقیق بیماران با مؤلفه بهداشت دندانپزشکی درجه 3 که بیانگر نیاز متوسط ​​یا مرزی به درمان است ، در این تحقیق قرار گرفتند. برای جمع آوری داده های پایه بیماران از پرسشنامه توصیفی توصیفی استفاده شد. از OIDP برای ارزیابی تأثیر FOA و شفاف سازی بر زندگی روزمره استفاده شد. بیماران در ابتدا ، یعنی قبل از هرگونه درمان (T0) ، 6 ماه پس از پیوند (T1) و 12 ماه پس از پیوند (T2) مورد بررسی قرار گرفتند. OIDP فقط فراوانی و شدت درک شده از اثرات نهایی را در نظر می گیرد و فقط توسط خود افراد قابل ارزیابی است. شاخص OIDP با ضرب کردن نمرات فرکانس و شدت برای بدست آوردن نمره عملکرد برای هر یک از هشت بعد (خوردن ، صحبت کردن ، تمیز کردن دندانها ، کار ، روابط اجتماعی ، خواب / آرامش ، لبخند زدن و وضعیت عاطفی) اندازه گیری شد. نمرات فرکانس OIDP در مقیاس چهار نقطه ای به شرح زیر ارزیابی شد: 0: هرگز ، 1: کمتر از یک بار در ماه ، 2: یک یا دو بار در ماه تا یک یا دو بار در هفته ، و 3: سه تا چهار بار در a هفته یا بیشتر اوقات. نمرات شدت به شرح زیر ارزیابی شد: 0: به هیچ وجه ، 1: کمی شدید ، 2: شدید و 3: بسیار شدید. سرانجام ، نمره کل OIDP از مجموع هشت بعد محاسبه شد.

برای محاسبه فراوانی و درصد از نرم افزار SPSS (نسخه 15.0 ؛ SPSS Inc. ، شیکاگو ، IL ، ایالات متحده) استفاده شد و برای بررسی توزیع داده ها از آزمون Kolmogorov-Smirnov استفاده شد. برای ارزیابی تفاوتهای بین گروههای OIDP از آزمون امضا شده Wilcoxon استفاده شد ، زیرا نمرات OIDP به طور عادی توزیع نمی شدند. برای مقایسه تغییرات نسبی نمرات OIDP در T0 ، T1 و T2 از آزمون فریدمن با آزمون Student-Newman-Keuls استفاده شد. پایایی همسانی درونی با استفاده از آلفای کرونباخ ارزیابی شد ، و قابلیت اطمینان از آزمون مجدد بر روی یک نمونه انتخابی تصادفی تعیین شد. نتایج در یک فاصله اطمینان 95٪ ارزیابی شد. سطح معناداری آماری در سطح معناداری 05/0> P برقرار شد.

مشخصات جمعیتی شرکت کنندگان در جدول 1 نشان داده شده است. بین متغیرهای جامعه‌شناختی بین دو گروه تفاوت معنی داری وجود ندارد. شکل 1 نمودارهای تلفیقی نمودارهای گزارش گزارش را نشان می دهد. شکل 2 عکسهای داخل چشم از دو نوع وسایل ارتودنسی را نشان می دهد. شانزده بیمار (هفت نفر در گروه A و نه نفر در گروه B) از آنجا که نتوانستند به موقع بررسی کنند یا پرسشنامه نامعتبر را ارائه دادند ، پیگیری شدند. تعداد نهایی بیماران که مطالعه را تمام کردند 136 نفر از ونژو ، جمهوری خلق چین بودند. میانگین سنی گروه CA 9/4 ± 4/29 سال و گروه FOA 4/5 ± 1/30 سال بود.


جدول 1 مشخصات دموگرافیک شرکت کنندگان
یادداشت ها: گروه CA ، شرکت کنندگان تحت درمان با روش ترس؛ و گروه FOA ، شرکت کنندگان تحت درمان با دستگاه ارتودنسی ثابت قرار گرفتند.
مخفف: FOA ، دستگاه ارتودنسی ثابت؛ کالیفرنیا ، شفاف


شکل 2 عکسهای داخل بدن از دو نوع لوازم ارتودنسی.
یادداشت ها: (الف) بیمار با استفاده از دستگاه ارتودنسی ثابت. (ب) بیمار صاف و شفاف است.

سازگاری داخلی OIDP مطابق با ضریب کرونباخ 82/0 نشان داد که رضایت بخش است. همبستگی کل مورد تصحیح شده (یعنی ، همبستگی بین هر آیتم و کل امتیاز حذف شده برای آن مورد) از OIDP بین 0.30 تا 0.63 بود و یک آمار Kappa با 0.76 نشان داد که قابلیت تکرارپذیری بسیار خوبی دارد. داده های ثبت شده در دوره های مختلف و مقایسه نمرات کل و خرده مقیاس OIDP در هر گروه در جداول 2 و 3 نشان داده شده است. تغییرات مهم در نمرات OIDP هنگام پوشیدن FOA مشاهده شد: نمره کل OIDP و نمرات خرده مقیاس خوردن ، تمیز کردن دندان ها ، لبخند زدن ، و روابط اجتماعی در T1 و T2 به طور قابل توجهی بالاتر از ابتدا (P


جدول 2 مقایسه نمرات کل و خرده مقیاس OIDP در گروه FOA
یادداشت ها: از آزمون فریدمن با آزمون Student-Newman-Keuls برای ارزیابی نمرات OIDP بین گروهی استفاده شد. گروه FOA شرکت کنندگان تحت درمان با ارتودنسی ثابت هستند. سطح معناداری آماری در سطح معناداری 05/0> P برقرار شد. پایه (T0) ، 6 ماه پس از پیوند (T1) و 12 ماه پس از پیوند (T2).
مخفف: OIDP ، اثرات دهان و دندان بر عملکرد روزانه. IQR ، دامنه درون ذرات. NS ، قابل توجه نیست. FOA ، دستگاه ارتودنسی ثابت.


جدول 3 مقایسه نمرات کل و خرده مقیاس OIDP در گروه CA
یادداشت ها: از آزمون فریدمن با آزمون Student-Newman-Keuls برای ارزیابی نمرات ODIP بین گروهی استفاده شد. گروه CA مشارکت کنندگان تحت درمان با وضوح تر هستند. سطح معناداری آماری در سطح معناداری 05/0> P برقرار شد. پایه (T0) ، 6 ماه پس از پیوند (T1) و 12 ماه پس از پیوند (T2).
مخفف: CA ، تراز تمیز. OIDP ، تأثیرات خوراکی بر عملکرد روزانه. IQR ، دامنه درون ذرات. NS ، قابل توجه نیست.


