نوشته شده توسط : رافت

انتخاب درست قالیشویی با توجه به ارزش و تنوع فرش‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین جلوگیری از آسیب دیدن فرش‌ها حین شستشو همواره دغدغه بسیاری از بانوان بوده است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و آمدن دستگاه‌ها و مواد شوینده اختصاصی، قالیشویی آسان‌تر و سریع‌تر شده‌است. اما در کنار این پیشرفت‌ها، انتخاب بهترین قالیشویی با به صرفه‌ترین قیمت که از شیوه متناسب با فرش و قالی استفاده کند، برای مشتری‌های قالیشویی کار آسانی نیست؛ مخصوصاً که این روزها شرکت‌های قالیشویی متعدد با خدمات متنوع در اکثر شهرهای بزرگ فعالیت می‌کنند.

همان طور که وبسایت thumbtack.com گفته است: "با گذشته زمان، فرش شما گرد و خبار، خاک، مواد آلرژی‌زا و بویی نامطلوب به خودش جذب می‌کند. به همین دلیل است که پیشنهاد می‌شود سالانه حداقل یک مرتبه فرش خود را توسط یک قالشویی خوب، بشویید."

در ادامه، ضمن توضیح روش‌ها و قیمت قالیشویی، نکات مهمی در این زمینه خواهیم گفت تا شما را در انتخاب بهتر قالیشویی یاری کنیم.

 

 

 

روش‌های قالیشویی

به نقل از ویکی پدیا فارسی: " قالیشویی به شغل یا عمل شستن قالی یا فرش اطلاق می‌شود؛ و به فرایند لکه زدایی، غبار روبی ،شستشوی فرش با آب و مواد شوینده گفته می‌شود؛ که می‌تواند به صورت دستی یا ماشینی انجام شود. عمل قالیشویی بسته به نوع و جنس تار و پود فرش دارد. قالیشویی در ایران قدمت دیرینه دارد."

هنگامی که صحبت از شستشوی فرش و قالی می‌شود، ممکن است اولین تصویری که در ذهن شما نقش می‌بندد، قالی خیس کف حیاط خانه یا روی پشت بام باشد. امّا بهتر است بدانید که پیشرفت صنعت و تولید انواع ماشین قالیشویی، شیوه شستن انواع فرش و قالی را دگرگون کرده است.

بر اساس نیاز به کار فیزیکی و میزان خودکار بودن تجهیزات، روش‌های قالیشویی به 3 دسته تقسیم می‌شوند. افراد متخصص و باتجربه در قالیشویی با توجه به جنس فرش یا موکت و میزان کثیف بودن آن، روش و مواد شوینده مناسب فرش‌ را مشخص می‌کنند.

 

روش دستی یا سنّتی

در این روش، پس از غبارروبی و آب پاشی، فرش با استفاده از تجهیزات دستی لکه‌گیری و شسته می‌شود. سپس مرحله خشک کردن آب به وسیله دیگ خشک کن مخصوص فرش انجام می‌شود.

روش نیمه اتوماتیک یا نیمه مکانیزه

در روش نیمه مکانیزه تمام مراحل شستشوی فرش با استفاده از تجهیزات اتوماتیک توسط افراد ماهر در قالیشویی انجام می‌شود. فرآیند نیمه اتوماتیک به مراتب سریع‌تر از پروسه‌ی قالیشویی دستی انجام می‌شود.

 

روش اتوماتیک یا مکانیزه

این روش با کمترین دخالت نیروی انسانی انجام می‌شود. متخصص قالیشویی فرش را در دستگاه اتوماتیک قالیشویی قرار می‌دهد و بر انجام صحیح مراحل نظارت می‌کند.

در هر کدام از این روش‌ها، تمام مراحل لکه‌زدایی، غبارروبی، شستشو با آب، بخارشویی یا خشکشویی و آبگیری فرش به طور کامل انجام خواهد گرفت.

به طور کلی روش‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در مقایسه با روش دستی علاوه بر کیفیت بهتر شستشو، از لحاظ اقتصادی و زمانی به صرفه‌تر هستند.

 

 

 

مزیت‌های درخواست آنلاین قالیشویی

دلایل زیادی وجود دارند که شما را متقاعد کنند تا به جای آستین بالا زدن برای شستن فرش‌هایتان به دنبال استفاده از خدمات قالیشویی باشید. استفاده از خدمات آنلاین قالیشویی مزیت‌های بسیاری دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می کنیم:

 • حقیقت آن است که خانه و حیاط و… محیط مناسبی برای شستشوی فرش نیست؛ روش حمل و نقل فرش، محل شستشو، مواد شوینده، روش شستشو و روش خشک کردن، همگی می‌توانند فرش را دچار مشکل کنند. شستشوی فرش کاری تخصصی است؛ که در صورت استفاده از روش‌های اشتباه می‌تواند آسیب‌های جدی به فرش وارد کرده و باعث کاهش عمر فرش شود.
 • احتمال تمیز نشدن و باقی ماندن لکه‌ها بر روی فرش با شستشوی فرش در خانه زیاد است. درحالیکه لکه‌زدایی فرش‌ها تخصص و مواد ویژه نیاز دارد و در یک قالیشویی به درستی انجام می‌شود.
 • اکثر شرکت‌های خدمات شستشوی فرش و موکت، تنها با ثبت سفارش، سرویس دلیوری قالیشویی را به آدرس شما می‌فرستند و قالی شما را تحویل می گیرند. پس از شستشو نیز سرویس دلیوری قالی را درب منزل به شما تحویل خواهد داد. همچنین حمل و تحویل فرش با دقت لازم انجام خواهد پذیرفت و فرش شما به عنوان یک کالای ارزشمند مورد مراقبت قرار خواهد گرفت.

 

 • شستشوی فرش در منزل، علاوه بر سختی و زحمت، هزینه‌های زیادی نیز در بر دارد. درحالیکه شستشوی فرش توسط قالیشویی از نظر اقتصادی به صرفه‌تر است.
 • دو مسئله مهم در شستشوی فرش استخراج مواد شوینده از عمق فرش و خشک کردن اصولی و کامل آن است. در روش سنتی، پس از چند روز فرش‌ها هنوز هم مرطوب هستند که در این حالت جذب آلودگی افزایش می‌یابد. بنابراین خشک شدن با استفاده از دستگاه در کارخانه قالیشویی‌ مزیت دیگر این انتخاب خواهد بود.
 • با توجه به استفاده از آب غیرآشامیدنی در کارگاه‌ها و رعایت استاندارد حرفه‌ای، شستشوی فرش توسط دستگاه‌های مجهز در قالیشویی به صرفه جویی در مصرف آب کشور کمک می‌کند.
 • قالیشویی‌ها علاوه بر شستشوی تخصصی انواع فرش‌ها، خدمات دیگری نظیر لکه بری، رفوگری، شیرازه پیچی، ریشه زنی، دارکشی، رفع سوختگی و ترمیم آن ها را نیز ارائه می دهند که بسیار کاربردی است.
 • بسیاری از شرکت‌های قالیشویی، خدمات در منزل نیز ارائه می‌کنند که برای شستشوی موکت بسیار مفید است.
 • استفاده از خدمات آنلاین به شما در صرفه جویی زمان کمک خواهد کرد.
 • با استفاده از قالیشویی آنلاین، می‌توانید نمونه کارهای انجام شده توسط قالیشویی، نظر دیگران درباره کیفیت کار هر یک از قالیشویی‌ها و نرخ خدمات قالیشویی‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.

 

حالا خودتان بگویید که با این همه مزایا کدام روش بهتر است؟ آستین بالا بزنید، خسته شوید و ریسک کنید یا با خیال راحت فرش کثیفتان را به یک متخصص قالیشویی بدهید و آن را تمیز تحویل بگیرید؟

 

 

 

معیارهای محاسبه قیمت قالیشویی

هزینه قالیشویی تحت تأثیر عوامل متعددی است؛ بنابراین ارائه نرخ ثابتی برای این خدمات امکان پذیر نسیت. البته می‌توان با توجه به نرخ‌های اعلام شده از سوی اتحادیه صنف قالیشویی و مشخصات و شرایط فرش هزینه تقریبی آن را تخمین زد.

قیمت قالیشویی به عوامل زیر بستگی دارد:

 • ابعاد فرش
 • نوع فرش (دستباف یا ماشینی) و تراکم فرش
 • استفاده از خدمات لکه بری، رفوگری، ترمیم و ...
 • هزینه بسته بندی و کاور هر متر مربع فرش
 • ایاب ذهاب

 

 

 

در اغلب موارد، خدماتی که شما به آن نیاز دارید و قیمت تمام شده آن‌ها، پس از بررسی اولیه توسط متخصص مشخص می‌شود. بنابراین قبل از سپردن فرش به قالیشویی، در این باره با متخصص قالیشویی حتماً صحبت کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین قالیشویی به اعتبار شرکت، انجام خدمات خشک شویی و ترمیم، استفاده از دستگاه‌های مکانیزه، کاربرد مواد شوینده با کیفیت و پشتیبانی و پاسخگویی شرکت توجه کنید.

امیدواریم مطالعه این توضیحات شما را در انتخاب بهترین قالیشویی یاری کرده و مفید بوده باشد.

