نوشته شده توسط : رافت

برخلاف بسیاری از صنایع و مشاغلی که ما در اینجا در TalentEgg ارائه می دهیم ، مشاوره بسیار گسترده است و دانشجویان را از رشته های مختلف و برنامه های دانشگاه ، از جمله تجارت ، هنر و علوم انسانی ، علوم ، فناوری و مهندسی می پذیرد.

وقتی صحبت از حرفه مشاوره می شود ، کمتر به چیزی که می دانید و بیشتر در مورد چگونگی برخورد با مشکلات و یافتن راه حل ، و همچنین توانایی برقراری ارتباط موثر هر دو مورد بیشتر است.

اگر تازه درمورد مشاوره آموخته اید یا مطمئن نیستید که مشاوره مسیر شغلی شماست ، یکی یکی این چک لیست را مرور کنید. اگر می توانید هر یک از این 10 کیفیت را بررسی کنید ، احتمالاً شما کاملاً مناسب هستید که حداقل در شروع کار خود در زمینه مدیریت یا مشاوره فناوری شلیک کنید.

اگر…

□ شما عاشق حل مشکلات هستید
چه معادله ای ریاضی باشد ، چه تعارضات روابط دوست صمیمی شما باشد یا یک پرونده تجاری ، شما با شناسایی مشکلات و یافتن راه هایی برای حل آنها پیشرفت می کنید.

□ کمک به دیگران باعث می شود احساس خوبی داشته باشید
کمک مالی به امور خیریه فقط آن را برای شما کم نمی کند. شما دوست دارید در کمک مستقیم به افراد و سازمانهای دیگر سهیم باشید تا در آینده بتوانند قوی تر ، شادتر و موفق تر باشند.

□ شما یک گیک داده هستید
برای تصمیم گیری بهتر به اطلاعات زیادی در دست دارید. اعداد ، توصیفات ، بررسی ها ، رتبه بندی ها - همه چیز را به دوش خود بگذارید. هرچه اطلاعات بیشتر بهتر است. قبل از آخرین خرید عمده ، احتمالاً یک صفحه گسترده اکسل را با هزاران سلول داده پر کرده اید ، مارک ها ، مدل ها ، قیمت ها ، خرده فروشی ها و سایر محصولات را با یکدیگر مقایسه می کنید. کار زیادی بود ، اما شما کاملاً از خرید خود راضی بودید.

□ شما ترجیح می دهید بر اساس منطق تصمیم بگیرید
شما عملاً مانند Vulcan هستید که می خواهید به جای احساس ، بر اساس دلیل تصمیم منطقی بگیرید. اگر همه داده ها در یک جهت قرار داشته باشند ، فقط به این دلیل که روده به شما چنین می گوید ، راه دیگری را طی نمی کنید.

□ شما یک بازیکن حمید طهماسبی بهترین مشاور کسب و کار آنلاین تیم با پتانسیل رهبری هستید
شما می توانید جایگاه خود را در یک تیم بشناسید و بپذیرید ، و دستورالعمل های یک رهبر با توانایی را دنبال کنید. با این حال ، می توانید در صورت فراخواندن در آن موقعیت رهبری قدم بگذارید تا استراتژی پیروزی را تدوین کنید و نقش ها و مسئولیت ها را به هم تیمی های خود بسپارید.

concepts می توانید مفاهیم پیچیده را به زبان ساده توضیح دهید
در یک زمان یا یک مرحله دیگر ، احتمالاً شما به پدربزرگ و مادربزرگ خود گفته اید که چگونه اینترنت کار می کند ، علل بحران مالی جهانی را برای دوست بی سواد مالی خود شرح داده اید و برای پسر عموی پنج ساله خود - برای دهمین بار - توضیح داده اید آسمان آبی است. و آنها کاملا آن را دریافت کردند.

actually شما در واقع از ارائه سخنرانی لذت می برید
اکثر مردم از ارائه ها متنفر هستند و مطالعات نشان می دهد که بسیاری ترجیح می دهند از دنیا بیایند تا سخنرانی های عمومی داشته باشند. بله نمی توانید دلیل آن را تصور کنید - با دقت تمام برای ارائه آماده می شوید و در این مسیر خوب بین استفاده از عرشه برای پشتیبانی از ارائه خود و استفاده از آن به عنوان عصا لذت می برید. این یک شکل هنری است ، واقعاً

□ شما انعطاف پذیر هستید
آنها می گویند تغییر اجتناب ناپذیر است و شما می گویید ، "آن را بیاور!" شما در هر کجا خواهید خوابید ، با هرکسی ملاقات خواهید کرد ، هر چیزی می خورید و کاملاً مایلید که اگر شرایط به همین دلیل است ، لحظه ای تمام رویکرد خود را نسبت به زندگی تغییر دهید.

□ شما از درخواست کمک نمی ترسید
بعضی اوقات نمی توانید همه کارها را خودتان انجام دهید. شما می دانید که در صورت نیاز واقعی از یک دوست ، یکی از اعضای خانواده یا یک همکار درخواست کمک کنید مشکلی ندارد.

learning یادگیری مادام العمر یک اولویت اصلی در زندگی شما است
شما می دانید که وقتی مدرک خود را می گیرید تحصیلات شما متوقف نمی شود و خوشحال نیستید مگر اینکه چیز جدیدی درباره جهان - یا خودتان بیاموزید. شما احتمالاً اهداف شغلی دارید که شامل کار در جهت تعیین حرفه ای یا گرفتن مدرک تحصیلات تکمیلی یا MBA است.

-

چه تعداد از 10 مورد را چک کردید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

https://cutt.ly/4hekwqV

https://is.gd/ZU1OnM

https://v.gd/eXTK25

http://lnki.nl/6E9dg

shorturl.at/efstM

https://bit.ly/3pN65kj

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 91
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 30 آبان 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

اگر توجه کنید ، بیشتر اوقات مشاغل مشاور تجاری توسط دانش آموزان عالی رتبه از دانشگاه های درجه یک افتخار می کنند که دارای تجربه کاری جالب هستند.

این یک صنعت بسیار معتبر و رقابتی است که توسط تازه نفسانی که پس از فارغ التحصیلی به دنبال کار می گردند ، به دنبال آن است. این یک حرفه بسیار ارزشمند است به شرطی که در این کار مهارت داشته باشید. نقش شغلی یک مشاور بازرگانی سازماندهی و مدیریت وظایف تجاری برای مشتریان است.

در مورد شغل مشاور بازرگانی ، بهترین مشاور توسعه کسب و کار در تهران باید در این حرفه مهارت های تحقیقاتی و تحلیلی قوی داشته باشید ، زیرا معمولاً مشاورانی استخدام می شوند که به مشتریان کمک می کنند تا زمینه کاری خود را بهبود بخشند.

برخی از افراد هستند که به دلیل ویژگی های شخصیتی خود موفق تر از مشاوران تجاری می شوند.

بله ، ویژگی های خاصی برای مشاوران بازرگانی وجود دارد که باعث می شود آنها از جمعیت خارج شوند. بنابراین ، اگر به دنبال شغل مشاور تجاری برای آینده هستید ، باید سعی کنید ویژگی های شخصیتی زیر را بدست آورید.

پیشنهاد ویژه: AMCAT را فقط با قیمت 949 رینگیت / - دریافت کنید. از کد BLOG2019 در صفحه پرداخت استفاده کنید. عجله کن کد فقط تا 31 مارس 2019 معتبر است. اکنون ثبت نام کنید

5 کیفیتی که شغل یک مشاور تجاری را برای شما به ارمغان می آورد
مشاوره کسب و کار حرفه ای عالی برای دانشجویانی است که پس از فارغ التحصیلی به دنبال کارهایی تازه هستند. علاوه بر اینکه یک شغل برای "ذهن روشن" است ، همچنین یک پروفایل معتبر است که باعث می شود شما از جمع جدا شوید.

بنابراین ، برای بدست آوردن شغل تازه و نه چندان معمول یک مشاور تجاری ، در اینجا 5 ویژگی برتر وجود دارد که باید داشته باشید. اگر به طور طبیعی آنها را در اختیار ندارید ، می توانید با آموزش و تلاش آگاهانه آنها را بدست آورید.

استفاده از کلاه خبره
یکی از دلایل عمده مراجعه مشتریان به مشاوران تجاری ، نیاز به کمک متخصص در زمینه موضوعات ناشناخته است. آنها انتظار دارند شما از دانش و تخصص بالاتری در مورد چنین موضوعاتی برخوردار باشید.

دلیل آن این است که هرگز وقت کافی برای یادگیری در مورد یک مشکل و یافتن راه هایی برای رفع آن وجود ندارد. اما با تخصص شما در این کار تازه ، مشتری می تواند زمان چرخش را کاهش دهد و عملکرد کلی را بهبود بخشد.

اما ماهیت شغل مشاور بازرگانی به گونه ای است که هرگز نمی توانید جواب همه مشکلات را بدست آورید. بنابراین ، شما نیز باید مدبر باشید. شما باید با سایر مشاوران تجاری ارتباط برقرار کرده باشید که می توانند به شما در خارج شدن از چنین شرایطی کمک کنند.

علاوه بر این ، دانش شما نیز باید فعلی و مرتبط باشد. به عنوان بخشی از آمادگی برای این شغل پس از فارغ التحصیلی ، از طریق مجلات ، آموزش و شبکه با سایر متخصصان صنعت به روز باشید. تخصص خود را بدانید اما سعی نکنید همه چیز برای مشتری خود باشد.

 

اجتماعی بودن
اگر وارد درب دفتر شوید و مستقیماً به سمت میز خود حرکت کنید بدون اینکه "سلام" را تکان دهید یا چند دست را اینجا و آنجا تکان دهید ، حتی با یک کار مشاور بازرگانی چه می کنید؟

این کار تازه برای کسانی که دوست دارند آن را برای خودشان نگه دارند منفی سخت است. برای موفقیت در شغل مشاور تجاری باید مهارت افراد بی عیب و نقص داشته باشید.

چاشنی شوخ طبعی ، ذکاوت و اعتماد به نفس چیزی است که برای جلب توجه مردم به شما لازم است. شما باید بتوانید مشتری های خود را راحت قرار دهید تا حداکثر اطلاعات برای کمک به گچ برای حل راه حل های بهتر فراهم شود. اعتماد به نفس و سرآمد بودن از پیش نیازهای این شغل پس از فارغ التحصیلی است. بنابراین ، عاقلانه انتخاب کنید!

 

بیشتر برو
نه ، این عنوان هیچ مارک تجاری نیست. در واقع این تنها مانترا است که در طول زندگی حرفه ای خود توسط هر مشاور تجاری دنبال می شود.

فراتر از فراخواندن وظیفه یا بدحجابی آن مایل برای کسب نتایج بهتر ، مهارت مهمی در کار است که باید در این حرفه داشته باشید. مشتری ها به سراغ مشاورانی نمی روند که در هوای مطبوع محلول بیرون می کشند. آنها به متخصصانی اعتماد می كنند كه برای تجزیه و تحلیل مشكل تجاری وقت و تلاش می كنند تا راه حل های عملی را براساس حقایق و ارقام ترسیم كنند.