جدول 4 مقایسه نمرات کل و خرده مقیاس OIDP در هر دوره بین دو گروه
یادداشت ها: برای ارزیابی تفاوت بین OIDP بین گروهی از آزمون رتبه بندی امضا شده Wilcoxon استفاده شد. دو گروه عبارتند از: گروه A ، گروه FOA ، شرکت کنندگان تحت درمان با دستگاه ارتودنسی ثابت. و گروه B ، گروه CA ، شرکت کنندگان تحت درمان با روش ترسیمی قرار گرفتند. * P مخفف: OIDP ، اثرات دهان و دندان بر عملکرد روزانه. FOA ، دستگاه ارتودنسی ثابت؛ کالیفرنیا ، شفاف

در نمرات OIDP در ابتدا تفاوت معنی داری مشاهده نشد (P> 0.05). نمرات کل OIDP و خرده مقیاس های خوردن ، تمیز کردن دندان ها ، لبخند زدن و رابطه اجتماعی در بیمارانی که دارای FOA بودند نسبت به بیمارانی که در T1 و T2 دارای تراز تمیز بودند به طور قابل توجهی بالاتر بود (P

بحث

شفاف سازی دستگاه های ارتودنسی هستند که از مواد ترموپلاستیک الاستیک استفاده می کنند و برای حرکت به سمت تراز وسط ، که برای جایگزین های مهاربند دندان جایگزین می شوند ، بر دندان ها فشار می آورد. به طور متوسط ​​، روند درمان 13.5 ماه طول می کشد و از نظر پیچیدگی حرکات برنامه ریزی شده دندان ها متفاوت است. کاهش ، که می تواند زمان درمان را در مقایسه با دیستالیزاسیون مولی کاهش دهد. علاوه بر این ، پیروی از بیمار برای موفقیت روش ترسیمی نیز ضروری است. عدم تبعیت می تواند نتایج ضعیفی را به دنبال داشته باشد. 19 با توجه به این نگرانی ، ما در این تحقیق از تراز تمیز برای بزرگسالان استفاده کردیم. نوجوانان فقط در صورت وجود باید مورد توجه قرار گیرند

https://is.gd/yzgmfk

https://n9.cl/kkrz3

https://rb.gy/rggy9r

https://cutt.ly/9dOuzQ0

https://u.to/Pb9CGQ

https://bit.ly/3khODSe

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 102
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 مرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

کسب و کار “خدمت از ما” را اگر بخواهم با لفظ امروزی اسم گذاری کنم، یک استارت آپ است (چقدر من از این کلمه حس بدی می گیرم. شده یه چیزی تو مایه های کارآفرینی. دیده شده که شخصی فقط ایده داره، اونم تو رویاهاش. میگه من کارآفرینم. استارت آپ هم چیزیه که این روزها همه یا دنبالشن یا توشن)

خدمت از ما
خدمت از ما


خدمات در این سایت به چند کتگوری زیر تقسیم می شود:

خانه
نظافت
تاسیسات
زیبایی
ساختمان
دیجیتال
خودرو و حمل و نقل
حیوانات
آموزش
هر کدام از کتگوری سرویس های بالا، خود به چندین زیر سرویس تقسیم می شوند که در اینجا برخی از آن ها را نام می برم:

خدمات ایزوگام
خدمات برق کاری
خدمات تاسیسات و لوله کشی
قالیشویی
مبل شویی
نظافت منزل
خدمات گرمایشی
خدمات سرمایشی
تعمیر لوازم منزل
لوله بازکنی
خدمات باغبانی
تخلیه چاه
خدمات ساختمانی
پذیرایی مجالس
خدمات پرستاری
نقاشی ساختمان
اسباب کشی
تعمیر آسانسور
ساخت در و پنجره
وانت بار
و در آینده نیز از این گسترده تر خواهد شد. فعلا این خدمات در تهران و چند کلان شهر دیگر ارائه می شوند که در آینده به کل کشور تعمیم داده خواهد شد.

هر خدمتی که شما مد نظر داشته باشید را می توانید از این سایت دریافت کنید. البته ناگفته نماند که این کسب و کار بی عیب و کم اشتباه نیست اما تمام تیم سعی و تلاش خودشان را می کنند و این برای من قابل تقدیر است.

و اما دلیل نوشتن این مطلب تبریک به تیم “خدمت از ما” است که بعد از کلی تلاش شبانه روزی و مداوم توانستند امروز از لحاظ بازدید سایت و رنک الکسا، رتبه یک سایت های خدماتی کشور باشند و این جایگاه در بین رقبایی که فراوان در این زمینه هزینه می کنند (هرینه اینجا فقط پول منظورم هست) کار آسانی نبوده و نیست.

لینک دانلود اپلیکیشن مشتری:


دانلود اپلیکیشن متخصصین:


خدمت از ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

توییتر اینستاگرام لینکدین

 

با تشکر
حمید طهماسبی

خدمت از ما

استارتاپ

خدمات منزل

موفقیت

کسب و کار

 منبع

https://n9.cl/xis7

https://is.gd/Y7WeKq

https://rb.gy/igwwhb

https://cutt.ly/usQPeId

https://bit.ly/32YYart

https://u.to/BWYtGQ

 

 :: بازدید از این مطلب : 337
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 6 مرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

کسب و کار “خدمت از ما” را اگر بخواهم با لفظ امروزی اسم گذاری کنم، یک استارت آپ است (چقدر من از این کلمه حس بدی می گیرم. شده یه چیزی تو مایه های کارآفرینی. دیده شده که شخصی فقط ایده داره، اونم تو رویاهاش. میگه من کارآفرینم. استارت آپ هم چیزیه که این روزها همه یا دنبالشن یا توشن)

 

خدمت از ما
khedmatazma.com

خدمت از ما یک کسب و کار service marketplace (پلتفرم دو سویه) است. حیطه فعالیت های “خدمت از ما” گسترده است و نمونه thumbtack در امریکا است.

خدمات در این سایت به چند کتگوری زیر تقسیم می شود:

خانه
نظافت
تاسیسات
زیبایی
ساختمان
دیجیتال
خودرو و حمل و نقل
حیوانات
آموزش
هر کدام از کتگوری سرویس های بالا، خود به چندین زیر سرویس تقسیم می شوند که در اینجا برخی از آن ها را نام می برم:

خدمات ایزوگام
خدمات برق کاری
خدمات تاسیسات و لوله کشی
قالیشویی
مبل شویی
نظافت منزل
خدمات گرمایشی
خدمات سرمایشی
تعمیر لوازم منزل
لوله بازکنی
خدمات باغبانی
تخلیه چاه
خدمات ساختمانی
پذیرایی مجالس
خدمات پرستاری
نقاشی ساختمان
اسباب کشی
تعمیر آسانسور
ساخت در و پنجره
وانت بار
و در آینده نیز از این گسترده تر خواهد شد. فعلا این خدمات در تهران و چند کلان شهر دیگر ارائه می شوند که در آینده به کل کشور تعمیم داده خواهد شد.

هر خدمتی که شما مد نظر داشته باشید را می توانید از این سایت دریافت کنید. البته ناگفته نماند که این کسب و کار بی عیب و کم اشتباه نیست اما تمام تیم سعی و تلاش خودشان را می کنند و این برای من قابل تقدیر است.

و اما دلیل نوشتن این مطلب تبریک به تیم “خدمت از ما” است که بعد از کلی تلاش شبانه روزی و مداوم توانستند امروز از لحاظ بازدید سایت و رنک الکسا، رتبه یک سایت های خدماتی کشور باشند و این جایگاه در بین رقبایی که فراوان در این زمینه هزینه می کنند (هرینه اینجا فقط پول منظورم هست) کار آسانی نبوده و نیست.

لینک دانلود اپلیکیشن مشتری:

 

لینک دانلود اپلیکیشن متخصصین:

 

خدمت از ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

توییتر اینستاگرام لینکدین

با تشکر
حمید طهماسبی

 منبع

https://is.gd/aDTJ3y

https://n9.cl/ierpm

https://rb.gy/koxb3h

https://cutt.ly/dsyJc8m

https://u.to/mk0mGQ

https://bit.ly/2D85rtO

 

 :: بازدید از این مطلب : 159
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 3 مرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

درمان نامرئی ارتودنسی

همه در خواب این هستند که بدون نیاز به روکش و ترمیم دهان ، لبخند کاملاً مطابق خود را بدست آورند. آیا فکر می کنید شما خیلی پیر هستید که بخواهید برای ارتودنسی مراجعه کنید ، فقط بخاطر اینکه نمی خواهید بریس های ارتودنسی معمولی یا نگهدارنده ها را نشان دهید؟ اگر بله ، جواب در سیستم Invisalign است

ارتودنسی نه تنها پرانتز است ، هم اکنون ترازهای نامرئی شفاف برای صاف کردن دندان های شما موجود است. Invisalign ایمن ترین ، نامرئی و روش بدون درد برای تراز کردن دندان های شما است. این پیشرفته ترین ارتودنسی دیجیتال در جهان است ، با حرکت دقیق ، قابل پیش بینی و تدریجی دندان به روشی کارآمد و مناسب برای همه سنین.