 

This post first appeared on Columbia.edu:: بازدید از این مطلب : 62
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 6 دی 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

داشتن دندان‌های مرتب و زیبا تاثیر بسزایی در اعتماد به نفس افراد دارد. ارتودنسی از روش‌های زیبایی و درمانی است که سال‌هاست موردتوجه است. با کمک ارتودنسی، ناهنجاری‌های دندان‌ها و فک به مرور زمان اصلاح می‌شود.

ارتودنسی این روزها با روش‌ها و دستگاه‌های مدرن‌تری در دنیا و ایران انجام می‌شود. از آنجایی که این رشته با سرعت بالایی در حال تغییر است؛ متخصص ارتودنسی که در این زمینه فعالیت می‌کند باید با سرعت تغییرات ارتودنسی هماهنگ باشد.

ارتودنسی به کدام ناهنجاری‌های و مشکلات کمک می‌کند؟ با انجام ارتودنسی دندان می‌توانید از پوسیدگی دندان‌های خود جلوگیری کنید. علاوه بر مرتب کردن دندان‌های کج، حتی مشکلات لثه ای و مشکلات مربوط به فک نیز درمان می‌شود.

اگر احساس می‌کنید به ارتودنسی نیاز دارید، حتما باید با مراجعه به متخصص ارتودنسی، با او مشورت کنید.

انواع روش‌های ارتودنسی

متناسب با میزان ناهنجاری دندان و فک، هر یک از روش‌های ارتودنسی مورداستفاده قرار می‌گیرد. وضعیت عمومی بیمار، وضعیت فک‌های بالا و پایین (اوربایت، اپن بایت بودن)، سن بیمار، هزینه ارتودنسی از عوامل تاثیرگذار هنگام انتخاب روش ارتودنسی است.

ارتودنسی نامرئی
ارتودنسی ثابت
ارتودنسی متحرک
ارتودنسی لینگوال
ارتودنسی دیمون
هزینه ارتودنسی چقدر است؟

هزینه ارتودنسی برای روش‌های مختلف آن، متفاوت است.

بد نیست بدانید گران‌ترین ارتودنسی، ارتودنسی نامرئی و متحرک است. حدود قیمت ارتودنسی نامرئی حدود ۵ هزار دلار برای هر دو فک است.

اما ارزان‌ترین آن، ارتودنسی ثابت است که هزینه‌ای حدود 1000 دلار دارد.

متخصص ارتودنسی کیست؟

همیشه برای بسیاری از افراد سوال است که متخصص ارتودنسی کیست و چه تفاوتی با دندانپزشک دارد؟

ارتودنسی یکی از رشته‌های تخصصی دندانپزشکی است. متخصص ارتودنسی کسی است که پس از پشت سر گذراندن 6 سال تحصیل در زمینه دندانپزشکی، تحصیلات خود را در زمینه ارتودنسی ادامه می‌دهد. تخصص ارتودنسی 3 تا 4 به طول می‌انجامد.

از آنجایی که دندان‌ها عضو بسیار مهم و حیاتی انسان محسوب می‌شود، حتما باید متخصص ارتودنسی که برای اعمال زیبایی انتخاب می‌کنیم، دارای صلاحیت و تجربه باشد. همچنین اگر ناهنجاری خاصی دارید، باید به متخصص ارتودنسی مراجعه کنید که دارای فلوشیپ ارتودنسی جراحی و سندرم ناهنجاری فک و دندان باشد. در واقع فلوشیپ ارتودنسی، یک سطح بالاتر از متخصص ارتودنسی است. در دوره فلوشیپ، مواردی از حمله جراحی و درمان‌ سندروم‌های صورت، فک و دهان اشاره کرد.

دکتر سعید قریشی، متخصص ارتودنسی دندان

دکتر سعید قریشی، متخصص ارتودنسی دندان، دارای بورد تخصصی ارتودنسی کشور کانادا (FRCDC) و دیپلم فلوشیپ هستند.

خدمات ارتودنسی در 4 کلینیک ایشان در تهران و قم برای کودکان و بزرگسالان توسط دکتر قریشی انجام می‌گیرد.

اگر به مطالعه در زمینه ارتودنسی علاقه دارید یا تصمیم به ارتودنسی گرفته‌اید؛ در ادامه می‌توانید مطالب مفید در زمینه ارتودنسی را که از دکتر سعید قریشی در وب سایت‌های معتبر منتشر شده است بخوانید.

بازگشایی مجدد کلینیک‌های دکتر قریشی، متخصص ارتودنسی (اردیبهشت ۹۹):
http://ana.ir/i/494060
https://www.1pezeshk.com/archives/2020/06/orthodontic.html
قیمت انواع ارتودنسی (مرئی و نامرئی) در اردیبهشت ۹۹: https://www.donya-e-eqtesad.com/fa/tiny/news-3652845
برآورد هزینه ارتودنسی با دکتر سعید قریشی، دکتر ارتودنسی: https://www.tasnimnews.com/fa/news/1398/10/09/2170560/
ارتودنسی و آشنایی با انواع ارتودنسی: https://namnak.com/%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%AF%D9%86%D8%B3%DB%8C.p75898
ارتودنسی کودکان: https://www.fardanews.com/fa/news/965496/
تخمین هزینه ارتودنسی با دکتر ارتودنسی و متخصص دندانپزشکی کودکان، دکتر سعید قریشی: http://mshrgh.ir/1030049
دکتر سعید قریشی، متخصص ارتودنسی نامرئی و دندانپزشکی اطفال: https://www.talab.org/?p=430142
ارتودنسی نامرئی را با دکتر سعید قریشی، بهترین دکتر ارتودنسی تجربه کنید: http://www.jahannews.com/news/719448
گشایش کلینیک سوم دکتر قریشی، متخصص ارتودنسی نامرئی و لینگوال در سعادت آباد:
https://www.chetor.com/192437-%DA%AF%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D9%88%D9%85-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%82%D8%B1%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D8%8C-%D9%85%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%88%D8%AF/
https://www.jjo.ir/005IKv
https://www.ilna.news/fa/tiny/news-887537
رعایت نکات بهداشتی برای مراجعه به کلینیک‌های متخصصین ارتودنسی: https://article.tebyan.net/471688
مزایا و معایب ارتودنسی نامرئی؛ از زبان متخصص ارتودنسی: https://www.borna.news/fa/tiny/news-995896
متخصص ارتودنسی کیست؟ و چه تفاوتی با دندانپزشک دارد؟: http://rajanews.com/node/336829

https://is.gd/FGs26X

https://v.gd/VN27Ed

http://inx.lv/Mc71

shorturl.at/ghiRS

https://cutt.ly/FhBJVQr

https://bit.ly/3nFUGBF

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 103
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 1 دی 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

گروه کسب و کار: احتمالا برای شما هم پیش آمده که به دنبال یک وبسایت باشید که تمامی خدماتی که به دنبال آن هستید را داشته باشد. قالیشویی، نقاشی ساختمان، لوله بازکنی، وانت بار، نظافت منزل یا هر خدمت دیگری که ممکن است در طول سال نیازمان شود؛ اما در نهایت هیچ وبسایت یا اپ مناسبی پیدا نمی‌کنیم. امروز برای شما به معرفی وبسایتی خواهیم پرداخت که می‌توانید تمامی خدمات مدنظرتان را در آن درخواست دهید.
تمامی خدمات در یکجا؛ از لوله بازکنی و نقاشی ساختمان تا قالیشویی و وانت بار
لوله بازکنی
"استفاده از ابزار لوله بازکنی یکی از موثرترین روش های رفع گرفتگی سیستم لوله‌کشی ساختمان می باشد. چرا که روش های شیمیایی که از قدیم برای باز کردن لوله های فاضلاب استفاده می­­­شد، ممکن است برای افراد و محیط زیست مضر باشد.
فنر لوله بازکنی یک ابزار سیمی مارپیچ از جنس فولاد به طول حدود ۱۰۰ سانتی‌متر است که در یک طرف آن دسته و طرف دیگر سیم قرار دارد. اساس کار فنر، حرکت دادن و جداسازی مواد اضافی و رسوبات درون چاه می‌باشد.
همچنین روش‌های مختلفی برای انجام لوله بازکنی داریم، مثل استفاده از آب گرم یا فنر لوله بازکنی برای باز کردن لوله."

نقاشی ساختمان
"نقاشی ساختمان یکی از کم هزینه ترین و البته تاثیرگذارترین روش ها در تغییر دکوراسیون است. استفاده از رنگ‌ها به خانه و محل زندگی ما حس و حال تازه ای می بخشد و در روحیه ما تاثیر مثبت و به سزایی دارد. انتخاب مناسب رنگ دیوارها نکته مهمی برای یک دکوراسیون جذاب و حرفه ای است.
اولین قدم در نقاشی ساختمان انتخاب رنگ دلخواه است. رنگ دیوارها میتواند رنگ مورد علاقه شما باشد اما بهتر است با در نظر گرفتن دکوراسیون داخلی، فرش ها، مبلمان و همچنین سایر اکسسوری های منزل رنگی را انتخاب کنید که همخوانی مناسبی با دکوراسیون منزل شما داشته باشد. بهتر است در این زمینه از یک نقاش ساختمان در تهران کمک بگیرید."