شما باید روی پاهای خود فکر کنید زیرا این همان چیزی است که یک مشاور تجارت استخدام می شود. شما باید با راه حل های مشخص همراه با دانش تخصصی و تجربه غنی آماده باشید.

 

انعطاف پذیر باشید یا به خانه بروید
مشاوران عالی برای انعطاف پذیری سخت گیر هستند. خیلی ایرونی؟ خب بله!

یک مشاور تجاری برای انطباق با پروژه های جدید ، فرهنگ های کاری و همکاران باید انعطاف پذیر باشد. شغل مشاور بازرگانی مانند ارتش یک نفره است. شما باید بتوانید نیازهای مختلف مشتری در کشورهای مختلف با نیازهای متنوع را برآورده کنید.

شما باید مهارت های شغلی مردم گرا داشته باشید تا به شما این امکان را بدهد که برای همه مشتری های خود فردی حرفه ای باشید. مهارت و دانش نرم شما می تواند در تأمین شغل پردرآمد یک مشاور تجاری کمک کند.

در مورد مشاغل تازه در این زمینه ، شما باید کاملاً با تمام مشکلات شغلی همراه باشید. در ابتدای کار خود ، در بین بسیاری از مشتریان از دامنه های مختلف که به دنبال کمک برای انواع مختلفی از مشکلات هستند که حتی ممکن است حتی در مورد آنها نشنیده باشید ، درگیر خواهید شد. بنابراین ، به عنوان مشاور تجاری تازه استخدام شده ، دانش و مهارت های شغلی خود را تا زمانی که در بالای بازی خود نیستید ، گسترش دهید.

 

حرفه ای گری

مسیری طولانی را طی می کند
مشاوران بازرگانی افرادی هستند که از عزت بالایی برخوردار هستند و دیگران به دنبال آنها هستند. آنها در موقعیت قدرت و نفوذ قرار دارند که به این معنی است که یک حرکت اشتباه می تواند خانه را به آتش بکشد. بنابراین برای مشاوران تجاری بسیار مهم است که رفتار اخلاقی ، حرفه ای و صمیمانه را هنگام برخورد با مشتریان و تیم هایشان از خود بروز دهند.

برای تجارت مشتری یک "جفت مطمئن" باشید. آنچه را که گفتید انجام دهید و با صداقت و سخت کوشی بسیار انجام دهید. با ارائه کارهای با کیفیت زود اعتماد ایجاد کنید. در نهایت به شما فرصت بیشتری برای درخشش بیشتری نسبت به بقیه خواهید داد.

 

 

 

 

یک شغل مشاور تجاری در مورد بهترین بازیکن تیم بودن است. در حالی که در یک تیم کار می کنید سعی کنید با یکدیگر همکاری کنید ، یاد بگیرید ، به نظرات و تخصص دیگران ارزش دهید زیرا این همان کاری است که بازیکنان تیم خوب انجام می دهند.

این یک لیست جامع نیست اما به شما ایده خوبی می دهد که قبل از اقدام برای کار مشاور کسب و کار چه چیزی را تسلط داشته باشید.

این نوعی شغل پس از فارغ التحصیلی است که فقط تعداد کمی موفق به تأمین آن می شوند. آیا شما هم از آن دسته هستید؟ آیا آنچه لازم است برای حل نهایی مسئله برای mega-MNC باشد؟ آیا طی پنج سال آینده خود را به عنوان مربی تجارت می بینید؟ در امتحان amcat شرکت کنید تا از توانایی ها و آمادگی واقعی خود برای این کار تازه مطلع شوید. نمره amcat به شما کمک می کند تا پتانسیل واقعی شما برای این نقش شغلی را شناسایی کنید.

همچنین ، می توانید برای مشاغل مشاور تجاری در پورتال مشاغل AMCAT که فقط مختص مشترکان amcat است ، اقدام کنید.

https://v.gd/9tMNKA

https://is.gd/qBbIIq

http://lnki.nl/eIsyU

shorturl.at/deDHR

https://cutt.ly/qhqOroW

 https://bit.ly/35H5LvI

 

 

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 48
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 29 آبان 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

بسیاری از افراد فکر می کنند پس از چندین سال کار در یک صنعت ، یک مشاوره راه اندازی کسب و کار در ایران  را شروع می کنند. دلایل آنها برای مشاوره می تواند شامل موارد زیر باشد:

کارآفرینی: گاهی اوقات ، یک فرد یک رشته کارآفرینی دارد و دوست دارد برای خودش کار کند. از آنجا که وی در صنعت خود از دانش و ارتباط برخوردار است ، یک مشاور می تواند گزینه ایمن تری از تلاش برای ورود به یک تجارت غیر مرتبط باشد.

برخورد به دیوار شغلی: سایر مشاوران شروع به کار می کنند ، وقتی می فهمند که در کارشان تا آنجا که می توانند رسیده اند بدون اینکه نقش بسیار متفاوتی داشته باشند. به عنوان مثال ، یک متخصص IT ممکن است با انتخاب ماندن در سمت خود به عنوان یک مهندس یا مدیر یا سمت مدیریت اجرایی روبرو شود ، که به معنای تغییر قابل توجه در وظایف شغلی است. او متوجه می شود که نمی خواهد وارد مدیریت شود و پس از خرد کردن برخی از اعداد ، نتیجه می گیرد که می تواند به عنوان یک مشاور بیشتر از آنچه که می تواند به عنوان کارمند درآمد کسب کند.

نیاز به انعطاف پذیری: هرکسی نمی خواهد یا می تواند یک کار 9 به 5 را انجام دهد. والدین ، ​​مراقبان ، معلولین و بسیاری دیگر نیاز به برنامه ای انعطاف پذیر دارند که به آنها امکان می دهد ساعت خود را تعیین کنند و کم و بیش کار را انجام دهند تا با سایر مسئولیت ها یا محدودیت های خود متناسب باشد.

تخصص یا مهارت های تخصصی: برخی از مشاوران تخصص یا مهارت های ویژه ای دارند که قابل فروش هستند ، اما ممکن است منجر به شغل تمام وقت نشود. به عنوان مثال ، کسی که به یک زبان یا گویشی مسلط است و در دنیای تجارت معمولاً صحبت نمی شود ، ممکن است دریابد که اگرچه مهارت های زبانی او به او کمک نمی کند تا یک شغل تمام وقت داشته باشد ، اما می تواند برای ترجمه های کوتاه مدت و میان مدت زیادی استخدام شود. ویرایش پروژه ها

وقتی تصمیم گرفتید مشاور شوید ، چندین کار وجود دارد که می توانید برای اطمینان از موفقیت آینده خود انجام دهید:

خود را در صنعت خود تثبیت کنید: به عنوان یک مشاور ، خود را به مشتری خواهید فروخت. برای انجام این کار ، شما باید خود را به عنوان یک متخصص در زمینه خود معرفی کنید. مدت زمانی را که در صنعت خود گذراندید و همچنین مدارک تحصیلی و تخصصی خود را در نظر بگیرید. آیا خود را به عنوان مشاور استخدام می کنید؟ اگر در پاسخ دادن به این سوال تردید دارید ، چند سال دیگر را صرف کار یا بازگشت به مدرسه کنید تا آموزش های اضافی را بخوانید.

در مورد مشاوره های موجود تحقیق کنید: همانطور که احتمال شروع یک کار مشاوره را بررسی می کنید ، درباره مشاوره در صنعت خود و همچنین خارج از آن تحقیق کنید. اگر قصد دارید تمرین خود را به صورت محلی آغاز کنید ، مدتی را صرف یادگیری موفقیت مشاوران صنعت در منطقه خود کنید. بعد از اینکه تحقیقات خود را انجام دادید ، به موفقیت مشاوره های کوچک در صنعت خود فکر کنید. اگر این طور نیستند ، به چرایی آن پی ببرید: اگر به نظر می رسد که یک مشاور عمده در صنعت هیچ مانعی ندارد ، شروع به کار برای شما بسیار دشوار است.

شروع نیمه وقت: اگر شغل فعلی شما این اجازه را می دهد ، سعی کنید برنامه های مشاوره کوچکی را انتخاب کنید. اگرچه ممکن است کمی کار بیش از حد احساس کنید ، این فرصت را خواهید داشت که بفهمید چه مشاوره ای در بر دارد و در عین حال شروع به ایجاد پایگاه مشتری می کنید.

از خود در برابر مسئولیت محافظت کنید: به عنوان یک مشاور ، مشتریان شما برای کسب تخصص و راهنمایی به شما مراجعه می کنند. اگر اشتباهی مرتکب شوید ، یا اینکه مشاوره شما جواب نداد ، ممکن است خود را در معرض مسئولیت قانونی و مالی قرار دهید. در مورد تهیه زبان قراردادی که مسئولیت شما را محدود می کند با یک وکیل صحبت کنید و در مورد ایجاد یک ساختار قانونی برای تجارت خود که سپر دارایی های شخصی شما است ، س askال کنید. شما همچنین باید با یک متخصص بیمه کسب و کار صحبت کنید که می تواند سیاست هایی را توصیه کند که محافظت بیشتری می کنند.

با شبکه خود در تماس باشید: به دوستان و همکاران صنعت اطلاع دهید که شما در حال راه اندازی مشاغل مشاوره هستید. حتی ممکن است دریابید که کارفرمایان سابق مشتاق مشتری شدن هستند.

هشدار
اگر در حال حاضر شاغل هستید ، یا اخیراً پستی را ترک کرده اید ، قرارداد کار خود را مرور کنید. اگر حاوی بند غیر رقابت باشد ، ممکن است از شروع یک روش مشاوره محدود شوید. اگر در مورد اینکه آیا بند غیر رقابت هنوز ادامه دارد یا در مورد نوع کاری که می خواهید انجام دهید ، س questionsالی دارید ، با یک وکیل استخدام مشورت کنید.

چه چیزی مشاوران می توانند بدست آورند؟
درآمد متوسط ​​برای مشاوران به طور قابل توجهی در صنایع متفاوت است. علاوه بر این ، مبلغی که یک مشاور می تواند انتظار داشته باشد بدست آورد به تجربه وی و همچنین توانایی وی در جذب و حفظ روابط با مشتری بستگی خواهد داشت. کسانی که شرکت مشاوره خود را تأسیس می کنند ، ممکن است در نهایت تصمیم بگیرند مشاوران دیگری استخدام کنند ، که می تواند به ارزش شرکت کمک زیادی کند.

