نوشته شده توسط : رافت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه هایی به مراتب کوچک تر، کارآمد تر و با مصرف انرژی کمتر،نسبت به گذشته در حال تولید هستند، که در مورد سیستم گرمایشی منازل نیز این امر صادق است. در گذشته برای تامین گرمایش و آبگرم مصرفی از وسایلی مانند بخاری، آبگرمکن و موتور خانه استفاده می شد که تقریبا همه با آنها آشنا هستند. در یک دهه اخیر دستگاهی به نام پکیج گرمایشی به بازار عرضه شده است که در یک مجموعه، هم گرمایش و هم آبگرم بهداشتی تامین می شود و دارای بالاترین راندمان انرژی نسبت به سایر موارد می باشند و در حال حاضر متداول ترین وسیله گرمایش در دنیا محسوب می شوند.

نکات مهم انتخاب انواع پکیج دیواری و زمینی : 

به طور کلی پکیج دیواری و زمینی دستگاهی است که  به جای موتورخانه  مرکزی  قادر به تأمین همزمان آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ برای هریک از واحدهای آپارتمان (یا ویلاها) بوده و به راحتی به جای یک کابینت دیواری یا زمینی نصب می گردد و علاوه بر بازدهی انرژی بالاتر و مصرف سوخت کمتر (نسبت به موتور خانه مرکزی) باعث حذف لوله کشی های گسترده در ساختمان و نیز مستقل شدن هر یک از واحدها از نظر گرمایش و تأمین آب گرم مصرفی می گردد.

 

خرابی های رایج  ، عیب یابی و تعمیر پکیج غرب تهران :

پکیج دیواری به دلیل اینکه کارکردی پیوسته دارد ممکن است دچار خرابی هایی شود  که در این صورت باید برای عیب یابی پکیج با یک شرکت و یا نمایندگی پکیج تماس گرفت تا به تعمیر پکیج بپردازند  . در زیر لیستی  از  رایج ترین سوالات اورده ایم    و هر مورد عیب یابی شده است که با هم میخوانیم  .

 • چرا سیستم گرمایش کار میکند ولی رادیاتور ها گرمای مطلوب را ندارند ؟
 • چرا سیستم آب گرم مصرفی گرمای مطلوب را ندارد ؟
 • علت اینکه آب مصرفی مناسب است ولی سیستم گرمایش کار نمیکند چیست  ؟
 • چرا پکیج دیواری آبگرم انفجاری روشن می شود ؟
 •  چرا فشار آب در مدار گرمایش افت پیدا می کند ؟
 •  چرا آب مصرفی پکیج دیواری آبگرم دچار نوسانات می شود ؟
 • چرا با افزایش دما ، فشار مدار گرمایش افزایش می یابد؟
 • چرا فشار در مدار گرمایش خود به خود بالا می رود و شیر اطمینان عمل میکند ؟
 • چرا دمای مدار گرمایش خوب است ولی دمای آب مصرفی کم است ؟

 

خدماتی که برای  تعمیر پکیج  ارائه می دهد  :

 

 • اعزام نیرو از نمایندگی تعمیرات پکیج  در کل استان تهران

 برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور چه خدماتی را ارائه می دهد ؟

 • تعمیر پکیج و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور
 • تنظیم پکیج ایران رادیاتور
 • هواگیری پکیج ایران رادیاتور
 • تنظیم سنسور شعله پکیج ایران رادیاتور
 • تنظیم فشار و دمای پکیج ایران رایداتور
 • رسوب زدایی پکیج ایران رادیاتور
 • رفع عیب پکیج ایران رادیاتور

 

انواع شعب ها برای خدمات پکیج :

تعمیر پکیج غرب تهران

نعمیر پکیج شرق تهران 

تعمیر پکیج شمال تهران

تعمیر پکیج اصفهان

تعمیر پکیج شیراز

تعمیر پکیج کرج

نصب پکیج در کل مناطق تهران

این مقاله را بخوانید  : هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور 

قیمت سرویس پیکج بوتان

 

هزینه تعمیر پکیج گونه محاسبه می شود  ؟

 تعرفه تعمیرات پکیج تاثیر پذیر از یک سری عوامل است   .به شما پیشنهاد می کنیم که اگر قبل از تعمیر پکیج دیواری، میخواهید از هزینه تعمیر پکیج مطلع شوید ، حتما با یکتعمیرکار پکیج   و یا تعمیرکار رادیاتور هماهنگ کنید تا تعمیرکار و یا سرویس کار پکیج ، به بررسی بپردازد  . و به طور شفاف به شما توضیح دهد  . پس برای تعیین تعرفه تعمیرات پکیج حتما باید یک سرویس کار پکیج به محل اعزام شود و در مورد هزینه تعمیر پکیج به شما اطلاعاتی دهد  .تعرفه تعمیرات پکیج نرخ ثابتی ندارد  و به طور قطع نمیتوان عددی گفت  چون همانطور که خواندیدهزینه تعمیر پکیج به عواملی بستگی دارد  . به طور کلی ، هزینه تعمیر پکیج یا همان اجرت تعمیرات پکیج  به میزان خرابی و نوع سرویس پکیج بستگی دارد و تا زمانی که تعمیرکار پکیج به بررسی دستگاه شما نپرداخته است  ، میزان هزینه تعمیر پکیج شما قابل گفتن نیست .  اما بعد از مشاهده پکیج دیواری بر اساس میزان و تعداد قطعات خراب ونوع می توان  هزینه تعمیر پکیج را دقیق به شما اعلام خواهند کرد.