قالیشویی
قالیشویی
"انتخاب درست قالیشویی با توجه به ارزش و تنوع فرش‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین جلوگیری از آسیب دیدن فرش‌ها حین شستشو همواره دغدغه بسیاری از بانوان بوده است.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و آمدن دستگاه‌ها و مواد شوینده اختصاصی، قالیشویی آسان‌تر و سریع‌تر شده‌است. اما در کنار این پیشرفت‌ها، انتخاب بهترین قالیشویی با به صرفه‌ترین قیمت که از شیوه متناسب با فرش و قالی استفاده کند، برای مشتری‌های قالیشویی کار آسانی نیست؛ مخصوصاً که این روزها شرکت‌های قالیشویی متعدد با خدمات متنوع در اکثر شهرهای بزرگ فعالیت می‌کنند."

وانت بار
"وانت بار قابلیت حمل انواع اسباب و اثاثیه از قبیل جهیزیه عروس، اسباب ریز و درشت، سرویس‌های چوبی و… در مناطق مختلف شهری و درون شهری را دارد. در این میان وانت بار در تهران سعی در ارائه بهترین و سریع‌ترین انواع خدمات اسباب‌کشی را دارد.
پس اگر شما در شرف اسباب‌کشی هستید ممکن است دغدغه حمل وسایل با مناسب‌ترین هزینه را داشته باشید. وانت بار بهترین گزینه برای اجرای اصولی این کار با نازل‌ترین قیمت است."

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان تهران
"نقاشی ساختمان، نقش پررنگی در بهبود کیفیت فضا و در نتیجه تجربه ما از آن محیط دارد. زیرا نقاشی ساختمان در شهری مانند تهران اولین رکن طراحی داخلی و یکی از ارزان‌ترین راه های جلوه بخشی به دکوراسیون فضا است. به همین دلیل آشنایی با انواع نقاشی ساختمان و روش‌های آن می‌تواند کمک کند که ما انتخاب درستی برای رنگ آمیزی یا محیط کار خود داشته باشیم."

منبع

https://is.gd/NiZSaZ

https://v.gd/kRv35b

http://inx.lv/MTYl

shorturl.at/bBUWX

https://cutt.ly/ShJTxjC

https://bit.ly/3r1VliM

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 94
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 آذر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

ارتودنسی نامرئی مانند سایر روشهای درمانی ارتودنسی شامل بریس نیست. این بر اساس یک سری تراز کننده (محافظ) شفاف ساخته می شود که به صورت جداگانه برای هر بیمار ساخته می شود. آنها در طول دوره درمان تغییر می کنند تا زمانی که دندانها به درستی تراز شوند.

با استفاده از این سیستم ، قبل از شروع درمان ، می توانیم نتیجه نهایی دندانها را از طریق یک Clincheck سه بعدی مجازی ببینیم ، که حاکی از بسیاری از اطلاعات دقیق است که ما می توانیم قبل از شروع در مورد درمان ببینیم.

چرا invisalignn خیلی محبوب شده است؟ چه مزایایی دارد؟

ارتودنسی نامرئی (Invisalign) برای بسیاری از بیماران درمان ارتودنسی انتخابی ما بوده است ، Invisalign 90٪ ارتودنسی است که ما در کلینیک دندانپزشکی A2 انجام می دهیم. این به دلیل مزایای بیشمار آن است:

زیبایی شناسی: این کار مبتنی بر استفاده از تراز کننده های شفاف است و بسیار زیبا هستند ، زیرا به سختی می توانید آنها را ببینید.
بهداشت دهان و دندان بهتر: هر زمان که بخواهید می توانید آنها را بیرون بیاورید ، مسواک بزنید و نخ دندان بکشید ، بخورید یا در صورت بروز یک اتفاق مهم.
راحتی: از آنجا که در این روش درمانی نیازی به بریس یا سیم فلزی نیست ، باعث ایجاد ناراحتی یا پارگی در بافت های نرم (لب ها یا گونه ها) نمی شود.
عملکرد: ارتودنسی نامرئی در سالهای اخیر بسیار پیشرفت کرده است. حرکات دندان با این تکنیک نرمتر اما ثابت هستند ، که باعث می شود در حرکات خاص در مقایسه با مهاربندهای معمولی ، جایی که نیروهای وارد شده بیشتر وقت شناس بوده و فشار بیشتری دارند ، م effectiveثرتر باشد.
در ابتدای درمان ، هر بیمار کیت خود را دریافت می کند ، که شامل تمام دستورالعمل های مراقبت و نگهداری و همچنین یک مورد برای ذخیره ردیف کننده ها است.

ارتودنسی نامرئی چیست؟
سوالات متداول بیماران ما در A2 Dental:

درمان چه مدت طول می کشد؟

مدت زمان درمان اساساً به حالت اولیه دندانهای هر بیمار بستگی خواهد داشت. این بدان معناست که این امر به "مال اکلوژن" (نوع گزش) و میزان دندان های جابجا شده یا چرخانده شده شما بستگی دارد.

اگر مورد مال اکلوژن خفیف باشد ، درمان می تواند تقریباً 6 ماه طول بکشد.

اگر یک مورد پیچیده باشد ، می تواند تا 24 ماه یا بیشتر دوام بیاورد.

هر بیمار نیش متفاوتی دارد ، بنابراین نمی توانید برآورد عمومی را با توجه به زمان انجام دهید. در حالت ایده آل ، اگر بیمار به Invisalign علاقه مند باشد ، می تواند اولین مشاوره را با متخصص ارتودنسی داشته باشد ، وی زمان تخمینی درمان را نشان می دهد و هر گونه سوال را برطرف می کند. این اولین مشاوره با متخصص Invisalign هیچ هزینه ای ندارد و هیچ تعهدی در A2 Dental ندارد.

آیا باید با آنچه می خورم مراقبت های ویژه ای انجام دهم؟

به طور کلی ، برخلاف بریس های معمولی ، می توانید طبق معمول غذا بخورید و محدودیت خاصی ندارید. دلیل این امر این است که در هنگام غذا خوردن تراز کننده ها باید برداشته شوند و بنابراین دلیلی برای محدود کردن غذا یا نوشیدنی وجود ندارد

آیا می توانم با همسایگان سیگار بکشم؟

در وهله اول ، برجسته کردن عواقب مضر توتون و تنباکو برای بافتهای دهان و به طور کلی بدن بسیار مهم است. در مورد سیگار کشیدن در طول درمان ، سیگار کشیدن در حالی که پوشاننده های ترازو استفاده می کنید توصیه نمی شود ، زیرا آنها می توانند لک بزنند و طعم بدی به دست آورند.

آیا invisalignn مضر است؟

این یک درمان بدون درد است. Invisalign معمولا سازگاری بسیار کمتری با براکت های معمولی دارد. اکثر افراد ممکن است در روزهای اول درمان یا خاموش بودن صفحات ردیف احساس ناراحتی کنند. این حس باید به تدریج با استفاده از تراز كننده از بین برود. مزیت Invisalign این است که ، بر خلاف بریس های معمولی ، هیچ سایشی از بریس ها روی لب وجود ندارد و بنابراین زخم های آسیب زا ایجاد نمی کند.

چه اتفاقی می افتد اگر من در تمام مدت زمانی که باید آلرژی ها را نپوشیده باشم؟

پوشیدن ردیف کننده ها در طول 22 ساعت مشخص در کل درمان بسیار مهم است. اگر به هر دلیلی امکان پذیر نبوده و مدت زمان کمتری آنها را پوشیده اید ، باید با متخصص صحبت کنید و احتمالاً لازم است که استفاده از برخی از صفحات را برای اطمینان از انجام حرکات صحیح گسترش دهید. در طول درمان انجام شده است.

چگونه می توانم از شناسنامه خود پاک و مراقبت کنم؟

بعد از هر وعده غذا ، اینویزالاین و دندان ها باید تمیز شوند. صف کش ها قرار است با برس ، آب و صابون تمیز شوند. علاوه بر این ، کریستال های تمیز کننده در کیت ارائه می شود.

اگر می خواهید درباره Invisalign بیشتر بدانید ، اینجا را کلیک کنید.

اگر می خواهید در مورد متخصص ارتودنسی ما ، دکتر مورا ، بیشتر بدانید ، مشخصات وی را اینجا ببینید.

اگر می خواهید برای مشاوره رایگان با متخصص ارتودنسی ما وقت بگیرید ، با اینجا تماس بگیرید.

https://is.gd/VLgEiY

https://v.gd/9vRW3L

http://http//lnkiy.in//PBEw9

shorturl.at/blGOQ

https://cutt.ly/nhGuxDS

https://bit.ly/34fvXwq

 

 

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 187
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 آذر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

هیچ حرفه ای از رده خارج شدن 100٪ "ایمن" نیست. با این حال ، یافتن حرفه ای مبتنی بر خدمات و خدماتی که همه به آن نیاز دارند ، راهی عالی برای افزایش امنیت شغلی شما است.

به عنوان مثال ارتودنتیست ها را در نظر بگیرید: تا زمانی که افراد دندان دارند ، برای تمیز و ترمیم دندان ها به دندانپزشکان احتیاج دارند. و ، تا زمانی که مردم دندان های صاف و سالم می خواهند ، ارتودنتیست ها هرگز برای کار صدمه نخواهند دید.