مثال جبران خسارت: مشاور مدیریت

طبق اداره آمار کار وزارت کار ایالات متحده ، متوسط حقوق و دستمزد یک مشاور مدیریت از ماه مه سال 2017 82450 دلار بود. این بدان معناست که نیمی از مشاوران مدیریت بیش از این مقدار درآمد کسب کرده اند و نیمی دیگر نیز درآمد کمتری داشته اند. 10 درصد افراد برتر در آن سال بیش از 152،210 دلار درآمد کسب کردند و 10 درصد پایین درآمد کمتر از 47،140 دلار داشتند.

 https://is.gd/5woF5Q

https://v.gd/qtmCa7

http://lnki.nl/IbBDw

shorturl.at/yCMO6

https://cutt.ly/fg3rB5R

https://bit.ly/3pvrZZr

 :: بازدید از این مطلب : 80
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 25 آبان 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

· قابلیت اطمینان

· خلاقیت

· استقلال

· ابتکار عمل

· تعهد

· چشم انداز

· رقابت پذیری

· هدف گرا

· انرژی بالا

· مداوم

· سخت کوش

· تمامیت

· خلاقانه

· حل مسئله

· ریسک پذیر

· تحمل شکست

دریافت مشاوره تلفنی در تجارت
شروع کوچک

نکته ای که باید در نظر گرفت ضروری بودن بیمه خطا و حذفیات است. مورد دیگر این است که شما چند کارمند خواهید داشت. آیا قصد دارید یک کار مشاوره ای برای خودتان شروع کنید یا می خواهید از سایر همکاران خود که مهارت های مکمل دارند کمک بگیرید؟

در اینجا برخی جنبه ها وجود دارد که باید از منظر استخدام بررسی شود:

آیا کارمندان تمام وقت یا نیمه وقت خود را برای کمک به مشاوره استخدام خواهید کرد؟

آیا کارمندان پیمانی را برای کمک به مشاوره استخدام خواهید کرد؟

آیا کارمندان دیگری را برای انجام کارهای اداری و همچنین بازاریابی ، حسابداری یا خدمات حقوقی استخدام خواهید کرد؟

در اینجا مواردی وجود دارد که باید از منظر عملیات به آنها توجه کرد:

آیا از خانه خود کار خواهید کرد ، یا به فضای اداری و تجهیزات اداری نیاز دارید؟

آیا به تلفن ، وب سایت ، کارت ویزیت ، سربرگ ، کامپیوتر ، چاپگر ، فکس نیاز دارید؟

در اینجا مواردی وجود دارد که باید از دیدگاه شروع کار به آنها نگاه کنید:

آیا چارچوب بازاریابی دارید؟

فرم های استاندارد کسب و کار؟

الگوی قرارداد مشاوره؟

محتوای اینترنتی؟

مواد بازاریابی؟

در ابتدا چقدر مشاوره خواهید داد؟

چه خدماتی را ارائه خواهید داد؟

 

دامنه خدمات مشاوره ای را که در قالب بسته های مشاوره ارائه خواهید داد ، تعیین خواهید کرد. مشتریان ممکن است شما را برای بسیاری از خدمات استخدام کنند. ممکن است از شما خواسته شود پروژه ای را طراحی کنید. ممکن است از شما خواسته شود به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر کار کنید. ممکن است از شما خواسته شود که به صورت کوتاه مدت پرسنل موجود آنها را تکمیل کنید. براساس نیازهای آنها و نیازهای "احتمالی" آنها ، شما باید برخی از گزینه های "پیش بازاریابی" یا "از پیش بسته بندی شده" را برای ارائه به مشتریان داشته باشید ، مانند:

"سه هفته مشاوره برای اجرای یک برنامه ISO 9001 6960 دلار.

گزارش های اضافی (50 صفحه) 1081 دلار.

یک ساعت مشاوره اضافی 48 دلار. "


تعیین این نوع پیشنهادات بخشی از انتخاب مدل کسب و کار است. اگر مدل کسب و کار شما شامل کار با یک شریک یا گروهی از کارمندان است ، در اینجا برخی از ساختارهایی که می توانید در مشاغل مشاور خود استفاده کنید وجود دارد.

مشاوران تحلیلگر مشارکت کنندگان فردی بسیار واجد شرایط هستند.

مشاوران دانشیار به صورت جداگانه در سطح بالایی مشارکت می کنند و پروژه های کوچک را مدیریت می کنند.

مشاوران اصلی به عنوان یک صنعت ، یا عملکردی ، متخصص - یا به عنوان مدیران ارشد پروژه فعالیت می کنند.

مشاوران اصلی ارشد دارای سطح بالایی از تجربه مشاوره هستند ، حداقل 20 سال تجربه صنعت را در زمینه مدیریت پروژه متنوع نشان می دهند.

پس از تعیین ساختار برای مشاوران خود ، می خواهید ساختار جبران خسارت خود را توسعه دهید. این اغلب براساس اندازه شرکت مشتری ، نوع شرکت و تعداد مکانهای عملیاتی آنها خواهد بود. به کارمندان شما یا با هزینه ثابت یا ساعت پرداخت می شود.

در اینجا چند نمونه از قیمت گذاری که برای مشاوران ساختاریافته بالا مشاهده می کنید آورده شده است:

تحلیلگر 40 تا 75 دلار در ساعت ، به علاوه هزینه ها

همکار 70 تا 100 دلار در هر ساعت بعلاوه هزینه ها

مبلغ اصلی 95 - 165 دلار در ساعت ، به علاوه هزینه ها

مدیر ارشد ساعتی 160 تا 200 دلار در ساعت ، به علاوه هزینه ها


یادآوری ها و خلاصه های خلاصه

تعدادی از ملاحظات در مورد ساختار حقوقی تجارت مشاوره شما وجود دارد. این ساختار کاملاً بر اساس نیازهای خاص شما بنا شده است. صاحبان مشاغل مشاوره پنج عامل اصلی دارند که در تصمیم آنها در مورد چگونگی ساختار کسب و کارشان تأثیرگذار است. اینها شامل مسئولیت حقوقی است ، یعنی میزان ریسک تجارت شما. پیامدهای مالیاتی ، که بر چگونگی رشد تجارت شما تأثیر می گذارد و بار مالیاتی را به حداقل می رساند. انعطاف پذیری ، ساختار مالکیتی است که شما برای اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شرکت خود می خواهید. نیازهای آینده ، که شامل نحوه شروع کار شما و ساختار مورد نیاز پس از رشد تجارت شما به یک نهاد بزرگتر است. و سرانجام ، زمان اداری ، که برابر است با زمانی که شما برای محافظت از خود و شرکت خود در برابر مسئولیت ها صرف می کنید.

مشاغل انفرادی ابتدایی ترین شکل کسب و کار است که توسط یک مالک تحت کنترل کامل اداره و اداره می شود. مزایای آن این است که ایجاد آن آسان است و محدودیت های قانونی کمی دارد. نکته منفی این است که شما شخصاً در قبال کلیه بدهی های تجاری و عدم موفقیت در تجارت مسئولیت دارید. مشارکت های عمومی جایی است که دو یا چند نفر به عنوان مالک مشترک وارد تجارت می شوند و تمام سود و زیان را تقسیم می کنند. به عنوان یک شریک عمومی ، دارایی های شخصی شما در معرض خطر طلبکاران نیست. شرکت های با مسئولیت محدود مسئولیت محدود را با درمان مالیاتی تخصصی ترکیب می کنند. مالکان با مسئولیت محدود در مدیریت تجارت مشارکت می کنند. نکته منفی این است که برخی از نهادهای حرفه ای ، مانند پزشکان و وکلا ، از ثبت نام به عنوان یک شرکت با مسئولیت محدود منع شده اند. و سرانجام ، شرکت ها مشاغلی هستند که پیرامون آیین نامه ها و قراردادهای سهامداران متمرکز شده اند. مزایای آن این است که شرکت ها زندگی بی پایان دارند

طول؛ نکته منفی این است که یک شرکت با هزینه زیادی برای شروع کار همراه است.

شما برای شروع به عنوان مشاور چندین گزینه برای انتخاب دارید: کارمند شرکت مشاور بودن ، پیمانکار فرعی شرکت مشاور ، مشاور نیمه وقت یا مشاور تمام وقت.

مهم این است که مهم نیست که شما چه انتخابی می کنید ، یک طرح تجاری جامع داشته باشید - چارچوبی برای مدیریت عملی تجارت شما.

https://v.gd/iMwrRz

https://is.gd/iYWqwZ

http://lnki.nl/ch3h5

shorturl.at/ciyT7

https://cutt.ly/og2V6gn

https://bit.ly/32JGleQ

 

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 84
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 24 آبان 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

هر ساله مشاوران استخدام بهترین مشاور در تهران مدیریت در ایالات متحده بیش از 2 میلیارد دلار برای خدمات خود دریافت می كنند. 1 بیشتر این پول برای داده های غیرعملی و توصیه های ضعیف اجرا شده می پردازد .2 برای كاهش این ضایعات ، مشتریان نیاز به درک بهتری از وظایف مشاوره دارند. آنها باید از چنین مشاورانی بیشتر بخواهند ، که به نوبه خود باید یاد بگیرند که انتظارات گسترده را برآورده کنند.

این مقاله حاصل تحقیقات فعلی درباره مشاوره موثر ، از جمله مصاحبه با شرکا و افسران پنج شرکت معروف است. این امر همچنین ناشی از تجربه من در نظارت بر مشاوران ابتدایی و از مکالمات و ارتباطات زیادی است که با مشاوران و مشتریان در ایالات متحده و خارج از کشور داشته ام. این تجربیات من را به سمت پیشنهاد ابزاری برای روشن کردن اهداف مشاوره مدیریت سوق می دهد. وقتی شفافیت در مورد هدف وجود داشته باشد ، احتمالاً هر دو طرف روند نامزدی را به طور رضایت بخشی اداره می کنند.

سلسله مراتب اهداف
مشاوره مدیریت شامل طیف گسترده ای از فعالیت ها است و بسیاری از شرکت ها و اعضای آنها اغلب این شیوه ها را کاملاً متفاوت تعریف می کنند. یکی از روشهای دسته بندی فعالیتها از نظر تخصص تخصصی (مانند تجزیه و تحلیل رقابتی ، استراتژی شرکت ، مدیریت عملیات یا منابع انسانی) است. اما در عمل ، به همان اندازه تفاوت در این دسته ها وجود دارد.

رویکرد دیگر مشاهده فرآیند به عنوان دنباله ای از مراحل است - ورود ، انعقاد قرارداد ، تشخیص ، جمع آوری داده ها ، بازخورد ، پیاده سازی و غیره. با این حال ، این مراحل معمولاً کمتر از آنچه اکثر مشاوران اعتراف می کنند ، گسسته است.

شاید یک روش مفیدتر برای تجزیه و تحلیل روند ، در نظر گرفتن اهداف آن باشد. وضوح در مورد اهداف مطمئناً در موفقیت یک مشارکت تأثیر دارد. در اینجا هشت هدف اساسی مشاوره آورده شده است که به صورت سلسله مراتبی مرتب شده اند (همچنین به نمایشگاه مراجعه کنید):


نمایشگاه سلسله مراتبی از اهداف مشاوره

1. ارائه اطلاعات به مشتری.

2. حل مشکلات مشتری.

3- تشخیص ، که ممکن است نیاز به تعریف مجدد مشکل داشته باشد.
4- ارائه توصیه بر اساس تشخیص.

5. کمک به اجرای راه حل های توصیه شده.

6. ایجاد یک اجماع و تعهد پیرامون اقدامات اصلاحی.

7. تسهیل یادگیری مشتری - یعنی آموزش دادن به مشتری که چگونه مشکلات مشابه را در آینده حل کند.


8. بهبود دائمی اثربخشی سازمانی.

اهداف با شماره کمتر بهتر درک و عمل می شوند و همچنین بیشتر توسط مشتریان درخواست می شود. با این حال ، بسیاری از مشاوران آرزو دارند مرحله بالاتر از هرم بیش از آنچه درگیر شده اند ، حاصل شود.