اگر برای تعمیر پکیج تاچی عیب یابی پکیج گلدیران  ، تعمیر پکیج آریستون  تعمیر پکیج شرق تهران دنبال تعمیرکار هستید روی لینک مورد نظر کلیک کنید .

اسید شویی یا رسوب گیری پکیج را به دست کاردونش بسپارید .

رسوب گیری پکیج و اسید شویی پکیج فرآیندی است  که در حین سرویس دوره ای پکیج صورت می گیرد . در واقع برای افزایش کارایی رسوب گیری پکیج امری ضروری تلقی شده است  . به همین دلیل هم برای  رسوب زدایی پکیج دقت زیادی به خرج دهید که سرویس کاری ماهر و متخصص و با حوصله  این کار را انجام دهد  . چرا که کوچکترین خطاها در حین رسوب زدایی مشکلات زیادی را به وجود می آورد  . برای این کار به راحتی روی کاردون حساب کنید  .

 

 :: بازدید از این مطلب : 99
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 7 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

 

 

کارهایی که با عنوان کلی تعمیرات شوفاژخانه  نام برده می شوند موارد متعددی از هواگیری شوفاژ تا تعمیر موتورخانه و سرویس موتورخانه ،  نگهداری موتورخانه ، شستشوی موتورخانه ،  تعمیر شوفاژخانه ، عیب یابی موتورخانه را شامل می شوند. در صورت  نیار با یک سرویس کار شوفاژ هماهنگ کنید  .

در موتورخانه های مرکزی تجهیزاتی از قبیل بویلر، چیلر، منابع انبساط، مبدلهای حرارتی ، پمپها ،  … جهت گرمایش و سرمایش ساختمان های مسکونی،اداری،تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند که سرویس و نگهداری مناسب آنها میتواند بهره وری از این تجهیزات را دوچندان کند و بر عمر مفید آنها بیفزاید.

 

خدمات تاسیساتی تهران این افتخار را دارد که با بهره گیری از تکنسینهای مجرب و باسابقه و با نظارت مهندسین تاسیسات خدمات تعمیر و نگهداری و سرویس موتورخانه را در سراسر نقاط تهران و کرج خدمت شما ارائه دهد.

 

 

بویلر یا دیگ

دیگ یکی از اصلی ترین تجهیزات موتورخانه میباشد که از نظر جنس در انواع فولادی و چدنی وجود دارد و تجهیزاتی مانند مشعل،ترموستات،دماسنج،فشارسنج،کلکتورهای رفت و برگشت،شیر اطمینان بر روی دیگها نصب میشوند.

 

تعمیرات موتورخانه:

تعویض پره های دیگ چدنی,افزایش پره دیگ چدنی,رفع نشتی دیگ,جوشکاری دیگ فولادی,لوله کشی دیگ آبگرم,تعمیر ترموستات جداری و مستغرق,تعمیر پمپ آبگرم,تعویض پمپ,لوله کشی موتورخانه,تعمیر لوله کشی موتورخانه,تعمیر مشعل,لوله کشی شوفاژ,تعویض دماسنج و فشارسنج

 

منبع انبساط

از منبع انبساط در موتورخانه جهت تغذیه آب سیستم و همچنین خنثی کردن افزایش فشار سیستم استفاده میشود و در دو نوع منبع انبساط باز و منبع انبساط بسته میباشد، که منبع انبساط باز در پشت بام و منبع انبساط بسته در داخل موتورخانه نصب میشود.

 

انواع شعب برای سرویس شوفاژ

 :

تعمیر شوفاژ شرق تهران

تعمیر شوفاژ غرب تهران

هواگیری موتورخانه شوفاژ  در غرب تهران 

 

تعمیر موتورخانهشامل چه مواردی می شود:

سرویس و تعمیر و نگهداری پمپ

 

سرویس و تعمیر و نگهداری مشعل

 

سرویس و تعمیر و نگهداری منبع دوجداره

 

سرویس و نگهداری سیستم لوله کشی موتورخانه

 

سرویس و عایقکاری منبع و لوله ها

 

سرویس و تعویض فلکه

 

سرویس و تنظیم شیر برقی مشعل گازی

 

سرویس و تعویض شیر فلکه موتورخانه

 