در سال 1945 ، دکتر کسلینگ پیش بینی کرد که فناوری مدرن روزی امکان استفاده از یک سری از اجزای دندانپزشکی را فراهم می کند که امکان حرکت دندان ها را فراهم می کند. این فناوری امکان تحقق این دیدگاه را فراهم کرد. در سال 1998 شرکت Align Technology ، Inc ، که invisalign تولید می کند ، تأسیس شد.

ترازها از یک سری سینی های شفاف و قابل تغییر تشکیل شده است که روی دندان ها تطبیق می یابد تا آنها را صاف کند ، آنها کاملاً برای شما سفارشی ساخته شده اند. نگهدارنده های لوازم آرایشی و بهداشتی نامرئی به دلیل اینکه به سختی قابل مشاهده هستند ، در مقایسه با پرانتزهای فلزی معمولی وسوسه‌انگیزتر هستند.

Invisalign یک تقویت کننده هدف واقعی است که در آن راهی برای رسیدن به لبخند مطمئن خود دارید بدون اینکه کسی متوجه آن شود.

 

درمان invisalign در مقایسه با روش معمول ارتودنسی چقدر مؤثر است؟

همان مفهومی که برای بندهای سنتی با سیم و براکت کاربرد دارد با invisalign کار می کند. آنها دندانها را در یک نیروی کنترل شده حرکت می دهند. تفاوت اصلی این است که invisalign نه تنها نیروها را کنترل می کند ، بلکه زمان پردازش نیرو را نیز کنترل می کند. در طی هر مرحله ، فقط دندانهای از پیش تعیین شده خاصی می توانند حرکت کنند. این حرکات توسط پزشک معالج تعیین می شود که اقدامات درمانی غیرمترقبه هر بیمار انجام شود.
از درمان ارتودنسی غیرقابل استفاده خود انتظار دارید؟

در هر زمان و بدون ترس از اینکه غذای شما روی پرانتز شما بچسبد ، از غذای مورد علاقه خود لذت ببرید ، این ترازوها قابل جابجایی هستند ، بنابراین می توانید به طور معمول برای سلامتی دهان و دندان مسواک بزنید و نخ ببندید.
پوشیدن ترازهای واضح و مشخص از پلی اورتان درجه پزشکی به لثه شما آسیب نمی رساند و یا در مقایسه با بریس ها لثه نمی کند ، جابجایی به سینی جدید با سفتی بیشتر به ندرت باعث درد یا سردرد می شود.
ارزيابي ناراحتي بيمار در طول درمان ، معمولاً ناراحتي كمتري نسبت به وسايل ثابت نشان داده است.
گزارش پیشرفت و تحول لبخند خود را.
مشکلات بیشتر در مورد براکت و شکستن سیم و قطعاً مراجعه پزشک کمتر نیست.
مراحل Invisalign (پاک کردن ترازهای ارتودنسی) و چگونه کار می کند؟

دندانپزشک مراحل ارتودنسی نامرئی شما از اشعه ایکس ، عکس و برداشت دندانهای شما عکس می گیرد.
ایجاد یک تصویر سه بعدی روی صفحه که در آن یک برنامه درمانی دقیق و دقیق تهیه شده است.
سینی های نامرئی شفاف ساخته شده به صورت سفارشی ، بطور اختصاصی برای شما ساخته خواهد شد ، همچنین امکان ارزیابی انسداد پس از درمان را بر روی صفحه نمایش ، قبل از شروع درمان ، فراهم می آورد.
تعداد دستگاه های سریال برای هر بیمار حدود 16 - 24 دستگاه است که بیمار به مدت دو هفته این دستگاه ها را به صورت متوالی می پوشاند.
با پوشیدن یک مجموعه جدید از تراز ، دندان های شما به تدریج حرکت می کنند تا اینکه در وضعیت تراز قرار گیرند ، در همان زمان ، این کار توسط پزشک شما برای هرگونه اصلاح برنامه درمانی مورد نیاز پیگیری می شود.
بیمار باید به مدت 2 هفته در یک دستگاه خاص بماند تا دستگاه بتواند موقعیت دندان را پس بگیرد.
مدت زمان درمان بسته به نوع هرکدام و میزان فداکاری آنها در پوشیدن لباس های خود بستگی به بیمار دیگر خواهد داشت.
بیمار این وسیله را تمام وقت می پوشاند و فقط هنگام غذا ، نوشیدنی ، مسواک زدن و دوره درمان 9-15 ماه آن را خاموش می کند.
مزایای invisalign

Invisalign با مراجعه به کلینیک ، برنامه خود را آزاد می کند.
یكی از مهمترین مزایا این است كه با 50٪ سریعتر از زمان درمان ، درمان با استفاده از روش invisalign سریعتر از آنچه تصور می كنید است.
Invisalign مدت زمان صرف شده در کلینیک دندانپزشکی را کاهش می دهد و با تغییر مجموعه ترازها هر 2-3 هفته ، شما 2 هفته سریعتر از بریس ها به مرحله بعدی در برنامه درمانی خود حرکت می کنید.
معمولاً ، ترازها می توانند دندانهای شما را از شش ماه تا حداکثر سال و نیم قرار دهند.
invisalign ماده ساخته شده از چیست؟

Invisalign Invisalign ارتودنسی نامرئی از مواد ترموپلاستیک (پلی اورتان درجه پزشکی) ساخته شده است که به طور خاص برای درمان Invisalign تهیه شده اند. آنها مانند قالب های سفید کننده دندان به نظر می رسند اما با توجه به اندازه قوس شما سخت تر و مخصوص لباس می شوند.
آیا سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) استفاده از invisalign را تأیید کرده است؟

مواد تشکیل دهنده invisalign توسط FDA به عنوان دستگاههای پزشکی سطح 2 طبقه بندی شده اند و شرکت Align Technology از سال 1998 تأیید FDA 510K را دریافت کرده است تا امکان بازاریابی سیستم invisalign را فراهم کند.
آیا invisalign برای شما مناسب است؟

دندانپزشک شما بسته به:

مال اکلوژن باید ازدحام ملایم و خفیف باشد.
نتیجه درمان بسیار وابسته است

https://is.gd/LxggS1

https://n9.cl/6xtg

https://rb.gy/dwv0za

https://cutt.ly/ra0iefz

https://u.to/VaQgGQ

https://bit.ly/39hoPAG

 

 :: بازدید از این مطلب : 162
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 1 مرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

با درد دندان شروع می شود. اگر دندان علائم عفونت دندان پس از کشیدن درد و لرز شما درمان نشود ، می تواند آلوده شود. اگر دندان شما آلوده شود و درمان نشود ، عفونت می تواند به سایر نقاط بدن شما گسترش یابد.