اهداف 1 تا 5 معمولاً وظایف قانونی در نظر گرفته می شوند ، گرچه برخی از بحث ها پیرامون هدف 5 است. مشاوران مدیریت كمتر به اهداف صریح 6 تا 8 صریحاً رسیدگی می كنند و مشتری های آنها به احتمال زیاد از آنها درخواست نمی كنند. اما شرکت های برجسته و مشتریان آنها شروع به دستیابی به اهداف کم تعداد از راه هایی می کنند که اهداف دیگر را نیز شامل می شود. اهداف 6 تا 8 بهتر است محصولات فرعی با اهداف قبلی در نظر گرفته شوند ، نه اهداف اضافی که فقط در صورت دستیابی به اهداف دیگر مهم می شوند. این موارد برای مشاوره موثر ضروری است ، حتی اگر به عنوان اهداف صریح و مشخص در هنگام شروع نامزدی شناخته نشوند.

حرکت به سمت بالا به سمت هرم به سمت اهداف بلند پروازانه تر ، نیاز به افزایش مهارت و مهارت در روند مشاوره و مدیریت روابط مشاور و مشتری دارد. گاهی اوقات یک حرفه ای سعی می کند هدف یک نامزدی را تغییر دهد حتی اگر شیفت کاری لازم نیست. این شرکت ممکن است مرز بین بهترین کار برای مشتری و بهترین کار برای تجارت مشاور را از دست داده باشد. اما مشاوران معتبر معمولاً تلاش نمی کنند که تعاملات را طولانی کنند یا دامنه آنها را بیشتر کنند. هر کجا در هرم رابطه شروع می شود ، اولین کار خارجی این است که به هدفی که مشتری درخواست می کند ، بپردازد. در صورت نیاز ، هر دو طرف ممکن است توافق کنند که به اهداف دیگری برسند.

1. ارائه اطلاعات
شاید مهمترین دلیل جلب کمک ، کسب اطلاعات باشد. تدوین آن ممکن است شامل بررسی نگرش ، مطالعات هزینه ، مطالعات امکان سنجی ، نظرسنجی بازار ، یا تجزیه و تحلیل ساختار رقابتی یک صنعت یا تجارت باشد. این شرکت ممکن است تخصص ویژه مشاور یا اطلاعات دقیقتر و به روزتری را که شرکت می تواند ارائه دهد ، بخواهد. یا ممکن است شرکت نتواند از زمان و منابع برای توسعه داده های داخلی صرفه جویی کند.

غالباً اطلاعات خواسته مشتری است. اما اطلاعاتی که مشتری به آنها احتیاج دارد ، گاهی با آنچه از مشاور خواسته می شود ارائه دهد ، متفاوت است. یک مدیر عامل درخواست مطالعه این موضوع را که آیا هر معاون رئیس جمهور به اندازه کافی برای داشتن منشی خود کار تولید کرده است یا خیر. افرادی که با آنها تماس گرفت این پروژه را رد کردند زیرا ، آنها گفتند که او قبلاً جواب را می دانسته و به هر حال یک مطالعه گران قیمت معاونین رئیس جمهور را قانع نمی کند.

بعداً ، شریک شرکت مشاوره گفت ، "من مرتباً می پرسم: وقتی اطلاعات را بدست آوردید ، با اطلاعات شما چه کار خواهید کرد؟ بسیاری از مشتریان هرگز به این موضوع فکر نکرده اند. " غالباً مشتری فقط باید از داده های موجود موجود بهتر استفاده کند. در هر صورت ، هیچ شخص خارجی نمی تواند یافته های مفیدی را ارائه دهد ، مگر اینکه درک کند که چرا اطلاعات جستجو می شود و چگونه از آنها استفاده می شود. مشاوران همچنین باید مشخص كنند كه اطلاعات مربوطه از قبل در دسترس است.

س questionsالات ظاهراً بی پروا از هر دو طرف نباید موجب جرم شود - آنها می توانند بسیار پربار باشند. علاوه بر این ، متخصصان وظیفه دارند نیازهای اساسی مشتریان خود را کشف کنند. آنها باید به درخواست های داده به گونه ای پاسخ دهند که به آنها امکان رمزگشایی و رفع سایر نیازها را به عنوان بخشی پذیرفته شده از برنامه نامزدی بدهد.

https://v.gd/0ezOmw

https://is.gd/z3Jfps

http://lnki.nl/zyfye

shorturl.at/orzNO

https://cutt.ly/agVB0KM

https://bit.ly/2IfIS9R

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 92
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 21 آبان 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

مشاوران مشاغل کوچک می توانند به تجارت شما کمک کنند در هر شغلی نکته ای پیش می آید که مالک متوجه شود به مشاوره و تعجب احتیاج دارند ، "آیا باید مشاور استخدام کنم؟"

 

و مانند بیشتر موارد در زندگی ، جواب این است: "این بستگی دارد."

 

خواه یک شرکت جدید راه اندازی کنید و یا یک کسب و کار موجود در حال رشد باشید ، استخدام مشاور مناسب می تواند روشی مقرون به صرفه برای کسب و کار کوچک شما برای استفاده از دانش تخصصی باشد. برعکس ، استخدام یک مشاور اشتباه می تواند بیش از پول برای شما هزینه داشته باشد - این می تواند باعث اتلاف وقت و انرژی زیادی شود.

 

بنابراین ، چالش برای یک صاحب مشاغل کوچک این است که نقش مشاور را در تجارت خود بفهمند ، و یاد بگیرند که استخدام یک فرد چگونه و چه زمانی مقرون به صرفه است.

 

یک مشاور تجارت کوچک چه کاری انجام می دهد؟

یک مشاور تجاری به سادگی یک متخصص خارجی است که شما برای حل یک مشکل داخلی مشاغل استخدام می کنید. یک مشاور خوب منبع عالی دانش تخصصی است. یک مشاور عالی دانش ، مهارت ، تجربه و فرایند را برای بهبود وضعیت مشتری به ارمغان می آورد.

 

برخلاف کارمندان داخلی ، مشاوران برنامه های مستقلی دارند ، ممکن است چندین مشتری داشته باشند و براساس قرارداد / پروژه استخدام می شوند. بسته به شرکت مشاور ، مشاوران ممکن است به تنهایی کار کنند یا ممکن است تیم خود را بیاورند ، که معمولاً شامل یک مدیر پروژه و دو تحلیلگر است.

 

نکته: همیشه روشن است که فرد اصلی تماس برای جلوگیری از ارتباطات نادرست چه کسی است.

 

یک مشاور می تواند در زمینه بازاریابی و توسعه فروش ، گسترش و پیشرفت کار و حتی اجرای ایده ها و توصیه های آنها کمک کند.

 

در زیر یک عکس فوری از مراحل مشاوره ارائه می شود:

 

هر آنچه درباره مشاوران مشاغل کوچک باید بدانید

 

قبل از مشاوره: قبل از شروع کار ، شما و متخصص خود شرایط ، پارامترها را تعیین کرده و در مورد "توافق نامه مشاوره" توافق می کنید.

 

دوره مشاوره: دوره مشاوره معمولاً شامل کشف ، تحقیق و ارائه نهایی توصیه هایی است که پروژه را کامل می کند.

 

مشاوره پس از مشاوره: شما و مشاور ممکن است تصمیم بگیرید که توافق خود را تمدید کنید یا خود به سمت اجرا حرکت کنید.

چرا مردم مشاوران مشاغل کوچک استخدام می کنند؟

صاحبان مشاغل کوچک مشاورانی را به عنوان روشی مقرون به صرفه برای پر کردن شکاف دانش و مهارت در شرکت خود استخدام می کنند و یا روشی برای ایجاد چشم انداز تازه ، عینی و حرفه ای به شرکت هستند.

 

در اینجا سه ​​دلیل رایج وجود دارد که مشتریان ما برای کمک به مشاوران مراجعه می کنند:

 

برای یافتن مشکل (مشکلات): در بسیاری از موارد ، ممکن است در مشاغل تجاری "علائم" مشکلی وجود داشته باشد ، مانند کاهش فروش یا مسائل مربوط به گردش پول ، و مدیریت داخلی نتواند منبع مشکل را مشخص کند. در این حالت ، یک مشاور می تواند علائم مربوط به عمل شما را مشاهده کند ، برخی آزمایش ها و تحقیقات را انجام دهد و ریشه مشکل را تعیین کند.

 

برای ایجاد راه حل (ها): در بعضی موارد ، ممکن است هدفی داشته باشید که در داخل نتوانید به آن دست یابید ، زیرا فاصله مهارت وجود دارد یا اینکه به سادگی در صلاحیت اصلی شرکت شما نیست. استخدام یک مشاور خوب می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند و در نهایت به نتیجه بهتری برسد.

 

بهینه سازی: در برخی موارد ، شرکت شما ممکن است خیلی سریع رشد کرده باشد و می داند کارهای زیادی وجود دارد که می توانید بهتر انجام دهید ، اما شما حتی نمی دانید از کجا شروع کنید. یک مشاور می تواند در این زمینه وارد شود و دیدگاه تازه ای به شما ارائه دهد ، هر یا همه زمینه های کسب و کار شما را ارزیابی کند و فرایندها و روش های افزایش سطح بهره وری را تعیین کند.

 

از کجا می توان مشاوران را پیدا کرد

یافتن مشاوران - فکر می کنم قسمت ساده ای باشد. شما همیشه می توانید دایرکتوری های آنلاین مانند elance.com را جستجو کنید یا از دوستان یا ارائه دهندگان خدمات مانند حسابدار یا وکیل خود توصیه کنید.

 

یافتن یک مشاور مناسب قسمت سختی است. به همین دلیل است که نمی توانم به اندازه کافی بر اهمیت "مصاحبه مشاوره متقابل" تأکید کنم. چه با مشاور خود به صورت حضوری صحبت کنید و چه از طریق تلفن ، یک تعامل مستقیم بیشتر از هر وب سایت یا مروری در مورد آن مشاور به شما می گوید. به روده خود اعتماد کنید. آیا فرد از کار شما و کار با شما هیجان زده است؟ آیا شما اعتقاد دارید که آنها می توانند در بازه زمانی ذکر شده به آنچه که می گویند می توانند برسند ، برسند؟

 

اکنون ، با گفتن همه اینها ، حتی با بهترین اهداف ممکن است برخی از روابط مشاوره ای وجود داشته باشد که در نهایت به نتیجه نرسند. وقتی این اتفاق می افتد ، معمولاً یک احساس متقابل است. به عبارت دیگر ، اگر کارها برطرف نمی شود ، از جدایی از یک مشاور بد نباشید - احتمالاً آنها می دانند که این امر برای بهترین ها نیز هست.

توافق نامه ها / قراردادهای مشاوره ای

قراردادها به طور معمول 3 تا 6 ماهه است و گزینه تمدید قرارداد در صورت لزوم وجود دارد.

 

نکته: توافق نامه مشاوره خود را در فازهایی طراحی کنید که متوقف کننده طبیعی روند کار باشد ، به طوری که اگر نتیجه نامناسبی باشد ، می توانید با مشاور خود جدا شوید.