این خبر خوبی برای ارتودنتیست های فعلی و مشتاق است و چشم انداز شغلی مثبت ارتودنتیست ها نشان دهنده نیاز مداوم به خدمات آنها است.

چشم انداز شغل ارتودنتیست مثبت است
طبق اداره آمار کار ایالات متحده (BLS) ، فرصت های شغلی ارتودنتیست بین سال های 2018 و 2028 در ایالات متحده 7 درصد رشد می کند ، که سریعتر از متوسط ​​سایر مشاغل است.

البته ممکن است دلیلی برای نگرانی وجود داشته باشد ، زیرا فرصت های شغلی ارتودنسی از سال 2004 حدود 10٪ در سراسر کشور کاهش یافته است (متوسط ​​کاهش 1.7٪ در سال). با این وجود نیاز به ارتودنتیست افزایش یافته است - انتظار می رفت تا سال 2018 3640 شغل پر شود.

اگر تقاضا برای ارتودنتیست ها همچنان افزایش یابد ، احتمالاً فرصت های شغلی بیشتری نیز در دسترس خواهد بود.

در مسابقه مالکیت دندانپزشکی شرکت کنید!
رشد شغل ارتودنتیست در مقابل رشد دستمزد متخصص ارتودنسی
بسیار خوب است که چشم انداز شغل ارتودنسی مثبت است ، اما آیا این بدان معناست که آنها به دلیل وجود تعداد زیادی از آنها ، درآمد زیادی نخواهند داشت؟

لازم نیست. رشد حقوق ارتودنتیست ها به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله مکان و اینکه آیا آنها در عمل خصوصی کار می کنند.

به عنوان مثال ارتودنتیست هایی که در عمل خصوصی کار می کنند ، متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه خود را از 195،000 دلار به 300،000 $ در 2018 افزایش داده است. بر اساس BLS ، هنگامی که تمام مطب های دندانپزشکان در نظر گرفته می شوند ، از 2017 به 2018 کاهش جزئی وجود دارد

در ماه مه 2017 ، میانگین دستمزد ساعتی مطب دندانپزشکان 113.49 دلار و میانگین دستمزد سالانه 236،060 دلار بود. یک سال بعد ، این ارقام به ترتیب به 112.01 دلار و 232908 دلار کاهش یافت.

افت یک ساله به این معنی نیست که حقوق ارتودنتیست ها روند نزولی را طی می کند ، اما مهم است که درک کنیم هر صنعت مبتنی بر خدمات مستعد نوسان درآمد است.


آیا یک شغل ارتودنسی ارزش بدهی بالقوه وام دانشجویی را دارد؟
چشم انداز شغل ارتودنسی امیدوار کننده است و امکان دریافت یک حقوق شش رقمی وجود دارد. چشم اندازهای خوب شغلی و حقوق بالا به نظر می رسد ترکیبی از برنده ها باشد ، اما فاکتور دیگری در معادله وجود دارد که بسیاری از متخصصان ارتودنسی باید قبل از رفتن به این مسیر شغلی در نظر بگیرند: بدهی وام دانشجویان

دندانپزشکی شدن از هر نوعی نیاز به تحصیلات زیادی دارد - تحصیلات در مقطع کارشناسی ، دانشکده دندانپزشکی و سپس دو تا سه سال آموزش در یک دوره رزیدنسی ارتودنسی.

متوسط ​​بدهی وام دانشجویی برای متخصصان ارتودنسی
طبق انجمن آموزش دندانپزشکی آمریکا (ADEA) ، در سال 2017 ، 85٪ از دانشجویان دانشکده دندانپزشکی با متوسط ​​287،000 دلار بدهی وام دانشجویی فارغ التحصیل شدند. این بدان معناست که تقریباً هر دانشجوی دندانپزشکی با توجه به متوسط ​​حقوق سالانه ارتودنتیست - و این فقط متوسط ​​بدهی است که وارد اولین کار خود می شود.

متوسط ​​بدهی وام دانشجویی برای متخصصان ارتودنسی که Student Loan Planner با آن کار کرده است 617،273 دلار است.

بسیاری از مشاغلی که به بدهی وام دانشجویی نیاز دارند و ممکن است به 1 میلیون دلار برسد ، اگر فقط به اعداد نگاه کنید ، ارزش آن را ندارد زیرا ممکن است به نظر برسد شغل آن به اندازه کافی پرداخت نمی کند. اما قدرت بالقوه درآمد ارتودنتیست ها این امر را به یک استثنا تبدیل می کند.

بدهی وام دانشجویی ارزش آن را دارد
اگر بتوانید متوسط ​​حقوق سالانه ارتودنتیست را طی چند سال پس از فارغ التحصیلی از دانشکده دندانپزشکی بدست آورید ، بالقوه می توانید سریعتر از افراد سایر مشاغل بدهی خود را پرداخت کنید.

بعلاوه ، مسیری وجود دارد که متخصصان ارتودنسی می توانند در مدت زمان کوتاه تری حقوق بیشتری بدست آورند ، مانند:

در یک بازار کمتر رقابتی کار کنید. لس آنجلس و نیویورک مکان های مطلوبی هستند ، اما شما می توانید درآمد خود را دو برابر کنید ، زیرا دور از سواحل کار می کنید زیرا مناطق دیگر رقابت کمتری دارند اما همان تقاضای زیاد را دارند.
تمرین ارتودنسی خود را شروع کنید. فکر نکنید که رویه شخصی خود را مانند گرفتن بدهی بیشتر باز کنید ، بلکه راهی برای افزایش حقوق خود هستید.
طبق انجمن دندانپزشکان آمریکا ، متوسط ​​صورتحساب ناخالص به ازای هر دندانپزشک صاحب در مطب خصوصی 1،016،080 دلار برای متخصصان در سال 2018 بوده است (به طور خاص 1،172،830 دلار برای ارتودنتیست ها)

شما نه تنها به عنوان مالک مشاغل خصوصی حقوق بیشتری دریافت خواهید کرد ، بلکه می توانید با محافظت از آن (به طور قانونی) از سازمان امور مالیاتی ، درآمد بیشتری را تحمل کنید. انشعابات تجاری درآمد ناخالص تنظیم شده شما را کاهش می دهد و به نوبه خود ، پرداخت وام دانشجویی شما را کاهش می دهد.

 

https://is.gd/XRD0A2

https://v.gd/tVETcr

http://shilpa.lnkiy.in/ucLMP

shorturl.at/epGX0

https://cutt.ly/nhPW2pZ

https://bit.ly/3ndMWX7

 

 

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 109
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 23 آذر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

دیدگاه سوم شخص سوم در مورد راویان داستانی استفاده می شود ، که به قصه گو اجازه می دهد خداگونه یا همه دانشمند به نظر برسد. راوی در دانای سوم شخص قادر به توصیف همه اتفاقات و همچنین احساسات همه است. نوشتن داستان از این منظر امکان استفاده از مجوز ادبی را در موقعیت های مختلف فراهم می کند.

عینیت
دیدگاه دانای سوم شخص سوم صدای سنتی است که در نوشتن استفاده می شود و راوی را قادر می سازد کاملاً عینی باشد. قادر بودن را قادر می سازد ، زیرا راوی را در خارج از موقعیت قرار می دهد. به جای تفسیر هر واقعه و واقعه از دید یک شخصیت ، وقایع و وقایع از طریق یک منبع عینی برای خواننده روایت می شود.

POV های چند شخصیت
یکی از مهمترین مزایای دیدگاه دانای شخص سوم شخص ، توانایی راوی در حرکت آزادانه پیرامون طرح داستان است تا در یک دیدگاه یک شخصیت گیر نیفتند. این به راوی اجازه می دهد تا در طول داستان دیدگاه های مختلفی را به خوانندگان ارائه دهد تا از این طریق جالب باشد. همچنین با بیان توانایی احساسات دیگران بدون اینکه مجبور شود آن را به نوعی در طرح بگنجاند ، آزادی زیادی به نویسنده می دهد.

صدای مجازی
یکی دیگر از مزیت های نوشتن داستان از نظر همه چیز دان سوم شخص این است که صدای نویسنده در استفاده از زبان محدودیتی ندارد. وقتی نویسندگان از دیدگاه اول شخص می نویسند ، استفاده از زبان به همان اندازه که مایل است روی طرح داستان روایت می شود ، بشدت محدود می شود. دلیل این امر آنست که هنگام نوشتن به صورت اول شخص ، روایت باید متناسب با نحوه عمل و صحبت آن شخصیت باشد.

عمل
دیدگاه دانای سوم شخص نیز به نویسنده این امکان را می دهد تا اقدامات زیادی را در داستان داستان کوتاه زیبا بنویسد. توانایی استفاده آزادانه از زبان توصیفی در طول داستان وجود دارد ، بنابراین نویسنده می تواند تصویری واضح از آنچه برای شخصیت ها اتفاق می افتد ترسیم کند. این به نوبه خود داستان جالب تری را برای خواننده ایجاد می کند. در روایت سوم شخص ، برخی از وقایع می توانند رخ دهند در حالی که شخصیت اصلی کاملاً بی خبر است و بنابراین بر تعلیق داستان می افزاید. نویسنده همچنین می تواند جزئیاتی را اضافه کند که شخصیت اصلی از نظر وی متوجه (یا نمی توانستند) آنها شده باشد.