علائم عفونت دندان
علائم دندان آلوده می تواند شامل موارد زیر باشد:

احساس درد دندان
احساس درد در ناحیه فک ، گوش یا گردن (معمولاً در همان طرف درد دندان)
دردی که هنگام خوابیدن بدتر می شود
حساسیت به فشار در دهان
حساسیت به غذاها و نوشیدنی های گرم یا سرد
تورم گونه
غده های لنفاوی لوزه یا متورم در گردن
تب
بوی بد دهان
طعم ناخوشایند در دهان
علائم عفونت دندان در بدن پخش می شود
اگر دندان آلوده درمان نشود ، عفونت می تواند در جای دیگری از بدن شما پخش شود ، که به طور بالقوه تهدید کننده زندگی است. علائم و نشانه هایی از شیوع عفونت در دندان شامل موارد زیر است:

احساس ناخوشایندی می کنی
سردرد
خستگی
سرگیجه
شما تب دارید
گرگرفتگی پوست
تعریق
لرز
صورت شما متورم است
تورم که باز کردن کامل دهان را دشوار می کند
تورم که مانع از بلع می شود
تورم که مانع تنفس می شود
شما کم آب می شوید
کاهش دفعات ادرار
ادرار تیره
گیجی
ضربان قلب شما افزایش می یابد
سرعت پالس سریع
سبکی
میزان تنفس شما افزایش می یابد
بیش از 25 نفس در دقیقه
شما درد معده را تجربه می کنید
اسهال
استفراغ
چه موقع با پزشک تماس بگیرید
اگر خود ، فرزندتان یا شیرخوار خود تب شدید دارید ، باید با پزشک خود تماس بگیرید. تب بالا به شرح زیر است:

بزرگسالان: 103 درجه فارنهایت یا بالاتر
کودکان: 102.2 درجه فارنهایت یا بالاتر
نوزادان 3 ماه و بالاتر: 102 درجه فارنهایت یا بالاتر
نوزادان کوچکتر از 3 ماه: 100.4 درجه فارنهایت یا بالاتر
اگر تب همراه با:

درد قفسه سینه
در تنفس مشکل دارد
سردرگمی ذهنی
حساسیت غیر عادی به نور
تشنج یا تشنج
بثورات پوستی غیر قابل توضیح
استفراغ مداوم
درد هنگام ادرار کردن
چگونه دندان آلوده می شود؟

هنگامی که باکتری از طریق تراشه ، ترک یا حفره وارد دندان شود ، دندان آلوده می شود. در صورت بروز فاکتور خطر ابتلا به عفونت دندان افزایش می یابد:

بهداشت ضعیف دندان از جمله عدم مسواک زدن دندانهای شما 2 بار در روز و نخ ریختن
یک رژیم غذایی قند بالا ، از جمله خوردن شیرینی و نوشیدن نوشابه
خشکی دهان ، که اغلب در اثر پیری یا به عنوان یک عارضه داروهای خاص ایجاد می شود
چه موقع دندانپزشک خود را ببینید
همه دندانپزشکان به نگرانی های جدی برای سلامتی تبدیل نمی شوند. اما اگر درد دندان را تجربه می کنید ، بهتر است قبل از وخیم تر شدن درمان را انجام دهید.

اگر دندان درد شما بیش از یک روز طول کشید یا با علائم دیگری مانند:

تب
تورم
نفس کشیدن
بلعیدن
لثه های قرمز
درد هنگام جویدن یا نیش زدن
اگر دندان شکسته دارید یا دندان خارج شده است ، سریعاً به دندانپزشک خود مراجعه کنید.

در حالی که منتظر دیدن دندانپزشک هستید ، ممکن است توسط:

مصرف ایبوپروفن
اجتناب از نوشیدنی ها و غذاهای گرم یا سرد
از جویدن در کنار درد دندان خودداری کنید
خوردن فقط غذاهای خنک و نرم
بردن
اگر بهداشت بهداشت خوبی ندارید ، در معرض عفونت دندان هستید. مراقب دندان های خود باشید:

حداقل دو بار در روز دندان های خود را با خمیردندان فلوراید مسواک بزنید
حداقل یک بار در روز دندانهای خود را نخورید
مصرف قند خود را کاهش می دهد
خوردن یک رژیم غذایی پر از میوه و سبزیجات
اجتناب از محصولات دخانی
نوشیدن آب فلوراید
به دنبال مراقبت از دندانپزشکی حرفه ای
در صورت عدم درمان ، یک عفونت دندان به طور بالقوه می تواند به مناطق دیگر بدن شما سفر کند ، در نتیجه منجر به یک عفونت بالقوه خطرناک برای زندگی می شود. علائم عفونت دندان در بدن پخش می شود:

تب
تورم
کمبود آب بدن
افزایش ضربان قلب
افزایش میزان تنفس
دل درد
اگر شما یا فرزندتان علاوه بر درد دندان ، هر یک از این علائم را تجربه کرده اید ، با پزشک خود برای ملاقات یک روزه تماس بگیرید.

دندان دفع شده چیست؟
در این مقاله
چه عواملی باعث آن می شود؟
چگونه یک دندان دفع شده تشخیص داده می شود؟
چگونه یک دندان دفع شده درمان می شود؟
آیا می توان از یک دندان دفع شده جلوگیری کرد؟
آیا می توان از آن جلوگیری کرد؟
آبسه یک جیب چرک است که در اطراف ریشه دندان آلوده شکل می گیرد. هر کس ، از کودکان تا بزرگترها ، می تواند یکی را دریافت کند.

اگر یکی دارید ، به خودی خود بهتر نخواهد شد. شما نیاز به معالجه از دندانپزشک یا متخصص اندودنتیست دارید - متخصصی که می تواند به نجات دندان شما کمک کند. اگر شما این بیماری را درمان نکنید ، عفونت می تواند فراتر از فک شما به گردن ، سر یا سایر قسمت های بدن شما گسترش یابد.

چه عواملی باعث آن می شود؟
دندان شما از بیرون سخت است ، اما قسمت داخلی آن پر از خمیر شده است که از اعصاب ، بافت همبند و رگهای خونی تشکیل شده است. بعضی اوقات آلوده می شود. بیشتر اوقات که ناشی از:

حفره عمیق یا پوسیدگی دندان
بیماری لثه ، همچنین به عنوان بیماری پریودنتال شناخته می شود
دندان ترک خورده
اگر عفونت را درمان نکنید ، می تواند خمیر را از بین ببرد و منجر به آبسه شود. دو نوع متداول وجود دارد:

آبسه پری آپیکال در نوک ریشه دندان شما شکل می گیرد.
آبسه پریودنتال بر استخوان کنار دندان شما تأثیر می گذارد.
می توانید بیش از یک آبسه دریافت کنید. یا یک آبسه می تواند از طریق استخوان حرکت کرده و در چندین نقطه ظاهر شود. اما هرکدام فقط مربوط به یک دندان است.

چگونه یک دندان دفع شده تشخیص داده می شود؟
ممکن است متوجه شوید:

درد
تورم
قرمزی لثه
مزه بد
درد هنگام جویدن
درد فک
تب
تورم غدد لنفاوی
در تنفس یا بلع مشکل دارید
بعضی اوقات آبسه باعث ایجاد یک برآمدگی مانند جوش روی لثه شما می شود. اگر آنرا فشار دهید و مایع را بیرون بیاورید ، مطمئناً شما یک دندان آبسه دار دارید. آن مایع چرک است.

چگونه یک دندان دفع شده درمان می شود؟
در حالی که درد و تورم علائم متداول است ، ممکن است علائمی نداشته باشید. این بدان معنی است که جیب چرک در جایی برای تخلیه پیدا کرده است.

اگر علائمی ندارید ، دندانپزشک شما می تواند در معاینه معمول آبسه را از طریق اشعه X تشخیص دهد. او ممکن است روی دندان شما ضربه بزند تا ببیند آیا صدمه دیده است.