 

تعیین دوره زمانی مطلوب برای پروژه شما مهم است تا اطمینان حاصل کنید که مشاور وقت کافی برای ارائه نتایج دارد و همچنین به اطمینان از پیشرفت به موقع کمک می کند.

 

یک قرارداد مشاوره معمولی شامل پارامترهای مشاوره ، نام طرفین مسئول ، برنامه های پرداخت و هرگونه تحویل و مهلت مربوطه است.

 

چقدر باید پرداخت کنید؟

این یکی از سوالات مورد علاقه من است زیرا پاسخ کاملا ساده است: قیمت توسط ارزش تعیین می شود.

 

ارائه آمار مربوط به هزینه ها به تنهایی برای شما بسیار ارزشمند نیست زیرا هزینه مشاوره می تواند از 150 تا 10 هزار دلار در ساعت باشد و هزینه پروژه ها از 1000 تا 250 هزار دلار باشد.

 

مشاوران در مقابل پیمانکاران

غالباً از من سال می شود ، "تفاوت بین نویسنده پاورپوینت 30 دلار در ساعت از Craigslist و استخدام MBA با 300 دلار در ساعت چیست؟" گرچه ای کاش این تفاوت آشکار باشد ، اخیراً ، با اصطلاحات "مشاور" و "پیمانکار" کاملاً بی رویه به کار رفته است ، اما در مورد معنی چه چیزی سردرگمی ایجاد شده است. نمودار زیر تفاوت اساسی در ارزش "مشاور" در مقابل ارزش "پیمانکار" را مشخص می کند.

 

هر آنچه درباره مشاوران مشاغل کوچک باید بدانید

 

درک این تفاوت کلیدی نه تنها به شما کمک می کند تا از مشاور خود بهره بیشتری ببرید بلکه با دانستن اینکه بهترین زمان استخدام "پیمانکار" بهتر است ، به پول شما نیز کمک می کند.

 

نحوه تعیین بودجه

از خود بپرسید: این چقدر برای من ارزش دارد؟ و: چقدر می توانم هزینه کنم؟

 

در اینجا سه ​​نکته برای کمک به شما در تعیین بودجه مناسب آورده شده است:

 

به درصد ها نگاه کنید: یک روش خوب برای تعیین بودجه مناسب برای استخدام مشاور این است که آن را به عنوان یک درصد ثابت از کل هزینه ها و / یا فروش خود تعیین کنید. به عنوان مثال ، اگر فروش ماهانه شما 10 هزار دلار باشد ، پرداخت 5000 دلار در ماه به یك مشاور عاقلانه نیست. از طرف دیگر ، اگر فروش ماهانه شما 200000 دلار باشد و بخواهید این رقم به 500000 دلار برسد ، پس 5000 دلار در ماه برای قرارداد 6 ماهه با یك مشاور بسیار منطقی به نظر می رسد.

 

به مراحل نگاه کنید: اگر این یک پروژه پیچیده با عدم قطعیت زیاد است ، با تنظیم مراحل ، به دنبال کاهش خطر خود باشید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید تلاش های بازاریابی خود را برای چندین خط تولید دوباره طراحی کنید ، شاید باید به جای همه موارد یکجا ، هر خط تولید را جداگانه حل کنید. این نه تنها ممکن است هزینه مورد نیاز برای استخدام مشاور را کاهش دهد ، بلکه نیاز کلی شما به مشاور را نیز کاهش می دهد - اگر می توانید از رویکرد آنها به خط تولید اول یاد بگیرید ، ممکن است خودتان بتوانید استراتژی های آنها را برای سایر محصولات تولید کنید .

 

با یک مشاور صحبت کنید: اغلب اوقات یک مشاور می تواند به صورت رایگان با شما کار کند تا به شما کمک کند تا محدوده و بودجه مناسب پروژه خود را تعیین کنید. بحث های مقدماتی شما با یک مشاور یک راه عالی برای آزمایش آب با روابط بالقوه کاری شما نیز است.

 

در نتیجه

یک مشاور تجارت کوچک می تواند با برنامه ریزی استراتژی کسب و کار و حتی در برخی موارد با اجرای آن ، به شما در اداره مشاغل کمک کند. من اعتقاد زیادی به مشاوره تجارت کوچک دارم ، زیرا هر روز تأثیرات مثبت آن را می بینم!

 

اما همه مشاوران برابر نیستند و همه مشاغل یا پروژه های تجاری نیز برابر نیستند. شما باید در نظر بگیرید که چرا به فکر استخدام مشاور هستید ، و چه مدت مایلید صبر کنید تا قبل از دیدن نتایج صبر کنید ، و چقدر واقعاً می توانید هزینه مشاوره وی را پرداخت کنید. سپس ، شما باید یک مشاور پیدا کنید که واقعاً با او کلیک کنید. وقتی همه اینها جمع می شود ، شما خود را برای موفقیت قرار می دهید.

مشاوران مشاغل کوچک می توانند به تجارت شما کمک کنند در هر شغلی نکته ای پیش می آید که مالک متوجه شود به مشاوره و تعجب احتیاج دارند ، "آیا باید مشاور استخدام کنم؟"
و مانند بیشتر موارد در زندگی ، جواب این است: "این بستگی دارد."
خواه یک شرکت جدید راه اندازی کنید و یا یک کسب و کار موجود در حال رشد باشید ، استخدام مشاور مناسب می تواند روشی مقرون به صرفه برای کسب و کار کوچک شما برای استفاده از دانش تخصصی باشد. برعکس ، استخدام یک مشاور اشتباه می تواند بیش از پول برای شما هزینه داشته باشد - این می تواند باعث اتلاف وقت و انرژی زیادی شود.
بنابراین ، چالش برای یک صاحب مشاغل کوچک این است که نقش مشاور را در تجارت خود بفهمند ، و یاد بگیرند که استخدام یک فرد چگونه و چه زمانی مقرون به صرفه است.
یک مشاور تجارت کوچک چه کاری انجام می دهد؟یک مشاور تجاری به سادگی یک متخصص خارجی است که شما برای حل یک مشکل داخلی مشاغل استخدام می کنید. یک مشاور خوب منبع عالی دانش تخصصی است. یک مشاور عالی دانش ، مهارت ، تجربه و فرایند را برای بهبود وضعیت مشتری به ارمغان می آورد.
برخلاف کارمندان داخلی ، مشاوران برنامه های مستقلی دارند ، ممکن است چندین مشتری داشته باشند و براساس قرارداد / پروژه استخدام می شوند. بسته به شرکت مشاور ، مشاوران ممکن است به تنهایی کار کنند یا ممکن است تیم خود را بیاورند ، که معمولاً شامل یک مدیر پروژه و دو تحلیلگر است.
نکته: همیشه روشن است که فرد اصلی تماس برای جلوگیری از ارتباطات نادرست چه کسی است.
یک مشاور می تواند در زمینه بازاریابی و توسعه فروش ، گسترش و پیشرفت کار و حتی اجرای ایده ها و توصیه های آنها کمک کند.
در زیر یک عکس فوری از مراحل مشاوره ارائه می شود:
هر آنچه درباره مشاوران مشاغل کوچک باید بدانید
قبل از مشاوره: قبل از شروع کار ، شما و متخصص خود شرایط ، پارامترها را تعیین کرده و در مورد "توافق نامه مشاوره" توافق می کنید.
دوره مشاوره: دوره مشاوره معمولاً شامل کشف ، تحقیق و ارائه نهایی توصیه هایی است که پروژه را کامل می کند.
مشاوره پس از مشاوره: شما و مشاور ممکن است تصمیم بگیرید که توافق خود را تمدید کنید یا خود به سمت اجرا حرکت کنید.چرا مردم مشاوران مشاغل کوچک استخدام می کنند؟صاحبان مشاغل کوچک مشاورانی را به عنوان روشی مقرون به صرفه برای پر کردن شکاف دانش و مهارت در شرکت خود استخدام می کنند و یا روشی برای ایجاد چشم انداز تازه ، عینی و حرفه ای به شرکت هستند.
در اینجا سه ​​دلیل رایج وجود دارد که مشتریان ما برای کمک به مشاوران مراجعه می کنند:
برای یافتن مشکل (مشکلات): در بسیاری از موارد ، ممکن است در مشاغل تجاری "علائم" مشکلی وجود داشته باشد ، مانند کاهش فروش یا مسائل مربوط به گردش پول ، و مدیریت داخلی نتواند منبع مشکل را مشخص کند. در این حالت ، یک مشاور می تواند علائم مربوط به عمل شما را مشاهده کند ، برخی آزمایش ها و تحقیقات را انجام دهد و ریشه مشکل را تعیین کند.
برای ایجاد راه حل (ها): در بعضی موارد ، ممکن است هدفی داشته باشید که در داخل نتوانید به آن دست یابید ، زیرا فاصله مهارت وجود دارد یا اینکه به سادگی در صلاحیت اصلی شرکت شما نیست. استخدام یک مشاور خوب می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند و در نهایت به نتیجه بهتری برسد.
بهینه سازی: در برخی موارد ، شرکت شما ممکن است خیلی سریع رشد کرده باشد و می داند کارهای زیادی وجود دارد که می توانید بهتر انجام دهید ، اما شما حتی نمی دانید از کجا شروع کنید. یک مشاور می تواند در این زمینه وارد شود و دیدگاه تازه ای به شما ارائه دهد ، هر یا همه زمینه های کسب و کار شما را ارزیابی کند و فرایندها و روش های افزایش سطح بهره وری را تعیین کند.

https://v.gd/DjBCvy

https://is.gd/d7FOmQ

http://lnki.nl/4hRzy

shorturl.at/pqsNR

https://cutt.ly/WgZixrL

https://bit.ly/3ljjChe

 

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 187
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 19 آبان 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

بازار فقط به نیازها و خواسته های خودش اهمیت می دهد. مشاور تجارت آنلاین

اگر می خواهید در تجارت موفق شوید ، بدانید بازار چه می خواهد و آن را به آنها بدهید.

و به عنوان نکته آخر ، نحوه برقراری ارتباط با ارزشی که می آورید بسیار مهم است. من از مشاوران می پرسم که مرتباً چه کاری انجام می دهند ، و آنها اغلب پاسخ های بسیار مبهمی مانند "خوب ، من ... مردم را در تجارت خود کمک می کنم" می دهند.

این به اندازه کافی خوب نیست

در اینجا الگویی برای پیشنهاد ارزش طاقچه شما وجود دارد:


به عنوان مثال ، می توانید بگویید ، "من به زنانی که از پرخوری رنج می برند کمک می کنم تا پایان برنامه مربیگری شش هفته ای خود از پرخوری آزاد شوند."

یا می توانید بگویید ، "من به لوله کش ها کمک می کنم مشتری های تعمیر سیلندر آب گرم را با استفاده از Google AdWords تهیه کنند."

یا "من به مشاغل محلی کمک می کنم با استفاده از SEO محلی در مدت شش ماه مشتری ماهانه خود را دو برابر کنند."