چهار نوع تعارض
یک طرح جذاب ممکن است خوانندگان را وادار به ورق زدن یک کتاب خوب کند ، اما در نهایت درگیری جرقه ای است که این زنجیره اتفاقات را آغاز می کند. در ادبیات ، یک درگیری عمده ، درگیری داخلی یا خارجی بین شخصیت ها ، تنظیمات و شرایط است که منبع اصلی تنش داستان را فراهم می کند.

مبارزه با شخصیت های مخالف
در درگیری های شخص در برابر شخص ، شخصیت اصلی داستان ، قهرمان داستان ، در برابر یک آنتاگونیست انسانی ، شخصیتی که مانع از هدف اصلی قهرمان داستان است ، می جنگد. مجموعه حوادث داستان در اطراف آنتاگونیست حرکات مختلفی را برای مخالفت با هدف شخصیت اصلی و همچنین پاسخ شخصیت اصلی انجام می دهد و به سمت یک واقعه اوج گیری که در آن یکی یا دیگری غلبه خواهد داشت ، حرکت می کند. به عنوان مثال ، فیلم Les Miserables از ویکتور هوگو ، درگیری مداوم بین شخصیت اصلی ، ژان والژان ، محکوم فرار شده و ژاورت متخاصم ، افسر پلیس سرسخت است که قصد دارد او را به دادگاه برساند.

شجاعت عناصر
گاهی اوقات ، بزرگترین مخالفت قهرمان داستان نه به شکل یک آنتاگونیست انسانی ، بلکه یک نیروی طبیعی خطرناک است. در درگیری های شخصی و درگیری با طبیعت ، شخصیت اصلی باید برای بقا در برابر بلایای طبیعی و شرایط محیطی بجنگد. در رمان سوزان بت پفر زندگی مانند آنچه ما می دانستیم ، وقتی یک سیارک ماه را به زمین نزدیک می کند و باعث ایجاد سونامی ، زمین لرزه و آتشفشان در سراسر زمین می شود ، دنیای یک دختر نوجوان به آشوب کشیده می شود. در حالی که تنظیمات جسمانی معمولاً منشأ درگیری است ، شخص در مقابل طبیعت می تواند به نبرد علیه بیماری جسمی یا پوسیدگی طبیعی بدن از طریق پیری نیز اشاره کند.

تنها ایستاده
شخصیت اصلی درگیری درمقابل یک فرد درمقابل جامعه معمولاً اعتقاداتی دارد که مغایر عقاید سایر افراد جامعه است و یا مجبور به موضع گیری برای موضع غیرمردمی می شود. به عنوان مثال ، در کتاب "دزد کتاب" مارکوس زوزاک ، شخصیت اصلی ، لیزل ، با سرقت کتابهایی که دولت سعی در تخریب و خواندن آنها دارد ، از نازی ها سرپیچی می کند. این نوع درگیری همچنین می تواند شخصیت هایی از ملیت ها و مذاهب مختلف را درگیر کند که در تلاشند تا با فرهنگ جدیدی مطابقت داشته باشند ، مانند "The Namesake" از جومپا لاهیری ، در مورد یک خانواده جوان بنگالی که پس از مهاجرت به ایالات متحده با اختلافات هند و آمریکا روبرو هستند.

درگیری داخلی
در حالی که محیط ، جامعه یا شخصیت های دیگر اغلب به عنوان آنتاگونیست درگیری های مختلف عمل می کنند ، قهرمان داستان اغلب می تواند بدترین دشمن خود باشد. شخص در مقابل تعارضات شخصی شامل شخصیتی است که در درون با جنبه های مختلف شخصیتی ، گذشته و ذهن خود درگیر است و اغلب بایدیک انتخاب اخلاقی یا شخصی چالش برانگیز است. در سریال واگرا ورونیکا راث ، شخصیت بئاتریس پریور باید بارها و بارها بین احترام گذاشتن به عزیزان و ریسک کردن یکی را انتخاب کند تا جامعه اش از بین نرود و در هملت شکسپیر ، شخصیت اصلی با بلاتکلیفی درمورد چگونگی و زمان افشای عمویش برای قتل پدر او.

https://is.gd/x80dT5

https://v.gd/e1ZqVw

http://lnkiy.in/Bf80L

shorturl.at/hxNO4

https://cutt.ly/ZhnBRlt

https://bit.ly/36IrGTx

 

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 112
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 15 آذر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

هزینه حمل و نقل از کرایه مسافران و در بیشتر کشورهای پیشرفته از یارانه عمومی پرداخت می شود. متداول ترین روش برای دریافت کرایه مسافران ، پرداخت نقدی وسیله نقلیه (برای سیستم های اتوبوسرانی و راه آهن سبک و بدون ایستگاه بسته) یا ورود به ایستگاه (برای سیستم هایی که نیاز به ورود از طریق ایستگاه های بسته دارند) است. به طور معمول ، راننده کرایه ها را جمع می کند ، اگرچه برخی از سیستم های اتوبوس و ریل سبک که به شدت مورد استفاده قرار می گیرند ، هادی ها را برای جمع آوری کرایه ها و ایجاد تغییر در وسایل نقلیه حمل می کنند. از آنجا که ایجاد تغییر روند پرواز را کند می کند ، بیشتر سیستم های آمریکایی به نشانه های پیش پرداخت یا کرایه های دقیق نیاز دارند. در شهرهای اروپا معمولاً استفاده از سیستم کرایه افتخار معمول است که در آن مسافر قبل از ورود به وسیله نقلیه بلیط خریداری می کند ، آن بلیط را با استفاده از دستگاه داخل لغو می کند و بلیط را به بازرسان کرایه در صورت درخواست ارائه می دهد. در حالی که فقط 2 تا 10 درصد از مسافران ممکن است از نظر بلیط معتبر بررسی شوند ، فرار کرایه کم است زیرا جریمه بلیط های نامناسب زیاد است و بلافاصله وصول می شود.

کارتهای ماهیانه ، نیم ماهه و حتی روزانه در بسیاری از سیستمها فروخته می شوند ، این امر باعث می شود که خرید کرایه از وسیله نقلیه جلوگیری شود و روند بررسی پیش پرداخت سریع است. گذرگاه ماهانه مخصوصاً برای مسافران مكرر مناسب است ، زیرا نیازی به تغییر صحیح ندارد و سواری نامحدود مجاز است ، بنابراین سواری ترانزیتی تشویق می شود. بسیاری از جوامع در ایالات متحده و اروپا تخفیف قابل توجهی را برای کارت های ماهانه ارائه می دهند ، زیرا گذرگاه ها هزینه های جمع آوری کرایه را کاهش می دهد و استفاده از حمل و نقل را تشویق می کند. کرایه های کاهش قیمت معمولاً به دانشجویان ، افراد مسن و افراد معلول ارائه می شود.

برای برابری بیشتر قیمت ها ، برخی از اپراتورهای حمل و نقل هزینه های مختلف را برای سفرهای مختلف تغییر می دهند. کرایه های مبتنی بر مسافت ، متناسب با طول سفر ، بازتاب بهتری از هزینه خدمات است و مسافران تمایل دارند این ایده را بپذیرند که برای سفرهای طولانی تر باید هزینه بیشتری بپردازند. عیب کرایه های مسافتی این است که اپراتور باید مسافران را از نظر طول سفر متمایز کند ، این کار با بررسی کرایه ها هنگام ورود و خروج مسافران به سیستم انجام می شود. این امر باعث می شود که جمع آوری کرایه وقت گیرتر و هزینه بر باشد ، به خصوص اگر اعتبار سنجی توسط مجریان یا کارمندان کرایه انجام شود. هنگام ورود و خروج مسافران از سیستم ترانزیت ، سیستم های مدرن از کارتهای کرایه ای با کد مغناطیسی که توسط تورنوردی های کنترل شده توسط کامپیوتر خوانده می شوند ، استفاده می کنند. وقتی مسافران کارت کرایه می خرند ، مقدار خرید آنها روی کارت رمزگذاری می شود و این تعادل برای هر سفر مقدار مناسبی کاهش می یابد.

برخی از اپراتورهای حمل و نقل بر اساس دو مفهوم متفاوت با زمان روز شارژ می شوند: اول ، هزینه ارائه خدمات حمل و نقل در ساعات شلوغی بیشتر است زیرا تجهیزات و پرسنل مورد نیاز بیشتر از آن است. دوم اینکه ، بیشتر سفرهای ساعت شلوغی به منظور رفت و آمد به محل کار است و مسافران به دلیل پاداش پولی که برای سفر می گیرند ، مایل به پرداخت هزینه بیشتری برای این هزینه ها هستند. جمع آوری کرایه خودکار قیمت گذاری روزانه و همچنین کرایه های مبتنی بر مسافت را تسهیل می کند.