اگر او نتواند آبسه را به تنهایی تشخیص دهد ، احتمالاً شما را به متخصص آندودنتیست ، که مخصوصاً برای کار روی دندانهای آبسه آموزش دیده است ، می فرستد. این دندانپزشک می تواند با اطمینان بگوید که دچار آبسه شده اید و در صورت انجام این عمل درمان می کنید.

https://is.gd/BvruOv

https://n9.cl/1mts

https://rb.gy/zocjxm

https://cutt.ly/Uam1qPL

https://u.to/DBIZGQ

 https://bit.ly/3hiXLUm

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 403
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 29 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

وقتی پلاک روی دندان ها جمع شود و به درستی از بین نرود ، به ماده ای سخت معروف به تارتار تبدیل می شود. در ابتدا ، تارتار بالای خط لثه دارای رنگ زرد مایل به زرد است ، اما اگر بدون درمان بماند ، به تارتار سبز ، قهوه ای یا سیاه تبدیل می شود. تارتار زیر خط لثه به رنگ سیاه است.
علل بهداشت دهان و دندان Black TartarPoor اغلب علت اصلی ایجاد تارتار است. برای اینکه تارتار سیاه شود یا زیر خط لثه قرار بگیرد ، مسواک زدن و نخ دندان زدن معمولاً مقصر است. علاوه بر این ، برخی عوامل دیگر در میزان تشکیل تارتار نقش دارند و می توانند آن را سیاه جلوه دهند. این شامل:
سیگار کشیدن
رژیم های غذایی حاوی نشاسته و شکر
نوشیدن مایعات مانند لکه های قهوه و شراب
تروما یا آسیب به مینای دندان
هنگامی که تارتار به زیر لثه برسد ، به آن تارتار فروکش کردن گفته می شود ، در رگ های خونی واقع در لثه اشک می ریزد. هنگامی که رنگدانه های خون و پروتئین ها با تارتار مخلوط می شوند ، آن را سیاه می کنند. علائم تارتار سیاه: علائم تارتار سیاه شامل موارد زیر است:
بوی بد دهان
رنگ آمیزی تیره بر روی سطح دندان ها
دندانهای گشاد
رسوبات سخت روی دندانها
لثه های قرمز ، متورم یا خونریزی شده است
اگر شما تارتار سیاه را روی دندانهای خود به همراه مشکلات لثه تجربه می کنید ، ممکن است نشانه بیماری لثه باشد. اگر هنوز در مراحل اولیه هستید ، می توانید با یک دهانشویه فلوراید شستشو دهید تا بیماری لثه را برطرف کرده و لثه ها را سالم نگه دارید. از بین بردن سیاه تارتار تمام انواع تارتار ، بدون توجه به رنگ ، فقط باید توسط دندانپزشک یا بهداشت دندانپزشک خود برداشته شود. فرآیند تمیز کردن دندانپزشک شما به عنوان پوسته پوسته شدن و برنامه ریزی ریشه شناخته می شود ، جایی که تارتار سیاه از بالا و زیر لثه جدا می شود.

خوشبختانه با چند مرحله ساده می توان از ساخت تارتار جلوگیری کرد:
حداقل دو بار در روز به مدت دو دقیقه مسواک بزنید
اگر مستعد ابتلا به پلاک بیش از حد هستید ، توصیه می شود بعد از هر وعده غذایی مسواک بزنید
برای جلوگیری از پوسیدگی و رشد ، به یک خمیر دندان کنترل شده تارتار با فلوراید تغییر دهید
حداقل یک بار در روز نخ دندان بزنید تا مواد غذایی و باکتری هایی که در بین دندان ها قرار دارند از بین بروند
برای تمیز کردن و معاینات حرفه ای سالانه دو بار یا مطابق توصیه شما به دندانپزشک خود مراجعه کنید
از محصولات دخانی خودداری کنید
تارتار سیاه اغلب مسئله زیبایی شناسی است. هیچ کس نمی خواهد لبخند رنگ آمیزی داشته باشد. اما ، در موارد خاص ، می تواند منجر به بیماری لثه شود. بلافاصله به دندانپزشک خود مراجعه کنید تا به درستی هر نوع تارتار را از بین ببرد تا لبخند شما سالم بماند.

بروز لکه های کروموژنی سیاه و ارتباط آن با بهداشت دهان و دندان بیماران
Sruthy Prathap1 * و Prathap MS2

1 بخش پریودنتیکس ، دانشکده دندانپزشکی ینپویا ، درالکاتات ، مانگالور ، هند ، ایمیل: sruthysreekumar@yahoo.com
2 دانشکده دندانپزشکی و اندودنتیکس ، دانشکده دندانپزشکی ینپویا ، درالکاتات ، مانگالور ، هند

* مکاتبات: Sruthy Prathap ، گروه پریودنتیکس ، دانشکده دندانپزشکی Yenepoya ، Deralakatte ، Mangalore ، هند ، تلفن: +919980433489 ، ایمیل: sruthysreekumar@yahoo.com

استناد: Prathap S ، و همکاران. وجود لکه های سیاه کروموژنیک و ارتباط آن با بهداشت دهان و دندان بیماران. Ann Med Health Sci Res. 2018؛ 8: 18-21

این مقاله با دسترسی آزاد تحت شرایط مجوز غیر تجاری تجاری Creative Commons Attribution (CC BY-NC) (http://creativecommons.org/licenses/by-nc/4.0/) توزیع شده است ، که امکان استفاده مجدد ، توزیع و تولید مثل مقاله ، به شرط آنکه اثر اصلی به درستی ذکر شده و استفاده مجدد از آن برای اهداف غیرتجاری محدود شود. برای استفاده مجدد تجاری ، با repints@pulsus.com تماس بگیرید

چکیده
هدف: هدف از پژوهش حاضر ، ارزیابی بهداشت دهان و دندان بیماران مبتلا به سیاه پوست است. لکه های ناشی از باکتری های کروموژنیک و میزان عود آن پس از پوسته پوسته شدن و صیقل دادن. مواد و روشها: در اين مطالعه 80 بيمار سني 15 تا 40 سال وارد مطالعه شدند و به دو گروه تقسيم شدند. گروه آزمون شامل 40 بیمار دارای لکه های بیرونی سیاه و گروه کنترل شامل 40 بیمار بدون لکه است. پارامترهای بالینی مانند شاخص بهداشت دهان و دندان ، شاخص پلاك. شاخص رنگ آمیزی لوبنس و تاریخ پوسته پوسته شدن در گروه ها ثبت می شود. یافته ها: نتایج با استفاده از آزمون Chi-square تجزیه و تحلیل شد که نشان داد تفاوت معنی داری در بهداشت دهان و دندان و پلاک در بیماران با لکه و لکه وجود ندارد. بیماران مبتلا به لکه ها در طی چند ماه پس از جرم گیری دقیق و جلا دادن ، میزان عود بالایی را نشان دادند. نتيجه گيري: يافته هاي اين مطالعه نتيجه مي گيرد كه لكه هاي كروموژنيك سياه در بيماران با بهداشت دهان و دندان و كنترل پلاك شايع تر است. میزان بالایی از عود بعد از پوسته پوسته شدن و پولیش نیز در بین افراد مشاهده شد.

کلید واژه ها
لکه های سیاه؛ بیرونی؛ کروموژنیک؛ بهداشت دهان؛ عود؛ فهرست پلاک

مقدمه
تغییر رنگ دندان ها یک یافته مکرر دندانپزشکی است که با مشکلات بالینی و زیبایی شناسی همراه است و غالباً منجر به اعتماد به نفس پایین و منبعی از خجالت بخصوص در بیماران جوان می شود. لکه های سیاه همراه با باکتری های کروموژنیک یک یافته شایع دندانپزشکی است. سایر علل تغییر رنگ دندانهای بیرونی شامل عادت هایی مانند سیگار کشیدن ، جویدن برگ بسل ، استفاده از شستشوی دهان مانند کلرهگزیدن ، افزایش مصرف beaverages مانند چای و قهوه ، مصرف مکمل های آهن به شکل تونیک و غیره است.