کل نکته در انتخاب طاقچه و حل این مشکلات این است که شما یک پیشنهاد ارزش ویژه برای ارائه دارید ، بنابراین مطمئن شوید که پیشنهاد ارزش جدید خود را به طور خاص در میان بگذارید


3. مشاغل مشاوره موفق دارای یک سیستم تکرار شونده برای جذب مشتری هستند
بنابراین ، ما در مورد چگونگی ایجاد ارزش و نحوه انتخاب جایگاه خود توضیح داده ایم ، اما کار ما تمام نشده است.

اکنون ما باید بیرون برویم ، پیشنهاد خود را به مشتریان بالقوه ارائه دهیم و معاملات را ببندیم.

بسیاری از صاحبان مشاغل جدید هیچ برنامه ای برای تحقق این امر ندارند. آنها آنچه من "بازاریابی امید" می نامم را تمرین می کنند:

آنها هر روز صبح فقط به امید زنگ خوردن تلفن در دفتر حاضر می شوند.
آنها "جدیدترین اقدامات بازاریابی" را براساس جدیدترین مدی که درباره آنها شنیده اند ، انجام می دهند.
آنها هیچ سرنخی از مشتری بعدی خود ندارند.
آنها احساس می کنند روی تخته غلتکی هستند و هرگز نمی دانند چه موقع باید منتظر جشن یا قحطی باشند.
حتی در فصل خوب ، نگرانی مداوم در مورد حفظ تجارت وجود دارد.
صادقانه بگویم ، این یک مکان واقعاً وحشتناک و خسته کننده از نظر احساسی است. من خودم آنجا بوده ام ، و کاملاً بمکد.

وقتی تجارت خود را از این طریق اداره می کنید ، اساساً آینده مالی خود را با شانس بدتری نسبت به کازینوی وگاس قمار می کنید.

اگر می خواهید یک کار مشاوره موفق داشته باشید ، باید از یک فرآیند ثابت ، شستشو و تکرار برای جذب و تبدیل مشتری استفاده کنید.

عالی است ... پس چگونه این کار را انجام دهیم؟

در اینجا در Consulting.com ، ما یک سیستم اثبات شده را طراحی کرده ایم که به طور خاص برای خرید مشتریان مشاوره با بلیط بالا طراحی شده است. این فرایندی است که من سالها در کار مشاوره شخصی خود مشغول پالایش و تسلط بوده ام ، و ما در دوره آموزش 10000+ دانشجو در این سیستم و تجزیه و تحلیل نتایج آن را بهبود بخشیدیم.

این چارچوبی است که ما استفاده می کنیم:

جذب مشتری ، روند تبدیل
اکنون ، به یاد داشته باشید که ما سه هفته و حدود 50 ساعت فیلم را صرف آموزش این فرایند در آموزش مشاوره آنلاین خود می کنیم. هر بخش از این فرآیند شامل مجموعه مهارت های متفاوتی است که باید به شخصی که می داند چه کاری انجام می دهد تسلط یابد و یا به او سپرده شود.

بنابراین گرچه نمی توانیم در ده دقیقه آینده شما را متخصص کنیم ، اما می توانیم این روند را برای شما خراب کنیم و بنابراین شما دقیقاً می دانید برای انتقال مشتری های رو به جلو باید چه کاری انجام دهید.

بیا شروع کنیم.

ما نوع سیستمی را که در بالا نشان داده شده است "قیف" می نامیم ، و به ما امکان می دهد مشتری مشتری را از یک بازی حدس زدن به یک محاسبه ساده ریاضی تبدیل کنیم.

منظور من این است.

بگذارید بگوییم من 500 دلار برای تبلیغات فیس بوک هزینه می کنم ، که در نتیجه 500 نفر از صفحه مقصد من بازدید می کنند. از این 500 نفر ، 165 نفر برای آموزش من ثبت نام می کنند و پس از تماشای فیلم ارزشمند من ، 16 نفر با من تماس می گیرند و نظرسنجی من را پر می کنند.

من با 16 نفر تلفنی صحبت می کنم و 3 نفر در نهایت خدمات خود را با 800 دلار خریداری می کنم.

این یعنی چی؟

این بدان معناست که در هر زمان می توانم 500 دلار برای تبلیغات فیس بوک هزینه کنم و 2400 دلار درآمد کسب کنم. به عبارت دیگر ، من می توانم 1900 دلار سود در صورت تکرار ، هر چند بار که بخواهم ، کسب کنم.

و این تمام نیست.

اگر بخواهم حتی بیشتر بسازم چه می کنم؟ من روش های زیادی برای افزایش سود خود دارم:

من می توانم تبلیغات فیس بوک خود را بهینه کنم تا از هر 1 دلار هزینه شده بیش از یک بازدید کننده داشته باشم.
می توانم صفحه فرود خود را برای تبدیل بیش از 33٪ از این بازدیدکنندگان بهینه کنم.
می توانم ویدئوی ارزش خود را برای تبدیل بیش از 10٪ بینندگان بهینه کنم.
می توانم روند فروش تلفن خود را برای بستن بیش از 20٪ تماس گیرندگان بهبود بخشم.
من می توانم قیمت گذاری خود را برای خدمات بالاتر از 800 دلار افزایش دهم.
بدون حدس زدن لازم است من دقیقاً می دانم که کار من چگونه کار می کند و می توانم مشتری های درخواستی را جلب کنم.

اگر بخواهم در این ماه 20 هزار دلار درآمد کسب کنم ، تنها کاری که باید انجام دهم بستن 25 مشتری است و می دانم که برای تحقق این امر هزینه تبلیغات فیس بوک برای من حدود 4200 دلار هزینه خواهد داشت.

ببینید چقدر قدرتمند است؟ آیا دوست ندارید دقیقاً بدانید که برای درآمد 20،000 دلار در 30 روز آینده باید چه کاری انجام دهید؟ دو برابرش چطور؟ 8،400 دلار هزینه کنید ، 50 مشتری را ببندید و ماه آینده می توانید 40،000 دلار درآمد کسب کنید.

در این مرحله به معنای واقعی کلمه فقط اعداد است و حد آسمان است. ما در Consulting.com یک دانشجو داشتیم که ظرف یک ماه استفاده از این سیستم از 17000 دلار در ماه به 217،000 دلار در ماه رسید.

بنابراین اکنون که هدف از استفاده از یک قیف را فهمیدیم ، بیایید قطعات قیف را جدا کنیم.

https://v.gd/N4sfok

https://is.gd/H1d1K1

http://lnki.nl/pF4nv

shorturl.at/qOY49

https://cutt.ly/mgFz01T

https://bit.ly/3l3JYDB

 

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 61
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 آبان 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

درمان ارتودنسی چیست؟
درمان ارتودنسی توسط متخصص ارتودنسی روشی است برای صاف یا جابجایی دندان ها ، برای بهبود ظاهر دندان ها و نحوه کار آنها. همچنین می تواند با پخش فشار گزنده روی تمام دندان ها ، به مراقبت از سلامت دندان ها ، لثه ها و مفاصل فک کمک کند.

چرا باید درمان ارتودنسی انجام دهم؟
بسیاری از افراد دندان های شلوغ یا کج دارند. درمان ارتودنسی باعث صاف شدن دندان ها یا انتقال آنها به موقعیت بهتر می شود. این می تواند باعث بهبود ظاهر و نحوه گاز گرفتن دندان ها در کنار هم شود ، در حالی که تمیز کردن آنها نیز راحت تر است.

بعضی از افراد دندان های جلویی فوقانی دارند که بیرون می ریزند و ظاهری ناخوشایند دارند. این دندانهای برجسته به احتمال زیاد آسیب می بینند ، اما درمان ارتودنسی می تواند آنها را به حالت اول برگرداند. یا نحوه برخورد فک بالا و پایین می تواند باعث ناخوشایند به نظر رسیدن دندان ها و منجر به گزش نادرست شود. درمان ارتودنسی ممکن است بتواند هر دو این مشکلات را اصلاح کند.

هنگامی که دندان ها به درستی ملاقات نمی کنند ، این می تواند باعث فشار بر روی عضلات فک شود ، و باعث مشکلات فک و مفصل و گاهی سردرد شود. درمان ارتودنسی می تواند به شما کمک کند تا به طور مساوی گاز بگیرید و فشار را کاهش دهید.

در چه سنی باید درمان ارتودنسی انجام دهم؟
بهترین زمان معمولاً در دوران کودکی است ، اما بزرگسالان نیز می توانند تحت درمان ارتودنسی قرار بگیرند - و بیشتر و بیشتر این کار را انجام می دهند. اهمیت سن از داشتن تعداد مناسب دندان کمتر است. در کودکان ممکن است لازم باشد قبل از شروع درمان صبر کنید تا دندان کافی از بین برود.

چه کسانی ارتودنسی را انجام می دهند؟
دندانپزشک شما ممکن است درمان ارتودنسی را انجام دهد. یا ممکن است شما را به متخصصی که دارای شرایط اضافی است بفرستند. این متخصص ممکن است در یک تمرین یا در یک بخش بیمارستان باشد و به او متخصص ارتودنسی گفته می شود.

این شامل چه مواردی است؟
مهمترین چیز داشتن معاینه کامل است. این کار معمولاً شامل دیدن دندان ها ، عکسبرداری با اشعه ایکس دندان و ساختن مدل های گچی از دندان های شما خواهد بود.

سپس تیم دندانپزشکی یا متخصص ارتودنسی در مورد اینکه چه روش درمانی امکان پذیر است ، بحث خواهند کرد. پس از اطمینان از ادامه کار ، به محض داشتن دندان های دائمی کافی ، درمان می تواند آغاز شود.

آیا برای جا انداختن نیاز به دندان درآوردن دارم؟
ممکن است فضای کافی برای تمام دندانهای دائمی خود نداشته باشید. در این صورت ، ممکن است لازم باشد برخی دندان های دائمی را خارج کنید تا فضای بیشتری ایجاد شود. تیم دندانپزشکی به شما می گوید که آیا این چنین است. گاهی اوقات می توان با استفاده از اشکال دیگر درمان فضا ایجاد کرد.

چگونه درمان انجام می شود؟
درمان ارتودنسی می تواند توسط انواع مختلفی از وسایل انجام شود ، که اکثر مردم آنها را "بریس" می نامند.

بریس متحرک چیست؟
درمان ساده ممکن است با یک مهاربند قابل جدا شدن انجام شود (صفحه ای که می تواند برای تمیز کردن خارج شود). سیمها و فنرهای ظریف متصل شده است که با فشار ملایم دندانها را حرکت می دهد.

بریس ثابت چیست؟
اغلب اوقات ، دندانها باید دقیقتر از هدایتی که می توان از بریس متحرک استفاده کرد ، هدایت شوند. بنابراین از یک بریس ثابت استفاده می شود. این دارای براکت ها و نوارهایی است که به طور موقت به دندان ها چسبیده اند. یک سیم انعطاف پذیر به همه براکت ها می پیوندد و امکان جابجایی دندان ها را فراهم می کند. خودتان نمی توانید دستگاه را بیرون بیاورید ، بنابراین به آن وسیله ثابت می گویند.

بریس عملکردی چیست؟
گاهی اوقات می توان با استفاده از بریس عملکردی ، روش رشد فکها را تغییر داد. این با استفاده از قدرت عضلات فک شما کار می کند و می تواند به انواع خاصی از مشکل کمک کند.