و:: بازدید از این مطلب : 107
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 5 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

امروزه سرامیک کاری بخش مهمی از ساختمان را شامل می شود,زیبایی و دوام سرامیک بیش اندازه مد نظر مشتریان قرار گرقت است.اما به این موضوع نیز باید توجه کرد که اگر نصاب سرامیک یک فرد متخصص نباشد می تواند تمام تصورات شما را از سرامیک خراب کند.سرامیک کار باید به طور دقیق عمل بند کشی را انجام دهد تا از نفو‌ذ آب به زیر سرامیک جلوگیری کند.کاردون با ارائه بهترین سرامیک در کار تهران در خدمت شماست

 

کاشی و سرامیک های لعابی برای پوشاندن دیوار های قابل شستشوی داخل ساختمان نظیر دستشویی، کف سازی سرویس بهداشتی ، کاشی کاری و سرامیک سرویس بهداشتی حمام، آشپزخانه و مراکز بهداشتی و حتی تهیه تابلو های تزئینی و همچنین دیوار های خارجی بنا به کار می روند.

 

روش سرامیک کاری

قبل از اقدام به سرامیک کاری دیوارها، باید وضع دیوارها به لحاظ تراز و شاقول بودن و همچنین قائمه بودن زوایا کنترل شود و چنانچه نواقص و اشکالاتی در زیرسازی وجود داشته باشد‌، باید آن را مطابق نظر دستگاه نظارت مرتفع نمود.

 

روی سطوحی که برای سرامیک کاری در نظر گرفته شده است‌، نباید پوششی از کاهگل، گچ و خاک، گچ یا هر نوع ملات دیگری غیر از ماسه و سیمان وجود داشته باشد. اگر ملات مصرف شده در بندکشی آجرهای دیوار ، ملاتی غیر از ماسه و سیمان باشد ، بهتر است حداقل۲۴ ساعت قبل از اقدام به سرامیک کاری، سطح دیوار با ملات ماسه سیمان (به نسبت ۶ ماسه و ۱ سیمان، یا ۱۰ ماسه و ۱ سیما‌ن) به طریق گلنم (پاشیدن ملات ) به ضخامت ۳ تا ۵ میلیمتر پوشانده شود. موارد فوق برای مواقعی است که سرامیک کاری با دوغاب ریزی انجام می‌شود.

 

سرامیک را نباید قبل از نصب‌، مدت زیادی در آب قرار داد که زنجاب شود‌، فقط کافی است کاشی را در آب فرو بر‌د‌ه و به کار برد.فضای بین دیوار و سرامیک به طور متوسط ۳ سانتیمتر بوده و باید به نحوی از ملات پر شود که ملات کاملاً سطح پشت کاشی را بپوشاند. ریختن خرده آجر، گل رس (که غالباً برای چسباندن کاشی به کار می‌رود) و مانند اینها به پشت سرامیک، ممنوع است. در حمام، دستشوئی و مانند آن که عایقکاری در بدنه دیوار قرار دارد‌، حتماً باید روی عایقکاری توری سیمی، نصب و کاملاً به دیوار محکم شود. عایقکاری پشت سرامیک کاری، نباید چرو‌ک خورده باشد. بهتر است در تهیه ملات از مصرف سیمان سفید خوددار شود.

قیمت سرامیک کاری بسته به نوع سرامیک و متراژ آن متغییر است.

 :: بازدید از این مطلب : 59
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 4 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

قبل ازاینکه به نصب پکیج و یا تنظیم پکیج دیواری خود برسید ،  در ابتدا دفترچه راهنمای پکیج دیواری و نحوه کار با دستگاه را با دقت بخوانید تا از تمام جزئیات آن آگاه شوید . ولی بهتر است برای نصب پکیج دیواری با یک نصاب حرفه ای هماهنگ کنید تا خیالتات بابت نصب راحت شود  . در زیر مراحل کلی برای هر نوع مدل نصب پکیج دیواری توضیح داده شده است 

 

خدماتی که کاردون توسط بهترین نصاب پکیج ارائه می دهد :

 • نصب پیکج دیواری بوتان
 • نصب پکیج ایران رادیاتور
 • نصب پکیج تاچی
 • نصب پکیج آریستون
 • نصب پکیج گلدیران
 • نصب پکیج ناوین
 • نصب پکیج دیواری بوش
 • نصب پکیج دیواری ایمرگاز
 • نصب پکیج دیواری وایلانت

راهنمای نصب پکیج دیواری  

جهت نصب دستگاه از اتصالات، لوله ها و شلنگ های استاندارد استفاده شود.

تمام مقررات و ضوابط ایمنی نصب دستگاه های گازسوز رعایت گردد.

هر دستگاه پکیج باید مجهز به شیر گاز از نوع توپی ربع گرد باشد. توصیه می شود برای لوله های رفت و برگشت شوفاژ و آب سرد ورودی از شیر قطع و وصل مناسب استفاده شود.