لکه دندان سیاه یک تغییر رنگ بیرونی مشخصه است که معمولاً در زیر مینای دهانه رحم به دنبال کانتور لثه ناشی از باکتریهای کروموژنیک مشاهده می شود. می توان آن را به عنوان خطوط تیره رنگدانه ، موازی با حاشیه لثه یا به عنوان انعقاد ناقص نقاط تیره تشخیص داد که به ندرت از سوم دهانه رحم تاج گسترش می یابد. [1] اگرچه این لکه ها در بین کودکان شیوع بیشتری دارد ، اما در سناریوی حاضر وقوع آن در جمعیت بزرگسال نیز مشاهده شده است.

جذب مواد به سطح دندان نقش مهمی در رسوب لکه های دندانهای خارجی دارد. با این حال مکانیسم تعیین کننده مقاومت چسبندگی کاملاً درک نشده است. اکثر محققان دریافتند که وجود لکه های سیاه با خطر پوسیدگی کم همراه است. [2] مطالعات مورفولوژیکی مختلف در مورد لکه های سیاه تأیید می کند که این نوعی پلاک باکتریایی است و عمدتاً از ترکیب فرمی نامحلول سیاه ، احتمالاً سولفید آهن تشکیل شده است. [3]

شوری وجود یا عدم وجود این لك ها را به عنوان 1) بدون خط ثبت كرد. 2) انعقاد ناقص نقاط نقاشی شده. 3) خط مداوم که توسط لکه های رنگدانه شکل می گیرد. [2] Gasperetto و همکاران. معیارهای دیگر را نیز بر اساس مساحت سطح دندان تحت تأثیر قرار داد. [4] حضور این لک ها در زنان بیشتر از مردان شایع بود و با بهداشت دهان و دندان ضعیف همراه بود. [5] لکه سبز به عنوان فیلم سنگین خاکستری سبز ، نرم و خز ظاهر می شود و به باکتری ها و قارچ های فلورسنت نسبت داده می شود. ظاهراً آنها ناشی از باکتریهای کروموژنیک بوده و در جمعیتی با بهداشت دهان و دندان ضعیف یافت می شوند. [6]

با این وجود این لکه ها در بیمارانی که روزانه از بهداشت دهان و دندان حفظ می کنند نیز گزارش شده است. از این رو داده های متناقضی در مورد تأثیر بهداشت دهان و دندان و وجود این لکه ها وجود دارد.

هدف از پژوهش حاضر ، ارزیابی بهداشت دهان و دندان بیماران مبتلا به سیاه پوست است. لکه های کروموژنیک برای تعیین میزان عود پس از برداشتن کامل توسط پوسته پوسته شدن و صیقل دادن است.

روش شناسی
مواد و روش ها

بیمارانی که در این مطالعه شرکت کرده بودند ، بطور تصادفی از گزارش خارج از بیمار به گروه پریودنتیکس ، کالج دندانپزشکی ینپویا ، مانگالور ، هند انتخاب شدند.

رضایت آگاهانه از کلیه بیمارانی که در مطالعه شرکت کرده بودند گرفته شد. ترخیص قبلی از کمیته اخلاقی نهادی به دست آمد.

معیارهای انتخاب

در مجموع 80 بیمار از گروه سنی 15-40 سال ، از بیماران سرپایی بخش پریودنتیکس ، دانشکده دندانپزشکی ینپویا انتخاب و به دو گروه تقسیم شدند.

گروه A (گروه آزمایش) شامل 40 بیمار دارای لکه های سیاه در حداقل 8 سطح دندان است.

گروه "B" (گروه کنترل) شامل 40 بیمار است که هیچ لکه ای روی سطح دندان ندارند.

تاریخچه مفصلی ثبت شد که شامل موارد زیر است. تاریخچه رژیم ، تاریخچه خانواده ، تاریخچه گذشته دندانپزشکی ، تاریخچه شخصی ، تاریخچه دارو. براساس تاریخچه ، بیماران برای مطالعه انتخاب شدند و در گروه های A و A جدا شدند.

معیارهای ورود به سیستم

• بیماران 15 تا 40 ساله.

• بیمارانی که دارای لکه های کروموژنی سیاه و با لوبن بودند بیشتر از 1 (از نظر شدت و شدت) در گروه A قرار گرفتند.

• بیماران بدون تغییر رنگ دندان در گروه B قرار گرفتند.

معیارهای خروج

• بیمارانی که عادتهای ناگواری مانند سیگار کشیدن ، جویدن برگ بسل دارند.

• بیمارانی که عادت به استفاده مداوم از کلرهگزیدن دارند.

• بیمارانی که لکه های نارنجی ، سبز یا قهوه ای دارند.

• بیمارانی که مکمل های آهن را به شکل شربت یا داروهای دیگر (آیرودریک) مصرف می کنند.

• بیمارانی که چای یا قهوه مصرف می کنند.

طراحی مطالعه

حجم نمونه با توجه به قدرت مطالعه (80٪) مطابق توصيه هاي آماري تعيين شد. پارامترهای بالینی ثبت شده برای گروه آزمون و کنترل زیر است.

• شاخص بهداشت دهان و دندان (سبز و ورمیلیون 1965) ،

• صفحه نمایش پلاك (سكوت و فروتن) [7]

• شاخص لکه لوبنس (فقط در بیماران گروه A) [8،9]

جمع آوری داده ها به منظور ساده سازی روند عملیاتی جمع آوری داده ها توسط یک محقق انجام شده است. داده های این مطالعه با استفاده از نرم افزار آماری SPSS و با استفاده از نرم افزار آماری SPSS با حد معنی داری 05 / 0P تجزیه و تحلیل شد.

نتایج
فهرست بهداشت دهان و دندان (سبز و ورمیلیون)

در گروه A (گروه آزمایش) ، از 40 بیمار دارای لکه های سیاه شدن بین دو دندان سیاه کروموژنیک ، 35 نفر بهداشت دهان و دندان خوبی دارند ، 5 نفر دارای بهداشت دهان و دندان منصفانه هستند.

در گروه B (گروه کنترل) ، از 40 بیمار ، 29 نفر بهداشت دهان و دندان و 11 نفر بهداشت دهان و دندان منصفانه داشتند [جدول 1].

https://is.gd/p8IU4J

https://n9.cl/jgor

https://rb.gy/0ly2fr

https://cutt.ly/hazieVU

https://u.to/5VMWGQ

https://bit.ly/397wd1s

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 177
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

آیا می دانید همه ارتودنسی ها زمانی دندانپزشک بوده اند ، اما همه دندانپزشکان ارتودنتیست نیستند؟
اما فرق چیست؟ تفاوت بین دندانپزشک عمومی و ارتودنتیست از آنچه بسیاری از بیماران درک می کنند از اهمیت بیشتری برخوردار است. برای تبدیل شدن به یک متخصص در ارتودنسی ، 3 سال مطالعه تخصصی و 5000 ساعت تمرین عملی نیز طول می کشد.

دکتر ترسیا سودجلیم ، صاحب ارتودنتیکس یارا جنوبی ، دکترای دندانپزشکی بالینی را که متخصص ارتودنسی از دانشگاه ملبورن است ، در سال 2007 به اتمام رساند و برای معاینات نهایی وی مدال دین را از کالج رویال جراحان دندانپزشکی ، ادینبورگ دریافت کرد.

بیشتر بخوانید در "گزینه های ارتودنسی بزرگسالان من چیست؟"

بیشتر بخوانید در "زندگی خوب با بندها"

پس چرا یک ارتودنتیست را روی دندانپزشک ببینید؟
این دقیقاً مانند زمانی است که شما با زانو مشکل دارید ، می خواهید یک متخصص زانو را ببینید. بنابراین چرا همین مورد برای دندانهای شما صدق نمی کند؟

متخصص ارتودنسی متخصص ترین متخصص دندانپزشکی است که قادر به تشخیص ، جلوگیری و درمان همه نگرانی های مربوط به دندان و فک شما است.