یارانه ها 
کرایه های حمل و نقل اپلیکیشن مترو تهران انبوه معمولاً زیر سطح لازم برای تأمین هزینه های کامل تعیین می شود و تفاوت آن با یارانه دولت ایجاد می شود که برای ایجاد منافع اجتماعی تولید شده در هنگام استفاده مردم از حمل و نقل ایجاد می شود. در ایالات متحده ، درآمد حاصل از کرایه مسافر به طور معمول از 10 تا 70 درصد هزینه های عملیاتی را پرداخت می کند ، تعداد کم خدمات کم حاشیه شهری را نشان می دهد و تعداد بیشتری منعکس کننده خدمات راهرو در مرکز شهر است. 30 تا 90 درصد دیگر از طریق یارانه های ایالتی ، منطقه ای و محلی تأمین می شود. یارانه های عملیاتی محدود فدرال از سال 1974 در دسترس قرار گرفتند که متناسب با مقیاس عملیات حمل و نقل هر شهر تخصیص داده شد. نقش فدرال در تأمین یارانه های عملیاتی در حال کاهش است و دولت های ایالتی و منطقه ای ، به همراه سواران ترانزیت (از طریق افزایش کرایه ها) ، تفاوت بسیاری را ایجاد کرده اند.

معمولاً هزینه های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری های جدید ترانزیتی در ایالات متحده کاملاً از طریق یارانه های دولتی پرداخت می شود. دولت فدرال از سال 1964 کمکهای سرمایه ای برای حمل و نقل انبوه ارائه داده است. تصمیمات در مورد سرمایه گذاری در خدمات جدید حمل و نقل با راهنمای ثابت با احتیاط گرفته شده است و فقط تعداد کمی از این سیستم ها پشتیبانی شده است. یارانه های سرمایه فدرال می تواند تا سه چهارم هزینه سرمایه گذاری را پوشش دهد.

https://is.gd/r3ZW9D

https://v.gd/l5EJHz

shorturl.at/dyORT

http://lnkiy.in/T7t1e

https://cutt.ly/2hz3rlu

https://bit.ly/2VqMnNw

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 87
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 آذر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

دلایل بسیار خوبی برای استخدام یک شرکت برای تمیز کردن خانه شما وجود دارد. خدمات نظافت منزل حرفه ای بسیار مقرون به صرفه تر از آن است که تصور می کنید. آنها همچنین ابزار و ملزومات درجه حرفه ای دارند ، به این معنی که آنها می توانند در مقابله با سخت ترین مشکلات نیز کار بسیار خوبی انجام دهند. حتی اگر مردم گاهی اوقات فکر استخدام سرویس نظافت را نگران می کنند ، زیرا نگران این هستند که گران شود ، این امر به ندرت اتفاق می افتد. در بخش زیر برخی از دلایل اصلی در نظر گرفتن استخدام سرویس تمیز کردن برای خانه شما بیان شده است.

1. یک خانه بی عیب و نقص

اگر مانند اکثر مردم هستید ، احتمالاً وقت خود را صرف دویدن از یک فعالیت به فعالیت دیگر می کنید و در این بین زمان بسیار اندکی از کار افتاده است. تلاش برای فشار دادن در تمیز کردن عملا غیرممکن است. استخدام سرویس نظافت منزل یک راه حل عالی است. واگذاری نظافت به افراد حرفه ای ، تمیز و بی نقص بودن خانه شما را تضمین می کند ، حتی اگر خودتان بیش از حد مشغول تمیز کردن آن باشید. بعد از یک روز طولانی می توانید در خانه ای مرتب و مرتب لگد بزنید و استراحت کنید بدون اینکه خودتان در مورد تمیز کردن آن استرس داشته باشید.

خانه ای که توسط سرویس نظافت تمیز می شود

2. شما نیازی به خرید لوازم تمیز کردن ندارید

هزینه تمیز کردن لوازم می تواند به سرعت جمع شود. وقتی با یک شرکت حرفه ای کار می کنید ، مجبور نیستید محصولات تمیزکننده خود را بخرید. در عوض ، این شرکت لوازم مورد نیاز خود را با خود به همراه می آورد. مسلماً هنوز هم ممکن است بخواهید محصولات تمیز کننده اساسی مانند شیشه پاک کن را در خانه خود نگه دارید. با این حال ، در بیشتر موارد ، می توانید از هدر رفتن پول برای محصولات تمیز کننده گران قیمت جلوگیری کنید.

3. نتایج حرفه ای

خدمات نظافت کارکنان آنها را آموزش می دهد تا به طور مداوم نتایج عالی را ارائه دهند. این بدان معناست که آنها بر روی تمام جزئیات تمرکز خواهند کرد ، و برای تمیز کردن کامل خانه خود وقت بیشتری را صرف خواهید کرد. می توانید اطمینان داشته باشید که هر گوشه و کنار جایی تمیز خواهد شد.

4- می توانید مناطقی را که می خواهید تمیز کنید انتخاب کنید

هنگامی که با یک شرکت نظافت حرفه ای کار می کنید ، می توانید بسته تمیزکاری را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید. در بعضی موارد ، ممکن است خانه شما فقط به یک تمیز کردن سطح سبک نیاز داشته باشد. در موارد دیگر ، ممکن است تمیزتر عمیق تر بخواهید. به عنوان مثال ، اگر بیش از این شرکت دارید ، ممکن است بخواهید بسته تمیزکاری عمیق تری نسبت به معمول برنامه ریزی کنید تا هنگام ورود مهمانان خانه شما آماده شود. سپردن نظافت به افراد حرفه ای همچنین استراحت و شادابی شما را تضمین می کند تا بتوانید با آسودگی خاطر شرکت خود را سرگرم کنید.

5- می توانید قیمت کارگر منزل وقت خود را صرف انجام کارهایی کنید که سرگرم کننده تر هستند

یکی از دلگیرترین دلایل استخدام شرکتی برای تمیز کردن خانه شما این است که شما را آزاد می کند تا وقت خود را به هر صورتی که می خواهید بگذرانید. به میزان متوسطی که هر هفته برای تمیزکاری می گذرانید فکر کنید. اکثر مردم حداقل دو ساعت به نظافت و نگهداری از خانه خود می پردازند. به همه روش هایی فکر کنید که می توانید در عوض از آن زمان استفاده کنید. خواه بخواهید پروژه هایی را که از آن اجتناب کرده اید به عهده بگیرید یا به سادگی آرامش خود را بدست آورید ، اینکه بتوانید زمانی را که برای تمیز کردن صرف می کردید به کار بگیرید و به روشی سازنده تر استفاده کنید ، کاملاً رایگان است.

6. یک محیط زندگی بهداشتی بیشتر

اگر شما یا اعضای خانواده خود زمانی را در خارج از خانه خود سپری می کنید ، به احتمال زیاد در معرض میکروب ها و باکتری های زیادی قرار دارید. این امر به ویژه در مورد کودکانی که در مهد کودک یا مدرسه می روند بسیار صدق می کند. متأسفانه ، میکروب هایی از این دست به راحتی در خانه شما پخش می شوند و هر کسی را که با آنها در تماس باشد خطری ایجاد می کند. تمیز کردن و ضد عفونی کردن منزل به طور مرتب می تواند به از بین بردن این میکروب های ناخواسته کمک کند و به شما و عزیزانتان مریض شود.

7. تمیز کننده های حرفه ای نتایج عالی را ارائه می دهند

حتی اگر از نزدیک با خانه خود آشنا هستید ، ممکن است نتوانید آن را به خوبی یک حرفه ای تمیز کنید. احتمالاً مناطق خاصی وجود دارد که احساس تمیز کردن ندارید یا در رسیدن به آن مشکل دارید. به عنوان مثال ، اگر نردبان یا ابزار تمیز کننده ای ندارید که به اندازه کافی بلند باشد ، نتوانید بالای فن های سقف خود را گرد و غبار بگیرید. از طرف دیگر ، وقتی یک سرویس نظافت حرفه ای استخدام می کنید ، وظیفه آنها این است که هر سطح از خانه را تمیز کنند. این بدان معنی است که اگر بخواهید این کار را به تنهایی انجام دهید ، آنها اغلب می توانند خانه شما را تمیزتر از آنچه می توانستید بدست آورند.

8. بوی حیوانات خانگی کمتر است

حیوانات خانگی ناز و نوازش می کنند. متأسفانه ، آنها همچنین می توانند کثیفی های بدبو را پشت سر بگذارند. از بین بردن بوی حیوانات خانگی می تواند چالش برانگیز باشد. حتی اگر موفق به خلاص شدن از شر آنها شوید ، اگر از محصولات مناسب برای از بین بردن کامل بوها استفاده نکنید ، بعضی اوقات ممکن است بازگردند. متأسفانه اگر خانه شما بوی خوش بگذارد ، همراهی زیاد می تواند کمی شرم آور باشد. پاک کننده های حرفه ای محصولی در دسترس دارند که برای خنثی سازی بوهای مربوط به حیوانات خانگی طراحی شده اند. این می تواند بوی خانه شما را بسیار بهتر کند و به شما این امکان را می دهد تا بدون احساس خجالت و خجالت از میهمانان پذیرایی کنید.