شابلون نصب را در محل انتخاب شده قرار دهید.

بست آویز دستگاه را روی دیوار نصب نمایید.

لوله کشی و سیم کشی هارا همانطور که در شایلون مشخص شده است انجام دهید.

۴ عدد پیچ A را مطابق شکل زیر از روکش دستگاه باز نمایید.

دانلود دفترچه راهنمای پکیج دیواری روکش را خارج نمایید.

دستگاه را مطابق شکل زیر به نحوی روی بست آویز قرار دهید تا با پایین آوردن آن بطور محکم روی بست قرار گیرد 

لوله های آب و گاز را با آب بندهای مناسب (برای گاز از نوع لاستیکی) وصل نموده و در مسیر برگشت شسوفاز از یک فیلتر استفاده نمایید.

دودکشی دستگاه را وصل نمایید.

نصب دودکش مطابق شکل زیر با استفاده از زانو یا لوله به بالای هود صورت می گیرد.

محلی که برای نصب پکیج دیواری انتخاب میشود باید دارای شرایط ذیل باشد:

بالای اجاق گاز و سایر وسایل گرمازا نباشد

حداقل فاصله ی دستگاه از دیوار مقابل یک متر باشد

حداقل فاصله از دیوار یا کابینت مجاور از طرفین ۱۵ساتی متر باشد

حداقل فاصله از کف تا زیر پکیج ۱۲۰سانتی متر باشد

حداقل فاصله ی عمودی از کلاهک تعدیل پکیج تا دریچه دودکش باید ۳۰ سانتیمتر باشد.

 

انواع خدمات کاردون

نصب پکیج دیواری بوتان

نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیر پکیج دیواری

تعمیرات پکیج دیواری

هواگیری شوفاژ

تعمیر آبگرمکن دیواری

لوله کشی شوفاژ

لوله کشی پکیج

نصب حوله خشک کن

تعمیر بخاری گازی

  رسوب زدایی آبگرمکن دیواری

 

 

 

 با هم این مقاله را بخوانیم "  علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری " 

 

انواع لوله کشی ها برای سیستم گرمایشی

 لوله کشی گرمایش از کف

لوله کشی آبگرمکن دیواری

لوله کشی شوفاژ

 

لوله کشی پکیج 

 :: بازدید از این مطلب : 100
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 4 شهريور 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

 

  :

  درب و پنجر ه های هر ساختمان  یکی ازمهم ترین بخش های محسوب می شود    انواع  این  شیشه  ها شامل  : شیشه های شفاف ، شیشه های نیمه شفاف و رنگی ، جاذب حرارت ، ایمنی ، شیشه دوجداره ، شیشه سکوریت و … وجود دارد. که می توان گفت  رایج ترین نوع شیشه ، شیشه های سکوریتی است . به اصلاح همان شیشه های نشکن .

 

 

 

  شیشه های سکوریت

شیشه های سکوریت    به دلیل ویژگی های کاربردی و منحصر به فردی  که دارند ، مورد استقبال زیاد مشتریان قرار گرفته اند و در بسیاری از موارد از جمله درب   مجتمع ها ، سازامان ها ، شرکت ها ،   ویترین فروشگاه هاو مغازه ها ،   شیشه های آسانسور   ،  درب های ورودی منازل ،    و سایر اماکن مورد استفاده قرار می گیرند . ویژگی های که این نوع شیشه دارد ، باعث شده است استفاده از آن ضرورت یابد  .با ویژگی های این نوع شیشه بیشتر آشنا شوید  .

 

 

 

 

 

شیشه بری در غرب تهران

 

 

 

استحکام بالا سکوریت

 

استحکام شیشه های سکوریتی اصلی ترین ویژگی های مثبت و کاربردی این نوع شیشه است .  .  با توجه به اینکه ضخامت این نوع شیشه هم اندازه شیشه های معمولی است  ولی ، مقاومت بیشتری را دارا می باشد . شیشه های سکوریتی چیزی     حدود 4 برابر بیشتراز شیشه معمولی ،  در اثر  فشار و ضربه مقاوم است  .

 

 

امنیت بالا سکوریت

 

  در اثر ضربه زیاد و فشار اگر این شیشه ها شکسته شوند ، مثل شیشه های معمولی خطرناک نیستند چرا چون    به صورت   غیر برنده ریزی  شکسته می شود ، ولی شیشه معمولی به صورت قطعات نسبتا بزرگ و بسیار برنده و خطرناک شکسته خواهد شد.

 

 

مقاوت بالا شیشه سکوریت

 

مقاومت شیشه سکوریت در برابر گرما و حرارت نیز تا سه برابر بیشتر از شیشه معمولی است  . در واقع این نوع شیشه های به دلیل داشتن تحمل گرما و حرارت کاربرد زیادی را دارا می باشد  .