براکت ها از چه ساخته شده اند؟
بریس های ثابت همیشه از فلز ساخته نمی شوند. از پلاستیک و سرامیک می توان به ویژه برای بزرگسالان استفاده کرد.

پوشش سر چیست؟
و همچنین بریس برخی از افراد باید از پوشش سر استفاده کنند. معمولاً فقط باید آن را عصر یا شب بپوشید. اگر آن را به روشی که به شما گفته شده نپوشید ، ممکن است در پایان درمان دندانهای جلویی شما بیرون بیایند.

بریس های نامرئی چیست؟
آنها "تراز کننده" های پلاستیکی سخت و شفاف (قالب) هستند که برای صاف کردن دندان استفاده می شوند. مجموعه های مختلفی از ردیف های مخصوص قالب ریزی شده و کمی متفاوت برای هر بیمار ساخته شده است. هر ست دو هفته پوشیده می شود تا اینکه با ست بعدی جایگزین شود. آنها از پلاستیک شفاف ساخته شده اند ، بنابراین تقریباً قابل مشاهده نیستند. این بدان معناست که هیچ کس نیازی به دانستن اینکه دندانهای خود را صاف می کنید نمی داند.

برای بهترین نتیجه باید از ردیف کننده ها 22 تا 23 ساعت در روز استفاده شود. آنها می توانند به راحتی برای خوردن ، آشامیدن ، مسواک زدن و تمیز کردن بین دندان های شما برداشته شوند. قبل از انجام این روش درمانی باید تمام دندان های بزرگسال خود را داشته باشید.

الاستیک چیست؟
گاهی اوقات نوارهای الاستیک ظریف به یک مهاربند ثابت متصل می شوند تا به حرکت دندان کمک کنند. ارتودنتیست شما در صورت نیاز به الاستیک به شما می گوید.

چقد طول میکشه؟
طول دوره درمان بستگی به شدت مشکل دارد و ممکن است از چند ماه تا دو و نیم سال طول بکشد. بیشتر افراد در طی یک تا دو سال قابل درمان هستند.

وقتی دندان ها در موقعیت مناسب قرار بگیرند چه اتفاقی می افتد؟
هنگامی که درمان به پایان رسید ، دندان ها باید برای مدتی در موقعیت خود قرار بگیرند. به این دوره "احتباس" گفته می شود و به وسایلی که دندان ها را در جای خود نگه می دارند نگهدارنده گفته می شود.

نگهدارنده ها دندان های صاف شده را در حالی که لثه و استخوان اطراف ته نشین می شوند ، در موقعیت قرار می دهند. بسته به مشکل اصلی ، نگهدارنده ها می توانند قابل جابجایی یا ثابت باشند.

آیا صدمه ای خواهد دید؟
همه وسایل ممکن است در ابتدا احساس غریبی داشته باشند و باعث ناراحتی شما شوند. اگر مشکل برطرف نشود ، ممکن است متخصص ارتودنسی تنظیماتی را برای کمک به شما انجام دهد. دندان ها معمولاً بلافاصله پس از تنظیم بریس ناخوشایند هستند ، اما این حالت برطرف می شود.

چند بار بازدید می شود؟
بریس های ارتودنسی معمولاً هر 4 تا 6 هفته نیاز به تنظیم دارند. متخصص ارتودنسی به شما می گوید که چند بار بریس شما نیاز به تنظیم دارد.

چقدر موفق خواهد شد؟
موفقیت هم به مهارت متخصص ارتودنسی بستگی دارد و هم به اشتیاق و سودمندی بیمار (و اگر والدین اگر کودک کودک باشد). مهم است که هر دستورالعمل داده شده توسط متخصص ارتودنسی را دنبال کنید و به هر قرار ملاقات با خود بروید.

موفقیت در درمان نیز به تعهد بیمار بستگی دارد. برای درمان ارتودنسی کودکان بسیار مهم است که بیمار به اندازه والدین مشتاق باشد.

آیا ارتودنسی می تواند به دندان های من آسیب برساند؟
اگر در طول درمان به درستی مراقب دندان هایتان نباشید ، ممکن است آسیب ببیند. بریس ها خود صدمه ای نخواهند زد ، اما تمیز کردن نامناسب و مصرف بیش از حد غذاها و نوشیدنی های شیرین باعث آسیب دائمی دندان های شما می شود. براکت ها ، سیم ها و مهاربندها می توانند غذا را به دام بیندازند و باعث ایجاد پلاک بیش از حد معمول شود. بنابراین شما باید دندان ها و دستگاه خود را کاملاً تمیز کنید.

آیا کار ارتودنسی دائمی است؟
حتی پس از احتباس ، اتفاق افتادن حرکات جزئی دندان در طول زندگی امری طبیعی است. بنابراین هیچ ضمانت دائمی نمی توان داد. با این حال ، غیر معمول است که دندان به اندازه کافی تغییر کند که نیاز به درمان بیشتری داشته باشد.

چگونه می توانم تحت درمان ارتودنسی قرار بگیرم؟
اولین کاری که باید انجام دهید این است که به تیم دندانپزشکی خود مراجعه کرده و از آنها مشاوره بگیرید. تیم دندانپزشکی شما می داند که آیا شما به درمان نیاز دارید و یا هماهنگی های لازم را انجام می دهید.

چگونه می توانم از بریس و دندانهایم مراقبت کنم؟
در حالی که تحت درمان ارتودنسی هستید ، مهم است که مرتباً دندان های خود را توسط تیم دندانپزشکی بررسی کنید. همچنین باید از دندان و دهان خود بیشتر مراقبت کنید:

دندان های خود را هر روز با دقت تمیز کنید ، از جمله بین دندان های خود که می توانید. بریس ها ظریف هستند و باید مطمئن شوید که آنها را با دقت تمیز کرده اید تا خراب نشوند. تیم دندانپزشکی شما بسته به وسیله ای که پوشیده اید می تواند روش های خاصی را برای استفاده به شما نشان دهد.

تعداد دفعات مصرف غذاها و نوشیدنی های شیرین را کاهش دهید. از تنقلات و نوشیدنی های حاوی قند و نوشیدنی های گازدار خودداری کنید. همچنین ، غذاهای چسبناک و سفت ممکن است به بریس شما آسیب برسانند.

دندانهای خود را شب و حداقل یک بار دیگر در روز مسواک بزنید. در صورت نیاز از دهان شویه استفاده کنید. تیم دندانپزشکی شما ممکن است یک خمیر دندان حاوی فلوراید قوی تر ، یا شاید یک ژل فلوراید یا دهان شستشو دهان ، برای استفاده شما توصیه کند.

https://is.gd/NzNmRj

https://v.gd/lAZaUg

http://lnki.nl/V8WCO

shorturl.at/vHOU3

https://cutt.ly/0gOL2bj

https://bit.ly/3jNGuUg

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 61
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 12 آبان 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

هر زبان آموز انگلیسی تلفظ صحیح مصدع اوقات شما می داند که اگر می خواهیم بدانیم چگونه یک کلمه را به درستی بگوییم ، اغلب هجی کردن خیلی مفید نیست. نگاهی به این جمله بیندازید ، و کلمات را با پررنگ متمرکز کنید - آیا می دانید چگونه آنها را تلفظ کنید؟

"این مرد با کت و شلوار خاکستری خود خیلی احساس راحتی نمی کرد. او از پوشیدن لباس های هوشمند لذت نمی برد و هنگامی که آنها را می پوشید تفاوت ظریفی در شخصیت خود احساس می کرد."

در طول زمان املای انگلیسی پیشرفت چندانی نکرده است ، اما نحوه تلفظ کلمات بسیار زیاد است. این باعث می شود تلفظ زبان چالشی واقعی برای زبان آموزان باشد. اما تلفظ خوب فقط "نحوه صدا دادن کلمات و حروف" نیست. ویژگی های دیگری نیز به همان اندازه مهم وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرند ، مانند لحن صدا (نحوه تغییر صدا در حین جمله ، بالا یا پایین رفتن صدا) ، استرس (که کلمات و هجاها هنگام گفتار "وزن" بیشتری دارند) و گفتار مرتبط - چگونه وقتی کلمات در گفتار طبیعی به هم پیوند می خورند ، صدا متفاوت است. همه این ویژگی ها در تلفظ خوب نقش دارند - اما آنها را با لهجه اشتباه نگیرید.

در انگلستان ، ایالات متحده آمریکا و سایر کشورهای انگلیسی زبان انواع مختلفی از لهجه ها وجود دارد ، اما می توان افراد دارای آن لهجه های مختلف را تلفظ صحیح دانست. وقتی در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید ، لازم نیست که انگلیسی یا آمریکایی به نظر برسید. تلفظ خوب به معنای درک شدن است؛ لزوماً به نظر نمی رسد که شما در نیویورک یا لندن متولد شده باشید. در حقیقت ، بسیاری از افراد بومی زبان دوست دارند انگلیسی را با لهجه اسپانیایی ، ایتالیایی یا فرانسوی صحبت کنند! بنابراین ، چگونه می توانید روی تلفظ خود کار کنید تا مردم از سراسر جهان بتوانند شما را به راحتی درک کنند ، حتی اگر لهجه مادری خود را حفظ کنید؟ در اینجا شش نکته مهم برای تمرین و تکمیل تلفظ خود آورده شده است.

1 - گوش کن! گوش دادن به نمونه هایی از گفتار اصیل بارزترین روش برای بهبود تلفظ شماست. روش های زیادی برای این کار وجود دارد - تماشای یک فیلم در نسخه اصلی آن ، گوش دادن به پادکست های مربوط به موضوعی که به زبان انگلیسی شما را دوست دارد (می توانید برنامه پادکست انگلیسی انگلیس را در اینجا امتحان کنید) ، حتی گوش دادن به موسیقی نیز می تواند کمک کند. سعی کنید به لحنی که مردم از آن استفاده می کنند توجه کنید. با سایه زدن می توانید به این موارد اضافه کنید. سایه زدن به معنای گوش دادن به یک جمله یا عبارت کوتاه است ، و سپس تکرار آن پس از آن ، تلاش برای تقلید از اصوات ، لحن و استرس کلمه و مشاهده نحوه حرکت دهان و زبان هنگام صحبت.

2. خودتان را ثبت کنید. هنگامی که سایه زدن را تمرین کردید ، می توانید خود را در حال صحبت ضبط کنید - یا عبارت کوتاهی را که گوش داده اید تکرار کنید ، یا یک کار طولانی تر از کتاب را مانند توصیف تصویر انجام دهید. صداها را که با آنها مشکل دارید دوباره گوش کنید و یادداشت کنید - این کلمات / اصوات را به آرامی تمرین کنید و سپس دوباره خود را ضبط کنید. آیا می توانید بهبودی را مشاهده کنید؟

3. نمودار واج شناختی را بشناسید. الفبای آوایی بین المللی (IPA) نمایشی بصری از صداهای مختلف است. این ممکن است عجیب به نظر برسد و ممکن است احساس کند شما یک زبان کاملاً جدید یاد می گیرید ، اما واقعاً می تواند به شما در تلفظ کمک کند. همه فرهنگ های لغت دارای آوایی از کلمات هستند تا بدانید چگونه آنها را تلفظ کنید. این برای زبان انگلیسی بسیار مفید است زیرا همانطور که قبلاً دیدیم ، هجی کردن انگلیسی همیشه با تلفظ آن مطابقت ندارد. در مورد حروف "ough" در کلمات "هر چند" ، "از طریق" ، "سخت" ، "باید" فکر کنید. حدس زدن چگونگی گفتن این کلمات بدون کمکی غیرممکن است.