9. سرویس نظافت منزل وظایفی را انجام می دهد که معمولاً از آنها اجتناب می کنید

اگر مانند اکثر مردم هستید ، احتمالاً وظایف نظافتی خاصی در اطراف منزل شما وجود دارد که از انجام آنها امتناع می ورزید. گاهی اوقات ، این وظایف به ویژه پراکنده است

درگیر شدن به عنوان مثال ، آخرین بار کی بود که چراغ روشنایی را از پله های خود گردگیری کردید؟ در موارد دیگر ، شما ممکن است فقط از یک کار تمیز کردن اجتناب کنید زیرا این کاری است که از انجام آن متنفر هستید. به عنوان مثال ، بسیاری از افراد دوست ندارند محل پشت توالت خود را مالش دهند. پرداخت هزینه دیگری برای مراقبت از این کارهای دشوار یا چالش برانگیز کاملاً ارزش پول را دارد زیرا بدان معنی است که دیگر نگران انجام این کارها نیستید ، برای اطلاعات بیشتر به https://twitter.com/upmaidscleaning مراجعه کنید.

10. افراد حرفه ای دارای سیستم های تمیزکاری کارآمد هستند

آیا وقت خود را صرف انجام کار نظافت از یک کار به وظیفه دیگر می کنید و هیچ سیستم واقعی در آن وجود ندارد؟ در این صورت ، شما می توانید کارهای بسیار بیشتری از حد لازم انجام دهید. نظافتچی های حرفه ای به کارآمدترین شکل ممکن کار می کنند. آنها سیستم هایی در اختیار دارند که به آنها امکان می دهد بدون هدر دادن وقت در این کار ، خانه شما را به سرعت تمیز کنند. این بدان معنی است که آنها می توانند خیلی سریعتر از آنچه شما به تنهایی انجام می دهید ، نظافت را انجام دهند.

11. حرفه ای ها همیشه از لوازم تمیز کردن مناسب استفاده می کنند

خانه شما با طیف گسترده ای از سطوح و مواد پر شده است ، که همه آنها در مورد تمیز کردن محصولات نیازهای ویژه ای دارند. به عنوان مثال ، برخی از سطوح به راحتی توسط محصولات تمیز کننده ساینده خراشیده می شوند ، در حالی که برخی دیگر توسط محصولات اسیدی آسیب می بینند. افراد حرفه ای آموزش دیده اند تا بدانند از کدام مواد تمیز کننده روی چه سطوحی استفاده کنند. این بدان معناست که شما نگران نباشید که در اثر تمیز کردن سطح خانه آسیب ببیند.

اگر در مورد اینکه آیا باید با یک شرکت نظافت کار کنید ، حصار زده اید ، این لیست می تواند به شما کمک کند. اکنون که درک بهتری از مزایای این شرکت ها پیدا کرده اید ، به احتمال زیاد می خواهید زمانی را برای تمیز کردن منزل خود بلافاصله برنامه ریزی کنید.

https://is.gd/tRIn49

https://v.gd/LZTSQA

http://lnkiy.in/dTdNo

shorturl.at/dwEM1

https://cutt.ly/fhlFFQe

https://bit.ly/3qiGIqP

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 177
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 11 آذر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

هیچ حرفه ای از رده خارج شدن 100٪ "ایمن" نیست. با این حال ، یافتن حرفه ای مبتنی بر خدمات و خدماتی که همه به آن نیاز دارند ، راهی عالی برای افزایش امنیت شغلی شما است.

به عنوان مثال ارتودنتیست ها را در نظر بگیرید: تا زمانی که افراد دندان دارند ، برای تمیز و ترمیم دندان ها به دندانپزشکان احتیاج دارند. و ، تا زمانی که مردم دندان های صاف و سالم می خواهند ، ارتودنتیست ها هرگز برای کار آسیب نخواهند دید.

این خبر خوبی برای ارتودنتیست های فعلی و مشتاق است و چشم انداز شغلی مثبت ارتودنتیست ها نشان دهنده نیاز مداوم به خدمات آنها است.

چشم انداز شغل ارتودنتیست مثبت است
طبق اداره آمار کار ایالات متحده (BLS) ، فرصت های شغلی ارتودنتیست بین سال های 2018 و 2028 در ایالات متحده 7 درصد رشد می کند ، که سریعتر از متوسط ​​سایر مشاغل است.

البته ممکن است دلایلی برای نگرانی وجود داشته باشد ، زیرا فرصت های شغلی ارتودنسی از سال 2004 حدود 10٪ در سراسر کشور کاهش یافته است (کاهش متوسط ​​1.7٪ در سال). با این وجود نیاز به ارتودنتیست افزایش یافته است - انتظار می رفت تا سال 2018 3640 شغل پر شود.

اگر تقاضا برای ارتودنتیست ها همچنان افزایش یابد ، احتمالاً فرصت های شغلی بیشتری نیز در دسترس خواهد بود.

در مسابقه مالکیت دندانپزشکی شرکت کنید!
رشد شغل ارتودنتیست در مقابل رشد دستمزد
بسیار خوب است که چشم انداز شغل ارتودنسی مثبت است ، اما آیا این بدان معناست که آنها به دلیل وجود تعداد زیادی از آنها ، درآمد زیادی نخواهند داشت؟

لازم نیست. رشد حقوق ارتودنتیست ها به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله مکان و اینکه آیا آنها در عمل خصوصی کار می کنند.

به عنوان مثال ارتودنتیست هایی که در عمل خصوصی کار می کنند ، متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه خود را از 195،000 دلار به 300،000 $ در 2018 افزایش داده است. بر اساس BLS ، هنگامی که تمام مطب های دندانپزشکان در نظر گرفته می شوند ، از 2017 تا 2018 کاهش جزئی وجود دارد.

در ماه مه 2017 ، میانگین دستمزد ساعتی مطب دندانپزشکان 113.49 دلار و میانگین دستمزد سالانه 236،060 دلار بود. یک سال بعد ، این ارقام به ترتیب به 112.01 دلار و 232908 دلار کاهش یافت.

افت یک ساله به این معنی نیست که حقوق ارتودنتیست ها روند نزولی را طی می کند ، اما مهم است که درک کنیم هر صنعت مبتنی بر خدمات مستعد نوسان درآمد است.
دکتر سعید قریشی متخصص ارتودنسی قم

آیا یک شغل ارتودنسی ارزش بدهی بالقوه وام دانشجویی را دارد؟
چشم انداز شغل ارتودنسی امیدوار کننده است و امکان دریافت یک حقوق شش رقمی وجود دارد. چشم اندازهای خوب شغلی و حقوق بالا به نظر می رسد یک ترکیب برنده باشد ، اما فاکتور دیگری در معادله وجود دارد که بسیاری از متخصصان ارتودنسی باید قبل از رفتن به این مسیر شغلی در نظر بگیرند: بدهی وام دانشجویان.

دندانپزشک شدن از هر نوعی نیاز به تحصیلات زیادی دارد - تحصیلات کارشناسی ، دانشکده دندانپزشکی و سپس دو تا سه سال آموزش در یک دوره رزیدنسی ارتودنسی.

متوسط ​​بدهی وام دانشجویی برای متخصصان ارتودنسی
طبق انجمن آموزش دندانپزشکی آمریکا (ADEA) ، در سال 2017 ، 85٪ از دانشجویان دانشکده دندانپزشکی با متوسط ​​287،000 دلار بدهی وام دانشجویی فارغ التحصیل شدند. این بدان معناست که تقریباً هر دانشجوی دندانپزشکی با توجه به متوسط ​​حقوق سالانه ارتودنتیست - و این فقط متوسط ​​بدهی است که وارد اولین کار خود می شود.

متوسط ​​بدهی وام دانشجویی برای متخصصان ارتودنسی که Student Loan Planner با آن کار کرده است 617،273 دلار است.

بسیاری از مشاغلی که به بدهی وام دانشجویی نیاز دارند و ممکن است به 1 میلیون دلار برسد ، اگر فقط به اعداد نگاه کنید ، ارزش آن را ندارد زیرا ممکن است به نظر برسد شغل آن به اندازه کافی پرداخت نمی کند. اما قدرت بالقوه درآمد ارتودنتیست ها این امر را به یک استثنا تبدیل می کند.

بدهی وام دانشجویی ارزش آن را دارد
اگر بتوانید متوسط ​​حقوق سالانه ارتودنتیست را طی چند سال پس از فارغ التحصیلی از دانشکده دندانپزشکی بدست آورید ، به طور بالقوه می توانید سریعتر از افراد سایر مشاغل بدهی خود را پرداخت کنید.