 

 شعب شیشه بری :

شیشه بری تهران

شیشه بری ونک

شیشه بری میرداماد

شیشه بری شرق تهران

شیشه بری شمال تهران

شیشه بری ساختمان

شیشه بری سیار غرب تهران

شیشه بری شریعتی

شیشه بری جردن 

شیشه بری سعادت آباد

 

 

 

شیشه بری شهرک غرب

 

 قابلیت برش مجدد تنها مزیت شیشه های معمولی

 

قابلیت برش مجدد تنها مزیتی که شیشه های معمولی است .   شیشه معمولی را می توان در ابعاد و اندازه های دلخواه هر بار که امکان داشته باشد برش زد، ولی  این امکان برای شیشه سکوریت وجود ندارد  . به همین دلیل  شیشه سکوریت قبل از سفارش باید به صورت خیلی دقیق توسط  بهترین شیشه بر اندازه گیری و برش داده شود.

 :: بازدید از این مطلب : 57
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 28 مرداد 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

پیشگیری بهتر از درمان است

قبل از این که مشکلاتی از جمله ،  گرفتگی لوله  و گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان و... شوید باید نکات و قوانینی  را رعایت کنید  تا از گرفتگی در لوله ها جلوگیری کنید .  با رعایت یک سری نکات   ، از  ایجاد گرفتگی و انسداد در لوله فاضلاب پیشگیری کنید    و تا هیچ نمونه  مشکلی در رابطه با لوله فاضلاب و گرفتگی در آن به وجود نیاید  .

 

برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب چه باید کرد ؟

همانطور که می دانید ، لوله های  فاضلاب راهی هستند  برای عبور آب و فضولات  و در صورتی که  مواد اضافی به لوله ها ورود کند  ، امکان انسداد و گرفتگی در لوله وجود خواهد آمد.  در واقع یکی از مهم ترین و ساده ترین راه ها هم برای پیشگیری از انسداد لوله فاضلاب ، جلوگیری از ورود مواد اضافی  به داخل لوله فاضلاب است این مواد اضافی که شامل ، اضافات غدا ، چربی  ، مو و اشیاهایی مثل دستمال کاغذی ، کاغذ ، مواد پلاستیکی  و ..اگر وارد لوله های فاضلاب شوند قطعا باعث ایجاد لایه ای مقاوم به آب می شود. اگر چه رعایت این نکات  بسیار ساده و پیش پا افتاده است اما بسیاری از افراد با عدم رعایت آن دچار این مشکل می شوند .پس  اگر مواد جامد اضافی وارد لوله شد، نباید آنها را به حال خود رها کرد. در این هنگام باید با توجه به شدت گرفتگی دست به اقدام برای رفع گرفتگی در لوله شد .

 

 

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران 

حفر انواع چاه های فاضلاب از جمله حفر چاه جذبی ،حفر چاه ارت ،حفر چاه دستی و حفر چاه برقی

کندن چاه های آب ، فاضلاب ، ارت ، شمع ، کانال و .. با نازلترین قیمت و کمترین زمان با تجهیزات  بسیار کامل از قبیل بالابر ، هیلتی و …

مشاوره و بازرسی شبانه روزی  در هر زمینه خدمات تخلیه چاه در تهران

تخلیه چاه  در تهران با بهره گیری از پمپ های لجنکش ، کفکش  و آبکش

تخلیه چاه با تانکر های 24000 لیتری ، سپتیک و چربی گیر

رفع گرفتگی لوله در تهران  با انواع  دستگاه  لوله بازکنی  ازجمله دستگاه تراکم هوا  ودستگاه فنر لوله بازکنی به صورت 100%  تضمینی و پمپ باد و رسوب کنی و چربی زدایی لوله های چربی گرفته

رفع نشت چاه های دستشویی ایرانی و خارجی

امکان نصب  انواع سیفون ها   برای توالت ایرانی و توالت فرنگی

رفع گرفتگی ها ی  سینک ظرفشویی و رفع گرفتگی توالت فرنگی

امکان تبدیل چاه قدیمی به چاه نو با اصولی ترین روش ها

رفع گرفتگی چاه، لایروبی چاه ، ترمیم چاه  وحفر چاه در تهران

لوله بازکنی و تخلیه چاه سینک توالت فرنگی و ایرانی

لایروبی شبکه فاضلاب ، کف تراشی  و پاکسازی با بهداشتی ترین روش ها

رفع بوی نامطبوع چاه فاضلاب ،دستشویی و حمام و رفع هر گونه نم زدگی و رطوبت در لوله کشی ساختمان

تمام فعالیت های مربوط به بنایی ساختمان برای عملکرد بهتر لوله کشی  به صورت کلی و جزئی از جمله سفت کاری ، دیوار چینی ، گچ کاری ، سرامیک کاری و کاشی کاری ، گچ بری ، سیمان کاری و همچنین قیر گونی کف سرویس بهداشتی و حمام به جهت جلوگیری از نم و رطوبت