به نمودار آوایی شورای انگلیس نگاهی بیندازید (به پیوند بالا مراجعه کنید) یا برنامه Sounds Right را بارگیری کنید. می توانید روی واج های مختلف کلیک کنید و به صدای آنها گوش دهید. این می تواند به شما کمک کند تفاوت های بین صداهای مشابه را بشنوید.

4. از فرهنگ لغت استفاده کنید. علاوه بر فرهنگ لغت چاپی که رونویسی آوایی یک کلمه را به شما می دهد ، تعداد زیادی فرهنگ لغت آنلاین وجود دارد که می توانید روی کلمه صحبت شده کلیک کرده و گوش دهید. یکی از موارد خاص بسیار خوب howjsay است - حتی نام این وب سایت راهنمای مفیدی در مورد نحوه تلفظ سوال رایج "چگونه می گویید ..." است. به روشی طبیعی این یک منبع عالی برای بررسی چگونگی صدای کلمات جدید است.

5. مقداری ورزش کنید! زبانهای مختلف صداهای مختلفی دارند و دهان ما با آن صداها سازگار است. ساخت برخی از اصوات از نظر جسمی برای ما بسیار دشوار است ، زیرا در زبان مادری ما وجود ندارد. درست مثل وقتی که شما در حال یادگیری یک ورزش یا حرکت رقص جدید هستید ، مهم است که دهان خود را آموزش دهید تا بداند چگونه صداهای جدیدی را شکل دهد - هرچه بیشتر تمرین کنید این کار آسان تر می شود. به عنوان مثال ، بسیاری از اسپانیایی زبانها در تفاوت بین صدای / b / و / v / مشکل دارند.

ما با اتصال لب ها به یکدیگر و سپس رها کردن ، صدای / b / را ایجاد می کنیم. صدای / v / مشابه است اما دندان های بالایی شما باید قبل از اینکه رها شوید ، لب پایین را لمس کنید. هرچه بیشتر این تمرین را انجام دهید ، راحت تر می شود - سعی کنید بگویید "من یک نوشیدنی بسیار بزرگ می خواهم لطفا"! بخش صداهای انگلیسی در سایت انگلیسی انگلیسی بی بی سی دارای انتخاب خوبی از آموزش های ویدئویی است که نحوه ایجاد متفاوت اصوات و فعالیتها برای تمرین آنها 6. جفتهای مینیمال خود را بشناسید. جفتهای مینیمال کلماتی هستند که تقریباً تلفظ دقیقاً یکسانی دارند اما با یک صدا متفاوت - مثلا کشتی و گوسفند. در "کشتی" و / i: / در "گوسفند" طول مصوت است. شنیدن این برای بسیاری از زبان آموزان دشوار است و دارای کلمات مختلفی است. اولین قدم توانایی گفتن است تفاوت بین صداها هنگام شنیدن آنها ، آنها می توانید در اینجا به چند جفت معمول گوش دهید - آیا تفاوت را می شنوید؟ آیا می توانید صداهای مختلف را خودتان ایجاد کنید؟

سرانجام ، اگر هنوز در تلفظ اشتباه می کنید ، احساس بدی نداشته باشید - انگلیسی بسیار مشهور است. از سال 1922 ، یک زبان آموز هلندی شعر بسیار طولانی در مورد مشکلات تلفظ انگلیسی به نام "هرج و مرج" نوشت - ممکن است هرج و مرج باشد ، اما با تمرین قطعاً بهتر می شود!

 https://is.gd/6jjuZl

https://v.gd/Absf10

http://lnki.nl/U0ke6

shorturl.at/gpAW1

https://cutt.ly/6gOuKDa

https://bit.ly/323sbFc

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 103
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 11 آبان 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

برای برجسته شدن در مقابل دروازه بانانی که کلیدهای انتشار داستان کوتاه جذاب را در دست دارند ، خوب نیست که داستان شما خوب باشد. از این تکنیک ها استفاده کنید تا داستان خود را به اوج جدید برسانید و یک داستان خوب را عالی کنید.
الیزابت سیمز 19 ژوئن 2012
هر وقت به کلمه دروازه بان فکر می کنم ، یک کلیپ فیلم کوچک از جادوگر اوز در ذهنم شروع می شود ، جایی که نگهبان ترسناک کاخ از دسترسی دوروتی و دوستانش به جادوگر جلوگیری می کند. "جادوگر می گوید ،" برو! "

عنوان مکان نگهدارنده تصویر
اگر نویسندگان مشتاق دوروتی هستند ، عوامل و ویراستاران آن شخص هستند. آنها بزرگتر از شما به نظر می رسند. آنها سخنرانی های سختگیرانه می کنند.

به جز به یاد داشته باشید چه اتفاقی می افتد؟ داستان هق هق گریه Dorothy قلب نگهبان سبیل متنفر از خرس را ذوب می کند ، و او با اجازه دادن به آنها اجازه می دهد داخل شوند.

بنابراین راز بزرگ آشکار می شود: شما مجبور نیستید کاری کنید جز اینکه یک داستان افسانه ای تعریف کنید تا آنها شما را دوست داشته باشند.

(7 قانون انتخاب نام برای شخصیت های داستانی.)

تفاوتهای ظریفی بین داستانهای قابل قبول و داستانهایی که ظاهر می شود وجود دارد - داستانی که نشان می دهد شما می دانید چه کاری انجام می دهید. عوامل و ویراستاران über-Readers خود را در نظر بگیرید. اگر آنها را به نفع خود جلب کنید ، مخاطبان بیشتری دور از دسترس نیستند.

در اینجا هفت روش وجود دارد که نویسندگان موفق باعث می شوند داستان هایشان با اقتدار خرد شود و دروازه بانان را به سمت خود سوق دهند. این تکنیک ها روی هر نوع داستان داستانی کار می کنند: ادبی ، عاشقانه ، رمز و راز ، علمی تخیلی ، شما آن را نامگذاری کنید. علاوه بر این ، شما می توانید آنها را بدون توجه به جایی که در مرحله نوشتن هستید ، از اولین پیش نویس تا جلای نهایی ، پیاده سازی کنید.

1. فراتر از حواس پنجگانه بروید.
بیشتر نویسندگان به اندازه کافی می دانند که احساساتی فراتر از دید و صدا را به وجود آورند. همیشه خواندن درباره شخصیتی که عطر و طعم داغ فلز و روغن را یادداشت می کند که پس از عبور سریع از قطار سریع یا وزن یک کت تویز جدید روی شانه های او یادداشت می شود ، بسیار عالی است.

عوامل و ویراستاران عاشق پنج حس هستند ، اما آنها چیزهای بیشتری می خواهند و انتظار دارند. آنها می خواهند تجارت فیزیکی داشته باشند که نه تنها در تنظیمات شما ، بلکه در خصوصیات شما نیز تعمیق ایجاد کند.

کلید اینجاست: بهترین نویسندگان از زبان بدن در روایت های خود استفاده می کنند. نکته عجیب این است که ، من هرگز یکبار مدیر عامل یا ویرایشگر راجع به استفاده من (یا هر نویسنده) از زبان بدن اظهار نظری نکرده ام ، و فکر می کنم این به این دلیل است که خیلی روان پیش می رود و تقریباً مورد توجه قرار نمی گیرد. با این وجود کاملاً به کار شما بافت و عمق می بخشد. وقتی غایب است ، داستان احساس صافی می کند.

با خواندن زبان بدن شروع کنید. خواهید فهمید که ریشه همه آن دو چیز است: اضطراب (یا فقدان آن) و خواسته های پنهان. درون شخصیت های خود ساکن شوید و احساس آنها را در هر موقعیت خاصی حس کنید.

این را در نظر بگیرید:

برایان مکث کرد و سیگاری روشن کرد. جریان دود پنجره را بیرون داد.

این چیزی در مورد شخصیت یا وضعیت روحی او نمی گوید. اگر برایان به سیگار احتیاج دارد ، از لحظه استفاده کامل کنید:

برایان مکث کرد و سیگاری روشن کرد. او آن را نزدیک به بدن خود نگه داشت ، گویی که نمی خواهد فضای زیادی را اشغال کند. او با اجتناب از چشمان آن ماری ، دودی از پنجره بیرون داد.

ما بدون اینکه مجبور شویم از طریق مونولوگ داخلی او یا آن ماری شخم بزنیم ، در مورد آنچه در اینجا برایان اتفاق می افتد چیزی می آموزیم.

2. خصوصیات خاص را در آغوش بگیرید.
مردم فقط در بعضی از اوقات رفتار منطقی دارند. بقیه زمان ما خطرات احمقانه را می پذیریم و کارهای دیگری می کنیم که نمی توانیم توضیح دهیم.

نمایندگان و سردبیران این مسئله را مانند دیگران می دانند ، اما از آنجا که آنها نمی خواهند خوانندگان برای تعلیق ناباوری سخت کار کنند ، واقعاً باورپذیری را نواخته اند. و وقتی این کار را انجام می دهند ، غالباً اعتراض آنها با انگیزه یک شخصیت ارتباط دارد. (باید اضافه کنم که شما می توانید هر شاهکار را بر این اساس جدا کنید: "من واقعاً فکر نمی کنم اوفلیا در این شرایط خود را بکشد. منظورم این است که ، فکر نمی کنید خودکشی بیش از حد بالا باشد؟ خیلی قابل قبول تر آیا شما موافق نیستید؟ ") مشکل اینجاست که اگر در برابر این مسئله سر تعظیم فرود بیاورید و شخصیت هایتان همیشه منطقی رفتار کنند ، داستانهای ملال آور و خسته کننده ای می نویسید.

این نکته کلیدی است: عجیب و غریب انسان از الگوهایی پیروی می کند که همه ما می توانیم با آنها ارتباط برقرار کنیم (یا حداقل آنها را درک کنیم).

یکی از بزرگترین آنها این است که عشق - یا حداقل رابطه جنسی - باعث غیر منطقی بودن افراد می شود. ما میلیونر کاملاً ایده آل را برای دوچرخه سوار خاکی دور و بر لبه های بدهکار پرتاب می کنیم. در حالی که منشی را در متل محکم می کنیم ، تلفنی به همسر وفادار خود دروغ می گوییم. این نشان می دهد که اگر یک عامل تحریک کننده به اندازه کافی قوی - حتی یک عامل غیر منطقی - داشته باشید ، به راحتی می توانید دلیل قابل قبولی برای اقدامات ناشایست شخصیت های خود ایجاد کنید. و خواندن این شخصیت ها بسیار جالب تر از کسانی است که همیشه رفتار منطقی دارند.

 

https://bit.ly/3jySYiy

https://cutt.ly/vgWLk7A

shorturl.at/cgxFV

http://lnki.nl/YNnRc

https://v.gd/eavewv

https://is.gd/oIOss1

 

 :: بازدید از این مطلب : 134
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 6 آبان 1399 | نظرات ()