بعلاوه ، مسیری وجود دارد که متخصصان ارتودنسی می توانند در مدت زمان کوتاه تری حقوق بیشتری بدست آورند ، مانند:

در یک بازار کمتر رقابتی کار کنید. لس آنجلس و نیویورک مکان های مطلوبی هستند ، اما شما می توانید درآمد خود را دو برابر کنید ، زیرا دور از سواحل کار می کنید زیرا مناطق دیگر رقابت کمتری دارند اما همان تقاضای زیاد دارند.
تمرین ارتودنسی خود را شروع کنید. فکر نکنید که رویه شخصی خود را مانند گرفتن بدهی بیشتر باز کنید ، بلکه راهی برای افزایش حقوق خود هستید.
طبق انجمن دندانپزشکان آمریکا ، متوسط ​​صورتحساب ناخالص به ازای هر دندانپزشک صاحب در مطب خصوصی 1،016،080 دلار برای متخصصان در سال 2018 بوده است (به طور خاص 1،172،830 دلار برای ارتودنتیست ها)

شما نه تنها به عنوان مالک مشاغل خصوصی حقوق بیشتری دریافت خواهید کرد ، بلکه می توانید با محافظت از آن (به طور قانونی) از سازمان امور مالیاتی ، درآمد بیشتری را تحمل کنید. انشعابات تجاری درآمد ناخالص تعدیل شده شما را کاهش می دهد و به نوبه خود ، پرداخت وام دانشجویی شما را کاهش می دهد.

https://v.gd/GxoRrq

https://is.gd/W8vmrg

shorturl.at/orCMU

http://lnki.nl/gvecA

https://cutt.ly/KhizTvw

https://bit.ly/36YMUvq

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 415
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 3 آذر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رافت

فال حافظ را می توان تاریخ فرهنگ یک ملت نامید. در بین ما ایرانیان فال حافظ طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است. فال خوانی از دیوان حافظ، یک رفتار خاص اجتماعی است که در دانش عامیانه یا فولکلور قابل طرح و بررسی است. کمتر کسی در ایران وجود دارد که با فال حافظ آشنا نباشد.
اما آنچه اهمیت دارد این است که فال گرفتن با حافظ شرایط و اسلوبی خاص را دارا است. ما در این مقاله به طور کامل به راه و روش فال گرفتن با حافظ را مورد بررسی قرار می دهیم . برای گرفتن فال حافظ اصلی باید تفسیر فال حافظ را به خوبی بدانیم که به اصطلاح کار هر کسی نیست. پس اگر می خواهید فال حافظ با معنی و تفسیر کامل را آموزش ببینید با ما همراه باشید.

 

 

فهرست مطالب مرکزش:
آشنایی با دیوان حافظ
فال یا طالع بینی حافظ؟
آموزش کامل گرفتن فال
چطور فال حافظ را تفسیر و تعبیر کنیم؟
علت محبوبیت دیوان حافظ
سخن پایانی


H2: آشنایی با دیوان حافظ
از بزرگ ترین شاعران ایرانی در قرن هشتم میلادی، خواجه حافظ شیرازی می باشد. از آثار وی، می توان به 500 غزل، دو مثنوی، اشعار قصیده، قطعه و چند رباعی اشاره کرد. به جهت این که بیشتر اشعار این شاعر گرانقدر غزل است، کتابی که از او برجای مانده به غزلیات حافظ مشهور است. حافظ به جهت الهام گرفتن بیشتر شعرهایش از آیات قرآن شهرت ویژه ای یافت.
حافظ به غیراز سروده های عرفانی و عاشقانه ی بی نظیر خود، در سرودن تک بیت نیز مهارت خاصی داشت و اشعار با محتوایی را سروده است. برخی از ایرانیان بر این باورند که حافظ شیرازی داننده اسرار نهان و عالم غیب می باشد و هنگامی که با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند یا با دو راهی های زندگی مواجه می شوند با گرفتن فال حافظ می توانند تصمیم بهتر را بگیرند و یا از آینده با خبر شوند.

 

H2: فال یا طالع بینی حافظ؟
باید بدانیم که فال با طالع بینی تفاوت دارد. طالع بینی نوعی پیشگویی به حساب می آید . اصولا طالع بینی علمی است که براساس وضعیت ستارگان در زمان تولد فرد، چیزی را در مورد فرد پیشگویی میکند. (مانند طالع بینی چینی یا طالع بینی هندی) در این علم، فرد قدرت انتخاب و اختیاری ندارد.
اما فال پیشگویی نوعی فال محسوب می شود که با انتخاب و اراده خود فرد گرفته می شود و برخلاف طالع بینی به تاریخ تولد بستگی ندارد. مانند فال حافظ پیشگویی.
عده ای از ایرانیان برای پیشگویی و تصمیم گیری برای ازدواج و مسائل عشقی، کار، تحصیل و تولد نوزاد از فال حافظ بهره می برند.

 


H2: آموزش کامل گرفتن فال
نحوه، مراحل و آداب گرفتن فال حافظ به شرح زیر است:

H3: نیت کردن، اولین مرحله گرفتن فال حافظ

ابتدا باید قصد خودتان از فال گرفتن را مشخص کنید. مثلا می خواهید بدانید نتیجه کاری که می خواهید انجام دهید چه می شود و آیا انجام دادن کاری که برایش فال می گیرید، درست است. بهتر است برای برخی از کارهای جزئی که در انجام آن شک دارید یا احتمال می دهید که در این کار دچار مشکل و دشواری شوید نیت کرده و فال حافظ بگیرید. بهتر است برای بدیهیات هرگز اقدام به گرفتن فال نکنید.

H3: خواندن فاتحه، دومین مرحله گرفتن فال حافظ

بهتراست به نیت خواجه حافظ شیرازی، فاتحه بخوانیم و از خداوند برای ایشان طلب آمرزش نماییم. افرادی هم هستند که برای گرفتن فال حافظ بر سر مقبره او می روند و گاهی برای او چیزی مثل نبات خیرات می کنند. پس برای شادی روح حافظ برای ایشان یک فاتحه بخوانید و سپس به مرحله بعدی گرفتن فال حافظ بروید.

H3: قسم دادن حافظ و باز کردن دیوان او سومین مرحله گرفتن فال حافظ

منظور ما از قسم دادن این است که از حافظ بخواهیم که نتیجه فال شما را واضح و صریح نموده و بهترین پاسخ را به شما بدهد. می توانیم از یک سری اشعار برای قسم دادن حافظ، پیش از باز کردن دیوان او، استفاده کنیم. مانند:

ای حافظ شیرازی تو محرم هر رازی؛ تو را به خدا و به شاخ نبات ات قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا بر آورده سازی.
پس از نیت کردن و قسم دادن حافظ، باید با دست چپ کتاب را گرفته و با دست راست آن را باز کنید. صفحه سمت راستی ،غزل بالای صفحه، پاسخ فال شما می باشد. در بعضی از دیوان ها که بیت اول غزل در صفحه قبل است، باید به صفحه قبل رفته و از ابتدای غزل، شعر را بخوانید.
اگر هم در غزل بالای صفحه سمت راست نتیجه نیت فال حافظ شما معلوم نشد، می توانید به غزل بعدی در همان صفحه مراجعه کنید که می گویند این غزل شاهد فال شماست یعنی مطالب غزل قبلی را تایید و تکرار می کند.


H2: چطور فال حافظ را تفسیر و تعبیر کنیم؟
بهتر است هر بیت از غزل را که بیشتر با شرایط فعلی و نیت شما سازگار است به عنوان تعبیر فال حافظ خودتان در نظر بگیرید چون بهتر از نیت و حال خودتان آگاهی دارید. هرچند که می توانید تعبیر و تفسیر فال حافظ را به افراد خبره در امر شعر خوانی و تفسیر بسپارید اما مطمئن باشید که بهترین تعبیر کننده فال شما خودتان هستید. زیرا پذیرفتن خوب و بد نتیجه غزل به وضعیت روحی و عاطفی صاحب فال بستگی دارد.


H2: علت محبوبیت دیوان حافظ
• کاهش و تسکین آشفتگی های روحی و اختلافات جمعی با فال حافظ.
• کارکرد مشاوره ای فال حافظ.
• بهبود روحیه ی فردی و اجتماعی.
• گستردگی و تنوع زیاد دیوان حافظ.
• وجوه مختلفی از مهم ترین مسائل زندگی و اجتماعی بشر را در خود جای داده است.


H2: سخن پایانی
تفال به دیوان حافظ در غلبه به فشارهای روحی و جسمی که ریشه در قرن ها زندگی مادی و معنوی و آداب و سنت های ناشی از آن دارد، تاثیر گذار بوده و بدیهی است که تفال به دیوان حافظ یک رفتار خاص اجتماعی محسوب می شود که راه گریزی در برابر استرس ها وسختی های زندگی وارد بر روح و جسم افراد است.
فال حافظ اصلی به دلیل دارا بودن از تنوع کلامی و گستردگی موضوعی و در عین سادگی، چند وجهی بودن، از محبوبیت فراوانی برخوردار می باشد. آوازه ی شهرت این شاعر گرانقدر در سرتا سر جهان پیچیده است چنان که گاهی افراد اوقات خود را با خواندن اشعار یا گرفتن فال حافظ می گذرانند.

 


آشنایی با فال حافظ و روش صحیح گرفتن فال حافظ Alt text1 :


Name picture1:
fal-hafez-01.jpg


آشنایی با دیوان حافظ و روش تعبیر و تفسیر آن Alt text2 :


Name picture2:
fal-hafez-02.jpg
Title:
فال حافظ اصلی از دیوان حافظ شیرازی با معنی و تفسیر کامل


Meta description:
فال حافظ یکی از پرطرفدارترین و قدیمی ترین فال ها در بین ایرانیان است که در این مقاله به معرفی و
نحوه ی تفال به دیوان حافظ
پرداخته می شود. با ما همراه باشید.

https://v.gd/xVpTAu

https://is.gd/HgUonA

http://lnki.nl/UZ8bW

shorturl.at/tFGOU

https://cutt.ly/bhr8Qj8

https://bit.ly/3fkD4YA

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 134
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 1 آذر 1399 | نظرات ()