در حالی که ارتودنتیست ها و دندانپزشکان مشترک زیادی دارند و گاهی اوقات با هم کار می کنند ، تخصص این است که بتوانید دندان ها ، نیش و فک را به درستی تراز کنید ، چیزی است که آنها را از هم جدا می کند. اگرچه دندانپزشکان در مراقبت از سلامت دهان و دندان شما یک کار خارق العاده انجام می دهند ، اما شما باید مطمئن باشید که توسط یک متخصص ارتودنتیست تحت درمان قرار می گیرید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

هر بیمار نیازهای ارتودنسی متفاوتی خواهد داشت. متخصص ارتودنسی شما از این مهارت برخوردار است که بتواند یک برنامه تشخیص و درمان را برای تعیین کارهایی که در ارتودنسی مناسب برای شما خواهد بود ، تهیه کنید.

درمان ارتودنسی در ارتودنتیکس یارا جنوبی
متخصص ارتودنتیست شما در ارتودنتیکس یارا جنوبی از مهارت و مهارت لازم برای تشخیص صحیح مشکلات ارتودنسی ، ارزیابی و نظارت بر حرکات دندان خود و مراقبت از سلامت دندانهای خود برخوردار است.

ارتودنتیکس یارا جنوبی آخرین گزینه های درمان ارتودنسی شامل Invisalign ، بریس های فلزی و سرامیکی و درمان زودرس را ارائه می دهد.

گزینه درمانی که برای شما مناسب است بین شما و متخصص شما بحث خواهد شد و در مورد تشخیص و شدت مسئله تراز شما تصمیم گیری خواهد شد.

ارتودنتیکس استرالیا
هر عضو كامل انجمن ارتودنتیست های استرالیا (ASO) یك متخصص ثبت نام شده است و به عنوان یك سازمان متعهد هستند كه بطور مداوم به اعضای خود آموزش دهند تا از آخرین پیشرفت ها و فنون علمی اطمینان حاصل كنند. هنگامی که یک ارتودنسی ASO ثبت نام شده برای معالجه خود را مشاهده می کنید ، می دانید که دندان های شما بهترین دست ها را دارند.

دکتر ترزا سودالیمم رئیس کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ارتودنتیست ها در استرالیا است.

با استفاده از ارتودنتیکس استرالیا اکنون می توانید بررسی کنید که آیا دندانپزشک شما متخصص ارتودنسی است یا خیر. این امر به بیماران اجازه می دهد ببینند آیا شخصی که دندانهای خود را صاف می کند بهترین فرد برای کمک به شما در به دست آوردن لبخند مورد نظر شماست! https://finder.orthodonticsaustralia.org.au/check

 

ارتودنتیکس یارا جنوبی در ملبورن بهترین دکتر ارتودنسی
اگر می خواهید تحت درمان ارتودنسی قرار بگیرید ، می توانید مطمئن باشید که از ارتودنتیست های ارتودنتیکس جنوبی Yarra South در ملبورن ، بالاترین کیفیت مراقبت را دریافت خواهید کرد. اگر سوالی دارید یا دوست دارید در مورد گزینه های درمانی خود صحبت کنید ، امروز با یکی از تیم دوستانه ما تماس بگیرید!

https://is.gd/gjp8Re

https://n9.cl/rooq

https://rb.gy/dmu5uh

https://cutt.ly/Rawoo9q

https://u.to/QsMQGQ

https://bit.ly/3h8UGpR

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 149
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

یک لبخند زیبا سفید شدن دندان با نشاسته برای بسیاری از افراد مهم است ، اما قرار گرفتن در معرض غذاهای مختلف به تدریج باعث می شود دندان های شما به مرور زمان لکه دار شوند. غذاهای زیادی وجود دارند که می توانند روی رنگ دندانهای شما تأثیر بگذارند ، از جمله قهوه ، سیگار کشیدن ، سودا و شراب. با این وجود می توان سفیدی طبیعی دندان های خود را با سفید کردن دندان ها بازگرداند.


محصولات و راه حل های سفید کننده بسیاری از دندان ها در بازار وجود دارد ، اما در واقع اطلاعات غلط زیادی درباره روند سفید کردن دندان ها وجود دارد. سفید کردن دندان ها پیچیده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد و باید توسط یک متخصص دندانپزشکی مانند دندانپزشک ، بهداشت دهان و دندانپزشک انجام شود. حتی اگر می توانید به یک سالن زیبایی مراجعه کرده یا از یک کیت سفید کننده دندان خانگی DIY استفاده کنید ، خطرات بی شماری از جمله افزایش حساسیت به دندان ها ، سوزش لثه ها و سوختگی های شیمیایی به دلیل نگهدارنده های نامناسب دهان وجود دارد. به همین دلیل انجام سفید کردن دندان ها بدون وجود متخصص دندانپزشکی غیرقانونی است.

در کلینیک دندانپزشکی Elmsleigh House در Farnham ، دندانپزشکان باتجربه برای سفید کردن دندان های حرفه ای استفاده می کنند که از یک محافظ دهان و سفید کننده کاربامید پراکسید استفاده می کند. این مورد به عنوان ژل در سینی های دهان ساخته شده است که به طور سفارشی ساخته شده اند تا دقیقاً در اطراف دندان های شما قرار گیرند. کربامید پراکسید به مینای دندانهای شما نفوذ کرده و پیوندهای رنگدانه ای را در عاج اکسیده می کند ، که بدون آسیب رساندن به آنها دندان های شما را درخشان می کند.

اگر به سفید کردن دندان های خود فکر می کنید ، در اینجا 10 واقعیت دیگر وجود دارد که باید بدانید

1. چگونه کار می کند چاپ سفید
سفید کردن خمیردندان باعث می شود دندانهای شما سفیدتر به نظر برسند. این امر با از بین بردن لکه های سطح دندان های خود با استفاده از ساینده هایی که دندان ها را صیقل می دهد یا با استفاده از مواد شیمیایی مخصوصی که باعث شکستن یا حل شدن لکه ها می شود ، بدست می آید. از خمیر دندان باید دو تا شش هفته دو بار در روز استفاده شود ، قبل از شروع سفید تر شدن دندانهای شما. چند خمیردندان سفید کننده از کاوارین آبی استفاده می کنند. این ماده شیمیایی یک فیلم نازک روی دندان شما ایجاد می کند که ظاهر آن را تغییر می دهد و باعث ایجاد دندان های سفیدتر می شود.

توجه به این نکته مهم است که هیچ خمیردندان سفید کننده ای قادر به مقابله با لکه های عمیق و تغییر رنگ دندانهای شما نیست.

2. دندانهای شما دارای اشکالاتی هستند که جدا می شوند
ممکن است در نگاه اول به این شکل ظاهر نشود ، اما دندانهای شما منافذ دارند. این منافذ از بین غذاهای مختلفی که مصرف می کنید مانند قهوه و نوشابه ، رنگی را جذب کرده و دندانهای شما را لکه دار می کند. با ایجاد این لکه ها دندان های شما تاریک می شوند. تنها راه خلاص شدن از شر این لکه ها استفاده از ژل سفید کننده دندان است که در منافذ دندان های شما جذب می شود و لکه ها را در طی سفید کردن دندان ها فشار می دهد.

3. روش سفید سفید دندان شما را آزار نمی دهد (در صورت انجام حرفه ای)
سفید کردن دندان ها در صورت انجام یک دندانپزشک یک فرآیند بسیار ایمن است. پزشک دندانپزشکی دستورالعمل هایی را که شما باید رعایت کنید به شما می دهد و تا زمانی که این قوانین رعایت شود هیچ خطری برای دندان شما وجود ندارد.