راه اندازی تجهیزات فاضلاب مانند چربی گیر و هوا کش و سپتیک تانک

بازکردن انواع لوله ها از جمله لوله های پلیکا، لوله های چدنی، لوله های سیمانی، لوله های مسی و… با فنر لوله بازکنی

تشخیص نقطه ای محل نشت و ترکیدگی آب ساختمان ، تشخیص ترکیدگی لوله از جمله لوله کشی آب و فاضلاب  و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مخصوص

توانایی تعویض کردن  کاسه توالت فرنگی به ایرانی و یا برعکس توسط استادکار ماهر

بیرون آوردن  وسایل های ریخته شده در چاه فاضلاب مانند  طلا گوشی و وسایل گرانبها از سیفون توالت

کلیه امور مرتبط با چاه مانند دورچینی چاه ، طوقه چینی ، برداشتن طوقه قدیمی ، کول گذاری میله چاه ،  بلوک چینی انباره چاه

 

 :: بازدید از این مطلب : 122
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 مرداد 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

 

کاشي کاري يکي از خرده کاري هاي ساختمان است که نصاب کاشي کار بايد حرفه اي و با تجربه باشد . شما علاوه بر انتخاب کاشي ، بايد در انتخاب کاشي کار هم دقت داشته باشيد  

 

استفاده از کاشي و سراميک براي پوشش کف و ديوارها همواره مورد توجه طراحان و دکوراتيوهاي حرفه اي قرار داشته است. انواع کاشي و سراميک در طرح ها و اندازه هاي مختلف جهت نصب در آشپزخانه، سرويس هاي بهداشتي، اتاق، هال و پذيرايي، راهرو و حمام توليد مي شود. نصب کاشي و سراميک يک کار حرفه اي است که توسط نصاب کاشي و سراميک کار با تجربه انجام مي شود. قيمت نصب کاشي و سراميک يک مبلغ ثابت نيست و با توجه به معيارهاي مختلفي اجرت سراميک کاري مشخص مي شود.

 

نوع کاشي يا سراميک

در يک حالت عمومي سراميک و سنگ و سيمان عمده متريال ديده شده در کاشي و سراميک هستند. اما کاشي و سراميک در رويکرد ديگري از نظر دسته بندي، انواع متنوعي دارند که از آن جمله مي توان به مواري زير اشاره کرد  :

 

 کاشي و سراميک بتني: يکي از پرمصرف ترين پوشش هاي فضاي سرويس بهداشتي و حمام اين نوع کاشي و سراميک هستند  

 

 کاشي و سراميک بافت دار يا پترن هاي تزئيني: مي توان با استفاده از اين نوع کاشي و طراحي و اجراي يک الگوي خاص در قسمتي از ديوار، انرژي و ديناميسم موثري به فضا اضافه کرد.  

 

 کاشي و سراميک با طرح برجسته: يکي ديگر از مدل هاي کاشي و سراميک که در سال هاي اخير بسيار مورد توجه و استفاده در فضاي سرويس هاي بهداشتي و حمام قرارگرفته است، کاشي و سراميک بافت دار با نقش برجسته يا با عنوان کلي کاشي سراميک برجسته هستند.  

 

در حالت کلي قيمت کاشي و سراميک در درجه اول متاثر از کيفيت و در واقع برند شرکت سازنده است. نامهايي مثل کاشي تبريز، ايفا سرام، الوند و آسيا به دليل قدمت و کيفيت جزو محصولات درجه يک اين دسته از مصالح ساختماني هستند.

 

انواع خدمات :

کاشي کاري در تهران 

اعزام نصاب کاشي کار 

قيمت کاشي کاري

کار کاشي کاري در تهران 

کاشي کار در تهران 

قيمت نصب کاشي

نصاب کاشي

کاشي کار:: بازدید از این مطلب : 54
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 مرداد 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

بازسازی ساختمان های مدرن  و بازسازی ساختمان های قدیمی  از کارهایی است که باید حتما  آن را به متخصصان در این زمینه سپرد.  در واقع طراح و معمار باید بسیار حرفه ای و دقیق و باحوصله باشد  .و برای تغییرات هر بخش ساختمان دانش کافی داشته باشد  . در مورد بازسازی ساختمان اداری  بخش های آن ، بازسازی ساختمان مسکونی و بخش های آن ، نوسازی آپارتمان و بخش های آن و.......

 

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمانهای قدیمی از کارهایی می باشد که تأثیرات فراوانی بر روی زندگی افراد می گذارد. با هزینه اندک در برخی موارد در خانه های قدیمی می توان تغییراتی ایجاد کرد و استفاده از آن را افزایش داد. خانه های قدیمی را می‌توان با تغییراتی که در فضاهایی مانند دیوارهای پذیرایی, سرویس بهداشتی و حمام, پذیرایی و اتاق خواب‌ها زیباتر نمود. بنابراین بازسازی ساختمان به عنوان یک هنر در حرفه طراحی شناخته می شود.

امروزه بازسازی داخلی منزل از محبوبیت فراوانی برخوردار است، در واقع بازسازی در منازل مسکونی می تواند نیاز خانواده ها به تجربه محل زندگی جدید را با هزینه ای مقرون به صرفه فراهم نماید.

 

شامل دکوراسیون داخلی منزل ، تعویض کابینت آشپزخانه , کمد دیواری ,  تغییر در نوع تیغه بندی ها، کف سازی، سقف کاذب , کف دوبلکس و … می باشد . در بازسازی داخلی کلیه اعمال همچون سیستم های سرمایش و گرمایش , تاسیسات و لوله کشی ها , رفع نم در سرویس ها و سالن ها مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین شامل سایر تغییرات مانند نقاشی کاغذ دیواری , لمینیت , کابینت , تعویض درب ها و … می باشد

برای کفپوش های اتاق خواب و پذیرایی می توانید از نمای سنگ و سرامیک استفاده کنید. در دیوارهای پذیرایی می توانید انواع کاغذ دیواری استفاده نمایید. توجه داشته باشید که کاغذ دیواری به همراه طرح آن به هارمونی کلی طراحی منزل شما بیاید. در بین کاغذ دیواری ها می توانید از انواع پوسترها جهت یک دیوار خاص و یا استفاده از سنگهای تزیینی برای پشت تی وی استفاده نمایید

بازسازی ساختمان ها به چند بخش تقسیم می شود ؟ 

بازسازی آشپزخانه

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی کلی ساختمان

بازسازی اتاق

نوسازی سالن پذیرایی

بازسازی حمام

تخریب و بازسازی طراحی حیاط و باغچه:: بازدید از این مطلب : 60
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 مرداد 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

بازسازی ساختمان های مدرن  تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان های قدیمی  از کارهایی است که باید حتما  آن را به متخصصان در این زمینه سپرد.  در واقع طراح و معمار باید بسیار حرفه ای و دقیق و باحوصله باشد  .و برای تغییرات هر بخش ساختمان دانش کافی داشته باشد  . در مورد بازسازی ساختمان اداری  بخش های آن ، بازسازی ساختمان مسکونی و بخش های آن ، نوسازی آپارتمان و بخش های آن و.......

 

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمانهای قدیمی از کارهایی می باشد که تأثیرات فراوانی بر روی زندگی افراد می گذارد. با هزینه اندک در برخی موارد در خانه های قدیمی می توان تغییراتی ایجاد کرد و استفاده از آن را افزایش داد. برای بازسازی خانه های قدیمی را می‌توان با تغییراتی که در فضاهایی مانند دیوارهای پذیرایی, سرویس بهداشتی و حمام, پذیرایی و اتاق خواب‌ها زیباتر نمود. بنابراین بازسازی ساختمان به عنوان یک هنر در حرفه طراحی شناخته می شود.

امروزه بازسازی داخلی منزل از محبوبیت فراوانی برخوردار است، در واقع بازسازی در منازل مسکونی می تواند نیاز خانواده ها به تجربه محل زندگی جدید را با هزینه ای مقرون به صرفه فراهم نماید.

 نگران هزینه بازسازی ساختمان نباشید ما به شما بهترین راه ها با منصفانه ترین هزینه ها خدمات ارائه میدهیم . پس برای نوسازی ساختمان ، بازسازی آپارتمان و .. روی ما حساب کنید  

شامل دکوراسیون داخلی منزل ، تعویض کابینت آشپزخانه , کمد دیواری ,  تغییر در نوع تیغه بندی ها، کف سازی، سقف کاذب , کف دوبلکس و … می باشد . در بازسازی داخلی کلیه اعمال همچون سیستم های سرمایش و گرمایش , تاسیسات و لوله کشی ها , رفع نم در سرویس ها و سالن ها مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین شامل سایر تغییرات مانند نقاشی کاغذ دیواری , لمینیت , کابینت , تعویض درب ها و … می باشد

برای کفپوش های اتاق خواب و پذیرایی می توانید از نمای سنگ و سرامیک استفاده کنید. در دیوارهای پذیرایی می توانید انواع کاغذ دیواری استفاده نمایید. توجه داشته باشید که کاغذ دیواری به همراه طرح آن به هارمونی کلی طراحی منزل شما بیاید. در بین کاغذ دیواری ها می توانید از انواع پوسترها جهت یک دیوار خاص و یا استفاده از سنگهای تزیینی برای پشت تی وی استفاده نمایید

خدمات شرکت بازسازی ساختمان ها به چند بخش تقسیم می شود ؟ 

بنایی

بازسازی آشپزخانه

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی کلی ساختمان

بازسازی اتاق

نوسازی سالن پذیرایی

بازسازی حمام

کاشی سرویس بهداشتی

تخریب و بازسازی طراحی حیاط و باغچه:: بازدید از این مطلب : 106
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 مرداد 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