4- سینی های سفارشی سفید برای سفید کردن دندان ها مهم هستند

سینی های سفارشی سفارشی استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که ماده سفید کننده به طور مداوم روی هر دندان اعمال می شود. کاربردهای دیگر مانند سینی های جوش و نیش و چراغ های ماوراء بنفش می توانند ماده سفید کننده را به طور یکنواخت اعمال کنند و در نتیجه سایه های مختلف دندان ایجاد می شود.

5- افزایش حساسیت بعد از سفید شدن دندانها
بعد از عمل سفید کردن دندان ، دندانهای شما از حد معمول حساس تر می شوند. این حساسیت به دلیل کمبود آب بدن تا 36 ساعت باقی خواهد ماند. درمان فلوراید بعد از سفید کردن معمولاً توسط پزشک دندانپزشک شما برای درمان حساسیت موقتی پیشنهاد می شود.

6. درمان های لیزر برای همیشه فراموش نشود
درمان های با لیزر و اشعه ماوراء بنفش مورد استفاده در طی فرآیند سفید کردن دندان باعث سرعت بخشیدن به واکنش ژل سفید کننده می شود. با این حال ، فرایند سفید کردن دائمی نیست و چندین جلسه برای رسیدن به اثر مطلوب لازم است. متأسفانه ، درمان با لیزر و اشعه ماوراء بنفش برای افرادی که دندانهای حساس دارند ، در دسترس نیست.

7. STAIN REMOVAL TIME TIME طول می کشد
روند سفید شدن می تواند از چند روز تا چند ماه به نتیجه برسد. این به دلیل مدت زمانی است که باعث می شود ماده سفید کننده به داخل دندان نفوذ کرده و لکه ها را از بین ببرد. لکه های عمیق تر تعبیه شده برای از بین بردن زمان بیشتری طول می کشد.

8. WHITEN دندان های خود را قبل از رفتن به خواب ببینید
بعد از سفید شدن ، منافذ در دندانهای شما کمی باز می شود ، به این معنی که ایجاد لکه ها راحت تر است. به همین دلیل بهتر است قبل از خوابیدن ، سفید کردن را انجام دهید تا دندانهای شما در معرض هیچ ماده ای نباشد که می تواند باعث لکه گیری آنها شود. در صورت خوابیدن مجدداً آبیاری و تجویز دندان شما نیز انجام خواهد شد.

9- كراوات و منافذ نمي توانند سفيد شوند
ماده سفیدکننده روی تاج و روکش کار نخواهد کرد. همچنین روی پروتز و پر کردن کار نمی کند.

10. سفید کردن دندان ها فقط رنگ طبیعی دندان شما را بازیابی می کند

سفید کردن دندان لکه هایی را که به مرور زمان ایجاد شده اند برای از بین بردن رنگ طبیعی دندان های شما از بین می برد. این دندان شما را سفیدتر از سایه اصلی و طبیعی آنها نخواهد کرد.

این 10 واقعیت به افزایش دانش شما در مورد سفید کردن دندان ها و روند سفید کردن دندان ها کمک کرده است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، راهنمای ما در مورد سفید کردن دندان ها را بارگیری کنید

برای کسانی از شما که تصمیم گرفته اید که سفید کردن دندان ها برای شما مناسب است ، باید اطمینان حاصل کنید که با یک متخصص دندانپزشکی با تجربه لازم برای تکمیل درمان خود تماس بگیرید.

https://n9.cl/4jo7s

https://is.gd/61f6kn

https://rb.gy/sa0bww

https://cutt.ly/mp8aiEX

https://u.to/VyoPGQ

https://bit.ly/30bH4U5

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 249
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

متخصص سئو فردی است آشنا به مفاهیم سئو On-site و سئو Off-site. تفاوتی ندارد شما سایت دیوار هستید یا سایت خدمت از ما که  در حوزه نظافت منزل فعالیت می‌کند. در هر صورت، یک متخصص سئو با  برنامه ریزی کاریِ موفق برای بهبود سئو سایت شما، علاوه بر افزایش ترافیک‌تان به صورت ارگانیک؛ به صورت مستقیم بر فروش شما نیز اثر می‌گذارد. متخصص سئو با بهبود سرعت لود سایت شما، فعال سازی amp برای صفحاتی مانند «خودت باش» (خودت باش همین) که می‌تواند ترافیک سایت را افزایش دهد و …، درنهایت تلاش می‌کند تا فروش شما را افزایش بدهد.

 

صفحه املای صحیح کلمات با برخورداری از طیف گسترده‌ای از کلمات همچون «قرض از مزاحمت» نیاز به سئو شدن توسط یک متخصص سئو مجرب (سئو کار) دارد چرا که بر روی طیف گسترده‌ای از کلمات ورودی دارد و اگر بتوان پتانسیل بالقوه این صفحه را بالفعل نمود، ترافیک ورودی وبسایت رشد چشمگیرتری نیز خواهد داشت.

 

سئو

 

متخصص سئو و سایت دیوار:

سایت دیوار (سایت دیوار مشهد، سایت دیوار شیراز و …) و شیپور، رقیبان اصلی یکدگیر هستند. در ظاهر سایت دیوار یا رقیبان سایت دیوار کرج بر روی کلمات کلیدی بسیار گسترده‌ای ورودی دارند که تنها برترین کلمات در 1000 نتیجه سرچ کنسول نمایش داده می‌شود؛ اما بسیاری از آن کلمات کلیدی هستند که به راحتی قابل track شدن نیستند. در اینجا است که رقبا با بررسی دقیق دیوار به وسیله یک متخصص سئو (سئو کار ماهر)، می‌توانند شروع به تضعیف دیوار من و درنهایت رنک گیری بر روی کلمات سایت دیوار کنند.

 

برنامه ریزی موفق در سئو:

برنامه ریزی یکی از ارکان  افزایش احتمال موفقیت است (به همین دلیل است که برنامه ریزی موفق، بسیار مورد توجه قرار گرفته است). شما نمی‌توانید بگویید که می‌خواهید در سال آینده در نقطه الف بایستید، اما از امروز شروع به برنامه ریزی نکنید. تفاوتی ندارد برنامه ریزی کاری مدنظر دارید یا یک برنامه ریزی خوب برای زندگی.

 

در ابتدا می‌توانید با یک جدول، برنامه ریزی خودتان را شروع کنید و در هر مرحله از برنامه‌تان، فرانید برنامه ریزی خودتان را اصلاح کنید و یک برنامه ریزی موفق خلق کنید.

 

همین مورد (برنامه ریزی)، عاملی است که می‌تواند منجر به موفقیت پروژه سئو شما یا نتیجه نگرفتن آن شود. در صورت داشتن یک برنامه ریزی معقول منعطف پذیر و همچنین زیر نظر داشتن رقبا، می‌توانید آن‌ها را کنار بزنید و نتایج برتر گوگل را تصاحب کنید.

 

بهترین خودت باش

 

در اینجاست که بهترین خود بودن، می‌تواند روز به روز منجر به پیشرفت در دانش سئو شما شود و هر روز یک قدم به متخصص سئو ماهر و حرفه ای شدن نزدیک شوید.

 

خودت باش یعنی با نگریستن به منابع در دسترس و ظرفیت‌های موجود در اطرافت، آن‌ها را به شکلی بهینه تخصیص دهی و خود خودت باش را رقم بزنی.

 

قرض از مزاحمت:

 

پیرامون قرض از مزاحمت، عبارات متفاوتی سرچ می‌شود که می‌توان به:

 

قرض از مزاحمت چیست

قرض از مزاحمت چگونه نوشته میشود

غرض از مزاحمت درسته یا قرض از مزاحمت

قرض از مزاحمت چجوری نوشته میشه

اشاره نمود. شکل صحیح این عبارت، قرض از مزاحمت است.

منبع

 :: بازدید از این مطلب : 55
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 23 تير 1399 | نظرات ()