در  کارواش نانو سیار دیگر نیازی به آب برای شستشو نداریم و با استفاده ار مواد مخصوص با فناوری نانو ذرات به صورت اسپری کردن آنها روی بدنه خودرو با استفاده از حوله سطح را پاک میکنیم .د این روش جایگزین کاملی برای کارواش است که سالهاست در جهان مورد استفاده قرار گرفته است. و اتفاقا دلیل استفاده از این روش و محبوبیت آن به علت عدم نیاز به آب میباشد.ر در این روش از دستمالهای بسیار با کیفیت مایکروفایبر استفاده می شود که علاوه بر جذب بالا، با توجه به ضد خش بودن، گرد و خاک و آلودگی ها از سطح بدنه جدا شده و پس از جذب، لابلای پُرزهای این دستمالها قرار می گیرند و با سطح بدنه تماس پیدا نمی کنند.

 

قیمت کارواش نانو سیار در مقایسه با کارواش اتوماتیک بسیار منصفانه است  . 

مزایای کارواش نانو

 • ازمات شدن رنگ براثرعوامل متعدد جلوگیری می نماید.
 • با دفع ذرات و آلاینده ها موجب می باشد که سطح دیرتر کثیف شود.
 • به علت ایجاد شفافیت بالا گرد وغبار به راحتی وی سطح نمی ماند وبراثر باد ناشی ازحرکت تمیز می شود.
 • موجب افزایش استحکام وجلوگیری از پوسیدگی میگردد.
 • عدم برجای ماندن هرگونه لک وسفیدک
 • عدم استهلاک رنگ خودرو به دلیل عدم استفاده از مواد شوینده
 • صرفه جویی در مصرف آب (۳لیتر برای هر خودرو)
 • عدم تولید پساب و کف و…و سازگار با محیط زیست
 • عدم آسیب دیدگی سیستم الکترونیکی بر اثر فشار آب
 • عدم ایجاد ترک در سیلندر دراثر اختلاف دما
 • پولیش خودرو در محل  :

  پولیش خودور در محل سرویسی آشنا برای افرادی است که به ظاهر خودوری خود اهمیت زیادی می دهند . در مواقعی که بدنه ی خودرو و رنگ آن درخشندگی و کیفیت خود را بر اثر عواملی مانند آب و هوا ، باران ها ، زنگ زدگی ، تصادفات و برخورد اجسام و … از دست  میدهد ، پولیش خودرو در محل خیابان دولت یکی از بهترین گزینه ها برای نوسازی خودرو می باشد . . پولیش کاران ما در سریعترین وقت ممکن به مکان شما مراجعه کرده و خودروی شما را با بهترین کیفیت و استانداردترین دستگاه ها و مواد پولیش ، نوسازی و پولیش می کنند .

از جمله شعب کارواش نانو سیار  :
 
کارواش تجریش
کارواش منطقه 3
کارواش سهروردی
کارواش ستارخان
کارواش  سیار در شریعتی

در روش کارواش بخار   از اب به صورت بخار با فشار بالا برای تمیز کردن و یا کارواش خودرو و شست و شوی تمامی قسمت های ماشین اعم از موتورشویی توشویی و شستن کابین صندلی ها فرمان داشبورد تمیز کردن سطح و بدنه ی ماشین و شست و شو و کارواش لاستیک ها استفاده می شود . استفاده از بخار با فشار بالا برای شست و شو در کارواش  دارای مزایای بسیاری می باشد.

کارواش در محل تهران 

کاوراش خشک چیست ؟

 

همانطور که از اسم کارواش خشک پیداست ،  این نوع کارواش همان  کارواش بدون آب است  که خود کارواش بدون آب هم 2 نوع تقسیم می شود  . یکی همان کارواش خشک ، و یکی کارواش نانو  . که تفاوت آن در ادامه  مقاله بیشتر توضیح می دهیم  .

برای انجام کارواش خشک از یک شوینده که  نسل جدید شوینده ها مطابق با تولید روز اروپا  است  استفاده می شود .   این شوینده  بر اساس کمترین میزان آسیب رسانی به محیط زیست ،  سلامت انسان ، کیفیت مطلوب و کاربردی و مقرون به صرفه بودن ساخته می شود.

 

 

روش کار کارواش خشک یا همانشستشو ماشین بدون آب

برای شروع کار باید خودرو در سایه و دمای بدنه خودرو سرد باشد  به فواصل چهل سانت اسپری می گردد و سپس با دستمال مایکرو فایبر سطح کشیده می شود. دقت نمایید به علت کیفیت بالا محصول و استفاده خالص از مواد، پس از هر بار اسپری سطح  اسپری شده با دستمال کشیده شود تا رنگ خودرو شفاف تر و نرم تر و براق تر گردد.:: برچسب‌ها: کارواش نانو ,
:: بازدید از این مطلب : 234
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 31 تير 1397 | نظرات ()